Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 22:40   #21
Nisam nikad upoznala ekstroverta koji ima problem s uletom, kao što nisam nikad upoznala introverta koji isti problem nema.
Većina je negdje u sredini između te dvije krajnosti.

Tip je otvoren, već je snimio da si introvertirani cvijetak (dakle nije potpuno tup) i ako ti ne daje neke konkretnije znakove da ga zanimaš, rekla bih da su dobre šanse da nije pretjerano zainteresiran za nešto više od prijateljstva.
Barem ne trenutno.

Uostalom promatraj ga kako se ponaša s drugim curama i kako cure reagiraju na njega.
Ako vidiš da flertuje i da je opušten s ženskim rodom, dobra je mogućnost da ga ne zanimaš za nešto više od frendice (jer bi ti već prišao).
Ako vidiš da je pristup isključivo platonski i nešto oprezniji, šanse su ti veće.

Ja bih krenula na njega na tvom mjestu. Ne sad da ga napadneš. Nego onako, kako su ti već dali savjete tu. Osmijeh, zezancija, otvorenost (), dulji pogled u oči, posudiš mu skriptu i kažeš mu da ti je dužan kavu...
Samo ne znam koliko kod tebe mogu takvi savjeti upaliti kad kažeš da si introvert (pošto su ti savjeti u direktnom sukobu s tvojom prirodom).
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 01:19   #22
Sama si sebi odgovorila. Sa svima tako priča. Nemoj se blamirati bezveze. Ni introverta ne može spriječiti introvertiranost da priđe curi koja mu se sviđa, osim u ekstremnim slučajevima socijalne fobije, a kamoli ekstroverta.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 01:42   #23
Nije svijet tinder da je on već nakon par kratkih razgovora odlučio na koju stranu će svajpat pa da sad nema nazad.

Ako je zainteresirana neka iskoristi prilike koje ima u tim razgovorima da ona zainteresira njega. Ponekad mi se čini da su ljudi zaboravili da nekada nismo bili baš toliko plitki da smo baš samo i jedino na prvu odlučivali želimo li nešto s nekim ili ne.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 01:51   #24
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nemoj se blamirati bezveze.
ma kakva blamaza?! .. uzeti stvar .. pardon zivot u svoje ruke je blamaza? .. aktivno sudjelovati u kreairanju njegove scenograije .. kreirati sebe po svojim zeljama i iskustvu

samo su kukavice komformisti i oportunisti = lesinari i pickice/pederi (mentalni)

napravi sto zelis i nadji odgovore na pitanja koja te zanimaju .. ovako ili onako .. kaj se zajebavas .. odrastanje ima i svojih dobrih strana i uvijek se mozes vratiti na staro al ces znati da si probala

vele iskusni da u zivotu zale za onim sto nisu napravili a ne onim sto jesu
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 09:47   #25
šta će ti takav tip, pozitivan, vedar, dopizidiće ti brzo. umori to.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 10:12   #26
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ni introverta ne može spriječiti introvertiranost da priđe curi koja mu se sviđa,
Istina, ali samo ako ti se cura jako sviđa. A tada te ništa ne može spriječiti, i iako znaš da ćeš se zblamirat i osramotit, ideš.
A man's got to do what a man's got to do...
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 10:18   #27
Jel netko već predložil da ga napije ili uvali serum istine u piće?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 10:23   #28
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Nije svijet tinder da je on već nakon par kratkih razgovora odlučio na koju stranu će svajpat pa da sad nema nazad.

Ako je zainteresirana neka iskoristi prilike koje ima u tim razgovorima da ona zainteresira njega. Ponekad mi se čini da su ljudi zaboravili da nekada nismo bili baš toliko plitki da smo baš samo i jedino na prvu odlučivali želimo li nešto s nekim ili ne.
Istina, najbolje da introvertica ide naganjati ekstrovertiranog dečka koji ima dnevno jedno pet prilika koje vjerojatno dobro iskoristi. Odnosno, vjerojatno nema ni najmanji problem prić nekoj koja mu se zaista svidi.

Svijet je uvijek bio plitak, zato Tinder i funkcionira. I uvijek smo odlučivali na prvu. Rijeetko kad na drugu. A i tko želi biti izabran na drugu? Ono, očito ga fizički i nije nešto privukla, ali eto, neka ga zainteresira razgovorima. Iako već jesu razgovarali više puta.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:19   #29
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ma kakva blamaza?! .. uzeti stvar .. pardon zivot u svoje ruke je blamaza? .. aktivno sudjelovati u kreairanju njegove scenograije .. kreirati sebe po svojim zeljama i iskustvu

vele iskusni da u zivotu zale za onim sto nisu napravili a ne onim sto jesu
Tako je. Ja bi na tvoje mjesto sama dala neki hint pa makar to bio samo lagani dodir po podlaktici...ako mu se sviđaš to će stvarno primjetiti i dalje će biti na njemu.

Primjer 1. Jedan moj poznanik s kojim sam se jedno ljeto često družila, izlasci u društvu, zafrkancije, razgovori, dečko je društven, samouvjeren, itd. nikad mi nije tijekom tih druženja ničim dao naslutit da mu se sviđam. Poslije tog ljeta smo se sreli nakon 2-3 godine, prisjećali se tih ljetnih večeri, i onda mi je rekao da sam mu se oduvijek sviđala, ali da on sam nije imao muda za napravit neki korak jer od mene nije bilo nikakvog znaka...a mislim si mogao si ti dati neki znak. Nasmijali smo se svemu tome i nastavili svatko svojim putem...tko zna šta bi bilo da je tad reagirao.

Primjer 2. Samouvjeren. Nema problema sa ženama. Naša prva cuga bila je zamišljena kao friendly cuga, ali oboje smo se potajno nadali da je ipak spoj. On jedva da me u oči gledao, dodirnuo me nije niti jedanput, pa sam ja bila uvjerena da mu se ne sviđam....ali kužila sam da je lagano nervozan. Opraštamo se...meni žao, jer mi se baš sviđa....on meni ruku daje...mislim si wtf..ovaj put starija i iskusnija..pa sam mu na lijepo rekla "...a kissy kissy?" I....on mene zagrli. Mislila gotovo je. Odjeb na lijepo....ali nakon zagrljaja tako me lijepo poljubio da sam bila gotova.
Kad sam mu rekla da su svi signali bili da mu se ne sviđam....i još taj "utješni" zagrljaj....kaže da nije htio bit nastrljiv, da je mene teško čitat i da je imao tremu.

Sad kad si mislim bilo je tih spojeva/susreta kad su dečki izgledali nezainteresirano, a samo je bila trema u pitanju tj. jednostavno nisu imali muda...treba ih ohrabrit.

Ženo. Ako ti se sviđa daj mu to na neki način do znanja. Nećeš ništa izgubit.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:32   #30
Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Primjer 2. Samouvjeren. Nema problema sa ženama. Naša prva cuga bila je zamišljena kao friendly cuga, ali oboje smo se potajno nadali da je ipak spoj. On jedva da me u oči gledao, dodirnuo me nije niti jedanput, pa sam ja bila uvjerena da mu se ne sviđam....
Ako dogovoriš friendly cugu, osoba sa karakterom to neće pokušavati pretvarati u nešto drugo neovisno o tome koliko mu se sviđaš.

Možda nije imao muda, ali karakter definitivno je.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:41   #31
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Istina, najbolje da introvertica ide naganjati ekstrovertiranog dečka koji ima dnevno jedno pet prilika koje vjerojatno dobro iskoristi. Odnosno, vjerojatno nema ni najmanji problem prić nekoj koja mu se zaista svidi.

Svijet je uvijek bio plitak, zato Tinder i funkcionira. I uvijek smo odlučivali na prvu. Rijeetko kad na drugu. A i tko želi biti izabran na drugu? Ono, očito ga fizički i nije nešto privukla, ali eto, neka ga zainteresira razgovorima. Iako već jesu razgovarali više puta.
Dobro da nisi rekla da ima 100 prilika. Jer poznato je da extroverti jebu i dok na semaforu čekaju zeleno...
Ne funkcionira to baš tako, pogotovo na faksu gdje upoznaješ gomilu ljudi. Nebitno jel ti ukus takvi da će ti fizički odgovarati 10, 30 ili 80% žena tamo jasno je da sve kada bi i želio ne bi mogao sa svakom nešto pokušavati odmah. Pa onda obično se samo upoznaješ sa svima a pokušaš nešto s nekom koja te dodatno zainteresira.

Nije to nikakav drugi izbor, to je kvalitetan izbor. Mislim da treba biti prilično prazna osoba da joj bude draže što ju je netko odabrao na prvu zbog dubine dekoltea već na drugu zbog osobnosti.
Osobno mi je drago s te strane što nisam ni visok ni lep ni bogat ni zgodan i što sigurno nisam ničiji prvi izbor. Tko bi to i izdržao kao extrovert, 5 prilika na dan kažeš?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:43   #32
Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Tako je. Ja bi na tvoje mjesto sama dala neki hint pa makar to bio samo lagani dodir po podlaktici...ako mu se sviđaš to će stvarno primjetiti i dalje će biti na njemu.

Primjer 1. Jedan moj poznanik s kojim sam se jedno ljeto često družila, izlasci u društvu, zafrkancije, razgovori, dečko je društven, samouvjeren, itd. nikad mi nije tijekom tih druženja ničim dao naslutit da mu se sviđam. Poslije tog ljeta smo se sreli nakon 2-3 godine, prisjećali se tih ljetnih večeri, i onda mi je rekao da sam mu se oduvijek sviđala, ali da on sam nije imao muda za napravit neki korak jer od mene nije bilo nikakvog znaka...a mislim si mogao si ti dati neki znak. Nasmijali smo se svemu tome i nastavili svatko svojim putem...tko zna šta bi bilo da je tad reagirao.

Primjer 2. Samouvjeren. Nema problema sa ženama. Naša prva cuga bila je zamišljena kao friendly cuga, ali oboje smo se potajno nadali da je ipak spoj. On jedva da me u oči gledao, dodirnuo me nije niti jedanput, pa sam ja bila uvjerena da mu se ne sviđam....ali kužila sam da je lagano nervozan. Opraštamo se...meni žao, jer mi se baš sviđa....on meni ruku daje...mislim si wtf..ovaj put starija i iskusnija..pa sam mu na lijepo rekla "...a kissy kissy?" I....on mene zagrli. Mislila gotovo je. Odjeb na lijepo....ali nakon zagrljaja tako me lijepo poljubio da sam bila gotova.
Kad sam mu rekla da su svi signali bili da mu se ne sviđam....i još taj "utješni" zagrljaj....kaže da nije htio bit nastrljiv, da je mene teško čitat i da je imao tremu.

Sad kad si mislim bilo je tih spojeva/susreta kad su dečki izgledali nezainteresirano, a samo je bila trema u pitanju tj. jednostavno nisu imali muda...treba ih ohrabrit.

Ženo. Ako ti se sviđa daj mu to na neki način do znanja. Nećeš ništa izgubit.
Samouvjereni dečki koji nemaju problem s uletima i ženama nisu napravili prvi korak.
Očito im se ipak nisi baš toliko sviđala.
Možda onako li-la.
Jebeš muškarca koji je kao samopouzdan, a ti ga moraš pitati "kissy-kissy". Iz moje je perspektive to ponižavanje.
Nije da i sama nisam imala takvih pokušaja, ali baš zato i govorim. Na kraju se ispostavi da kako je počelo, tako se i nastavi i završi. Mlako i natezajuće.

Je, kad si mlad ideš na sve ili ništa, ali s godinama te umore i mlaki i poluzainteresirani likovi i natezanja i odgovorno tvrdim da kad je lik zainteresiran, jebeno ćeš to znati. Jer se neće moći maknuti od tebe. Doživjela i to pa znam o čemu pričam.
A ovi bi-ne bi, a možda bih ako me ti zažvališ, ne hvala. Naći će oni sebi neku zbog koje će pomicati planine. Ako ja nisam ta, bolje da se ne natežemo. Kakvo crno ohrabrivanje...
Prije sam bila stava da bih ohrabrila introverta, ali bome ni to mi se ne da više. Ako nije u stanju skupiti muda za to, neće ih skupiti ni za bitnije stvari u životu.

Jako mali postotak muškaraca voli da žena priđe, kamoli ih naganja i zavodi. A takvi opet imaju nekih svojih problema.
Većina ih se sprda kako im je neka ružna, ovakva, onakva prišla i ganjala ih. Od gotovo svakog sam dosad to čula.
Kao i priče o onima zbog kojih su polomili ruke i noge i vrat da ih zavedu. O takvima se priča sa sjajem u oku, a o ovim prvima sa sprdnjom.
Je, ima iznimki. Ima "uletila mi zgodna cura, završilo ONS-om". I to je pretty much to.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:47   #33
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Dobro da nisi rekla da ima 100 prilika. Jer poznato je da extroverti jebu i dok na semaforu čekaju zeleno...
Ne funkcionira to baš tako, pogotovo na faksu gdje upoznaješ gomilu ljudi. Nebitno jel ti ukus takvi da će ti fizički odgovarati 10, 30 ili 80% žena tamo jasno je da sve kada bi i želio ne bi mogao sa svakom nešto pokušavati odmah. Pa onda obično se samo upoznaješ sa svima a pokušaš nešto s nekom koja te dodatno zainteresira.

Nije to nikakav drugi izbor, to je kvalitetan izbor. Mislim da treba biti prilično prazna osoba da joj bude draže što ju je netko odabrao na prvu zbog dubine dekoltea već na drugu zbog osobnosti.
Osobno mi je drago s te strane što nisam ni visok ni lep ni bogat ni zgodan i što sigurno nisam ničiji prvi izbor. Tko bi to i izdržao kao extrovert, 5 prilika na dan kažeš?

Je, svakoj ženi je san snova da joj lik kaže da ju baš i nije htio pojebat kad ju je vidio, ali osvojila ga je stavom o Platonu.

Vi ste bar vizualna bića i jako padate na izgled. Dakako, ako uz izgled ne ide i sve ostalo, nećete se upuštati u nešto. Ali te priče da vas osvoji neka koja vam nije nešto privlačna nego karakterno i to nakon što se potrudila da vas osvaja to prodaji nekoj koja ima 22.
Čak i da se to desi, to nije to. I nikad neće biti to.

A vama je to ipak drukčije jer ženama počesto i jest bitniji karakter i spika od izgleda.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:06   #34
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Je, svakoj ženi je san snova da joj lik kaže da ju baš i nije htio pojebat kad ju je vidio, ali osvojila ga je stavom o Platonu.

Vi ste bar vizualna bića i jako padate na izgled. Dakako, ako uz izgled ne ide i sve ostalo, nećete se upuštati u nešto. Ali te priče da vas osvoji neka koja vam nije nešto privlačna nego karakterno i to nakon što se potrudila da vas osvaja to prodaji nekoj koja ima 22.
Čak i da se to desi, to nije to. I nikad neće biti to.

A vama je to ipak drukčije jer ženama počesto i jest bitniji karakter i spika od izgleda.
Ne slušaš ti. Nisam ja rekao da će ga ona osvojiti stavom o Platonu iako mu uopće nije zgodna. To su gluposti pogotovo u njihovim godinama.

Ali sjećam se kada sam ja došao na faks. Upoznao sam valjda 30 djevojaka prvi dan. Sutradan se brojka popela na...jebeš mi sve ne znam niti sam. Znaš onaj moj glupi ukus? Jasno ti je da mi je u kategoriju "mogao bi" spadalo pun k njih onda?
Ali s kojom onda pokušati? Na koji cvijetak odletjeti? So many books, so little time. No s vremenom i kroz komunikaciju su se neke istaknule, neke samoeliminirale time što sam im ja bio glup, ružan, ćelav ili jednostavno imao glupe fore, neke bile zauzete, neke oduzete....

Ti pišeš s pozicije introverta pa vidim da ne razumiješ. Ti ćeš upoznati jednu osobu i to zbog toga što ti se sviđa. Jer da nije tako ne bi ju se ni trudila upoznati, prošla bi šutke kraj nje i pravila se da te bunda u izlogu baš zanima.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:06   #35
Joj ex, daj ne budi tako kruta. Opusti se ženo. Kakvo ponižavanje...

Da se tipu nisam baš sviđala sigurno mi ne bi nakon 3 godine imao potrebu reći da sam mu se stvarno sviđala. Sad je bio hrabriji, ali samo zato jer sam mu rekla da sam u vezi, pa je bio sigurniji da neće pobrati direktan odjeb.

Kissy kissy slučaj. On je stvarno pažljiv i stvarno je imao tremu te nije htio nešto zajebat....a ja sam mu dala do znanja da samnom ne mora baš tako oprezno. Poslije se jako brzo itekako opustio i pokazao svoju samopouzdanost na sve moguće načine. Najbolji sex ikad....a i dečko koji me i dan danas iskreno voli.

Neki dečki mogu bit samopouzdani na svim mogućim područjima, ali kad je u pitanju žena koja mu se stvarno sviđa i nije mu cilj samo povalit je...stvarno mogu malo zablesirat.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:12   #36
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ne slušaš ti. Nisam ja rekao da će ga ona osvojiti stavom o Platonu iako mu uopće nije zgodna. To su gluposti pogotovo u njihovim godinama.

Ali sjećam se kada sam ja došao na faks. Upoznao sam valjda 30 djevojaka prvi dan. Sutradan se brojka popela na...jebeš mi sve ne znam niti sam. Znaš onaj moj glupi ukus? Jasno ti je da mi je u kategoriju "mogao bi" spadalo pun k njih onda?
Ali s kojom onda pokušati? Na koji cvijetak odletjeti? So many books, so little time. No s vremenom i kroz komunikaciju su se neke istaknule, neke samoeliminirale time što sam im ja bio glup, ružan, ćelav ili jednostavno imao glupe fore, neke bile zauzete, neke oduzete....

Ti pišeš s pozicije introverta pa vidim da ne razumiješ. Ti ćeš upoznati jednu osobu i to zbog toga što ti se sviđa. Jer da nije tako ne bi ju se ni trudila upoznati, prošla bi šutke kraj nje i pravila se da te bunda u izlogu baš zanima.
Ma, kužim ja o čemu ti. Mogu se staviti u tuđe cipele. Samo pričam o tome što ja više ne bih. Nije da jesam puno puta, ali težim jednostavnosti sve više što sam starija.

A nek mu da šansu. Nekad se ispostavi i da što više razgovora obaviš, netko ti postaje sve bezvezniji. Možda tako i njoj fatalni ekstrovert prestane biti fatalan nakon x kava.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:59   #37
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jebeš muškarca koji je kao samopouzdan, a ti ga moraš pitati "kissy-kissy". Iz moje je perspektive to ponižavanje.
Nije da i sama nisam imala takvih pokušaja, ali baš zato i govorim. Na kraju se ispostavi da kako je počelo, tako se i nastavi i završi. Mlako i natezajuće.
Tako je, jebeš muškarca kojeg moraš pobrati kao zrelu krušku. Pun mi je kufer takvih, jasno da mogu ali neću. Jer da, sve to na kraju s takvima ispadne mlako i pretvori se u natezanje.

Ljetos mi je uletio tip, crn, visok, malo prosijed, pravi mačak. Koji je to ulet bio, majko mila, bome mi je neko vrijemo zujalo u ušima.
Neko vrijeme prije toga smo nešto malo flertali u prolazu i eto ga, uleti mačak na prepad, nasred ceste, bez kompleksa i bi-ne bi, što bi, da'l bi.
Eto, tako to radi tko zna. Nisam htjela ništa petljat s njim jer radi u susjedstvu pa se svodi na ono ''ne seri gdje jedeš/živiš'', no bilo je super vidjet da se još nađe pokoji muškarac koji zna bit muško kad treba i jasno stavit ženskoj do znanja da je kliknuo na nju, a ostalo je na njoj.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 14:07   #38
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Ok imam jedan takoreci problem odnosno nedoumicu. Imam 20 godina i studiram 2. Godina, vrlo sam sramezljiva i sutljiva kad sam s ljudima koje ne poznajem

Zovi ti njega van, tu dobijes nekoliko stvari, prva je da muski (danas) vole hrabre zene-one koje iniciraju... Tradicionalan pristup gdje zena ceka da muskarac napravi prvi korak je postalo dosadno skroz. A drugo napravit ces nesto sto inace ne radis, malo ces se otvorit, skuzit ces da nije tako strasno, vidjet ces kako je muskima kada prilaze )) mozda u buducnosti ti pozitivno djeluje na krakater. Napravi prvi korak, ionako nece bit nista od tog decka ))))))))) Sretno!
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 14:08   #39
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Tako je, jebeš muškarca kojeg moraš pobrati kao zrelu krušku. Pun mi je kufer takvih, jasno da mogu ali neću. Jer da, sve to na kraju s takvima ispadne mlako i pretvori se u natezanje.

Ljetos mi je uletio tip, crn, visok, malo prosijed, pravi mačak. Koji je to ulet bio, majko mila, bome mi je neko vrijemo zujalo u ušima.
Neko vrijeme prije toga smo nešto malo flertali u prolazu i eto ga, uleti mačak na prepad, nasred ceste, bez kompleksa i bi-ne bi, što bi, da'l bi.
Eto, tako to radi tko zna. Nisam htjela ništa petljat s njim jer radi u susjedstvu pa se svodi na ono ''ne seri gdje jedeš/živiš'', no bilo je super vidjet da se još nađe pokoji muškarac koji zna bit muško kad treba i jasno stavit ženskoj do znanja da je kliknuo na nju, a ostalo je na njoj.
Napokon netko tko kuži.

Pa to.
A ne kao da si na audiciji paš ti njega ić zainteresati ili još gore, samopouzdani mačor će ti nakon tri godine stidljivo priznati da bi te poljubio da si samo dala znak.
Jako je malo istinski samopouzdanih muškaraca. Ma ljudi općenito.
Jako ih je malo onih koji imaju muda prići i onda i zadržati taj interes i odigrati sve kako spada.
A da ne glume, da ne isplivaju kompleksi, da nisu sjebani...

Meni se više s djecom ne igra.
Neka se s time bakćaju one s izraženijim majčinskim instinktima.

I svi ti koji bi kao znakiće i koji se tuže na pasivne žene itekako idu navrat i nanos kad im neka okrene glavom. To su općepoznate stvari.
A pristati na nekog iako si mu tek meh i okej i ajde možeš proći nakon što si odradila x zanimljivih razgovora, jebiga, i celibat i mačke i doživotna samoća zvuče privlačnije. Kakav bi taj tek bio u vezi.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 14:16   #40
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Napokon netko tko kuži.

Pa to.
A ne kao da si na audiciji paš ti njega ić zainteresati ili još gore, samopouzdani mačor će ti nakon tri godine stidljivo priznati da bi te poljubio da si samo dala znak.
Jako je malo istinski samopouzdanih muškaraca. Ma ljudi općenito.
Jako ih je malo onih koji imaju muda prići i onda i zadržati taj interes i odigrati sve kako spada.
A da ne glume, da ne isplivaju kompleksi, da nisu sjebani...
Sve si svela na vrlo suzenu stvar, sta s onim muskarcima koji su godinama prilazili ionda ih je to odjednom smorilo? Da li oni imaju samopuzdanja ili ne? Postoji i "drustvena moda", žena je postala jaka i to je okej, zasto nebi ona prilazila, da nije to tvoj manjak samopuzdanja pa to odbijas?

...prici i onda zadrzati taj interes i odigrati sve kako spada...? Govoris o tome kao da je pravljenje sendvica, pa normalno da je to extremno tesko, zato i ima drazi u tome... ajmeeeeeeee....

A i jos, pa tko ne glumi, tko je bez kompleksa, tko nije sjeban? Mislim da ti smetaju stvari koje je nemoguce "popravit"
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger