Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 13:23   #21
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Aaaawwwwic, neocekivan oralac sasvim je prikladan da od osoba koje pate od romantike- da ne kazem nejebice- olakozaljubljivima ucini.
Dragi autore, ako ti je ostalo jos stogod muda ispod tog 15-prosjek-centimetarskog podanka, skupi ih na hrpicu i koncentriraj u odjeb.
Nitko se nema pravo tako poigravati tvojim khh vitalnim-qrac&srce-organima
Uh, pomalo surovo...
MrDeadpool is offline  
Old 09.12.2017., 13:25   #22
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Ova priča ide u dva smjera...

1. Ako si lik za zafrkanciju i neobavezan seks s gorostasnom djevojkom, tu i tamo dobar provod, sve ovo skupa ne mora ni biti tako loše. Misli na sebe, uzmi ono što dođe.

2. Ne, ti nisi lik iz prve stakve, već si netko tko traži nešto sasvim drugo i samo mučiš sam sebe (da, upravo tako, nije krivao ona, već ti - nitko te ne sili da plaziš za njom).

Razmisli malo što želiš u svom mladom životu i ne radi gluposti sam sebi. Toliko je lijepih mogućnosti oko tebe, toliko krasnih i različitih ljudi, samo se uputi u pravom smjeru jer ovo što si napisao ne izgleda baš kao pravi smjer za tebe.

Eto toliko...
To je suština svega. Ovakve veze nisu za svakog. Sa jedne strane imas decka koji nema puno iskustva sa djevojkama(miran, ne pije,ne puši, prosjecnog fizickog izgleda, nikad nije prisao curi,ne izlazi previše i baš dosadan) i curu koja je bas atraktivna, socijalizirana, komunikativna i mijenja frajere od 14 godine. Ono sto meni smeta kod nje je sto ona nema uopce manire i ponasa se ko muško i to neki klošar..higijena nula posto, ne šminka se, podriguje od prvog dana, opija se konstantno i ismijava me...

Zadnje uređivanje Roode : 09.12.2017. at 13:39.
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 13:31   #23
Ja mislim da ona nece vezu nego fuck friends odnos, samo ti to nije fino objasnila
Ti vidi jesi li ti za takav odnos...
orhidej107 is offline  
Old 09.12.2017., 13:34   #24
Dobio si jebačinu, ne zanima te odnos u kojem nemaš partnericu u pravom smislu.
Ne znam što te muči. Na papiru si još u pozitivi. Odi svojim putem i ćao.
Zek0slav is offline  
Old 09.12.2017., 13:40   #25
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ona nece vezu nego fuck friends odnos, samo ti to nije fino objasnila
Ti vidi jesi li ti za takav odnos...
Probao vec na pocetku i naljutila se i ignorirala me par dana...
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 13:45   #26
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dubok udah i trci, trci i trci.
Ne okreci se

Sent from my D2403 using Tapatalk

Baš je zanimljivo kad se obrnu uloge.
kokicha is offline  
Old 09.12.2017., 13:51   #27
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post

Baš je zanimljivo kad se obrnu uloge.
Jelda?

Samo bi pametno muško prešutjelo sve što misli da nastavi dobijat pičke.
Ali generalno, tipičan ff odnos. Tko snatri da u tome ima poštovanja, nije baš sastavljen s realitetom. Rupa za pražnjenje, kurac za natakanje. Kakve osobe, kakvi bakrači?

Uostalom, rekao joj je da ima male sise, rekla mu je da ima mali kurac. Neš ti.

Drugo, neće da ga upozna s familijom i frendovima. Jer muškarci to rade kad neku samo koriste za pražnjenje.
ex anais is offline  
Old 09.12.2017., 14:09   #28
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Samo želim da dobro razmislim o svemu prije nego što donesem odluku.
Ako misliš da je možeš spasiti od nje same - ne možeš. Možeš se maknuti od nje i to što prije to bolje.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 09.12.2017., 14:16   #29
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ali generalno, tipičan ff odnos. Tko snatri da u tome ima poštovanja, nije baš sastavljen s realitetom. Rupa za pražnjenje, kurac za natakanje. Kakve osobe, kakvi bakrači?
Hoćeš reći da u tipičnom ff odnosu (a tako je onda valjda postavljen) jedna osoba tvrdi da su u vezi ali ne želi da se za to zna, ta ista osoba drugoj govori da joj nije privlačan (valjda nužno za ff i seks, ali se ipak povremeno pojebe s njim). Pa da je takav loš ljubavnik ipak simpatičan i ok društvo, ali ne želi da nitko zna za tog simpatičnog i dobrog. Da prijeti raskidom "veze" jer tip sa temperaturom kasni na date, da mu govori da smrdi, da joj se gadi, da je lošiji od svih prijašnjih i što sve još nije bilo nabrojano.

Dakle, tipičan. Zaista?
Ta osoba je poremečena, ima neki sadistički poriv za ponižavanjem a autor očito ima malo samopouzdanja, iskustva i naivan je kad uopće pomišlja na to da možda nije radio dovoljno kompromisa i da je možda sam kriv za nešto od toga.

Da je žena otvorila takvu temu, nitko to ne bi proglašavao tipičnim ff odnosom.
FranKrsto is offline  
Old 09.12.2017., 14:18   #30
A da istovremeno (nadovezujem se na FranKrstov upis) druga osoba misli da su njih dvoje u "vezi"?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 09.12.2017., 14:27   #31
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
4. Zamalo me nogirala kad sam zakasnio na dejt jer sam tu noc imao temperaturu 38 i groznicu i prespavao sam plus ja zivim u na jednom dijelu grada a ona u centru stoga mi treba sat i pol da javnim prevozom samo da bi popio kavu(ona pije isljucivo pivo)..
Fakat ne kužim kakav ti je problem bio aspirin popit?
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Old 09.12.2017., 14:35   #32
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
A da istovremeno (nadovezujem se na FranKrstov upis) druga osoba misli da su njih dvoje u "vezi"?
A zašto misli? Ne vidi se iz posta da mu.je dala razloga da to misli.

Zapravo iz napisanog on doista nema razloga smatrati da je u vezi. FF, možda netipičan ali opet ništa drugo. Može to gurati tako kako je ili odjebati i tražiti dalje.
Ne vidim kod njega neke emocije, očito je samo malo konzervativniji momak koji bi volio da mu žena koja mu redoviti puši kurac ujedno bude i cura. Barem mu onda valjda neće biti problem prekinuti. Opet daleko lakše nego mijenjati karakter.
lurker312 is offline  
Old 09.12.2017., 14:39   #33
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da u tipičnom ff odnosu (a tako je onda valjda postavljen) jedna osoba tvrdi da su u vezi ali ne želi da se za to zna, ta ista osoba drugoj govori da joj nije privlačan (valjda nužno za ff i seks, ali se ipak povremeno pojebe s njim). Pa da je takav loš ljubavnik ipak simpatičan i ok društvo, ali ne želi da nitko zna za tog simpatičnog i dobrog. Da prijeti raskidom "veze" jer tip sa temperaturom kasni na date, da mu govori da smrdi, da joj se gadi, da je lošiji od svih prijašnjih i što sve još nije bilo nabrojano.

Dakle, tipičan. Zaista?
Ta osoba je poremečena, ima neki sadistički poriv za ponižavanjem a autor očito ima malo samopouzdanja, iskustva i naivan je kad uopće pomišlja na to da možda nije radio dovoljno kompromisa i da je možda sam kriv za nešto od toga.

Da je žena otvorila takvu temu, nitko to ne bi proglašavao tipičnim ff odnosom.
Ti kao da si pao s marsa.
Ne, nikad nijedan lik nije malo muljao i zavlačio da dobije pičke, ma di bi.
Ovo s temperaturom je glupost.
Najbolji dio je gdje je ona seksualno aktivna od 14-e i puši i pije, a on uzoran momak. Jako relevantno.

Sve točke su glupost do onog dijela gdje ga vrijeđa, to nije u redu i tu zaista smrdi na maltretiranje osim ako nije bilo i njegovih gluposti tipa "imaš male sise" malo više nego je priznao. Jer onda je ravnopravno prcanje.

However, to veza nije. Nema tu nikakvog emocionalnog bonda da se to može nazvati nekakvim dubljim odnosom gdje je on maltretiran. Radi se o običnoj jebačini gdje ga iskusnija ženska malo prca uz to i u mozak. Tako da te gluposti "da je ovo žena napisala" okači mačku o rep. Da je žena napisala da je lik ne upoznaje sa starcima i prijateljima i da joj pritom govori da su bivše bile zgodnije i da mu nije nešto privlačna, rekla bih joj isto što i njemu. Da nije zaljubljen i da je koristi za seks.
ex anais is offline  
Old 09.12.2017., 14:40   #34
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A zašto misli? Ne vidi se iz posta da mu.je dala razloga da to misli.
PA upravo to je poanta koju ja pokušavam njemu prenijeti: to što on misli da su oni u nekakvoj vezi ne znači da je to istina. On je jednostavno u krivu, živi u nekoj deluziji (pička-induced) iz koje se mora izvući da bi donio ispravne odluke
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 09.12.2017., 14:47   #35
Na početku veze mi je otvoreno rekla da ne zeli da iko zna da smo u vezi da je nebi pitali za mene kad prekinemo...To je navodno živcira. Moja replika je bila poštujem to i drago mi je da si iskrena prema meni ali ne razumijem što ti tačno želiš vezu ili ff odnos. Njen odgovor kretenu i otišla je da bi mi se javila nakon par dana da je pretjerala i da se nada da cemo potrajati.

Šetamo gradom i govori mi kako smo lijep par i da je sretna i da me voli. Da bi me pet minuta kasnije ismijavala kako nisam pravi muškarc i da je sreca da sam bio sam kad smo se upoznali jer bi me drugi decki ponizili. Kad sam je napao zbog toga rekla mi je da sam umislio i da mi to nikad nije rekla.
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 14:51   #36
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Na početku veze mi je otvoreno rekla da ne zeli da iko zna da smo u vezi da je nebi pitali za mene kad prekinemo...To je navodno živcira. Moja replika je bila poštujem to i drago mi je da si iskrena prema meni ali ne razumijem što ti tačno želiš vezu ili ff odnos. Njen odgovor kretenu i otišla je da bi mi se javila nakon par dana da je pretjerala i da se nada da cemo potrajati.

Šetamo gradom i govori mi kako smo lijep par i da je sretna i da me voli. Da bi me pet minuta kasnije ismijavala kako nisam pravi muškarc i da je sreca da sam bio sam kad smo se upoznali jer bi me drugi decki ponizili. Kad sam je napao zbog toga rekla mi je da sam umislio i da mi to nikad nije rekla.
Imaš posla sa seratoricom koja će mrtva hladna izjaviti nešto i onda tebe napraviti ludom kad reagiraš na tu rečenicu. Ne možeš ti tu ništa. Odnosno možeš, ako želiš ostati u tom odnosu šta god on bio, trebaš prestati bilo što što izlazi iz njenih usta shvaćati kao istinito i ozbiljno. Jer ćeš se samo hvatati u zamke izrečenog i svaki put kad odreagiraš na neko evidentno sranje ona će se praviti da to nije rekla, mislila i da si ti lud.
A nema ništa iritantnije od toga da te netko pravi ludim. Na kraju i postaneš lud jer se kreneš ponašati kao luđak.

Ne znam što vidiš u takvoj neintegritetnoj osobi. Koja će svako sranje potrpati pod tepih i graknuti na tebe kako si se usudio pomisliti da je ona to zapravo mislila kad nije i opet ti nešto izmišljaš, bla, grak, bla. Kako ti to već nije dosadilo?

Inače, to ti se zove gaslighting. Kad te osoba navede da kreneš sumnjati u svoju percepciju stvari i pamćenje jer se vrlo vješto pravi luda da neke stvari nikad nije izrekla. Možeš je snimati, ali ne preporučam. Em je kažnjivo, em opet ispadaš luđak. You can't win. Samo se makni.
ex anais is offline  
Old 09.12.2017., 14:56   #37
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ti kao da si pao s marsa.
Nisam ja ni tvrdio da su oni u vezi nego da je tip izmanipuliran pa je moguće da vjeruje da je u vezi. Iz teksta proizlazi da je izmanipuliran a drugu stranu priče nemamo, pa polazim od napisanog. Moj odgovor je išao za time da je to tipičan ff odnos, s čime se ne slažem baš zbog tog ponižavanja i vrijeđanja. Možeš ti s nekim imat dogovoreno jebanje bez da itko to smatra vezom i bez emocionalnog i bilo kakvog drugog zlostavljanja. Po meni to nije nikakav odnos i ja bi se (kad bi se uopće i doveo u takvu situaciju) maknuo iz toga.
FranKrsto is offline  
Old 09.12.2017., 14:57   #38
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Nisam ja ni tvrdio da su oni u vezi nego da je tip izmanipuliran pa je moguće da vjeruje da je u vezi. Iz teksta proizlazi da je izmanipuliran a drugu stranu priče nemamo, pa polazim od napisanog. Moj odgovor je išao za time da je to tipičan ff odnos, s čime se ne slažem baš zbog tog ponižavanja i vrijeđanja. Možeš ti s nekim imat dogovoreno jebanje bez da itko to smatra vezom i bez emocionalnog i bilo kakvog drugog zlostavljanja. Po meni to nije nikakav odnos i ja bi se (kad bi se uopće i doveo u takvu situaciju) maknuo iz toga.
Pa evo, kako navodi više detalja, da, cura je seratorica. I koristi ga očito za liječenje nekih kompleksa, a ne samo za seks. Vjerojatno je seks i sporedan u toj priči. Treba on njoj za ego boost.
ex anais is offline  
Old 09.12.2017., 14:58   #39
Poslao sam joj poruku da se vidimo veceras pa cu otvoreno razgovarati sa njom o svemu. To je pošteno
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 14:59   #40
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
...
A da mi malo obrnemo stvari? Što TI zapravo želiš?
MrDeadpool is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger