Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 21:24   #1
Online veze, brakovi? Kako?

Nikad nisam pokušavala upoznati nekog nepoznatog, dopisivanje i nekako forum, fejs i to ali ''dublje'' upoznavanje uživo nekoga s kim nemam zajedničkih poznanika i ne baš.

Kako stojite s time, odkud vam hrabrost naci ce s nekim nepoznatim ili otkrivati intimu online strancu? Znate li nekog ko je tako našao srodnu dušu? Poznanica mi se udala za stranca na skoro nevidjeno, meni je to fakat čudno.
Kakva su vaša iskustva s takvim upoznavanjima i jesu li te osobe uživo kakvim se predstavljaju online ili ste se razočarali?
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:38   #2
Nisam nešto za to upoznavanje potencijalnih partnera preko neta, odbija me.

Za prijateljsko druženje da, dapače, ali to nije ovdje tema. Za nešto više, jednostavno ne vjerujem da bi izraslo u nešto ozbiljnije.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:38   #3
Znam ih. jedna frendica se udala za jednog tipa kojemu je inicijalno poslala wink na nekadašnjoj aplikaciji preko facebooka, zaboravio sam kako se to zove al mi je oduvijek izgledalo užasno glupo, samo ti se pokazuju slike a ti pošalješ wink ili skrolaš dalje. al ne ko tinder, daleko gluplje osmišljeno i childish

kaj se tiče vlastitog iskustva, našao se i završio s par ljudi upravo s ovog foruma, kao i preko drugih stranica. ne previše, naravno i ne s nekim ciljem, al eto desilo se i bilo je i predivnih iskustava, kao i nekih ništa posebno i prolaznih kratkotrajnih prijateljstava i faza.

a kaj se tiče hrabrosti, jednostavno vidiš jel ti osoba paše, jel imate zajedničkih interesa, pa dogovorite neku cugu neobavezno i tak to krene. treba bit iskren pritom i ideš s dovoljnim povjerenjem da ta osoba ima također iskren pristup. za početak te niš ne košta ,a uživo ionako padnu sve maske i bolje vidiš jel ta osoba ta za koju se izdavala. eto.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:39   #4
a što da online upoznas nekoga za koga se ispostavi da imate zajednickih poznanika?

onda može?

hahah

pa stranac ti je svatko s kim se ne kreneš upoznavat, bilo uživo ili online... naravno, negdje postoje granice za online upoznavanje kada treba krenuti "uživo"... ali ne vidim zašto je otići na kavu s nekim s foruma gore od otići na kavu s nekim. koga si sinoć upoznao u klubu?

konkretno da odgovorim na pitanje, upoznala sam dosta ljudi koje sam "upoznala" online, i neka prijateljstva suostala zaista super, između ostalog, jednog bivšeg sam upoznala na badoo i bili smo 2ipo godine skupa... tako da

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:55   #5
Za dopisivanje preko interneta, nemam problem da pricam o sebi, jer nemam sta da krijem. Ne trcim da se upoznajem uzivo ni sa kim, jer onda nista drugo ne bih radila. Ako se zaljubim preko interneta i procenim da moze biti nesto ozbiljno ili lepo prijateljstvo, onda bih se nasla, inace nisam zainteresovana za neke susrete samo zato sto se dopisujem sa nekim.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:05   #6
Jednom davno sam upoznala tipa na Iskrici i još uvijek smo prijatelji. Bila nam je zanimljiva zezancija, interesi pa smo otišli i na kavu, puno kava s godinama. Ni u stvarnosti nismo ništa odudarali od onoga u virtuali.
Tko je kakav, ne znaš ni onda kad ga gledaš. Svakoga treba upoznati s vremenom da to možeš donekle procijeniti.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:08   #7
kokice, bit ću direktan, je li bilo seksa?

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:34   #8
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
kokice, bit ću direktan, je li bilo seksa?

MK
Ne. Nismo s tom namjerom ni išli. Ja na Iskrici bila tri dana (koliko je oklada trajala ). Momak bio baš flegmast, zajebant. Bilo nekako normalno zajebanciju nastaviti i u živo kad sam se već s "vraga" odjavila.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:35   #9
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ne. Nismo s tom namjerom ni išli. Ja na Iskrici bila tri dana (koliko je oklada trajala ). Momak bio baš flegmast, zajebant. Bilo nekako normalno zajebanciju nastaviti i u živo kad sam se već s "vraga" odjavila.
ok.
nisam ni sumnjao u tebe.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:02   #10
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
a što da online upoznas nekoga za koga se ispostavi da imate zajednickih poznanika?

onda može?

hahah

pa stranac ti je svatko s kim se ne kreneš upoznavat, bilo uživo ili online... naravno, negdje postoje granice za online upoznavanje kada treba krenuti "uživo"... ali ne vidim zašto je otići na kavu s nekim s foruma gore od otići na kavu s nekim. koga si sinoć upoznao u klubu?

konkretno da odgovorim na pitanje, upoznala sam dosta ljudi koje sam "upoznala" online, i neka prijateljstva suostala zaista super, između ostalog, jednog bivšeg sam upoznala na badoo i bili smo 2ipo godine skupa... tako da

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Pa nekako mi je sigurnije kad neko od mojih prijatelja zna tu osobu
da sam muško nekako bi mi lakse palo.

Koji su kriterijumi kad se nalaziš s nekim, imate li neki znak raspoznavanja kad se nalazite?
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:03   #11
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Za dopisivanje preko interneta, nemam problem da pricam o sebi, jer nemam sta da krijem. Ne trcim da se upoznajem uzivo ni sa kim, jer onda nista drugo ne bih radila. Ako se zaljubim preko interneta i procenim da moze biti nesto ozbiljno ili lepo prijateljstvo, onda bih se nasla, inace nisam zainteresovana za neke susrete samo zato sto se dopisujem sa nekim.
Kako se zaljubiš u nekog koga nisi ni vidjela?
Šta ako ti se ne svidi uživo, pobjegneš ili?
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:06   #12
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Kako se zaljubiš u nekog koga nisi ni vidjela?
Šta ako ti se ne svidi uživo, pobjegneš ili?
Gdje piše da se ne možete vidjeti??
Kavu uvijek možeš popiti,i Jeger,ako ti treba,npr
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:09   #13
Quote:
Bernd kaže: Pogledaj post
Gdje piše da se ne možete vidjeti??
Možete ali znaš ono energetski da doživiš nekoga, kemija ili šta već...mislim da se to ne može online ili se varam...
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:12   #14
bivšu sam upoznao preko njuškala. neplanirano

prodavala je fleksericu, svidila mi se i pozvao sam ju na kavu
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:13   #15
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Možete ali znaš ono energetski da doživiš nekoga, kemija ili šta već...mislim da se to ne može online ili se varam...
ne znam,novi sam....
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:19   #16
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
bivšu sam upoznao preko njuškala. neplanirano

prodavala je fleksericu, svidila mi se i pozvao sam ju na kavu
To se ne računa, ali dobra ideja zafleksericu, nikad ne znaš jel neki manijak
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:25   #17
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Pa nekako mi je sigurnije kad neko od mojih prijatelja zna tu osobu
da sam muško nekako bi mi lakse palo.

Koji su kriterijumi kad se nalaziš s nekim, imate li neki znak raspoznavanja kad se nalazite?
pa prije upoznavanja uživo, normalno da razmjenite fotke?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:26   #18
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Kako se zaljubiš u nekog koga nisi ni vidjela?
Šta ako ti se ne svidi uživo, pobjegneš ili?
Na prvo ti ne mogu odgovoriti. Nisam zaljubljive prirode ni kad osobu gledam
A na drugo: ovisi što ti očekuješ o susreta. Ako očekuješ vezu, vjerojatno će ti ta fizička silueta značiti za "bijeg" ili ostanak. Ako si neopterečena krajnim ishodom susreta, a osoba ti je po nečemu bila interesantna, ne vidim razloga za bijeg. Možda kroz kavu uvidiš da ipak drugog susreta neće biti
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:27   #19
poznajem par koji se dopisivao godinu dana,uz fotke,mobitel,viber....žive zajedno
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:34   #20
poznajem čovjeka koji se oženio preko foruma.
skladan život
ona je čak bila i moderator, ako se ne varam...

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger