Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2007., 13:40   #61
Quote:
m@j@ kaže: Pogledaj post
e onda stvarno nemaš sreće
nije stvar sreće nego je stvar da su lopovi, svaki se ugovor mora moci raskinuti, pa tako i ovaj. Probat cu ponovo, prilozit nalaze o trudnoci, a ako ne uspijem onda cu se pozabavit novinama i trazit cu da moj slucaj stave na potrosacki kod-vec je jedan čovjek po imenu marko brekalo bio s istim problemom, on je doduse i uspio dobit novac nazad. ako je to netko slucajno gledao i sjeca se odakle je doticni, nek mi kaze jer bi ga pokusala kontaktirati jer ja nisam gledala tu emisiju i ne znam kako je uspio vratit lovu.
e-zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 15:10   #62
Quote:
e-zara kaže: Pogledaj post
nije stvar sreće nego je stvar da su lopovi, svaki se ugovor mora moci raskinuti, pa tako i ovaj. Probat cu ponovo, prilozit nalaze o trudnoci, a ako ne uspijem onda cu se pozabavit novinama i trazit cu da moj slucaj stave na potrosacki kod-vec je jedan čovjek po imenu marko brekalo bio s istim problemom, on je doduse i uspio dobit novac nazad. ako je to netko slucajno gledao i sjeca se odakle je doticni, nek mi kaze jer bi ga pokusala kontaktirati jer ja nisam gledala tu emisiju i ne znam kako je uspio vratit lovu.
ovo nije točno podebljano
a da su lopovi to vjerujem ja svako malo dobijem neko putovanje
lakovjernost se plaća to je bila tebi i okolini tvojoj dobra škola ( skupa nažalost )
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 16:58   #63
a koji su to neraskidivi ugovori?
e-zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 22:02   #64
Smile Designer / Putovanje na Tenerife

- Mene i muža također su kontaktirali iz agencije Designer i anketirali nas.
- Uglavnom, javio se muž i rekli su mu da je osvojio nagradno putovanje na Tenerife, sedam dana za dvije osobe u hotelu sa 5*.
- Na pitanje zašto smo mi baš odabrani rekli su nam kao da smo odabrani nekom posebnom metodom i selekcijom, no moje mišljenje je da su uzeli imenik i tražili brojeve firmi, pa nazvali i eto...
- Jer su također zvali braćni par koji posjeduje firmu s kojom moj muž posluje, tako da po meni oni zovu ljude koji su ili vlasnici nekih firmi ili dobro zarađuju u njima, jer kakvo je stanje u Hrvatskoj danas, malo tko si to može priuštiti...
- Pošto je taj braćni par bio na razgovoru mjesec dana prije nas, raspitali smo se o ćemu se radi tako da nismo otišli na prezentaciju neupućeni.
- Sada bih vam u kratkim crtama opisala o ćemu se radi, ako se odlučite poći na njihovu prezentaciju.
- To je uglavnom firma Designer, navodno imaju urede po cijeloj lijepoj našoj, a da im je sjedište u Puli, oni su nešto kao marketinška tvrtka koja se bavi marketingom i kao zastupaju neku američku firmu.
- Kada smo došli tamo odmah su nam rekli da smo osvojili putovanje na Tenerife za dvije osobe, ali da moramo odslušati cijelu prezentaciju kako bismo preuzeli našu nagradu...
- Da sad ne duljim i ne budem dosadna, uglavnom su nam ispričali o Tenerifima, pogledali smo i video gdje smo vidjeli gdje ćemo biti smješteni, popili smo piće, pa su nam predstavili njihov paket koji su nam nudili kao tu većer i nikad više...
- Taj se paket sastoji od tri putovanja bilo gdje u svijetu u hotelima i apartmanima sa 4 ili 5* koja treba iskoristiti u roku od 3 godine, no prvo i nagradno putovanje se trebaju iskoristiti u prvoj godini.
- Muž i ja smo se malo nećkali, no za razliku od braćnog para koji nas je upoznao sa situacijom koja nas oćekuje, mi smo uzeli njihov paket, paket košta 1800 eura, na 36 mjeseci po 50 eura mjesećno. Paket uglavnom uključuje tri putovanja bili gdje u svijetu, no ipak su postavili uvjet da prvo treba biti na Tenerife, a ostala dva po izboru, pa su nam ponudili ako kupimo paket da imamo mogućnost na sva putovanja, uključujući i nagradno povesti još dodatne dvije osobe... Mi smo se odlučili na kupnju iz razloga što ćesto putujemo, bar 4-5 puta godišnje, volimo se zabavljati i uživati, a volimo i egzotićne krajeve... .
- Mi ćemo putovati krajem godine, malo poslije ljeta kad prođe naša sezona i nadamo se da će nam biti super.
- Nadam se da sam vam bar malo pomogla, barem u odluci da li da odete na njihovu prezentciju ili ne.

P.S. Uglavnom , ne trebate kupiti paket, no svejedno možete dobiti nagradno putovanje.

Pozdrav svima.
 
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 09:44   #65
mene samo zanima zašto moj stari nije moga uzet tu glupost i prenit na mene?
Što, misle da je on veći potrošač jer ima svoju firmu? E pa grdno se varaju
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 11:30   #66
Ja sam isto osvojila to famozno putovanje
Super mi je kako kažu- nagradno besplatno putovanje s tim da si sam plaćaš put ustvari je smještaj besplatan.
Uglavnom, baš ciljaju na ekipu kojoj je smještaj glavna stvar na ljetovanju- a ja i nisam tip koji se ne miče iz kruga hotela, želim vidjeti, upoznati, razgledavati i doživjeti mjesto/zemlju u kojoj sam.
Meni to ima velikih nedostataka, jedan od najvećih mi je da je svaki put tjedan dana. A kao možeš u Mexico, Kinu, Japan, di god hoćeš. Ne isplati se, premalo vremena, a tjedne nemožeš spajati i koraš ih iskoristiiti samo 1 godišnje. Onda to da moraš na Tenerife- ustvari imaš 2 odmora po izboru. A imali smo tu i proimjer cure koja je ostala trudna i sad to sve propada a ona plaća i dalje. Da ne spominjem da je cura koja nam je to prezentirala bila tako neprofesionalna, pričala neke fore srednjoškolske i na neka moja i muževa pitanja u vezi odmora odgovorila da se pravi poslovni ljudi ne boje rizika Odmor i rizik u istoj rečenici- ne hvala.
Preskupo, pogotovo danas sa tim last minute aranžmanima (pogotovo ako ih radiš vani). Rizično u smislu da propada ako nemožeš iskoristiti radi bolesti, trudnoće il nečeg već. I neisplativo ako želiš dalje na put. A ove ostale bliže zemlje ionako se mogu posjetiti za manje love.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 13:08   #67
Imam jedno pitanje. Spominjete nešto da ste dobili besplatno putovanje na Tenerife, i onda da ste platili 1800 eura za paket od 3 putovanja od kojih je prvo moralo biti na Tenerife, a ostala 2 po izboru. Znači li to da ste 2 puta morali ići na Tenerife (ono besplatno putovanje + ovo prvo iz paketa koji ste platili)? Ili to znači da ste zapravo 2 putovanja platili 1800 eura (jer je ono prvo na Tenerife svejedno bilo besplatno)?
noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 14:34   #68
Upravo sam dobio isto takvo putovanje al od agencije Olea iz Sl. Broda koji kažu da dođem tamo i preuzmem nagradu.Nisam primjetio da je netko od njih dobio tzv. nagradu pa me zanima jel tko bio kod njih i šta ti tamo rade?
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 15:53   #69
Smile

Quote:
noir kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Spominjete nešto da ste dobili besplatno putovanje na Tenerife, i onda da ste platili 1800 eura za paket od 3 putovanja od kojih je prvo moralo biti na Tenerife, a ostala 2 po izboru. Znači li to da ste 2 puta morali ići na Tenerife (ono besplatno putovanje + ovo prvo iz paketa koji ste platili)? Ili to znači da ste zapravo 2 putovanja platili 1800 eura (jer je ono prvo na Tenerife svejedno bilo besplatno)?
- Ne znam koja ti je to firma ponudila. Ja sam svoje nagradno putovanje dobila od firme Designer iz Pule i na njihovoj smo prezentaciji muž i ja odlučili kupiti paket.
- To znaći da smo dobili nagradno putovanje na Tenerife 7 dana za 4 osobe i prvo od tri putovanja iz paketa mora biti na Tenerife jer im je tamo valjda to sjedište od te neke kompanije koju zastupaju. Znaći mi smo za cijenu od 1800 eura (nama nije skupo, prihvatljivo je, no mnogima je s obzirom na plaće i standard u Hrvatskoj) dobili 2 putovanja na Tenerife u hotelu sa 5* 7 dana za 4 osobe, i još dva putovanja po izboru bilo gdje u svijetu isto tako samo u hotelu sa 4* ili 5* 7 dana za 4 osobe.
- Muž i ja smo to ovako sagledali, za 1800 eura, plativo na 36 rata dobili smo 4 putovanja (iako je jedno nagradno), znaći 28 dana za 4 osobe.
- Netko je napisao da se treba koristiti jedno godišnje. Baš sam se u vezi toga na prezentaciji raspitala, samo prva dva se moraju iskoristiti u prvoj godini, znaći ono nagradno i ono prvo na Tenerife, s tim da su nam preporućili da prvo iskoristimo ovo prvo iz paketa zbog svih popusta koji se dobiju kad se kupi paket, a ova dva preostala se mogu iskoristiti i u zadnjoj godini.
- Nama to nije bilo previše bitno, pošto poprilićno putujemo, pa ćemo krajem godine iskoristiti ovo prvo na Tenerife i nagradno putovanje na Tenerife, a ostala dva u sljedećoj godini, još ne znamo destinacije, muž i ja smo još u slatkim pregovorima ...
Pozdrav svima.
 
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 08:19   #70
Quote:
e-zara kaže: Pogledaj post
a koji su to neraskidivi ugovori?
ako u ugovoru postoji klauzula o tome da se cijelokupni iznos mora platiti ako se i ne koristi usluga onda to znaći da se mora platiti jer ti si dužan kad podpisuješ ugovor cijeloga ga pročitati i prihvatiti ili ne sve točke toga ugovora
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 08:19   #71
inače bolje je da to pitanje postaviš na pravu oni će ti to bolje objasniti ja to znam samo laićki
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:54   #72
I ja sam dobio tjedan dana na Azurnoj obali.. i idem... naime ovo je novi standard promidžbe i marketinga putničkih agencija u borbi za prevlast na tržištu. kako?
koliko vas je otišlo u neku putničku agenciju po putovanje ili neki aranžman? jako malo. ako jeste kako ste došli do te agencije? reklamiranje, oglasi, potezanje za rukav.. to je stvar prošlosti, sada vas nazovu doma na telefon i kažu vam da ste sretan dobitnik nagradnog putovanja, i naravno vi svi sretni vas oko tridesetak hrlite na promociju, dobijete besplatno sok, kavu, večeru i lijepu priču, mislite kako su baš dragi ovi ljudi i naravno konačan rezultat je bar 10 novih aranžmana do kraja večeri, večere su svaki tjedan po cijeloj Hrvatskoj i na kraju svi sretni i zadovoljni.. vi idete na putovanje, oni prodaju aranžmane
Wontay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:21   #73
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
Ja sam isto osvojila to famozno putovanje
Super mi je kako kažu- nagradno besplatno putovanje s tim da si sam plaćaš put ustvari je smještaj besplatan.
Uglavnom, baš ciljaju na ekipu kojoj je smještaj glavna stvar na ljetovanju- a ja i nisam tip koji se ne miče iz kruga hotela, želim vidjeti, upoznati, razgledavati i doživjeti mjesto/zemlju u kojoj sam.
.
To si ti malo krivo pokopčala, ko kaže da ciljaju na ekipu koja se ne miče iz kruga hotela Nama su baš prezentirali cijeli otok i što se sve može na njemu vidjeti, i njihov je prijedlog rent-a-car, radi lakšeg obilaska cijelog otoka
m@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 10:51   #74
Cool Nagradno putovanje???

Molim za pomoć.U velikoj sam Nedoumici.Naime čuli ste za ova nagradna putovanja na Tenerife.JaZagolicao me je paket od 3 putovanja ali me strah da nije neka podvala.Molim sve koji su bili na tenerifima u tom aranžmanu ili su i sami uzeli taj paket da mi se jave sa iskustvima
ivia is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.05.2007., 14:11   #75
Quote:
m@j@ kaže: Pogledaj post
To si ti malo krivo pokopčala, ko kaže da ciljaju na ekipu koja se ne miče iz kruga hotela Nama su baš prezentirali cijeli otok i što se sve može na njemu vidjeti, i njihov je prijedlog rent-a-car, radi lakšeg obilaska cijelog otoka
nisam ja ništa krivo pokopčala i nisam nigdje napisala da ciljaju na ekipu koja se ne miče iz kruga hotela
Napisala sam da (citiram samu sebe )
Quote:
Uglavnom, baš ciljaju na ekipu kojoj je smještaj glavna stvar na ljetovanju
a da JA nisam takva osoba. Meni smještaj u hotelu s 5 * nije prioritet jer u hotelu praktički samo spavam. A pošto njima plaćam samo smještaj, ond ami je isplativije ići u drugi aranžmanima i to sam lijepo objasnila.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 08:00   #76
S obzirom da je to ustvari način na koji se oni promoviraju, mislim na lanac hotela, logično je da će te smjestiti u hotel sa 4 ili 5*
m@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 12:24   #77
Nagradno putovanje na Tenerife - Paket ???

Quote:
ivia kaže: Pogledaj post
Molim za pomoć.U velikoj sam Nedoumici.Naime čuli ste za ova nagradna putovanja na Tenerife.JaZagolicao me je paket od 3 putovanja ali me strah da nije neka podvala.Molim sve koji su bili na tenerifima u tom aranžmanu ili su i sami uzeli taj paket da mi se jave sa iskustvima
- Vjerojatno si vidjela moj post malo poviše tvog...
- Naime muž i ja smo dobili to famozno putovanje na Tenerife i bili smo na prezentaciji koja je trajala negdje malo više od ure i pol, upoznali su nas s Tenerifima (smještajem, otokom, turističkim ponudama i zanimljivostima ...) i kasnije ponudili taj paket od tri putovanja.
- Mi smo ga uzeli, a i moji rodjaci prije tjedan dana u Dubrovniku.
- Ne znam koja ti to firma nudi, jer koliko vidim ima ih više, ah te konkurencije danas...
- Ma uglavnom, nas su kontaktirali iz Designer-a iz Pule i mi smo preko njih uzeli paket od tri putovanja.
- Vjerujem da nije neka podvala jer ova firma iz Pule zastupa američku firmu RCI koja posluje 30-ak godina u svijetu, imaju službenu stranicu, samo u google ukucajte rci, a ima i na wikipediji još nešto o njima...
- Uglavnom da je neka podvala, moje mišljenje je da bi to već u ovih proteklih par godina više puta završilo u novinama, na TV-u ili na internetu... No svatko ima pravo na svoje mišljenje i sumnje.
- Nismo još bili na Tenerifima, idemo krajem godine pa ćemo post-ati svoje dojmove...
- Ne znam koliko ti je ovo pomoglo, no nadam se da je bar malo...

POZDRAV !!!

 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:13   #78
Wink

Hvala na odgovoru.Ija sam uzela paket pa sam se malo prepala da se ipak nisam zaletila,ali što je tu je.I ja ću na Tenerife krajem godine ustvari planiram početkom prosinca.Moram još naći avionske karte.Jesi ih ti možda rezervirala i preko koga???Za malu kikicu
ivia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 15:19   #79
Quote:
wapi kaže: Pogledaj post
Zaspis na Tenerifama, probudis se u Haagu!
Ova je stvarno dobra....
aron49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 17:34   #80
nema te zasto golicat. Za manje pare mozes putovat i to onda kad hoces i di hoces, bez da ti itko postavlja ikakve uvjete. Njihov paket putovanja kao i nagradno putovanje su obicna podvala. Za 600 eura itekako mozes naci smjestaj bilo gdje i bilo kada. Pogotovo ako ti luksuz koji oni obecavaju, koji je itekako upitan, nije bitan onda mozes i za pola te love putovat.
e-zara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.