Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2011., 12:38   #721
https://www.forum.hr/showthread.php?t=653061
Judy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:16   #722
Dr. Sanja Perić oftalmologica na rebru, baš za strabizam je specijalizirana. Mislim da radi i privatno al ne znam gdje.
__________________
;)
adri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 17:11   #723
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
hvala za info. .cula sam da je ekipa tamo odlicna..
se dugo ceka i jel mozda imas broj na koji se narucuje..mozes i na pm
Očna se sad vratila u novu zelenu zgradu, tak da su se i brojevi telefona mjenjali... Probaj prek centrale 2388888.
Koliko se čeka ne znam, poznam tamo sestru pa smo brzo dobili termin.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:04   #724
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
pedijatrica nam je na GO a zamjenuje je dr. Gordana Pelčić...zna li netko kojoj ambulanti pripada?
na pehlinu, parne ujutro, neparne popodne
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 12:26   #725
pedijatar novi zagreb

...koji prima nove male pacijente da nisu novorođenčad se traži
većina ih je po Novom Zagrebu prebukirana, a nama radi preseljenja stvarno treba neki dobar u blizini jer nam je stara pedica predaleko...
ako netko ima preporuku za dobro pedijatra i da nije prenatrpan, jako bih bila zahvalna na informaciji
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 12:28   #726
Quote:
Klara 32 kaže: Pogledaj post
...koji prima nove male pacijente da nisu novorođenčad se traži
većina ih je po Novom Zagrebu prebukirana, a nama radi preseljenja stvarno treba neki dobar u blizini jer nam je stara pedica predaleko...
ako netko ima preporuku za dobro pedijatra i da nije prenatrpan, jako bih bila zahvalna na informaciji
najtoplije ti mogu preporučiti dr. elizabetu ogrizek u dugavama. ona ima puno djece, ali nikad nikog nije odbila, koliko ja znam...
rossi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 12:52   #727
hvala puno!
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:04   #728
Molim preporuku za pedijatra u Dugom selu,hvala!
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:28   #729
Paprenjak
evo opet mene
u domu zdravlja ti rade doktorica Novak i doktor Kramer,
i nije bas neki veliki izbor ali ja bi ti preporucila dr.Kramera
tamagoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:06   #730
Ima li tko iskustvo s dr. V. Bošnjak Mlinarić, Dom zdravlja u Španskom?
I, ako je loše, imate li koga za preporučiti u zapadnom dijelu grada - Dom zdravlja Špansko, Vrapče i sl.?
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:28   #731
Na Vrapču dr Buršić Mi za sada nemamo nikakvih zamjerki, ali ako ćeš kod njega pripremi se na gužvu.
Alure is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:59   #732
Quote:
tamagoci kaže: Pogledaj post
Paprenjak
evo opet mene
u domu zdravlja ti rade doktorica Novak i doktor Kramer,
i nije bas neki veliki izbor ali ja bi ti preporucila dr.Kramera
Hvala puno!
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:14   #733
Izgleda da smo nasli pedijatricu koja ce nas primiti u Novom Zagrebu (nakon desetak odbijenica po Dugavama i Sigetu) - u DZ Trnsko dr. Borčić. Da li netko ima iskustva s njom i kako ste zadovoljni?
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 16:13   #734
Quote:
boGhi kaže: Pogledaj post
Dali netko zna za dobrog pedijatra u Zagrebu, a koji me neče silovati s cijepljenjem dijeteta????
Sada sam se prijavila kod Jovančevića i neugodno se iznenadila s njegovim rigoroznim to je protiv interesa vašeg djeteta stavom!
Stoga molim, molim , jako mi je bitno da ovih dana preselim karton kod nekog pedijatra s kojim sam na valnoj dužini
Zna li netko za nekog takvog?!?!?!?
Cekaj, a ti ne zelis uopce cijepiti dijete ili te ne zanimaju dodatna cjepiva tipa prevenar, rota i sl?
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 16:21   #735
Quote:
morsko prase kaže: Pogledaj post
Cekaj, a ti ne zelis uopce cijepiti dijete ili te ne zanimaju dodatna cjepiva tipa prevenar, rota i sl?
i ja sam se ovo pitala kad sam pročitala post
Inea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 20:31   #736
Quote:
Inea kaže: Pogledaj post
i ja sam se ovo pitala kad sam pročitala post
Nda, ja se najozbiljnije nadam da se radi o ovom drugom.
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 11:49   #737
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustvo s dr. V. Bošnjak Mlinarić, Dom zdravlja u Španskom?
I, ako je loše, imate li koga za preporučiti u zapadnom dijelu grada - Dom zdravlja Špansko, Vrapče i sl.?
Mi smo kod nje. I do sad smo bili samo na dvije kontrole. Uglavnom, dosta brz pregled, i nekako imam osjećaj da sam prije vani nego unutra. Ali možda je to samo moj osjećaj. A budući da do sad nismo imali nikakvih bolesti, zapravo ni nemam neki pametan savjet.
Ok mi je kaj nikad nismo čekali. Kad smo bili naručeni, tad smo bili i na redu.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 11:24   #738
Ja mogu samo NE preporučiti Metku Regan na Knežiji. Na prvi pogled draga, susretljiva, ljubazna... preporučuje homeopatiju, ok. zašto ne probati nešto drugo osim antibiotika. i onda shvatiš da ti zbog vlastite gluposti i naivnosti djetešce jedva preživjelo! jer da - ponekad se trebaju koristiti i antibiotici!
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 10:10   #739
Grobenski

liječila je dvoje djece od moje seke, do sada nikad nije pogriješila oko dijagnoze... nedaje olako lijek, ali često šalje na briseve što je jako dobro, druge m,oraš moliti da ti daju uputnicu. puno toga i sama sestra tamo obavlja, ma žena je zakon! sa djecom je super ,sa roditeljima je malo kruta, al netrebamo je mi nego dječica) ja se prebacujerm sa svojom bebom kad napuni god dana kod nje



Quote:
Helly7 kaže: Pogledaj post
Hej!
Moja kolegica s posla vodi malenu kod dr. Štajduhar i jako je zadovoljna s njom. Veli da je to najbolja pedijatrica u Runjaninovoj. Samo što mi je rekla da ti je i ona na godišnjem do 19.08. Mi smo malenu prvi put vodili pedijatru sa 6 tjedana (iako sam ja smatrala da je i to vrlo kasno!!!), a to ti ni nije tak jako daleko od tvojih dva mjeseca, a s obzirom da su godišnji možda da malo pričekaš? Jer bolje i otić malo kasnije pa kod dobrog pedijatra nego da ju prijaviš kod nekog osrednjeg samo zato jer taj trenutno nije na godišnjem, pa poslije imaš problema. Znaš da su kukići u redu, cjepiti se stigne. Ne znam jel vam patronažna dolazila s vagom da vidiš jel dobro napreduje. Možeš se s patronažnom dogovoriti da dođeš kod njih da ti izvažu malenu,mi smo išli kod patronažnih do tog prvog pregleda jer smo imali malih problema u početku s dobivanjem na težini.
damirchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 10:01   #740
Quote:
Ines Zgb kaže: Pogledaj post
nnn da
ovako: pitanje je bilo nekaj vezano za grceve,ne mogu se sjetiti al sam zapamtila odg: nitko nije rekao da je majcinstvo lagano

onda: zasto joj je ovo rebro izrazenije? a odg: tata,sto ste si napravili to imate.

mislim WTF??
nesto tog stila i kindy prica ... ja vas mislila prebacit kod schwartz ! a gdje bi se prebacila?

Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Nama je Đekićka iz susjede ordinacije bila koooma,a curama sa foruma ok.
Jedino pozitivno kod ove tvoje je simpa sestra,za razliku od Đekičkine koja je

I onda kad sam na nekoj temi o pedijatrima navela što joj sve zamjeram,svi su komentirali da bi pobjegli od nje...i jesmo
a gdje si se prebacila?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.