Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2003., 17:52   #21
Ti bi htjela njegove prijatelje, koji su ponekad dosadni i čiji humor ti ne paše, nekako promijeniti u zanimljive, a onda se čudiš što ti nitko ne odgovara. Kako od dosadnih ljudi napraviti zanimljive ljude? Ima li tko savjet, pitaš ti nas. I čudiš se što odgovora nema. Idem ja na znanost pitati kako iz kamena napraviti zlato, baš me zanima koliko ću odgovora dobiti.
A recimo, da meni žena javno veli da su mi prijatelji dosadni... Hm, ne mogu to ni zamisliti... Vjerujem da je to zbog toga što mi onda to nikad ne bi rekla. A ni ja njoj. A sad, učiti tebe vrijednostima prijateljstva i inim stvarima, hm, malo si mi prestara za to. I zato ti ja velim, ako možeš okrenuti priču na svoje, napravi to, a ako ne možeš, onda trpi tu dosadu ili se nemoj nalaziti s njima, ili loči i slušaj muziku ili nešto... Radi im večeru.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 17:54   #22
Čitav problem i leži u tome što umjesto da im radiš večeru, želiš sudjelovati u njihovim spikama. Fakin žrtva emancipacije, eto što si ti...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 17:58   #23
Jebemu, koja kokoš sam ja! :trespočelu: Lebovče, otvorio si mi oči, dankedojčland!
Idem zvezat šircl, u kuhinju i kuš.

A poslije se vrnem ćakulat, sad fakat moram gibat... U kuhinju.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 18:00   #24
Ma nisi ti kriva, kriv je tvoj papak što te nije naučio nekim stvarima. A sad odi u kuhinju, i napravi mi jebene palačinke!!!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 18:28   #25
Draga Sandy ovaj topic ima 314 otvaranja. Vjerujem da nisu sva potekla od tebe dakle - zanimaju se ljudi za ovu temu.

Mozda nemaju muda odgovoriti. A mozda ne stignu, peku palacinke
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 18:37   #26
JS, mozhda da "hodash" s nekim svojih godina ili starijim od sebe, mozhda bi ti njegovo drushtvo vishe odgovaralo

Obichno oni mladjahni siiiilno zhele ispasti ozbiljni i mudri, pa upropaste vecher...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 00:10   #27
Quote:
walter kaže:
A recimo, da meni žena javno veli da su mi prijatelji dosadni...
O, pa ne misliš valjda da postoji išta što si dečku ne mogu reći, nego mu moram bacati hint-ove ovako preko foruma... Upoznao si nas, recimo, barem toliko da vidiš kako među nama ne postoji pojam "problemi u komunikaciji".

Dakle, ja sam dobila njegovu "dozvolu" da postavim ovaj topic. Mi smo o tome razgovarali, odmah čim sam osjetila potrebu, složili se, donijeli neke zaključke i postavili moguća rješenja "problema". Usudila bih se reći - na obostrano zadovoljstvo. Sad su me još zanimala iskustva slična drugih, a on nije imao ništa protiv da ovdje postavim to pitanje.
Quote:
walter kaže:
Ma nisi ti kriva, kriv je tvoj papak što te nije naučio nekim stvarima
Što bi dao da možeš biti "papak" kao što je moj... I da možeš barit' koke kakve on bari. I da možeš učit' te koke svemu čemu ih on može naučit'.
Quote:
Winona kaže:
Draga Sandy ovaj topic ima 314 otvaranja. Vjerujem da nisu sva potekla od tebe dakle - zanimaju se ljudi za ovu temu.
Još kad bih im mogla pročitati misli...
Quote:
magic kaže:
JS, mozhda da "hodash" s nekim svojih godina ili starijim od sebe, mozhda bi ti njegovo drushtvo vishe odgovaralo

Obichno oni mladjahni siiiilno zhele ispasti ozbiljni i mudri, pa upropaste vecher...
Magic, nisam ja a priori protiv starijih, ali najstariji s kojim sam bila moj je vršnjak. Slučajno je tako. Kaj mogu kad mi se stalno ti mulci lijepe... Međutim, ovaj moj sadašnji najodgovarajuće mi je društvo na svijetu!
Ali imaš pravo ovo za mlađahne, možda je to problem u mom slučaju...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 04:13   #28
Quote:
Rajna kaže:
Muzu moj dragi, kad si se i ti registrirao?
Znaci ima nas jos

Pa vjerovatno i oni takvo sto misle o meni.

Svi se blago smijeskamo, ispijamo vino i mislimo:"Boze, sto je ovaj kreten, kako li je samo uhvatio onakvu macku."
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 04:25   #29
Quote:
Stribor cumez kaže:
Ma kaj se tice dosade, i moji i njeni prijatelji mogu biti dosadni kad udju u takav period. Uglavnom se desava da su prijatelji koji su meni postali dosadni, postali i njoj, i obrnuto. Ali nemamo nikoga u drustvu koji je dosadan po defaultu, vec se to dogadja u periodima. Uostalom kad sam potpuno posvecen poslu i umoran onda sam i ja dosadan i bezveze, samo sutim na picu i razmisljam

Quote:
Stribor cumez kaže:
. Trenutno je prijatelj na krovu svijeta jer je dobio povisicu i jako unaprijedjenje (posto mali menadzer), sad je dosadan za popizdit, ali bu za sest mjeseci to i sam skuzio, malo olabavio i presto pricat o dionicama. It's normal
it's OK?
Thelma&Louise is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 09:29   #30
Quote:
hobbit kaže:
Znaci ima nas jos

Pa vjerovatno i oni takvo sto misle o meni.

Svi se blago smijeskamo, ispijamo vino i mislimo:"Boze, sto je ovaj kreten, kako li je samo uhvatio onakvu macku."


Ali nije za mog muza na tom stalo. Muz od jedne moje prijateljice, od kojeg se ovaj moj inace osipao uvijek, poceo ga je zvati da izadju skupa.

Odjebao ga je na fin nacin (dobro, moglo bi se prodiskutirati koliko fin , moglo je i finije), pa se ovaj okanuo.

I od tada samo ja i prijateljica, bez "dodataka".
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 09:37   #31
Eh kada bi ja to mogao nekako izvesti.

Ovi uvijek dodju u paketu i nekako je to lakse podnjeti kada se popije. Ja ti se onda relativno brzo "popravim"
Tako mi lakse slusati o gedorama, auspufima, lajsnama, blatobranima, cinculatorima i ostalim tehnickim tehnikalijama automobila.

Najgori je onaj dio kada se igramo Talibanskih obicaja ono, muski na jednu stranu zenske na drugu.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 09:41   #32
Quote:
hobbit kaže:
Najgori je onaj dio kada se igramo Talibanskih obicaja ono, muski na jednu stranu zenske na drugu.
E jos mi reci da sjednete svi muski polulezeci na kauc u dnevnom boravku, otvorite slic do pola i stavite dlan unutra i bohtite.

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 09:49   #33
Nikako to da se izbjegne, uvijek se nekako zavrsi na tome da one "nase bolje, ljepse i pametnije polovice" se odvoje na stranu i pocnu procesljavati lokalne ili svjetske traceve. A mi jadni "gori, ruzniji i gluplji dio te cjeline" zavrsimo na politici, autima, i poslovnim potezima drugih (citaj ogovaranje)
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 09:58   #34
Quote:
hobbit kaže:


Najgori je onaj dio kada se igramo Talibanskih obicaja ono, muski na jednu stranu zenske na drugu.
To nama nije problem s obzirom s kime se druzimo
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 10:54   #35
Quote:
just Sandy kaže:
Što bi dao da možeš biti "papak" kao što je moj... I da možeš barit' koke kakve on bari. I da možeš učit' te koke svemu čemu ih on može naučit'.
nda.... Šta bi dao za curu kojoj je dosadno u društvu mojih frendova... I koja ne peče palačinke... Meni je lijepo u mojoj Šumi Striborovoj. A konkretnog primjera još uvijek nema.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 12:52   #36
Quote:
Mi smo o tome razgovarali, odmah cim sam osjetila potrebu, složili se, donijeli neke zakljucke i postavili moguca rješenja "problema".
ne bi bilo lose da ta rjesenja i s nama podijelis. Vjerujem da bi nekima pomogla.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 12:55   #37
Quote:
Winona kaže:
ne bi bilo lose da ta rjesenja i s nama podijelis. Vjerujem da bi nekima pomogla.
Zar ne vidiš da trkelja?
Piše kao diplomat. Kao, imali smo uspješan sastanak na kojima smo se složili oko najboljih rješenja te ble ble bla bla ...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 13:20   #38
I meni zvuci malo suhoparno. Jebote, jos im fali zapisnik.

Kod nas dvoje definitivno nema nekakvih bucnih svadja i deranja i sta ti ja znam, rasprava ima, naravno. Ali zucna rasprava je nesto sto ja mnogo laske mogu povezati s ljubavlju nego nekakva mirna, suhoparna "analiza problema".

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 13:26   #39
Quote:
Rajna kaže:
I meni zvuci malo suhoparno. Jebote, jos im fali zapisnik.

Kod nas dvoje definitivno nema nekakvih bucnih svadja i deranja i sta ti ja znam, rasprava ima, naravno. Ali zucna rasprava je nesto sto ja mnogo laske mogu povezati s ljubavlju nego nekakva mirna, suhoparna "analiza problema".

Treba odijeliti ljubav i strast. Poznavajući njih dvoje, apsolutno sam siguran da ne žive suhoparno analizirajući probleme. Definitivno.
Ja samo zajebajem malo Sandy, pokušavam ju nagovoriti da napiše nešto konkretnije. Znam da je njima super u vezi i da njihovu ljubav možeš rezati nožem po zraku, koliko je ima. Samo ne volim Sandy, kad trkeljaš gluposti, a možeš puno više od toga. Jebote, ponašam se ko moja profesorica iz matematike koju bi zgazio hladnokrvo na cesti da ju sretnem.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 13:37   #40
Vidis, nisam ni znala, niti se vidi, da je kopirana recenica od Sandy. Sandy

Onda je malo tupavo izvadjena iz konteksta. (
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.