Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2007., 12:24   #21
prvih par godina dobro... onda su se vjenčali... pa malo slabiije... a u zadnjih nekoliko mjeseci savršeno...
__________________
i raj i pakao su na zemlji... di je razlika?
kad narastem bit ću Gail Ann Dorsey
k-bass is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 12:49   #22
Quote:
nellea kaže: Pogledaj post
tek sam se sad sjetila da mozda ni ona mene ne podnosi


Meni je cak i poverila da te ocima ne moze videti
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 13:05   #23
Zena starijeg brata: zakon zena- nazalost ne vidjam ju cesto jer su dalekooo

Zena mladjeg brata: Ajme uzasa, lijenog i priglupog stvorenja- nazalost vidjam ju precesto (obicno kad mi uvali klince)

Sestrin decko: nit' smrdi nit' mirisi- oboje su cendravi needy tipovi pa si odgovaraju.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 13:58   #24
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
a cuj, mozda ne kuzi tvoje sale jer te ne pozna, da se vise druzite sigurno bi pocela kuzit.
zapravo ju znam jos kad smo bile klinke,iz kvarta...al ni tad se nismo druzile
nista,bit cu pristojna prema njoj al mi se cini da nikad nebumo postale frendice...a mozda brat nadje i neku drugu
nellea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 15:42   #25
Quote:
nellea kaže: Pogledaj post
zapravo ju znam jos kad smo bile klinke,iz kvarta...al ni tad se nismo druzile
nista,bit cu pristojna prema njoj al mi se cini da nikad nebumo postale frendice...a mozda brat nadje i neku drugu



naravno,samo nek ti budes sretna bratovom curom a koga briga za brata.
iz tvojih postova jedino razmazeno,neodgojeno i bezobrazno deriste si ti.
ne smije se na tvoje sale? pa jebote ,curo,jesi li pomislila da nisi ni duhovita???
po svemu sudeći,pokusala si se ulizati njegovoj curi a zensku nije briga za tebe pa je postala "čudakinja" a što da se smijala na tvoje šale (iako preko qrca)- pisala bi ovdje kak je super,najbolja do sada,bla bla...jer se ponasa kako tebi odgovara

uostalom,od kada si ti postala mjerilo kakvoće cure?
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 15:58   #26
Ja sam se uvijek jako trudila zbog njega, iako naravno ni jedna nije bila dovoljno dobra Kad bi ju on nogirao i ja bih, što je bilo nepošteno, ali jebiga, njega volim, a one su prolazne.
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 20:39   #27
iako se brat i ja baš ne podnosimo, s njegovom curom se itekako slažem.
i iako je starija par godina od mene, zajedno izlazimo, zajebavamo se, idemo u šoping i tako....
šuška se da će se zaručit, ovo ono...a nitko sretniji od mene.
outaspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 20:46   #28
ajme majko,od brata mi cura je ODVRATNA u pravom smislu te rijeci,umisljena,razmazena-ponasa se ka princeza kad dođe kod mene doma,manipulativna,sve mora bit po njenom...odvratna je,i to bez pretjerivanja
u pocetku mi je bila simpa (odlicna je glumica) ali san tek na putovanju za novu godinu skuzila kakva je.da ne govorin da je glupa i zadrta,a koje glupe price tek prica...-o punjacu za mobitel moze pricat pola sata
a brat mi je glup i slip ako to ne kuzi...
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 21:57   #29
Ja nemam brata, ali u tom slučaju ... sve bi ostalo u familiji ...
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:15   #30
Quote:
zujalo kaže: Pogledaj post
ajme majko,od brata mi cura je ODVRATNA u pravom smislu te rijeci,umisljena,razmazena-ponasa se ka princeza kad dođe kod mene doma,manipulativna,sve mora bit po njenom...odvratna je,i to bez pretjerivanja
u pocetku mi je bila simpa (odlicna je glumica) ali san tek na putovanju za novu godinu skuzila kakva je.da ne govorin da je glupa i zadrta,a koje glupe price tek prica...-o punjacu za mobitel moze pricat pola sata
a brat mi je glup i slip ako to ne kuzi...
a tako mi je i samoj...samo šta je meni gore jer mu je ta glupača (inače prije smo se dobro slagale a kad je skužila da se ja neću odselit iz kuće zbog nje,pokazala je pravo lice-pure evil ) postala žena i sad tako glupa i bez kinte u džepu se bahati po kući i izaziva svađu..
a brat..predobar i zaljubljen...ne kaže se uzalud da je ljubav slipa...
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:48   #31
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
žena mog brata i ja smo ko sestre.
nema toga o čemu ja s njom ne mogu pričati....

takođe
amis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 00:12   #32
Quote:
EmaM kaže: Pogledaj post
Žena moga brata i ja smo postale frendice.
Ovo je meni skroz normalno i super.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 01:15   #33
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
a tako mi je i samoj...samo šta je meni gore jer mu je ta glupača (inače prije smo se dobro slagale a kad je skužila da se ja neću odselit iz kuće zbog nje,pokazala je pravo lice-pure evil ) postala žena i sad tako glupa i bez kinte u džepu se bahati po kući i izaziva svađu..
a brat..predobar i zaljubljen...ne kaže se uzalud da je ljubav slipa...
stvarno je debilusa ako ocekuje da se ti odselis, nek ona ode

inace ja imam polubrata i njegova cura mi je ok za pricat, simpaticna i slatka(koliko ju ja slabo poznajem), ali je strasno neuredna i to me izluduje.
al nije ni umisljena ni bahata ni bezobrazna
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 01:24   #34
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
stvarno je debilusa ako ocekuje da se ti odselis, nek ona ode

inace ja imam polubrata i njegova cura mi je ok za pricat, simpaticna i slatka(koliko ju ja slabo poznajem), ali je strasno neuredna i to me izluduje.
al nije ni umisljena ni bahata ni bezobrazna
ma stvarno ih ima svakakvih i to najbolje skužiš kad ti se jednog dana uvali u kuću,ono:evo me,živit ću ode..
najvažnije je da ti bratova cura nije bahata ni bezobrazna...ova moja tj.njegova sad žena samo stvara napetost svojim prigovaranjem u vezi bilo koje pizdarije...a ja sam joj trn u oku jer od mene nema nikakve koristi( financijske jer ona nema ni za mudante) a ne pada mi na pamet da se ja njoj mičem iz svoje kuće i plaćam podstanarski stan....
al ubrzo će mi otac napravit potkrovlje pa ću ja živit sama..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 01:28   #35
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ma stvarno ih ima svakakvih i to najbolje skužiš kad ti se jednog dana uvali u kuću,ono:evo me,živit ću ode..
najvažnije je da ti bratova cura nije bahata ni bezobrazna...ova moja tj.njegova sad žena samo stvara napetost svojim prigovaranjem u vezi bilo koje pizdarije...a ja sam joj trn u oku jer od mene nema nikakve koristi( financijske jer ona nema ni za mudante) a ne pada mi na pamet da se ja njoj mičem iz svoje kuće i plaćam podstanarski stan....
al ubrzo će mi otac napravit potkrovlje pa ću ja živit sama..
ja bi poludila da s ovom moram zivit, zato jer je bas strasno neuredna, na sta bi nam licila kuca...
al inace je ok cura
za razliku od sestre mog decka koja je glupa, umisljena i bezobrazna, nju ne mogu smislit
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 10:54   #36
stvarno je istina to da je ljubav slipa,jer neznan sta bi moj brat vidija u toj kravi!?a kako se samo zeli udat,ajmeee,to joj je zivotni san...dok mome bratu to sad ne pada napamet.sve se bojin da ce namjerno zatrudnit samo da se uda...al ja se nemogu nacudit kako je glupa,inace je nastavnica hrv.al zna samo taj glupi hrvatski a ova druga podrucja(opca kultura) nema blage veze.a jos je i histericna uzasno,nije bilo nista ispred mene,ali prica kako urla na svoje starce doma,kako baca stvari kroz prozor (to se ona sama hvali) i jos prica kako se dere na dicu u skoli i kako tuce dnevnikom od plocu...
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 11:48   #37
Quote:
nellea kaže: Pogledaj post
ajde cure da vas cujem kak se slazete s bratovom curom?
ja mogu komentirat za suprugovu sestru-odnos nam je super-samo službeni i ono kaj se mora
nismo uopće slične i ne vidim zakaj bi se trebale "družit" sam zato kaj je ona njegova sestra. dakle sve u redu-nismo se nikad svađale, sasvim lijepo i pristojno pričamo kad smo skupa (jednom ili dvaput godišnje, kad su rođendani il nekaj slično ) i nastojim to tako i održat. da se imalo češće "družimo" davno bi se pohvatale za vratove. ja ju smatram velikom lijenčinom i potpunim idiotom, šupljoglava žena bez mozga i puno slobodnog vremena (pogubna kombinacija ) a po pričama njenih prijateljica (koje igrom slučaja rade samnom ) ja sam za nju "toliko zajebana da se uopće ne želi pokušavat zbližit samnom"
primjerice-ona je jedna od onih osoba koja nit kuha (ikad, niti djeci-ona se hrane kod roditelja njenog muža) kuću posprema ovak jednom u pol godine (i tad obavezno zove svoje roditelje da joj pomognu, zaboga ) a vječito je umorna i vječito ju boli glava . radi normalne radne sate (9-16) i to lijep kancelarijski posao, nit ide po terenu nit što. i umjesto sa svojom djecom, većinu vremena provodi s prijateljicama (muž joj je često van, terenski radnik) ovak do 1,2 navečer, a djecu uvali njegovim roditeljima. jednom sam bila kod nje s mužem, bilo je oko pol 10 navečer i mali joj sin dođe, anđeo slatki-tad su mu bile 4 godine, veli mama ja sam gladan, kaj bi ja jeo, i ona mu tak veli-pa oćeš picu il hamburger da naručimo? što nebi bilo nikaj toliko loše, osim što je to vječito tako, a ne svake prestupne il nekim praznicima, i ona ti tak zbog svoje lijene guzice dijete od 4 godine trpa takvim nezdravim stvarima koje bi namučile i odrasla čovjeka i tak mogla bih tak do sutra, al velim, obzirom da nije balava (30 godina) ni ona ni muž joj, nemam ja tu što srat ne znam kako da mi se ne sviđa, pa sam lijepo postavila granicu na vrijeme, kako ona ist tak nebi mogla srat meni i mom mužu
tutchckica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 12:14   #38
meni se moja buduca sogorica uopce ne svidja. jedva izdrzim pola sata kraj nje, ali trudim se radi brata.
preglupa je (za njega), al ono... tipicno zenski jako glupa, a drzi se ko da je pobrala svu pamet svijeta... al valjda dobro stenje

a sto se tice njegovih bivsih, jedna u koju se on jako bio zaljubio mi je fenomenalna cura i frendica, al ta ga nije htjela

a sto se tice obrnute situacije, sestra od jednog mog bivseg je stvarno super cura i ona je rekla jos na pocetku da cemo si bit super bez obzira sta bilo izmedju mene i njega, i tako je i bilo, nakon sta smo prekinuli, (ja tad bila ful odurna prema njemu), to je uopce nije diralo i nas odnos i dan danas fenomenalan
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:26   #39
bratova cura mi je super!
tako jedna prekrasna jednostavna pozitivna osoba.
e, da, i super smo frendice, samo što se nažalost rijetko vidimo jer živimo na 300 km
sve naj
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:16   #40
uf...ja sam si sa burazovom bivšom curom bila super...i još smo si super...
meni je cura fakat bila ok...više je mene doma zvala neg njega...

ma,ako tvom burazu paše i ako tebi ne čini ništa loše...nemoj ni ti njoj i budi ok prema njoj...nitko te ne sili da ti nju obožavaš il da se družiš sa njom...mora se osjećat ugodno kad dođe kod tebe,tj.kod tvog buraza doma...
ja se sam nadam da će si moj buraz i dečko bit dobri...da neće bit one bratske zaštite... ...
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.