Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2003., 10:32   #1
Miris novca

Prije skoro godinu dana ja sam dobila automobilić na nagradnoj igri koji su mi uručili tek sad (bilo je nekih problema).,enivej kad sam ga dobila nitko nije bio sretniji od mene dok recimo moj dragi moja mama, brat i sva ostala rodbina su bili poprilično skeptični da ću ja njega uopće vidit i bili su puni priča kako su ljudi svašta dobivali pa im to nikad nije uručeno, a kamoli auto......
Međutim sad kad se autić parkirao ispred kuće sad su se svi odjednom sjatili na mene i svi su puni deja što napravit što poduzet i bla bla sve to skupa nebi bio problem da me roditelji od mog dragog (jebeni svekar i svekrva) negnjave sa svojim prijedlozima naime neprođe dan a da netko od njih mene ne nazove i nekažemi kako bi ja trebala to auto prodat i s tom lovom šta dobijem uložit u dizanje kata kuće i još mi bacaju komentare kako sam ja neodgovorna da šta ja mislim, da kako ću ja jednog dana odgajat dicu kad sam ovakva, pa triba se skućit i bla bla.....
Sve to bi ja nekako i prožvakala da i moj dragi nije okrenuo ploču, naime on se u potpunosti slaže s njima i još je otrovniji u bacanju svojih komentara. A još kad sam dobila auto dakle prije skoro godinu dana mi smo se dogovorili da ću ga ja prodat i da ću kupit sebi jeftiniji (južinu ili nešto tako, tek toliko da se imam s čim kotrljat po gradu) i ostatak love stavit na stambenu, ali njemu sad to odjednom neodgovara i on bi da ja to prodam i napravim jebeni kat kuće.....a još davno kad smo počeli živjet skupa dakle prije 4 godine smo napravili proračun koliko bi nas koštalo dizanje kata+kompletno uređenje+krov (potkrovlje je u pitanju) i zaključili kako nam je jeftinije kupit stan, a osim toga voljeli bi živjet malo bliže gradu a ne u seoskom predgrađu (rupetini da budem iskrenija), ali ne on bi da JA napravim kat ,a meni ni uz najbolju volju nije jasno zašto bi ja financirala sve to na kući koja nije moje vlasništvo, a da nespominjem da za dotični kat ne postoji ni dozvola i kad sam mu to rekla tj. pokušala s njim porazgovarat glede te njegove promjene ploče on mi je samo odbrusio da to tako treba bit........

a nekužim koji im je ***** svima pa nije vrag da su svi ama baš svi popizdili na miris love.....e da nezaboravim i njegov ujac i ujna su se također pridružili njegovima, a ujac je čak našao kupca......i kad sam sve to rekla mami mama mi je samo rekla "A dite moje ja sam ti odma rekla da neideš u tu vražiju kuću"
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:38   #2
Take The Money And Run
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:43   #3
oni nisu bitni, ima jedna osoba koju si svrstala na krivu stranu
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:44   #4
Uopće ne kužim zakaj to trpiš i kako je došlo do toga da si svi uzimaju pravo tebi govoriti što da učiniš sa svojim autom, svojom lovom, svojim životom... Ma kužim zakaj to oni rade - zato kaj im dozvoliš.

Pretpostavljam i da je riječ o dizanju kata na njihovoj kući.

Vidiš da ih ne voliš, vidiš da te tlače, pa kaj onda ne odeš?
Nekad i vlastita mama mudro zbori...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:45   #5
grozno. hoces li ti prodati taj auto ili ne, tvoja je odluka. odjebi te starce, dobro ti je mama rekla.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:46   #6
Quote:
just Sandy kaže:
Take The Money And Run
da je u pitanju mil. to bi i bila neka opcija, ali nekako nisam sklona bježanju od problema ja sam jedna od onih što se uhvati za problem i analiziram, analiziram.....sve dok ga ne rješim.......što je najtragičnije nije uopće u pitanju neka strašna lova cca 15 000€, mislim šta mogu stim napravit krov i nadat se da ću dobit još jedan auto???
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:49   #7
Quote:
just Sandy kaže:
Pretpostavljam i da je riječ o dizanju kata na njihovoj kući.
Upravo tako njihova kuća je u pitanju, a da nezaboravim, postojao je jedan period kad smo dragi i ja bili zagrijani za napravit taj kat međutim i tada su strvarali probleme jer kao potkrovlje je atraktivno i treba ga dat mlađem bratu (njegovom), a mlađi brat je nedavno izašao iz puberteta.....
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:50   #8
Quote:
mudrica kaže:
oni nisu bitni, ima jedna osoba koju si svrstala na krivu stranu
nekužim?? nisam nikog svrstavala svi su se nekako svrstali, a ja nisam ni trepnula
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:51   #9
Quote:
cicamaca kaže:
da je u pitanju mil. to bi i bila neka opcija, ali nekako nisam sklona bježanju od problema ja sam jedna od onih što se uhvati za problem i analiziram, analiziram.....sve dok ga ne rješim.......što je najtragičnije nije uopće u pitanju neka strašna lova cca 15 000€, mislim šta mogu stim napravit krov i nadat se da ću dobit još jedan auto???
Ti bi se sad vozala, jel da? Išla u Opatiju za vikend, ha? To su tvoje idejice, jebote! Dok ljudi umiru od gladi u ovoj kurčevoj banana državici, ti bi se jebala na mondenim mjestima u novom autu! Kojeg nisi zaradila, nego dobila! DO-BI-LA!
Kao kad muško dobije na lotu i veli ženi: Dobio sam na lotu, pakiraj stvari. Da se pakiram za more ili za skijanje? Boli me kurac, samo idi odavde...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:51   #10
A zasto nisi poslusala savjet svoje mame?
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:53   #11
Cisto me zanima: zasto si se uopce pristala useliti u potkrovlje kuce njegovih roditelja?

Jesi ikad cula da je to dobro proslo (za par in kvescn?)

Lijepo lovu u stambenu, i kad malo naraste kupit sebi (ne vama, sebi!) stan da te ne zajebava njegova mama.

A on ak nece, pa ipak bi to trebala biti zajednicka egzistencija, ak je toliko zapeo da zivi u istoj kuci s mamicom, nek zivi i ceka neko djevojce koje ce na to pristati (ja ju zalim...)
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:58   #12
Quote:
kemik kaže:
Cisto me zanima: zasto si se uopce pristala useliti u potkrovlje kuce njegovih roditelja?
nismo mi useljeni u potkrovlju, potkrovlje treba još izradit to je to zašto oni mene upiru kužiš?? ja i dragi smo u prizemlju, a njegovi nežive s nama nego su u svom stanu na drugom kraju grada
Quote:
Lijepo lovu u stambenu, i kad malo naraste kupit sebi (ne vama, sebi!) stan da te ne zajebava njegova mama.
između ostalog nešto tako mi je i mama rekla. rekla je da oni nisu uopće bitni da samo probam to riješit s njim ako ga volim, a ako neide da se selim..
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:58   #13
Quote:
cicamaca kaže:
ja sam jedna od onih što se uhvati za problem i analiziram, analiziram.....sve dok ga ne rješim.......
cicamaco... možda ovu situaciju i možeš riješiti, ali to je samo kap u moru
nije problem u tebi, a druge ne možeš mijenjati
ovakav obrazac ponašanja njegova će obitelj samo ponavljati i ponavljati... dok ti skroz ne pukne film
možda je tvoj dragi malo razumniji, vjerojatno si ipak po nečemu odgovarate kad ste se odlučili na vezu, pa popričaj s njim o tome da se odvojite, distancirate od njegovih
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:59   #14
Matak joj i treba kad igra nagradne igre...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:59   #15
tek sad sam iz tvog odgovora skužila da njegovi roditelji ne žive u kuću o kojoj je riječ
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 10:59   #16
Quote:
T@nja kaže:
A zasto nisi poslusala savjet svoje mame?
zato što je to bilo prije 3 ipo godine bila sam zaljubljena do kostiju i mama nije imala pojma, a jebiga......
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:01   #17
Ne kuzim (jesam li ikad priznala da sam malo gluplja?)

Oni hoce da ti izgradis kat na kuci u cijem prizemlju zivis e da bi se u taj kat mogao useliti njegov brat?

I ti o tome uopce razmisljas?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:05   #18
Quote:
just Sandy kaže:
možda je tvoj dragi malo razumniji, vjerojatno si ipak po nečemu odgovarate kad ste se odlučili na vezu, pa popričaj s njim o tome da se odvojite, distancirate od njegovih
nemoguće je upotpunosti se distancirat od njih oni su ipak njegovi roditelji i nemogu od njega tražit da odjebe roditelje kužiš??
ja se jesam na neki način distancirala od njih (neidem na ručkove, uposjete itd.), međutim distancirat se u potpunosti od njih bi značilo stvorit podlogu za još veće probleme a to mi netreba.
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:06   #19
Isprva sam se malo začudio ovim feminističkim isključivim odgovorima, a onda sam skontao da sam ja jedini muškarac koji ovdje odgovara. Frajer bi htio živjeti s curom, razapnite ga jebote.
Koje su to borbe... Jel znate vi koke šta vi radite ovdje, šta joj savjetujete? Da vozi! Zbog vaše kurčeve emancipacije ceste će biti nesigurnije. I sama cicamaca, kao i ostali sudionici prometa biće nesigurni, UGROŽENI! Zbog čega, zbog emancipacije možda?
Ali niste vi krive, kriva su pravila nagradnih igara u kojima žena može osvojiti prijevozno sredstvo... Mislim, ajmo korak dalje, ajmo luđacima poklanjati bombe u nagradnim igrama... Ovo je jednostavno degutantno, cijeli ovaj topic... Žena dobije auto i naravno, frajer joj više ne treba... Mislim šta je on bio tih tri godine, njen vozač? Užas...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:07   #20
pa ne mora odjebat roditelje, al mora naucit bit svoj covjek. ili zelis bit s papkom koji uvijek slusa mamicu i taticu?
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.