Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 18:29   #41
Znam da će ovo zvučat grozno ali ja bh dala petama vjetra. Kakve sam sreće tip bi me zarazio i onda ostavio. Nema tog sexa zbog kojeg bi ja riskirala život. Ima još riba u moru. Znam da dosta ljudi misli da bi bilo đubretarski napustit zaraženog partnera ali ja to gledam i sa druge strane to je neodgovorno prema samome sebi. A i ukoliko netko ima std vjerojatno neće moći imati ni djecu a i još gora bi bila situacija da cura zatrudni i prenese bolest (sidu) na dijete. Da sam hipotetski u braku vjerojatno ne bih napustila partnera ali ako se radi samo o vezi-
ella6 is offline  
Old 20.12.2007., 18:33   #42
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
ako sve krene ok, divni ste si i krasni, počnete se zaljubljivat, zovete se i pišete porukice svaki dan za dobro jutro, dobro poslijepodne i laku noć, nastojite što češće pronaći vrijeme koje ćete provoditi zajedno - biste li, kada slijedom toga dođe do proširivanja dimenzije odnosa, odnosno prije nego stupite u seksualni odnos, pobjegli ako jedno od vas prizna da ima spolno prenosivu bolest? ili biste odlučili ostati i riskirati, budući da ste počeli osjećati ono nešto? je li glupo uopće očekivati da se započne veza ako imate takav problem?
Btw, ja ti mogu reci iz svog iskustva, bio sam u vezi sa curom koja je imala hpv, i znali smo sta se moze desiti, ali je na kraju ona ta koja me otkantala, a ne da sam ja otisao. Volio sam je je i sada je jos volim, tako da ti mogu reci da kazes decku kako je pa vidi. Tesko je znam. Drzi se
__________________
Sretan Bozić svima na forumu...
death proof is offline  
Old 20.12.2007., 18:33   #43
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
Znam da će ovo zvučat grozno ali ja bh dala petama vjetra. Kakve sam sreće tip bi me zarazio i onda ostavio. Nema tog sexa zbog kojeg bi ja riskirala život. Ima još riba u moru. Znam da dosta ljudi misli da bi bilo đubretarski napustit zaraženog partnera ali ja to gledam i sa druge strane to je neodgovorno prema samome sebi. A i ukoliko netko ima std vjerojatno neće moći imati ni djecu a i još gora bi bila situacija da cura zatrudni i prenese bolest (sidu) na dijete. Da sam hipotetski u braku vjerojatno ne bih napustila partnera ali ako se radi samo o vezi-
kakve su ovo nebuloze?
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 18:37   #44
Quote:
death proof kaže: Pogledaj post
Ne ne, treba mu reci odmah i to je to, ako se ona njemu svidja, ostat ce bez obzira.
nece! pobjec ce glavom bez obzira! tko to voli probleme?

daj, pa ja da sad upoznam tipa i on mi odmah kaze da mu nesto fali... bjezala bih glavom bez obzira!

ali kad bi ostala sa njim duze, upoznala se sa njim i kada bi mi takvo nesto rekao, bilo bi mi tesko, ali bi ostala uz njega i gledala bi da mu pomognem koliko ja mogu! sve u svoje vrjeme! ne moras odmah sebe outen! kao da si neko cudoviste... bolest ne bi trebala biti centralna tema u jednoj vezi i zato ne vidim razloga zasto bi ona morala odmah pri prvom, drugom susretu tu temu na stol bacat...

on ce kad je upozna, ako mu se svidja, prihvatit to kad mu poslje kaze...

a u pocetku nece! nisam jos cula za nekog covjeka ili zenu koji su vec prvi dan bili spremni ostat vjecno uz neku osobu... samo ju moze otjerat!
Leylah is offline  
Old 20.12.2007., 18:39   #45
a jebote, ne misli se na to da se upoznajes s nekim i kazes: bok, ja sam ivana i imam hpv!
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 18:42   #46
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
a jebote, ne misli se na to da se upoznajes s nekim i kazes: bok, ja sam ivana i imam hpv!
ma znam da se ne misli tako, ali svakako ne bih rekla dok se ne odluci preci na sex i onda prije svega sjesti za stol i popricati o tome...

ne ono, par puta se tek vide, bili u kinu i malo van i onda mu kaze...
Leylah is offline  
Old 20.12.2007., 19:08   #47
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
ako sve krene ok, divni ste si i krasni, počnete se zaljubljivat, zovete se i pišete porukice svaki dan za dobro jutro, dobro poslijepodne i laku noć, nastojite što češće pronaći vrijeme koje ćete provoditi zajedno - biste li, kada slijedom toga dođe do proširivanja dimenzije odnosa, odnosno prije nego stupite u seksualni odnos, pobjegli ako jedno od vas prizna da ima spolno prenosivu bolest? ili biste odlučili ostati i riskirati, budući da ste počeli osjećati ono nešto? je li glupo uopće očekivati da se započne veza ako imate takav problem?
Ko ne riskira i ne profitira hahahaha
__________________
Bolje biti posteno jeban, nego jebeno posten.
Dakox is offline  
Old 20.12.2007., 19:09   #48
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
ma znam da se ne misli tako, ali svakako ne bih rekla dok se ne odluci preci na sex i onda prije svega sjesti za stol i popricati o tome...

ne ono, par puta se tek vide, bili u kinu i malo van i onda mu kaze...
boze moj, ali niti odugovlaciti, jer neznas kada veza moze puci i gotovo. Mozete prekinuti iz drugog razloga, ali osoba koja bi ostala sa vama bez obzira na bolest znaci da nesto osijeca prema toj osobi.

Btw, nikad neznas dal je to to, kad prekines , kaze ti , Ma to nije to.
__________________
Sretan Bozić svima na forumu...
death proof is offline  
Old 20.12.2007., 19:21   #49
Quote:
strukla kaže: Pogledaj post
Ja sam svom momku priznala vrlo brzo da imam genitalni herpes koji se može prenjeti na njega, i on je to prihvatio bez pol frke, samo je rekao da moramo biti oprezni. Kao da inače ne bi bili.
Ne vidim zašto bi nečija spolna bolest mogla biti razlog za ne počinjanje nekakve veze ili nečega više? Nije to propast svijeta.
Oko toga kad kome reći... Ovisi o osobi. Neki će izbjegavat tu temu i nakon pola godine, neki će (kao što je kod mene slučaj) saslušati i prihvatiti ili ne već nakon tjedan-dva poznanstva. Ovisi koliko ste međusobno otvoreni dok razgovarate i naprosto o tome kako tko gleda na životne probleme.
To je jedini način. Partner ima pravo znati u što se upušta jer radi se o nečijem zdravlju i ljudi koji namjerno prenose bolesti su jadne duše. Isto tako treba ostaviti drugoj strani da odluči bez pritiska. Ipak vaša veza može potrajati 2 mjeseca a on poslije mora svakoj curi izložiti svoj problem kao što moraš i ti. Mislim da o tome treba dobro razmisliti, a tebi svaka čast na iskrenosti. Respect.
__________________
Nije sve uvijek onako kako se čini....
Asklepije is offline  
Old 20.12.2007., 20:50   #50
Quote:
fat slut; kaže:
a jebote, ne misli se na to da se upoznajes s nekim i kazes: bok, ja sam ivana i imam hpv!
svaka čast, fat slut, ti me najbolje razumiješ
florijana is offline  
Old 20.12.2007., 20:57   #51
Quote:
Leylah; kaže:
nece! pobjec ce glavom bez obzira! tko to voli probleme?

daj, pa ja da sad upoznam tipa i on mi odmah kaze da mu nesto fali... bjezala bih glavom bez obzira!

ali kad bi ostala sa njim duze, upoznala se sa njim i kada bi mi takvo nesto rekao, bilo bi mi tesko, ali bi ostala uz njega i gledala bi da mu pomognem koliko ja mogu! sve u svoje vrjeme! ne moras odmah sebe outen! kao da si neko cudoviste... bolest ne bi trebala biti centralna tema u jednoj vezi i zato ne vidim razloga zasto bi ona morala odmah pri prvom, drugom susretu tu temu na stol bacat...

on ce kad je upozna, ako mu se svidja, prihvatit to kad mu poslje kaze...

a u pocetku nece! nisam jos cula za nekog covjeka ili zenu koji su vec prvi dan bili spremni ostat vjecno uz neku osobu... samo ju moze otjerat!
ma koji prvi dan. rekla sam upravo onda kada sam imala osjećaj da smo se malo zbližili, da bi to moglo biti nešto lijepo i dobro, taj potencijalni odnos naš. ne kažem da je prošlo puuuno vremena, ali ne mislim niti da treba pred nekim za koga se nešto emocionalno razvija, vjerujem obostrano, taktizirat s takvom stvari unedogled.
ono, kažem si nakon dva mjeseca 'eh, baš se sad taman kol'ko treba zaljubio pa ću mu fino priopćit - znaš, jako si mi drag, love you, vidim da i ti tako osjećaš prema meni, pa vjerujem da ti sad neće bit problem prihvatit činjenicu da imam HPV. 'ćemo vodit ljubav sad??'
florijana is offline  
Old 20.12.2007., 20:57   #52
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
svaka čast, fat slut, ti me najbolje razumiješ
mozda zato sto imam (ili bar mislim da imam) hpv.
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 20:59   #53
Quote:
Leylah kaže:
pa to je sad kao i ono pitanje "nakon koliko vremena sex?", individualna stvar...

ja bih recimo (iako zelju inace imam odmah u pocetku i odmah) cekala neko vrijeme, suzdrzala bih se i to bi i od njega ocekivala i onda kad bi dosla ta tema sex i pitanja zasto i kad i kako cemo mi, bi mu rekla da ima nesto o cemu bi htjela sa njim razgovarat... da ti je jako neugodno o tome pricat, ali moras jer ne zelis da ga povrjedis i zarazis... i onda mu kazes...

zasto bi ti morala svakome sve odmah u pocetku rec??? iskrenost je ljepa stvar ali u ovakvoj situaciji sebi ne pomazes! zato bi cuvala to za sebe do onog momenta... (jer onda mu moras to rec!)
btw, bivešm sam rekla isto tako na početku, dakle vrlo brzo, kad sam vidjela da se munjevito zaljubljujemo jedno u drugo i da je to logičan sljedeći korak. nije pobjegao...
florijana is offline  
Old 20.12.2007., 21:02   #54
Quote:
fat slut; kaže:
mozda zato sto imam (ili bar mislim da imam) hpv.
eh, sestro... nažalost, ima nas puno previše s tim stanovnikom...
kako to, misliš da imaš? a testići i to sve?
florijana is offline  
Old 20.12.2007., 21:04   #55
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
eh, sestro... nažalost, ima nas puno previše s tim stanovnikom...
kako to, misliš da imaš? a testići i to sve?
A KAKO SI GA TI DOBILA, AKO ZNAS NARAVNO.
__________________
Sretan Bozić svima na forumu...
death proof is offline  
Old 20.12.2007., 21:05   #56
pobjegla bi
__________________
pleši samnom...
mini hot is offline  
Old 20.12.2007., 21:07   #57
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
eh, sestro... nažalost, ima nas puno previše s tim stanovnikom...
kako to, misliš da imaš? a testići i to sve?
znam da nemam hpv visokog rizika. to mi je reko test. a otad nisam otisla kod ginekologice jer me poslala na testiranje hormona sto nisam stigla obaviti, a imam cudan ciklus pa se to oteglo. al svejedno mislim da ga imam.

no, ovo vec postaje zenski kutak.
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 21:07   #58
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
btw, bivešm sam rekla isto tako na početku, dakle vrlo brzo, kad sam vidjela da se munjevito zaljubljujemo jedno u drugo i da je to logičan sljedeći korak. nije pobjegao...
nego sta ste napravili
__________________
Sretan Bozić svima na forumu...
death proof is offline  
Old 20.12.2007., 21:07   #59
Quote:
death proof kaže: Pogledaj post
A KAKO SI GA TI DOBILA, AKO ZNAS NARAVNO.
a jebanjem, kako drugacije?!
fat slut is offline  
Old 20.12.2007., 21:08   #60
Quote:
krakataul; kaže:
Ma napravila si ispravnu stvar. Da si odgađala, samo bi zakomplicirala situaciju, a sad, što je - tu je. S drugim ćeš možda prvo pripremiti teren za takvu vijest Osim toga, i ovaj sadašnji još uvijek stigne malo posložiti stvari u svojoj glavi...
thanks, krakataul, lijepo je čut glas razuma, i to muški
nego, kak se priprema teren? da ga prvo malo prošećem oko klinika, i kao usput nabacim temu 'a jesi ti bio kad tu, kod urologa recimo?' - veli on 'nisam'. Na to ću ja 'a jel bi volio??', ili slično...
ma ne znam, mislila sam da je teren ok. a sve sam krivo mislila, jebi ga sad!!!
florijana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger