Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 12:35   #1
Neda, nije više tako ohola...

Ova tema je garant već bila no TGJ. Uglavnom, jučer je lokalni radio pustio od starog Valjka stvar "Neda", oni kojima je pitanje i namijenjeno znat će o čemu se radi, baš mi je palo napamet da i ja poznajem nekoliko takvih i moram priznati da osjećam blagu zluradost što postoji nekakva kozmička pravda.

Kako vi stojite s time, poznajete li takve djevojke (sad već mogu biti i žene) ili ste možda bile jedna od njih (diskrecija zajamčena!). Pitanje važi i za muške jer Đole ima prigodan stih:

Najbolji momci sa korzoa,
mladi lavovi, mangupi, ugursuzi,
sad su soferi, magacioneri,
kriju ih mracni bircuzi
TrashHarvester is offline  
Old 07.01.2008., 13:13   #2
Ima u tome istine,ona te sustigne tam u 40+ ili si očajan ili te pljusnula savjest...a kozmička pravda postoji definitivno
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Old 07.01.2008., 13:17   #3
Prolaze gradom umorne, bivse lepojke
iz moje slatke mladosti,
skrivaju bore, s linijom se bore,
vreme im smislja pakosti...
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 07.01.2008., 13:45   #4
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Prolaze gradom umorne, bivse lepojke
iz moje slatke mladosti,
skrivaju bore, s linijom se bore,
vreme im smislja pakosti...
Ne mogu vjerovati da sam zaboravio na taj dio.
TrashHarvester is offline  
Old 07.01.2008., 13:48   #5
a eto

neki ljudi tinjaju, neki plamte

a neki izgore kao sibica
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 07.01.2008., 13:48   #6
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da sam zaboravio na taj dio.


Meni steta sto ljudi ne reagiraju na temu. Za razliku od hrpetine pubertetskih izdrkotina ovdje bi se moglo stosta zanimljivog napisati.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 07.01.2008., 13:51   #7
Oooo ja nisam morao čekati 20-ak godina da se neke takve stvari vide i dožive - neke bivše su mi čak i rekle da bi im bilo pametnije da su samnom ostale- ja samo onak coolerski produžim dalje - brzo ih je sustiglo, ne treba kozmičkoj pravdi dugo ponekad...
Headbanger is offline  
Old 07.01.2008., 13:55   #8
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post


Meni steta sto ljudi ne reagiraju na temu. Za razliku od hrpetine pubertetskih izdrkotina ovdje bi se moglo stosta zanimljivog napisati.
Bila je jedno vrijeme spika u Zg kad su "Sokol" zvali "Posljednja šansa". Naime, kad bi ekipa išla van i nije išta zbarila uvijek si na kraju mogao otići u Sokol koji je bio utočište tzv. Neda.

Meni je to po onoj kad od drveta ne vidiš šumu
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 07.01.2008., 13:57   #9
Quote:
silvercat73 kaže: Pogledaj post
Bila je jedno vrijeme spika u Zg kad su "Sokol" zvali "Posljednja šansa". Naime, kad bi ekipa išla van i nije išta zbarila uvijek si na kraju mogao otići u Sokol koji je bio utočište tzv. Neda.

Meni je to po onoj kad od drveta ne vidiš šumu
Hehe, imali smo i mi u Rijeci takvo mjesto, tzv. "Zadnja sansa". Otuzno malo, zar ne?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 07.01.2008., 13:59   #10
ovaj, godisnjice mature su zgodne prilike za razmisljanje o takvim stvarima

meni ce brzo jedna
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 07.01.2008., 13:59   #11
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Meni steta sto ljudi ne reagiraju na temu. Za razliku od hrpetine pubertetskih izdrkotina ovdje bi se moglo stosta zanimljivog napisati.
Prva tema, prvi mačići, znaš kako to ide.
TrashHarvester is offline  
Old 07.01.2008., 14:00   #12
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Hehe, imali smo i mi u Rijeci takvo mjesto, tzv. "Zadnja sansa". Otuzno malo, zar ne?

Jebi ga, kako siješ tako i žanješ (idu me ove narodne danas, osjećam se kao Vrdoljak)

@ mrachni

I moja će skoro, prebrzo to ide...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 07.01.2008., 14:01   #13
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Prva tema, prvi mačići, znaš kako to ide.
staaaa, biti će ih jos, strasno, svasta smo prisiljeni ovdje trpiti, pozivam se na cetvrti amandman.
miki3 is offline  
Old 07.01.2008., 14:01   #14
Quote:
silvercat73 kaže: Pogledaj post
Jebi ga, kako siješ tako i žanješ (idu me ove narodne danas, osjećam se kao Vrdoljak)

@ mrachni

I moja će skoro, prebrzo to ide...
Ok, kako sijes tako i zanjes, istina. Al' sto mislis, sto tu igra ulogu?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 07.01.2008., 14:07   #15
sad se pitaš ča ti fali
sad se pitaš ča ti fali
sad se pitaš ča ti fali
eee, dunjo moja
finili su mare bali...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 07.01.2008., 14:12   #16
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Ok, kako sijes tako i zanjes, istina. Al' sto mislis, sto tu igra ulogu?

Nema jedinstvenog odgovora (kao i uvijek). Iz ženske perspektive možda čekanje princa na bijelom konju koji nikako da dođe . Iz muške možda ona kako mene niti jedna ne može zauzdati, itd, itd. Ovo mi je ovako na brzinu palo na pamet.
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 07.01.2008., 14:19   #17
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
... poznajem nekoliko takvih i moram priznati da osjećam blagu zluradost što postoji nekakva kozmička pravda.
Nije to kozmička pravda. Pravda bi bila da je Neda tada dobila sifilis ako nije dala pičke glavnom junaku, a ovaj je zaslužio dobiti, barem na braniteljske povlastice.

To je tužno, priča o tjelesnom propadanju kombinirana sa duhovnim i materijalnim neuzdizanjem.
vrrrlet is offline  
Old 07.01.2008., 14:22   #18
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Ok, kako sijes tako i zanjes, istina. Al' sto mislis, sto tu igra ulogu?
Pa vjerojatno kako si sam sebe doživljavao u doba "slave". Npr. imam poznanika koji je u srednjoj doslovno bio u (nedobrovoljnom) celibatu, a i malo duže, tip nije baš bio Adonis, a i taj očaj koji je proizlazio iz njegove situacije ga je činio još neprivlačnijim. Bio je od petog razreda osnovne zaljubljen u neku curu koja ga ne bi pozdravila na cesti da ga sretne.

U međuvremenu ga je tata smjestio na jedno OK radno mjesto, nakon nekog vremena i na drugo, bolje plaćeno (tko je rekao nepotizam?), mali se uvalio u nešto para i sad je odjednom postao mnogo privlačniji. Naravno, tip je još uvijek onaj mali "s kojim se nitko nije htio igrati" pa ima potrebu detaljno prepričavati svoja nova osvajanja itd, no zanimljivije jest da je ona njegova vječna ljubav postala njegova cura / zaručnica, a on je zdušno vara kad god ulovi priliku.
TrashHarvester is offline  
Old 07.01.2008., 14:24   #19
nije to nikakva kozmicka pravda nego smo sazrijele, znamo sta zelimo, hocemo i mozemo

znam da mi obraz ne visi na picki, neg da moju vrijednost odredjuju neki veci i vazniji faktori
i ne dajem SE nego dijelim NAS (ma sta god to bilo za dijeliti u tom momentu, strast, trenutak, njeznost, prijateljstvo, sazaljenje, ljubav... stagot)


Quote:
Gledam je dok se svlaci
kako to sada strucno radi
i pitam je da li se sjeca
onih dana
kako nas je redom
odbijala tada
ona se smije i kaze
pusti bila sam mlada.
Neda nije vise tako ohola
Neda mnogo lakse sada kaze da.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 07.01.2008., 14:26   #20
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Nije to kozmička pravda. Pravda bi bila da je Neda tada dobila sifilis ako nije dala pičke glavnom junaku, a ovaj je zaslužio dobiti, barem na braniteljske povlastice.

To je tužno, priča o tjelesnom propadanju kombinirana sa duhovnim i materijalnim neuzdizanjem.
jep, nema to veze s kozmickom pravdom

svijet je okrutan, prioriteti se mjenjaju, propustene prilike se ne broje

umisljeni su gori od sanjara i idealista. ovima ostane bar ideja. umisljenima samo povijest.
oni koji se umisle nisu skloni promjeni i radu na sebi.

i onda ostanu. negdje iza mozda? ili izmedju? ili nigdje? ili nisu nigdje ostali...

ah, treba pogoditi tu sredinu izmedju ideala i pragmatizma


znao je jedan moj prijatelj reci: pa ja jebem skoro svaki dan. skoro sam jebo jucer, skoro sam jebo prekjucer...

tako je sa svime, ne samo sa jebanjem
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger