Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2011., 20:22   #41
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Ja ni robu ne perem kad imam mengu. Ne daj bože da vadim/diram vlažnu robu iz perilice dok krvarim, vjerojatno bi umrla.
Hvala ti na ideji
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Gluposti.

Uvijek se kupam s tamponima i nikad mi se nije nista slicno dogodilo. Cim se izade iz vode, promijeni se tampon i deri dalje.
Zašto mijenjaš tampon čim izađeš iz vode ( to hoćeš reći mora ili)
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 21:05   #42
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Hvala ti na ideji
možeš držati prljavi veš u čašici u međuvremenu.

lolitalolipop, tako koketni nick, a takvo neznanje. nemoj zatrudniti prije mature.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 22:50   #43
Quote:
Ami13 kaže: Pogledaj post
kako ne kužite da kotulica trolla?
S obzirom na njene postove na drugim temama, ja imam alternativnu teoriju.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:31   #44
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Hvala ti na ideji
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
možeš držati prljavi veš u čašici u međuvremenu.
:Vrišt:

Ja sjedim u crvenom šatoru za vrijeme menstruacije, na hrpi sijena, u širokoj haljini
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:38   #45
Quote:
Ami13 kaže: Pogledaj post
kako ne kužite da kotulica trolla?
kupaj se ako osjećaš da ti se kupa, ako ti je mučno, nemoj se prisiljavati. svačijw tijelo je drugačije. isprobaj tampone jer drugačije nećeš znati što ti odgovara, a ništa strašno se neće dogoditi.
ja srećom jako rijetko dobijem na moru, ali sam tampon mi nije dovoljan (tj. sigurna sam da će procuriti, a ne usudim se bez dodatnog osiguranja) pa još dnevni uložak zalijepim na gaće, preko toga bokserice i osjećam se kao kreten jer sam uvjerena da mi se uložak zgužvao i da se vidi kupam se odmah prvi dan, samo sjedenje na suncu me čini živčanom i od toga me samo jače boli trbuh
ok, slazem se da kotulica pretjeruje i sve to ali cekaj tebi zaista voda nije nikad usla?

primjerice, napunis doma kadu, legnes se i kupas pola sata. izades iz kade van i nikad ti iz pičke ne iscuri voda??

ocito se to meni jedinoj desava



svaki put nakon kupanja kad izadem iz kade (znaci ne govorim o tusiranju) iz mene procuri. to ne mogu ni zadrzati. i ne, to nije pisalina. i ne, ne pisam po sebi

i nakon toga moram sjesti na wc i pricekat da i ostatak iscuri

jebote, kaj se to samo meni dogada?

EDIT: krivu osobu sam citirala
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:52   #46
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post

Ja sjedim u crvenom šatoru za vrijeme menstruacije, na hrpi sijena, u širokoj haljini
Već jednom sam podijelila to s forumom da ja u ta vrlo posebna vremena za svaku ženu sjedim ispod drveta.
Ljeti je to vrlo praktično, borovine po Jadranu koliko hoćeš
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:52   #47
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
možeš držati prljavi veš u čašici u međuvremenu.

lolitalolipop, tako koketni nick, a takvo neznanje. nemoj zatrudniti prije mature.
hhhahahaha hvala na zabinutosti..matura mi je davno prosla al ipak hvala hahaah
lolitalolipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:54   #48
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
gdje si to čitala? nemoj se kupati dok ti ne prođe. NE IDI NA MORE S MJESEČNICOM.

i netko ti savjetuje da mijenjaš kupaći kad izađeš iz mora ili kad sjediš (jer se uobičajeno ne preporučuje), ali ne i tampon. mislim, zar ti to ne zvuči nelogično? mokri kupaći ti kao može naškoditi, a mokri tampon pun krvi i mora ne škodi?

daj malo razmisli o tome.

a odakle si?


edit: i je li se tuširaš s mjesečnicom? je li pereš kosu, pikicu i to?
kakve veze ima odakle sam ovim svim????? haaaa???
lolitalolipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:55   #49
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
Joj daj ne drami. Nije ni prva ni zadnja koja će se kupat s tamponom i mjesečnicom. Fino cura kaže da nema obilnu mengu. I otkad se to tampon natapa morskom vodom? Meni nikad nije nabubrio od vode već od menge. I apsolutno nikad mi se nije desilo u ovih 12 godina mjesečnica da mi promoči,prenatopi se ili nešto slično. Mjenjam ga ovisno o intenzivnosti menstruacije i to je to.

Mislim Bože moj, ako izađeš na ulicu,može te pokupit auto .
hvalaaa napokon netko pametan..jojjj jos ce pocet i rat zbog ove teme..neki ocito pretjerivaju...
lolitalolipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:57   #50
Quote:
Malva kaže: Pogledaj post
"S mora" sam. Već sedam sezona idem na kupanje samo s jednim kupaćim, ako imam mengu - stavim tampon i kupam se.
Do sada se ništa nije dogodilo, čak ni s mjesečnicama.

Zašto tebe zanimaju nepotrebne informacije? Pusti jadnu curu i pokaži malo kulture i obzira, molim.
mislim stvarnoo...sto je ovoj kotulica??? nije mi jasna ...
lolitalolipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:59   #51
Quote:
elis_mulberry kaže: Pogledaj post
Glupog li razmišljanja! Ako se kupa pravilno, neće se razboliti... Nije menstruacija bolest da moraš ostati doma.
Btw. kotulice, kakvo je to debilno razmišljanje da se tampon napuni morskom vodom?????!!!! Znači onda ti redovito kad se kupaš i dok nemaš mengu, morska voda (ili bilo kakva druga voda) ulazi tamo dolje????!!!!

(nevjerojatno kakvi budalizmi na ovom forumu postoje *rolleyes*)

Za pokretačicu teme
Slobodno se kupaj, uz tampon, naravno...
Svake godine me potrefi da imam mengu na moru i bez problema se mogu kupati, u neograničenim količinama... Mijenjaj tampon nakon svakog kupanja. I dobro je presvući se u suhi badić.
Jasno, ako trbuh boli, nećeš se valjda u silu kupati , ali ako je sve ok, zašto ne?
hvala ti
lolitalolipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 00:06   #52
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Već jednom sam podijelila to s forumom da ja u ta vrlo posebna vremena za svaku ženu sjedim ispod drveta.
Ljeti je to vrlo praktično, borovine po Jadranu koliko hoćeš
Krasno, blago tebi. Ja se za taj čin moram zadovoljiti parkom ispred zgrade, ali mislim da ljudi razumiju prirodne potrebe žene
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 20:16   #53
Meni cak prestane skoro odmah cim sam u moru za vrijeme menge, ne prestaje skroz ali umanji se....ali cim dobijem iduci mjesec onda imam oblino
__________________
..sanjam davno sanjano sto mi nije sudjeno!
TheLudaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 20:26   #54
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
gdje si to čitala? nemoj se kupati dok ti ne prođe. NE IDI NA MORE S MJESEČNICOM.

i netko ti savjetuje da mijenjaš kupaći kad izađeš iz mora ili kad sjediš (jer se uobičajeno ne preporučuje), ali ne i tampon. mislim, zar ti to ne zvuči nelogično? mokri kupaći ti kao može naškoditi, a mokri tampon pun krvi i mora ne škodi?

daj malo razmisli o tome.

a odakle si?


edit: i je li se tuširaš s mjesečnicom? je li pereš kosu, pikicu i to?
Tampon pun mora? O čemu ti? Pa ne dospije more na tampon kad je unutra, svašta.
Pretjeruješ i paničariš (ako si ozbiljna, teško mi je procijeniti s obzirom na pitanje o pranju kose i tuširanje), nema nikakvih problema s kupanjem za vrijeme menge ako imaš tampon. Jedini problem može biti da je menga prejaka pa da procuri, ali zato se tamon redovito mijenja. Plašiš curu bezveze.

Mokri kostim se preporučuje presvući jer, mislim, vlaga je pogodno tlo za razvitak gljivica.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 22:11   #55
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ok, slazem se da kotulica pretjeruje i sve to ali cekaj tebi zaista voda nije nikad usla?

primjerice, napunis doma kadu, legnes se i kupas pola sata. izades iz kade van i nikad ti iz pičke ne iscuri voda??

ocito se to meni jedinoj desava



svaki put nakon kupanja kad izadem iz kade (znaci ne govorim o tusiranju) iz mene procuri. to ne mogu ni zadrzati. i ne, to nije pisalina. i ne, ne pisam po sebi

i nakon toga moram sjesti na wc i pricekat da i ostatak iscuri

jebote, kaj se to samo meni dogada?

EDIT: krivu osobu sam citirala
molim te ,reci da se šališ
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 22:32   #56
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Već jednom sam podijelila to s forumom da ja u ta vrlo posebna vremena za svaku ženu sjedim ispod drveta.
dobra ideja. probat ću.

(zvuči uzbudljivo).
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 01:03   #57
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
molim te ,reci da se šališ
najozbiljnije. jebote, onda sam fkt neko cudo prirode iako mi ginic nije rekao da samnom nesto ne stima

kazem ne curi mi iz dupeta ili rupe iz koje pisam

uvijek tako ako se kupam i lezim u kadi. ako se tusiram onda nemam tih problema
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 02:14   #58
osmoza? tlak?
zbog toga ne curi u kadi/moru, ali pocne curiti kad se iz vode izadje?
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 08:39   #59
dok san ih koristila i kupala se s njima znalo mi je procurit jer bi se napunia morem pa se krv nebi imala di upit,to je bilo kad bi se prva 2-3dana na jace krvarenje kupala...i da,i meni se doli napuni morem pa curi kad sidnen na plazu ...a razluftana definitivno nisan
sta se tice trajanja,bas dosta ih znam sta im se za 2-3 dana skrate stvari nakon kupanja,meni nazalost nije tako,al me ka sta je neko spomenija iduce stvari bole za popizzzzzz i jace krvarin..isto i kad operen kosu dok ih iman,tako da i to izbjegavam ako mogu....a sad babske price,jesu,nisu,ko ce ga znat
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 09:09   #60
Quote:
šmizly kaže: Pogledaj post
dok san ih koristila i kupala se s njima znalo mi je procurit jer bi se napunia morem pa se krv nebi imala di upit,to je bilo kad bi se prva 2-3dana na jace krvarenje kupala...i da,i meni se doli napuni morem pa curi kad sidnen na plazu ...a razluftana definitivno nisan
sta se tice trajanja,bas dosta ih znam sta im se za 2-3 dana skrate stvari nakon kupanja,meni nazalost nije tako,al me ka sta je neko spomenija iduce stvari bole za popizzzzzz i jace krvarin..isto i kad operen kosu dok ih iman,tako da i to izbjegavam ako mogu....a sad babske price,jesu,nisu,ko ce ga znat
Po meni, ipak nisu. Meni je ginekologica rekla da to ne smijem raditi, jer sam jako osjetljiva na to. Čak ne smijem zimi boraviti u prezagrijanoj prostoriji, jer mi se krvarenje pojača. Također, nikakva tuširanja pretoplom vodom...Tako da, što se mene tiče, ja znam da nisu bapske priče...Ali ne znam koliko ima takvih kao ja.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.