Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 10:31   #1
Da li su Hrvati zgodni?

Otvaram ovu temu kao kontra temu onoj na Muškom Kutku o Hrvaticama. Da li su vam Hrvati zgodni, prosječno gledajući?
Tamo su već neke cure pisale kako po gradu uopće ne mogu niti vidjeti nekog prezgodnog tipa. A da takvih cura ima stvarno dosta.
Izjasnite se
Kontrolor leta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:46   #2
Quote:
Kontrolor leta kaže: Pogledaj post
Da li su vam Hrvati zgodni, prosječno gledajući?
Ma jesu Ne znam gdje te cure žive. Al primjetila sam da u određenim godinama nekak prestanu paziti na sebe, zdebljaju se itd. pa ispadnu ružniji nego što bi to mogli biti...
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:48   #3
mora baš biti pravi hrvat?

Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Al primjetila sam da u određenim godinama nekak prestanu paziti na sebe, zdebljaju se itd. pa ispadnu ružniji nego što bi to mogli biti...
to je od očaja što nisu jako bogati, a naše žene su sponzoruše, pa eto... šta ti ostaje osim piva!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:52   #4
U prosjeku baš i nisu, al nađe se zgodnih primjeraka
Ja to gledam po klubovima. Rekla bi da ih bude oko 20% baš zgodnih, ostali nisu niš posebno.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:53   #5
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Ma jesu Ne znam gdje te cure žive. Al primjetila sam da u određenim godinama nekak prestanu paziti na sebe, zdebljaju se itd. pa ispadnu ružniji nego što bi to mogli biti...
misliš da nije tako u ostalim državama?

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
mora baš biti pravi hrvat?
pa nećemo pričat o kinezima u hrvatskoj


evo još da potaknem raspravu. one kažu da se ovdje cure moraju pomiriti s tim da je tip zgodan ako je samo visok, a imaju glave kao baćve.
kakva je to tipična hrvatska glava? ili faca?
Kontrolor leta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:54   #6
jesu, ali ni priblizno kao hrvatice. potencijal imaju, ali ne da im se toliko bavit s izgledom. tipican primjer toga je frizura 'hrvatica' ilitiga 'sisaj sve do 2 milimetra od koze'. u taj uzorak ukljucujem i tri vlastita brata. ko da svi decki u rh idu kod istog brice.
alternativa je imat kosu do dupeta. znaci, bojkotiras hrvatskog bricu.
nije mi jasno zasto u hrvatskoj decki ne smiju imat frizuru? postoji neki zakon protiv toga ili? duze vremena izbivam pa sam ispala iz toka.

sto se tice lickanja, talijani su susta suprotnost (pisem o onome sto poznajem), ni upola toliko zgodni, ali su se sposobni toliko naprlitat da i ono malo muzevnosti sto se moze nac u ciglih 1,62m iscezne.

zakljucak, hrvatski decki malo vise vodite racuna o izgledu. samo malo vise. ne puno vise. malchicu.

toeto.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:57   #7
Ja sam Hrvat i ružan sam ko ponoć. Štaću
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:57   #8
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Ma jesu Ne znam gdje te cure žive. Al primjetila sam da u određenim godinama nekak prestanu paziti na sebe, zdebljaju se itd. pa ispadnu ružniji nego što bi to mogli biti...
Nije bitno gdje žive jer je postotak zgodnih žena i muškaraca svugdje podjednak.
Ta priča kako nema zgodnih tipova nije ništa drugo nego jadan pokušaj obaranja vrijednosti(estetske) muške populacije,u biti radi se o jednostavnom obrambenom mehanizmu.
No više manje isto radi i dio muškaraca i to iz istih razloga.
mladich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:58   #9
Quote:
Kontrolor leta kaže: Pogledaj post

pa nećemo pričat o kinezima u hrvatskoj
pa ne mora biti kinez. recimo, može mu baka bit slovenka.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:59   #10
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
jesu, ali ni priblizno kao hrvatice. potencijal imaju, ali ne da im se toliko bavit s izgledom. tipican primjer toga je frizura 'hrvatica' ilitiga 'sisaj sve do 2 milimetra od koze'. u taj uzorak ukljucujem i tri vlastita brata. ko da svi decki u rh idu kod istog brice.
alternativa je imat kosu do dupeta. znaci, bojkotiras hrvatskog bricu.
nije mi jasno zasto u hrvatskoj decki ne smiju imat frizuru? postoji neki zakon protiv toga ili? duze vremena izbivam pa sam ispala iz toka.
Gud point.
Često se ovo pitam, i za muškarce 35+. Kao da je imati malo dužu ili kosu prikladnu njezinoj prirodi neumjesno ili pederski.

Ali zato je preklapača uvijek in.

Hrvati inače ftw (iako su im Srbi predobra konkurencija )
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:59   #11
Quote:
Kontrolor leta kaže: Pogledaj post
kakva je to tipična hrvatska glava? ili faca?
dreletova?

Quote:
mladich kaže: Pogledaj post

u biti radi se o jednostavnom obrambenom mehanizmu.
klak misliš obrambenom mehanizmu?
zašto bi se neka žena branila zgodnih muškaraca, tj. odbijala ih sagledati i(li) suočiti se s njima?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:02   #12
Ja imam dužu kosu i slušam neke metalike
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:02   #13
Relativno su zgodni. Niti ja u Zagrebu već jako dugo nisam vidjela nekog tipa koji bi me baš ostavio bez daha. Naravno da ima zgodnih, ali to su onakvi kakve mogu svugdje vidjeti.
Lady in Red :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:03   #14
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
nije mi jasno zasto u hrvatskoj decki ne smiju imat frizuru? postoji neki zakon protiv toga ili? duze vremena izbivam pa sam ispala iz toka.
zato jer ga odmah proglase pederom
isto tako i odijevanjem; svi su isti
nema sredine; ili modni mačak ili traperice i majica
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:04   #15
Quote:
Kontrolor leta kaže: Pogledaj post
misliš da nije tako u ostalim državama?
donekle da. ali imam dojam da ovdje 35 i 40ogodisnjaci vise voze bicikl, trchu, idu u teretanu....

ma dobro, i to se polako mijenja u hrvatskoj. npr. moja mama (63god) je bila prava macka do 35, a onda ne znam koji joj kuki bi da se onako zapusti vidjela druge zene oko sebe i prepustila se sudbi gorkoj.
sad na cesti skuzis lijepu zenu i ne znas je li joj 25 ili 35...
mislim da ce isto u blizoj buducnosti vrijedit i za muskarce.

Quote:
Kontrolor leta kaže: Pogledaj post
evo još da potaknem raspravu. one kažu da se ovdje cure moraju pomiriti s tim da je tip zgodan ako je samo visok, a imaju glave kao baćve.
kakva je to tipična hrvatska glava? ili faca? :ne zna:
evo ih!!!!!!!
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:06   #16
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
zato jer ga odmah proglase pederom
isto tako i odijevanjem; svi su isti
nema sredine; ili modni mačak ili traperice i majica
istina je. i ja bi voljela da su malo elegantniji i dotjeraniji, ali ne onak nalickano.
nego, ne znam, da liče na džemsa bonda i znaju nositi košulje kao on i sl...
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:08   #17
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post

klak misliš obrambenom mehanizmu?
zašto bi se neka žena branila zgodnih muškaraca, tj. odbijala ih sagledati i(li) suočiti se s njima?
Obrambeni mehanizam je zato što zna da su dio tih koje proglašava prosječnima u biti iznadprosječni i da s njima u biti i nema baš neke šanse pa ih onda proglašava prosječnima da bi ih svela na svoju razinu.
mladich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:12   #18
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
i ja bi voljela da su malo elegantniji i dotjeraniji, ali ne onak nalickano.
e, ne smiju biti prelickani, to mi je jednako bezveze kao i traperice i majica
Quote:
nego, ne znam, da liče na džemsa bonda i znaju nositi košulje kao on i sl...
kojeg džems bonda?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:15   #19
Quote:
mladich kaže: Pogledaj post
Obrambeni mehanizam je zato što zna da su dio tih koje proglašava prosječnima u biti iznadprosječni i da s njima u biti i nema baš neke šanse pa ih onda proglašava prosječnima da bi ih svela na svoju razinu.
aha. prokuzio si nas.

a tebi je lakse curke optuzivat da imaju obrambeni mehnizam nego provest dva sata tjedno trceci uz nasip?
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:20   #20
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
e, ne smiju biti prelickani, to mi je jednako bezveze kao i traperice i majica
Traperice i majica je čist ok, košulja umjesto majice i eto ga skockanog.

Baš mi je dalo misliti jesu li zgodni ili ne. Ne znam, primjećujem više držanje i ponašanje nego ono baš je li lijep, zgodan i tak.

Ali uvijek primjetim kad fino miriši. Što se mene tiče, da znaju kako je lijepo kad prođe pa ostavi neki fini parfem iza sebe, špricali bi se ko ludi.

Quote:
kojeg džems bonda?
Zadnjeg, of kors.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.