Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2004., 13:49   #21
Re: Re: Re: Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
Gle, opće nemam potrebe za tim, bit će razočaran i ovako i onako. Nisam stigla bit "ljena" s njim, tek je 4 mjeseca prošlo a vidjamo se svaka 2 tjedna po par dana. Ovakve razgovore vodimo zadnja 2 dana, a ak je 2 dana razmišljanja o načinu prekida puno, a ti to nazovi ljenost..
Znači, razgovorate o načinu na koji ćeš ti prekinuti s njim?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 13:51   #22
Quote:
Ava Adore kaže:
ne mozes. zato prekini i ne razmisljaj sad stoljecima o tome
Joj pa daj čitaj, tek je 2 dana prošlo.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 13:54   #23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
walter kaže:
Znači, razgovorate o načinu na koji ćeš ti prekinuti s njim?
Ne, razgovore koji su potaknuli razmišljanje o načinu prekida
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 13:54   #24
Re: Re: Re: Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
vidjamo se svaka 2 tjedna po par dana.
Jebote

Mora da ti je dosadio! Stvarno se prečesto viđate

Reci mu nek oladi malo :
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 13:55   #25
Quote:
walter kaže:
Joj pa daj čitaj, tek je 2 dana prošlo.
ne vidis da ce stoljecima razmisljati o tome jel da prekine ili ne?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:05   #26
Quote:
Ava Adore kaže:
ne vidis da ce stoljecima razmisljati o tome jel da prekine ili ne?
Pa vidim, ono je bila zajebancija.

Jaya, jel vidiš koliko zbunjuješ narod?!

Daj ženo, u pičku materinu, piši o tome, nemoj na kapaljku, nije ti ovo krimić...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:06   #27
Quote:
walter kaže:
Pa vidim, ono je bila zajebancija.

Jaya, jel vidiš koliko zbunjuješ narod?!

Daj ženo, u pičku materinu, piši o tome, nemoj na kapaljku, nije ti ovo krimić...
skuzila sam dok sam pisala odgovor
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:25   #28
Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
Nikad mi to nije išlo.. Nemam neki poseban razlog za okrivit ga, dobar je ko kruh...ali ja ga ne volim a ne mogu mu to reči. Da, bila je zaljubljenost s moje strane, trajala 3 mjeseca i evo natežem se već mjesec dana i nikako.. Najgore mi je što ima planove za nas, kad mu i pokušavam dat do znanja da stane na loptu, napenali roze cvikere i ne želi vidjeti ništ Kao da pričam zidu
Nismo iz istog grada i ostaje do vikenda, dal mu reč u 4 oka dok je tu il da čekam da ode pa hladjenje prek telefona?
K vragu što mrzim prekide
Moras u 4 oka..po mom misljenju. Osim toga i veza od nekoliko mjeseci,kad se vidjate svaka dva tjedna i nije nesto veliko. Mozda on i sluti da mu "klizis iz ruku", tesko se to moze sakrit ako on nije budala a ti vec mjesec dana razmisljas o tome. Mozda bas zato i pokusava ubrzat podizanje veze na "visi" nivo. Osjeti se to kad sa jedne strane emocije gasnu.
Jednostavno i iskreno - kazes da zelis prekinit zato sta je nestala zaljubljenost a tebi nije dovoljno to da je on dobra osoba.
To bi svakom odraslom i zrelom muskarcu trebalo biti dovoljno dobro i detaljno objasnjenje.
Ako inzistira na dugim objasnjenjima, ako zica, ne uvlaci se u duge rasprave i analize , samo ces vise izmucit i sebe i njega.
__________________
stalno na putu
azimut is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:59   #29
Re: Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
O čem ti briješ, pročitaj još jednom, rekla sam da želim prekinut jer ga ne volim i to je to.
Pa da, pročito sam. Ja se čudim, kakvo je to prekidanje "jer ga ne voliš". mislim stvarno ko je to vidio
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 11:10   #30
Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
azimut kaže:
Moras u 4 oka..po mom misljenju. Osim toga i veza od nekoliko mjeseci,kad se vidjate svaka dva tjedna i nije nesto veliko. Mozda on i sluti da mu "klizis iz ruku", tesko se to moze sakrit ako on nije budala a ti vec mjesec dana razmisljas o tome. Mozda bas zato i pokusava ubrzat podizanje veze na "visi" nivo. Osjeti se to kad sa jedne strane emocije gasnu.
Jednostavno i iskreno - kazes da zelis prekinit zato sta je nestala zaljubljenost a tebi nije dovoljno to da je on dobra osoba.
To bi svakom odraslom i zrelom muskarcu trebalo biti dovoljno dobro i detaljno objasnjenje.
Ako inzistira na dugim objasnjenjima, ako zica, ne uvlaci se u duge rasprave i analize , samo ces vise izmucit i sebe i njega.
Fala
Jučer smo popričali..istina da sam se izmotavala i da on još uvijek vidi neke mogućnosti. Bed je u tome što ostaje kod mene do nedjelje. Po njegovom je to način da "poradimo na vezi" a meni je teško lupit direktno - ne mogu više i da ga "potjeram" doma
Muka mi je svaki dan dolazit doma s posla.. Sve mi se čini da ću pričekat da ode jer ovako ništa neću napravit. Neda mi se dramit svaki dan i pričat iz početka. Znaš ono kad čovjek ne želi čut, ne želi vidjeti a ti kao da pričaš zidu. Ovih dana vadim se na posao, pozivam društvo k sebi, izbjegavam da smo sami jer mi je teško bit solo s njim..
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 11:18   #31
Quote:
walter kaže:
Daj ženo, u pičku materinu, piši o tome, nemoj na kapaljku, nije ti ovo krimić...
Misliš da će bit lakše ako pišem o tome? Evo ako te zanima: prošlo ljeto pukla je ljubav koja je trajala 10 godina. Bilo je teško i godinu dana bila sam solo. Ovo ljeto spetljala sam se s njim. S mora je i rekoh - bit će lakše, ne moram odmah krenut u nešto ozbiljnije, vidjat ćemo se povremeno, ima vremena za upoznavanje. U početku je bilo savršeno. Svakodnevno smsiranje, maratonski razgovori, svako malo dolazio je u ZG na par dana.. Nakon mjesec dana počeo je sa "volim te", "želim brak s tobom" i slične pizdarije. E tu je meni krenulo hladjenje jer sam s bivšim bila pred oltarom i ne pada mi na pamet da uletim ponovo u takve planove, pogotovo s čovjekom kojeg ne poznajem. Sve dalje je bilo "nekontrolirano" (u tom si imao pravo ). Koliko god pokušavaš stat na loptu, nejde! Ovaj njegov dolazak je bio zadnja kap u čaši, planovi da traži posao u ZG i dogovor za dalje mada o tome nije dobio poticaj od mene. Totalna me panika uhvatila i tu dolazi priča u prekidu..
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 11:23   #32
Re: Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
O čem ti briješ, pročitaj još jednom, rekla sam da želim prekinut jer ga ne volim i to je to.
Pa reci to i njemu više, mi smo već skužili.
On još očito nije.

Mrkva stvarno ima pravo, šta vam je, ljudi? Šta se može dogoditi ako kažete istinu?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 11:44   #33
Quote:
Jaya kaže:
Misliš da će bit lakše ako pišem o tome? Evo ako te zanima: prošlo ljeto pukla je ljubav koja je trajala 10 godina. Bilo je teško i godinu dana bila sam solo. Ovo ljeto spetljala sam se s njim. S mora je i rekoh - bit će lakše, ne moram odmah krenut u nešto ozbiljnije, vidjat ćemo se povremeno, ima vremena za upoznavanje. U početku je bilo savršeno. Svakodnevno smsiranje, maratonski razgovori, svako malo dolazio je u ZG na par dana.. Nakon mjesec dana počeo je sa "volim te", "želim brak s tobom" i slične pizdarije. E tu je meni krenulo hladjenje jer sam s bivšim bila pred oltarom i ne pada mi na pamet da uletim ponovo u takve planove, pogotovo s čovjekom kojeg ne poznajem. Sve dalje je bilo "nekontrolirano" (u tom si imao pravo ). Koliko god pokušavaš stat na loptu, nejde! Ovaj njegov dolazak je bio zadnja kap u čaši, planovi da traži posao u ZG i dogovor za dalje mada o tome nije dobio poticaj od mene. Totalna me panika uhvatila i tu dolazi priča u prekidu..
ha ha ha ha koji idiot.

Kako taj tip ne zna sa ženama, ja ne mogu vjerovat da postoje takvi ljudi. Pa normalno da te uhvatila panika ženo, ali zašto mu ne kažeš: A kud ti u pičku materinu brzaš? Zašto mu to ne kažeš? Alo majmune, jel znaš ti da sam se ja totalno ohladila otkako si počeo brijati o braku i preseljenju, jesi ti normalan, jesi li ti tako sjeban da ćeš se preseliti nakon mjesec dana u drugi grad zbog mene, jel ti nemaš ni trunke samopoštovanja, majmune idiote, jel znaš ti da sam ja žena, alo?!?!?!

Reci mu to. Nabi ga nogom u guzicu prije nego što se doseli. Ako se doseli, kasno je, završit ćeš u crnoj kronici. Glazba iz sone sumraka...

Usrala si se ko grlica.

I neka si.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 11:51   #34
Re: Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
Fala
Jučer smo popričali..istina da sam se izmotavala i da on još uvijek vidi neke mogućnosti. Bed je u tome što ostaje kod mene do nedjelje. Po njegovom je to način da "poradimo na vezi" a meni je teško lupit direktno - ne mogu više i da ga "potjeram" doma
Muka mi je svaki dan dolazit doma s posla.. Sve mi se čini da ću pričekat da ode jer ovako ništa neću napravit. Neda mi se dramit svaki dan i pričat iz početka. Znaš ono kad čovjek ne želi čut, ne želi vidjeti a ti kao da pričaš zidu. Ovih dana vadim se na posao, pozivam društvo k sebi, izbjegavam da smo sami jer mi je teško bit solo s njim..
Nemoj se izmotavat , budi jasna . Kao sta sam ti i rekao, dovoljno je jedna iskrena recenica, jasna i bez uvijanja.
Ja bi mu na tvom mjestu rekao da zbog veze koju ste imali tebi ne smeta (iako smeta) da ostane do nedjelje i uziva u Zagrebu ali da kad je vec zaljubljenosti nestalo vec brzo nakon pocetka da pokusaj stvaranja ljubavi "radom na vezi" nema smisla , da tebi to nije dovoljno , veza bez zaljubljenosti, da se "radom na vezi" nisi ni zaljubila nego se dogodilo kao sta se dogodilo da je zaljubljenosti nestalo, jebiga , reci mu da se ti "ne palis na guranje" kao neko staro auto - ako nema pravi kljuc mora naci drugo auto. To da nema zaljubljenosti je sasvim dovoljan razlog i ne trebaju mu doratana objasnjenja - ali ako je uporan, isprasi ga za svoje i njegovo dobro - nema smisla rzgovarat sa onim koji ne zeli cuti - bolje da ti je tesko 5 minuta nego da se mucis danima.
Niko nije kriv sta je nestalo ljubavi,ni ti ni on, ipak je to bio tek pocetak kad ste se tek pokusavali naci , pa onda nema mjesta ni griznji savjesti ni neugodi. Prekid veze uvjek ostavi neugodan osjecaj ali dugo zavlacenje oko prekida moze dovesti do osjecaja gadjenja i mucnih scena a to ni tebi ni njemu nije potrebno.
__________________
stalno na putu
azimut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 12:07   #35
nevjerojatno mi je to kad neki ljudi ne znaju jasno reći što žele, a što ne, a za drugu stranu govore da 'ne kuži', da želi nešto potpuno drugo i da navaljuje!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 21:11   #36
Reci mu direkt , otvoreno, jasno i glasno, bez okolisanja...ovako nekako:
"Volela bih da razgovaram s tobom, sad, odmah. Ima nesto sto treba da znas (mada on to oseca i plasi se da cuje, ti hrabro, misli o tebi, ne o njemu). Pre svega ne svidja mi se ideja o zajednickom zivotu, smatram da mi nismo jedan za drugoga i svaki pokusaj zajednickog zivota bi bilo besmisleno gubljenje vremena. Ovo znaci da treba fizicki i emocionlno da se distanciramo jedno od drugoga i to sto pre. Nadam se da ce svako od nas imati vise srece u buducim vezama, jer zasluzujemo to."

Eto ti "kuchkinski" (slatko isterivanje) . Zakljucaj vrata sa unutrasnje strane i to...Sa srecom
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 10:50   #37
Re: Re: Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
ne brini, ni tvoja ironija me neće zadržat u vezi
Bar si ti mogo lupit nešto..
3-4 mjeseca si u vezi i tebi to rpoblem prekinut???
a šta bi bilo da imaš brak dvoje djece itd itd iza sebe??
kaj bi onda?samoubojstvo motornim čekićem???

ajd,ti to na finjaka..u oke direkt...
__________________

bljuc...
skitalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 18:15   #38
Re: Kako prekinuti?

Quote:
Jaya kaže:
Nismo iz istog grada i ostaje do vikenda, dal mu reč u 4 oka dok je tu il da čekam da ode pa hladjenje prek telefona?
K vragu što mrzim prekide
odlično!
kada se on vrati u svoj grad pošalji mu telegram kako si umrla i rasuli ti pepeo
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 23:58   #39
zvonce je danas puna kreativnih savjeta
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2004., 00:31   #40
Čemu održavaš agoniju....misliš da ćeš sa time ublažiti njegovu bol ako raskinete....nije tako...i nepošteno je ...pretvaraš se.
Nije lako ali kao što ništa takvoga nije lako....odlučiš.i učiniš...ali prvo moraš odlučiti..i biti spremna na scene...
Ja sam prije bila ko ti i onda sam shvatila da sam nepoštena....nisam ga voljela...a još sam bila s njim....
Pa vjerovatno i tebe isto boli????!!!!
__________________
mah...mah...
andjelina1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger