Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 00:54   #1
Nike Air Max i sve njihove inačice

Ja se ispričavam ako specifična tema već postoji, ja ju nisam uspjela naći i u tom slučaju molim moderatore da premjeste postove na istu.

Dakle, primjetila sam u zadnje vrijeme poplavu ovih tenisica, skoro da su zaprijetile svemogućim bijelim starkama koliko ih ima.

Imate li ove patike, koji su najpoželjniji modeli?

Ja ih viđam u najluđim mogućim kombinacijama
a ova mi se primjerice jako svidjela

... no još uvijek nisam na ti s ovim patikama niti se mogu oteti od njihova sportskog štiha. I još one papagajske boje ... no ljudi su ih počeli uzimati ko ludi, za mene su one misterija.

iskustva, mišljenja, preporuke, način kombiniranja...sve je dobrodošlo. Pucajte !
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 08:54   #2
kasniš dark već dosta dugo je taj trend prisutan, meni lagano na uši ide
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:05   #3
Ja bi isto rekla da ovaj trend lagano prolazi...prošle i ove godine se to isfuravalo...iskreno, nisam sigurna sviđa li mi se kombiniranje presportske obuće uz sve ili ne...i starke su športlih, al nekako su mi neutralnije...i sama sam pokleknula i uzela nešto kao vonabi airmaxice u deichmannu, al nosim ih u casual i sportskim kombinacijama, uz tajice i loose majice ili uz poderani boyfriend jeans, parku...al to su komadi uz koje takve patike idu..ne bi ih obukla uz suknje, ili neke haljine koje ne prolaze pod casual (uz recimo dugu sivu od jerseya da)...

ove su moje


čini mi se da trenutno imaju još nekakvih modela, pa ako se nekome sviđa trend, a ne zeli iskeširati milju kuna, moze tamo bacit oko...
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:58   #4
ja sam opcenito ludi nike fan tako da ja imam hrpu tenisica i meni se ovaj trend svida, jer su mi tenisice najbolja obuca i super mi je sto mogu kombinirati na sportsko, casual, ali i profurati na nesto skroz neobicno..
sto se tice modela, rekla bi air max 90 i air max 1 da su najpopularniji.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:49   #5
ja sam ljeti airmaxice nosila na maxi haljine, sad nemam ideja na šta da ih isfuram, a da nisu traperice.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:16   #6
Ne sviđa mi se taj stil Maxica na leprsave suknje, ja ih imam i rađe ih nosim na uske haljinice ali ni to ne izgleda jer su originalne Air Max dosta glomazne. Jednostavmo idu na hlace ili trenirke, cak ni na tajice ne idu
Hokkaido is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:02   #7
meni idu na tajice i tako ih najčešće nosim ili na rifle
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:09   #8
meni je super taj trend, napokon udobne svakodnevne patike . Udobnije su 10 puta od starki i sličnih.

ali ja ih nosim samo na casual look, traperice, tajice i tako, nekako mi ne idu uz haljinice i nešto elegantno
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:45   #9
Daaaa, malo ih je teško kombinirati, mislim, i meni su glomazne. Ove kombinacije sa vilinskim haljinicama su mi nezamislive, ali super mi ih je iskombinirala ova Pommie Girl sa sivim mantilom i bijelim kompletićem, baš su fora.

Ima li neki model da je najpoželjniji? Ovo na njoj je lunar
http://1.bp.blogspot.com/-eHrNuSPpfu...0/IMG_6621.JPG

Forzamilan- kod nas tek sad doživljavaju expanziju
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:00   #10
gdje, u splitu ili opcenito u rh?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:02   #11
hahahaahah...općenito u splitu kupuju neke skroz kričavo roze i skroz kričavo žute, ali i ove druge modele

* krivo sam te shvatila, mislila sam da pitaš koji je najpoželjniji model na području Splita u Splitu doživljavaju expanziju as we speak
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:08   #12
ne znam, ja ih vec dosta dugo vidjam i na curama i na deckima tu kod sebe, a vz nije neki modno osvjesten grad previse ti biras kozmeticke stvarcice, pa si patike tek sad spazila zezam se, naravno gle, patike su ful udobne i fora izgledaju na nozi, mozda ih je mrvu teze kombinirati, ali nece ti stajati u ormaru ako ih uzmes. na kraju krajeva, taman da ih na trapke stavis, podici ce cijeli outfit
ja sam uzela neki djecji model, zamisli tek kako je to kricavo
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:11   #13
Kod nas tek sad air max boom ne, bez zafrkancije, u koji god dućan uđem ljudi se tiskaju oko onih polica a moj je grad baš po tom specifičan, kad je nešto u điru svi oće imat

A dal neko zna, postoji li broj 39 i 1/3? Meni kao da fali pola broja u 39
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:14   #14
na aossu sam kupila na popustu ove i ajme meni kak je to udobno, nike free 5.0 tr printed mislim da je to isto jako popularan model zbog različitih uzoraka https://www.google.hr/search?q=nike+free+5.0+tr+printed&safe=off&client= firefox-a&hs=na3&rls=org.mozilla:hrfficial&channel=sb&bi w=1252&bih=559&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=_FwtVM X4DorTaKi5gdAG&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=1.09


ovo mi je odlično http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=18
__________________
***pinterest***

Zadnje uređivanje ajetam : 02.10.2014. at 16:32.
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:14   #15
super, dajte tih popularnih modela ako već poludim pa ih idem uzeti da se ne zaletim
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:17   #16
koliko znam, nike ima patike na pola broja, bar sam ja uvijek uzimala 38.5
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:17   #17
je, ima, al nema 39.5 mislim, damn :/ proučila sam malo na asosu, nek me demantira neko ako sam u krivu
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:55   #18
Ja imam ove Air, i taj model mi je najdrazi. Sad trazim dobru trenirku. I skroz bijele su mi preodlicne
Hokkaido is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 17:23   #19
Ja imam 2 airmaxice lunar, a nosim ih samo na traperice i trenirku. Na drugima mi se svidaju i na npr. dugu suknju, ali na meni ne. Ful su udobne


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 21:58   #20
Quote:
Hokkaido kaže: Pogledaj post
Ja imam ove Air, i taj model mi je najdrazi. Sad trazim dobru trenirku. I skroz bijele su mi preodlicne
ooo, bome su ti lijepe

pitanje za svih - a što kažete da ja ipak uzmem taj 39, malo mi je knap, no ne neizdrživo ? kao da fali pola cm dužine a veće ne želim jer su ionako glomazne, noga bi mi u 40 izgledala ko barka
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.