Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2015., 15:31   #101
Ima li netko friških informacija o hotelu Esplanade u Zagrebu?
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 12:23   #102
Evo ja sam bila strpljiva, pa sam čekala ravno tjedan dana, rek'o možda će netko nešto reć na temu koju sam pitala. Na žalost - ništa
Ali bitno je da mi se javio lik na privatnu poruku pa mi nudi rasvjetu, hehe. Stani čovječe, još nemam ni restoran
Nema veze, pročitala sam stare postove o restoranima, ali ću svejedno krenuti u obilazak sljedeći tjedan pa ću napisati dojmove.
maladiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 00:34   #103
Quote:
Avamys kaže: Pogledaj post
Ima li netko friških informacija o hotelu Esplanade u Zagrebu?
Bio sam ja na jesen prije koji mjesec. Odlična usluga, prostor je wow- od koktela na terasi preko same dvorane. Hrana vrlo dobra, bar ono što sam tih nekoliko sati pojeo.
Financijsku stranu ne znam, no to ionako možeš doznati od njih.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 14:46   #104
A je li ti bilo dosta hrane?
Ja sam bila prije par godina na jednoj svadbi i muški za stolom su bili malo nezadovoljni, ostali su gladni, a po riječima mladenke uzeli su neki pojačanu varijantu.
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 11:51   #105
Mi smo bili u Pyrusu prosli mjesec. Maknuli su sank, od zadnjeg puta kad smo bili. Organizirali smo okupljanje za 30tak ljudi, hrana je bila izvrsna, nismo se pozalili ni na sta, svi gosti su bili odusevljeni. Ostatke hrane smo dobili za doma. Cijenu smo uspjeli sniziti prilikom pregovora, tako da smo bili vise nego zadovoljni. U razgovoru sa vlasnikom, receno nam je da nabavljaju svoj light, al obzirom da nismo razmisljali o svatovima, nije nas to bas zanimalo.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 17:21   #106
Kaparili Jo Lame u Pisarovini.

Prekrasna sala, a dosadašnja iskustva sa svadbi su jako dobra.
Fina hrana, izbor menija od 37 EUR na dalje.
Navlake na stolcima uključene u cijenu, okrugli stolovi. Meni osobno jedna od najljepših sala.
__________________
Ne sudi onima koji su zbog ljubavi izgubili ponos, nego onima koji su zbog ponosa izgubili ljubav.
svejesuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 10:28   #107
Jel ima kakva preporuka za istok zg. Mi bi nešto u domaćem, ne sterilnom hotelskom štihu za manju svadbu (cca 150 ljudi)?
Hvala
adelada is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 10:46   #108
Quote:
adelada kaže: Pogledaj post
Jel ima kakva preporuka za istok zg. Mi bi nešto u domaćem, ne sterilnom hotelskom štihu za manju svadbu (cca 150 ljudi)?
Hvala
Možda Ivić u Sesvetama, mislim da je sala idealna za 150-200 ljudi. Ništa sterilno, nego romantiš i intimno mi se skoro tamo ženimo

Ugl ček it aut: https://hr-hr.facebook.com/pages/Ivi...47461901950293
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:05   #109
Quote:
adelada kaže: Pogledaj post
Jel ima kakva preporuka za istok zg. Mi bi nešto u domaćem, ne sterilnom hotelskom štihu za manju svadbu (cca 150 ljudi)?
Hvala
Ja se udajem u sali Memories u Dubravi ( ili gastro Dubrava) evo preporuka i za to. Imaš slikice na fejsu, netu. Ako želiš broj od voditelja koji to sve vodi pošalji mi porukicu pa ti dam, jer tu stranicu na fejsu ne znam tko vodi ( jer su mjenjali vlasnike)..
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:10   #110
Baš sam htjela memories preporučit.
Bila na svadbi, bilo je jako lijepo
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 14:07   #111
Quote:
adelada kaže: Pogledaj post
Jel ima kakva preporuka za istok zg. Mi bi nešto u domaćem, ne sterilnom hotelskom štihu za manju svadbu (cca 150 ljudi)?
Hvala
Restoran Vallis u Sesvetama,super hrana i lijepo izgleda,bas ga frenduca kaparila...i Laguna,imaju malu salu do 200 ljudi 😀
crnaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 16:17   #112
Hey ekipa...Ima li netko iskustva sa restoranom Gallus u Sesvetama (bivši Zlatni kokot)... Imamo manju intimnu svadbu i ne želimo pretjerivati sa cijenama stolica i Gallus nam se učinio po tom pitanju ok, barem ono što smo vidjeli na internetu, ali zanima nas da li netko od Vas ima iskustva sa njima?
Alic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 21:45   #113
Quote:
Alic kaže: Pogledaj post
Hey ekipa...Ima li netko iskustva sa restoranom Gallus u Sesvetama (bivši Zlatni kokot)... Imamo manju intimnu svadbu i ne želimo pretjerivati sa cijenama stolica i Gallus nam se učinio po tom pitanju ok, barem ono što smo vidjeli na internetu, ali zanima nas da li netko od Vas ima iskustva sa njima?
Bas je frendica bila proslu sub tamo i kaze da je ok sala i da je fina hrana😀
crnaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 01:23   #114
Ima li tko iskustva sa Pyrusom- otkad je novi vlasnik? kakva je hrana? kolači?
Kaiserschmarrn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 01:44   #115
Quote:
Kaiserschmarrn kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa Pyrusom- otkad je novi vlasnik? kakva je hrana? kolači?

Kolaci kakvi su i bili do sad, prije su suradjivali s Kasnarom, sad Kasnar vodi Pyrus. Hrana odlicna kao i do sad - bila sestricnina prijateljica sad 18og na svadbi tamo pa ju je moja sestricna sve ispitala. Mi smo bili u izvidnici da vidimo kako sad to sve skupa izgleda i bio je to sok ali totalno pozitivni Ja sam se jako bojala kak ce to sad sve izgledat, ono sto smo vidjeli nas je oborilo s nogu. Udajem se tamo za mjesec dana pa mogu podnjeti i detaljniji izvjestaj nakon toga
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 11:23   #116
Stara zagrebačka škola (Zagreb)

Mi smo veceru od nekih 20ak ljudi imali tamo. Probali smo hranu prije, vlasnik je djelovao simpatično, bilo je povoljno, pa rekli, zašto ne.

Ukratko:

Hrane je bilo toliko malo, da smo muž i ja gledali kome će ostati još jedan kroket od onih pet na plati za dvoje. Meso je bilo žilavo, masno, nije se dalo rezati ... Toliko je loše biloo, da smo mi dan nakon svadbe zvali ljude da se ispričamo radi loše hrane i mizernih porcija, kolliko nam je bilo neugodno.

Kaj se tiče usluge, a oni su kao poznati po tome jer su ugostiteljska škola; muž i ja smo cijelu večer gledali di su konobari, da stave nove flaše mineralne i vina. Jedan gost je pio bambus, nisu stavili bocu, nego mu sodlovno napravili bambus, a crno vino je trebalo biti na stolu, jer je uračunato u cijenu.

Jedino je torta bila genijalna, ali i za nju smo se morali izboriti, jer je vlasnik prvo bio govorio da ne mogu oni to napraviti. WTF onak.

Kad smo išli tamo platiti dan nakon, naveli smo sve stvari sa kojima nismo bili zadovoljni. Vlasnik je bio izrazito nezainteresiran i bahat, ni u kojem trenutku nije priznao da smo u pravu, jer kao "Nitko se nikad nije žalio na njih, ovo je neka šala" ... Nismo išli sa nadom da će smanjiti račun, ali po meni, da su mi mladenci došli slijedeći dan tak nezadovoljni, smanjila bi račun barem za kojih 200tinjak kuna.

Tako da smo mi ostali posrani i bilo nam je neugodno, radi familije, jer smo ostavili možda dojam kao škrtice koje su na porcijama štedile.

NE PREPORUČAM NIKAKO !!

LP
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 07:24   #117
Sad tek vidim koliko toga ima - pogledala sam malo stranice po netu (nismo stigli još ništa obići), ali eto da još malo gnjavim. Imam informaciju od nekih koji su bili (doduše lani) na svadbi u restoranu Brozek u Resniku. Domaći familijarni restoran. Također me zanima jel tko bio u zadnje vrijeme u restoranu Kraljevec. Zapravo, teško nam se odlučiti uopće za dan. Petak je koliko znam svima jeftiniji, ali ... nekako je subota tradicionalnija. Kakva su iskustva s petkom?
adelada is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 07:32   #118
Ja imam svadbu u petak. Nitko me nije čudno gledao kada sam rekla da je petak, niti imao negativne komentare. Doći će mi gotovo svi, oni koje neće neće iz stvarno opravdanih razloga, ali petak nema veze s time, isto bi bilo i da je subota.
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:04   #119
Mi smo rezervirali u Hotelu Bunčić u Vrbovcu i naprosto smo odusševljeni i jedva čekamo. Kolači njihov i savršeni! Hrana obilna i kvalitetna, uluga na nivou i imamo i smještaj povoljno!

Preporučam!
munchmallowmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 12:24   #120
Quote:
munchmallowmm kaže: Pogledaj post
Mi smo rezervirali u Hotelu Bunčić u Vrbovcu i naprosto smo odusševljeni i jedva čekamo. Kolači njihov i savršeni! Hrana obilna i kvalitetna, uluga na nivou i imamo i smještaj povoljno!

Preporučam!
Ja preporučam da recenziju napises nakon svadbe
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.