Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2016., 02:57   #1
Vojska-lječnički-psiho test-domine i još....

Razmišljao sam i odlučio da bi najbolje bilo da odem u vojsku i da to bude moj posao,da od tog zarađujem i živim . E sad ne znam koji su uvjeti i kakve sve obuke moram proći da bi za stalno bio u vojsci . Od MMA sam odustao jer mislim da je ipak malo kasno za neku značajniju karijeru ma koliko ja to volio, a i nebi htio pola života provest u modricama . Ako u vojsci mogu biti žgoljavci od 60-70 kg koje ja osobno poznam mogu onda i ja ovako mišićav još bi meni to bolje stajalo nego njima . Šta mislite ljudi ? Dajte savjete . Možda da se javi netko tko je u vojsci ili tko je pokušao upast u nju .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 05:54   #2
Gle, ako nemas muda uletit krhkoj mladjahnoj curi mislim da rukovanje oruzjem i mogucnost slanja u nekakvu vojnu misiju nisu zivotna opcija za tebe.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 06:27   #3
Šta? Nije uletija nekoj određenoj, da ti znaš ili ti to onako općenito zaključuješ
Šteta, ako je stvarno tako. Neće imat kome pisat kad ode u Afganistan. S druge strane možda baš u uniformi leži zec
Žene volidu uniforme (doduše ne baš svaka, neka će ga više volit bez odore), možda mu se baš onda posrići.
mento is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 07:27   #4
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Gle, ako nemas muda uletit krhkoj mladjahnoj curi mislim da rukovanje oruzjem i mogucnost slanja u nekakvu vojnu misiju nisu zivotna opcija za tebe.
Imam muda ali nemam priliku još uletit joj,ali to nije tema i to nema veze s vojskom .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 07:31   #5
Quote:
mento kaže: Pogledaj post
Šta? Nije uletija nekoj određenoj, da ti znaš ili ti to onako općenito zaključuješ
Šteta, ako je stvarno tako. Neće imat kome pisat kad ode u Afganistan. S druge strane možda baš u uniformi leži zec
Žene volidu uniforme (doduše ne baš svaka, neka će ga više volit bez odore), možda mu se baš onda posrići.
To sam čuo da žene vole muškarce u uniformama vojnike,policajce...itd . I još ako se ispod tih uniforma nalaze odlični mišići onda je seks izvjestan . Samo nadam se da po tim vojnim poligonima ima teretana odnosno ima sigurno samo ne znam jesu li besplatne 😕 .
HrVaTeRmInAtOr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 07:54   #6
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
To sam čuo da žene vole muškarce u uniformama vojnike,policajce...itd . I još ako se ispod tih uniforma nalaze odlični mišići onda je seks izvjestan . Samo nadam se da po tim vojnim poligonima ima teretana odnosno ima sigurno samo ne znam jesu li besplatne �� .
na žalost nema.. odeš u vojsku i plaćaš članarinu za teretanu i za osobnog trenera, npr. poručnika
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 08:12   #7
Rađe ti ostani u mma, od vojske nema kruha. A i prehrana u vojsci je slaba.
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!
danijel0000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 08:23   #8
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
Rađe ti ostani u mma, od vojske nema kruha. A i prehrana u vojsci je slaba.
da, to sam zaboravil.. jos si i proteine moras kupovat za teretanu
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 09:26   #9
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
To sam čuo da žene vole muškarce u uniformama vojnike,policajce...itd . I još ako se ispod tih uniforma nalaze odlični mišići onda je seks izvjestan . Samo nadam se da po tim vojnim poligonima ima teretana odnosno ima sigurno samo ne znam jesu li besplatne �� .
Ma i ja san to čuja ali ritko koja prizna.
Teretana je za one pederčiće šta se ližu po kancelarijama i na poligon izađu jednom misečno kad je kakva inspekcija u điru.
Nego ako te dopadne pravi narednik koji zna znanje, poligon bi ti moga bit dogradnja s obzirom da si već postiga mišićnu masu i sve to na svježem zraku i na puno više prostora u različitim klimatskim uvjetima. Doduše ovo za proteine nema sljedovanja wheya.
mento is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 09:53   #10
Može li netko prebaciti ovo na teense da ga pošteno isprdaju? Meni ga je pomalo žao.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 10:07   #11
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Može li netko prebaciti ovo na teense da ga pošteno isprdaju? Meni ga je pomalo žao.
Kad bude astlonaut na redu , ja bi da ostane na MK
Assumed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 10:13   #12
Imaš već neku vojsku u planu?
Odnosno, koje bi narode volio ubijati?
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:21   #13
U Legiju stranaca, onda se vratiš i postaneš general
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:29   #14
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Ako u vojsci mogu biti žgoljavci od 60-70 kg koje ja osobno poznam mogu onda i ja ovako mišićav još bi meni to bolje stajalo nego njima.
Ovo mi je najjači dio.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:37   #15
Meni ovo:
Quote:
HrVaTeRmInAtOr kaže: Pogledaj post
Samo nadam se da po tim vojnim poligonima ima teretana odnosno ima sigurno samo ne znam jesu li besplatne �� .
Idealan vojnik
Predviđam pješadiju...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:40   #16
Quote:
Assumed kaže: Pogledaj post
Kad bude astlonaut na redu , ja bi da ostane na MK
Ili vatlogasac, oni se penjeju po onim vejikim lojtlama, imaju šmlkove i svašta hlablo lade.

Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Imaš već neku vojsku u planu?
Odnosno, koje bi narode volio ubijati?
Može kao plaćenik u Afriku, ubijat noplize.

Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
U Legiju stranaca, onda se vratiš i postaneš general
Ili u podrum, pa kad sve bude gotovo može s ostalim šupcima hrabro srati po legionarima.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:08   #17
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post

Ili u podrum, pa kad sve bude gotovo može s ostalim šupcima hrabro srati po legionarima.
Nisam ciljao na to. Naravno da se treba ići boriti za svoj džep i tuđu propast ako je general, ili pak za tuđi džep i svoju propast ako je pješak
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:13   #18
dobra odluka, put do ostvarenja karijere u vojsci je lak - nadjes konflikt i ispalis masu metaka ko ja u filmu predator a i terminator, talent uvijek biva prepoznat i nagradjen.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:18   #19
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Nisam ciljao na to. Naravno da se treba ići boriti za svoj džep i tuđu propast ako je general, ili pak za tuđi džep i svoju propast ako je pješak
Znam, iz podruma je uvijek teško ciljati, pogotovo kad se držiš što dalje od vrata i prozora.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:22   #20
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Znam, iz podruma je uvijek teško ciljati, pogotovo kad se držiš što dalje od vrata i prozora.
Ti znaš, ja ne znam
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger