Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2016., 17:56   #21
Quote:
plavi medo kaže: Pogledaj post
meni je tema baš zanimljiva i mislim da se na forumu ne piše dovoljno o filerima.

Moja prijateljica je bila kod gore navedenih i imala je reklamaciju na koju su se isprva oglušili ali im je nakon toga pokazala zube pa su bili ljubazniji.
Hvala na pstu! Zasigurno nismo jedine koje su imale problema s njima Bagatin poliklinikom,takv bezobrazluk i
nepoštivanje prema klijentima je ne dopusti.Na sve moje reklamacija su se oglušili.Preostaje mi samo tužba.
nunumo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 18:01   #22
Quote:
plavi medo kaže: Pogledaj post
meni je tema baš zanimljiva i mislim da se na forumu ne piše dovoljno o filerima.

Moja prijateljica je bila kod gore navedenih i imala je reklamaciju na koju su se isprva oglušili ali im je nakon toga pokazala zube pa su bili ljubazniji.
Hvala na postu! Zasigurno nismo jedine koje su imale problema s Bagatin Poliklinikom,takav bezobrazluk i nepoštivanje prema klijentima je nedopustivo.Preostaje mi samo tužba.
nunumo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 15:04   #23
Htjela bih napisati svoje uzaasno iskustvo koje sam imala kod MM-MEDESTETICA , doktor matija miletic..
tamo sam imala svoje najgore zzivotno iskustvo, ugl radi se da sam dosla na popunjavanje podocnjaka filerima, uopce neznam sta mi je stavio jer nije mi pokazao brand prije nego sto je poceo radit( kao sto svi drugi doktori rade) , ugl bio je i ljigav dosta te mi se upucavao, i gledao koju brendiranu robu imam. Kad je sve to pocelo, ja sam odmah osjetila kako mi jedno oko bubri sve vise, nakon sto je zavrsio s oba oka ogledala sam se u ogledalo, jedno oko je bilo sklopljeno u svim mogucihm bojama na oku i oko oka, drugo oko isto mi je bilo sttrasno ljubicasto-plavo.. ali nije bilo toliko nateklo,, mislila sam ajde mozda nije nista strasno , medutim nije se nista smanjivalo samo je bilo jos gore, na to oko jedna sam mogla gledat koliko mi je bilo nateklo,nisam mogla iz kuce nigdje koliko je bilo strasno, ugl. osla sam nakon par dana da mi makne filere s obadva oka, medutim on mi je fkt mesarski zabio to za micanje filera na to oko koje je bilo bas sareno i jako nabubreno, jedva sam izdrzala, a za drugo oko mi nije nista htjeo radit, uvjeravao me je da tako mora bit, a bas mi je povrsinski stavio na to drugo oko da se prozziralo kroz kozu,sva sreca pa i dalje vidim nakon svega, i da plus kad sam mu placala , nisam imala tocno novaca, nego sam mu dala 200 kn vise, i frajer si je uzeo 200 kn, a meni bilo neugodno reci da mi vrati... kasnije sam osla kod druge doktorice alme budinscak, koja je hvala bogu rijesila cijelu moju situaciju, inace zena je jako profesionalna i pazljiva.
barbie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 21:32   #24
Quote:
barbie11 kaže: Pogledaj post
Htjela bih napisati svoje uzaasno iskustvo koje sam imala kod MM-MEDESTETICA , doktor matija miletic..
tamo sam imala svoje najgore zzivotno iskustvo, ugl radi se da sam dosla na popunjavanje podocnjaka filerima, uopce neznam sta mi je stavio jer nije mi pokazao brand prije nego sto je poceo radit( kao sto svi drugi doktori rade) , ugl bio je i ljigav dosta te mi se upucavao, i gledao koju brendiranu robu imam. Kad je sve to pocelo, ja sam odmah osjetila kako mi jedno oko bubri sve vise, nakon sto je zavrsio s oba oka ogledala sam se u ogledalo, jedno oko je bilo sklopljeno u svim mogucihm bojama na oku i oko oka, drugo oko isto mi je bilo sttrasno ljubicasto-plavo.. ali nije bilo toliko nateklo,, mislila sam ajde mozda nije nista strasno , medutim nije se nista smanjivalo samo je bilo jos gore, na to oko jedna sam mogla gledat koliko mi je bilo nateklo,nisam mogla iz kuce nigdje koliko je bilo strasno, ugl. osla sam nakon par dana da mi makne filere s obadva oka, medutim on mi je fkt mesarski zabio to za micanje filera na to oko koje je bilo bas sareno i jako nabubreno, jedva sam izdrzala, a za drugo oko mi nije nista htjeo radit, uvjeravao me je da tako mora bit, a bas mi je povrsinski stavio na to drugo oko da se prozziralo kroz kozu,sva sreca pa i dalje vidim nakon svega, i da plus kad sam mu placala , nisam imala tocno novaca, nego sam mu dala 200 kn vise, i frajer si je uzeo 200 kn, a meni bilo neugodno reci da mi vrati... kasnije sam osla kod druge doktorice alme budinscak, koja je hvala bogu rijesila cijelu moju situaciju, inace zena je jako profesionalna i pazljiva.
Ocito da nemas bas srece sa estetskim kirurzima......
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2019., 14:26   #25
Quote:
barbie11 kaže: Pogledaj post
Htjela bih napisati svoje uzaasno iskustvo koje sam imala kod MM-MEDESTETICA , doktor matija miletic..
tamo sam imala svoje najgore zzivotno iskustvo, ugl radi se da sam dosla na popunjavanje podocnjaka filerima, uopce neznam sta mi je stavio jer nije mi pokazao brand prije nego sto je poceo radit( kao sto svi drugi doktori rade) , ugl bio je i ljigav dosta te mi se upucavao, i gledao koju brendiranu robu imam. Kad je sve to pocelo, ja sam odmah osjetila kako mi jedno oko bubri sve vise, nakon sto je zavrsio s oba oka ogledala sam se u ogledalo, jedno oko je bilo sklopljeno u svim mogucihm bojama na oku i oko oka, drugo oko isto mi je bilo sttrasno ljubicasto-plavo.. ali nije bilo toliko nateklo,, mislila sam ajde mozda nije nista strasno , medutim nije se nista smanjivalo samo je bilo jos gore, na to oko jedna sam mogla gledat koliko mi je bilo nateklo,nisam mogla iz kuce nigdje koliko je bilo strasno, ugl. osla sam nakon par dana da mi makne filere s obadva oka, medutim on mi je fkt mesarski zabio to za micanje filera na to oko koje je bilo bas sareno i jako nabubreno, jedva sam izdrzala, a za drugo oko mi nije nista htjeo radit, uvjeravao me je da tako mora bit, a bas mi je povrsinski stavio na to drugo oko da se prozziralo kroz kozu,sva sreca pa i dalje vidim nakon svega, i da plus kad sam mu placala , nisam imala tocno novaca, nego sam mu dala 200 kn vise, i frajer si je uzeo 200 kn, a meni bilo neugodno reci da mi vrati... kasnije sam osla kod druge doktorice alme budinscak, koja je hvala bogu rijesila cijelu moju situaciju, inace zena je jako profesionalna i pazljiva.
slazem se,lik ne zna gdje goni,reklamira Melania Trump mačkaste oči,grudi, filere a sve zene sa fb koje ga hvale kada udeš na njihovu profilnu izgledaju strašno,pojma nema ulovio se suranji sa misicama i glumcima misleci da ce privuci ljude tako,a prave rezultate ne pokazuje jer nema.
bebuska123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2019., 14:33   #26
Quote:
nunumo kaže: Pogledaj post
Hvala na postu! Zasigurno nismo jedine koje su imale problema s Bagatin Poliklinikom,takav bezobrazluk i nepoštivanje prema klijentima je nedopustivo.Preostaje mi samo tužba.
nisi jedina i ja sam kod Bagatina provela par mjeseci kod Jolande Kanizaj koja mi je dok nisam uplatila 4000 kn za 4 tretmana laserom napricala bajke a kasnije je rekla da ona to uopce nije rekla da sam krivo sve shvatila ,da mi taj laser nece pomoci uopce kod oziljaka.
bebuska123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2019., 15:10   #27
Wink

Quote:
nunumo kaže: Pogledaj post
Hvala na postu! Zasigurno nismo jedine koje su imale problema s Bagatin Poliklinikom,takav bezobrazluk i nepoštivanje prema klijentima je nedopustivo.Preostaje mi samo tužba.
nisi jedina i ja sam kod Bagatina provela par mjeseci kod Jolande Kanizaj koja mi je dok nisam uplatila 4000 kn za 4 tretmana laserom napricala bajke a kasnije je rekla da ona to uopce nije rekla da sam krivo sve shvatila ,da mi taj laser nece pomoci uopce kod oziljaka.
bebuska123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2019., 20:24   #28
Quote:
barbie11 kaže: Pogledaj post
Htjela bih napisati svoje uzaasno iskustvo koje sam imala kod MM-MEDESTETICA , doktor matija miletic..
tamo sam imala svoje najgore zzivotno iskustvo, ugl radi se da sam dosla na popunjavanje podocnjaka filerima, uopce neznam sta mi je stavio jer nije mi pokazao brand prije nego sto je poceo radit( kao sto svi drugi doktori rade) , ugl bio je i ljigav dosta te mi se upucavao, i gledao koju brendiranu robu imam. Kad je sve to pocelo, ja sam odmah osjetila kako mi jedno oko bubri sve vise, nakon sto je zavrsio s oba oka ogledala sam se u ogledalo, jedno oko je bilo sklopljeno u svim mogucihm bojama na oku i oko oka, drugo oko isto mi je bilo sttrasno ljubicasto-plavo.. ali nije bilo toliko nateklo,, mislila sam ajde mozda nije nista strasno , medutim nije se nista smanjivalo samo je bilo jos gore, na to oko jedna sam mogla gledat koliko mi je bilo nateklo,nisam mogla iz kuce nigdje koliko je bilo strasno, ugl. osla sam nakon par dana da mi makne filere s obadva oka, medutim on mi je fkt mesarski zabio to za micanje filera na to oko koje je bilo bas sareno i jako nabubreno, jedva sam izdrzala, a za drugo oko mi nije nista htjeo radit, uvjeravao me je da tako mora bit, a bas mi je povrsinski stavio na to drugo oko da se prozziralo kroz kozu,sva sreca pa i dalje vidim nakon svega, i da plus kad sam mu placala , nisam imala tocno novaca, nego sam mu dala 200 kn vise, i frajer si je uzeo 200 kn, a meni bilo neugodno reci da mi vrati... kasnije sam osla kod druge doktorice alme budinscak, koja je hvala bogu rijesila cijelu moju situaciju, inace zena je jako profesionalna i pazljiva.
Bok, nova sam tu, ali htjela bih se nadovezati na ovaj post jer i ja imam loše iskustvo s navedenim doktorom.
Isla sam kod njega na povecanje usana, podizanje obrva i uklanjanje podocnjaka, povedena, naravno svim tim reklamama i youtube videima i inace dosta kopam kad biram kod koga da idem, cijena nije upitna, samo da je kvalitetno. Došla sam u polikliniku na razgovor, pitao me sto zelim, rekla sam mu, rekao je da moze i jel mi 6000 kn puno za to. Pitala sam koliko su tretmani posebno, pa je rekao da je on jako kvalitetan i da su malo skuplji kod njega i ako zelim u gotovini da moze za 5000kn. I ok, cijena nije bila problem, ja sam otišla na bankomat po novac, vratila se, dala čovjeku 5000kn na ruke, bez ikakvog računa, bez ikakve garancije, bez puno objašnjavanja i on mi je stavio, citiram: baby botox u čelo (radi podizanja obrva-nije bilo nikakvog efekta osim što sam imala osjećaj da mi je čelo zacimentirano i da ga jedva pomicem), usne su bile standarne, ništa pretjerano s blagim podljevom na jednoj strani, a podocnjaci katastrofa. Bila sam natecena kao da sam plakala 3 dana bez prestanka i mislila sam splasnut će, kako je rečeno, ali nista. Pogotovo nakon što bih se probudila, bilo me sram ići vani, dokle god se to nije razgradilo, jer uvijek sam izgledala podbuhlo, podocnjaci su više dolazili do izražaja nakon toga jer su izgledali ko napunjene vrećice ispod oka. Tako da, ne bih ga nikome preporučila, ni u jendom trenutku nije izgledao profesionalno i kao da zna što radi nego više kao da i sam još uči i njega zanima kako će ispasti rezultat. Eto sve se razgradilo sad već, pa tražim novog profesionalca koji se zna sluziti filerima i lijepo ih aplicirati.Preporuke su dobrodosle
Aisthesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2019., 23:30   #29
Ja ne kužim koji vrag trpate te stvari u usta.
Nikad ali nikad nisam vidjela dobro napravljena usta.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 00:00   #30
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim koji vrag trpate te stvari u usta.
Nikad ali nikad nisam vidjela dobro napravljena usta.
Potpis jebote
Ove priče su tešku horor

Radije ću biti ružna nego prolaziti kroz ovo


Kako tebi koja si tom mesaru dala 5000 u ruke nije zazvonilo ništa za uzbunu kad ti nije dao račun nit išta od toga što si nabrojala?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 07:54   #31
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Nikad ali nikad nisam vidjela dobro napravljena usta.
Vjerojatno jesi, ali nisi znala. Jer to je poanta dobre plastične kirurgije, da se ni ne kuži da je nešto rađeno. Ali to je SF za naše kirurge. I zubare.

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post

Kako tebi koja si tom mesaru dala 5000 u ruke nije zazvonilo ništa za uzbunu kad ti nije dao račun nit išta od toga što si nabrojala?
Baš. Ja bih se na peti okrenula iz ordinacije. I s guštom bih ga prijavila poreznoj.

Inače, da idem prčkat oko očiju obratila bih se oftalmološkom kirurgu. Da idem petljati po ustima, maksilofacijalnom. Plastičnom nikada ne bih išla za lice, oni su više za sise i liposukcije.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 08:59   #32
U biti ne, svi oni mogu biti i dobri i loši u tome kaj rade. Najbolja usta kaj sam vidjela napravila je stomatologinja.
Osim kaj moraju znat tehniku, moraju i imati smisla za estetiku lica, iskustvo u reakcijama s obzirom na "posloženost" mišića i "građu" lica. Nema garancije.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 09:06   #33
Više puta sam na forumu vidjela "Nisi skužila plastičnu kirurgiju jer je dobro odrađena" komentar.
Mislim da se svaka vidi, i ne, ne mislim pritom na ljude koji izgledaju kao žena mačka, nego i na one koji su lagano izmijenjeni.
Tko ima oko za detalje, odmah skuži. Isto tako, većina koja skuži neće direktno pitati "Nafilala si usta, zar ne?" pa operirana osoba misli da se ne kuži.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 09:13   #34
Je, i ja tvrdim da se sve vidi. I vidi se. Imam sad bulumentu frendica koje to rade jer te godine...jel. Uvijek se vidi.
Mislim kuži se jer ih znam. Usta malo popunjena hijaluronom nećeš skužit na nekoj random osobi ako su dobro napravljena. Nešto trajnije i agresivnije sigurno hoćeš.
Dobro odrađenu blefaroplastiku bez dizanja obrva nego samo višak kože odstranjen nećeš skužit ako osobu inače ne znaš.
Botox, trajni fileri i slične gluposti...kuži se uvijek.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 09:15   #35
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
U biti ne, svi oni mogu biti i dobri i loši u tome kaj rade. Najbolja usta kaj sam vidjela napravila je stomatologinja.
Osim kaj moraju znat tehniku, moraju i imati smisla za estetiku lica, iskustvo u reakcijama s obzirom na "posloženost" mišića i "građu" lica. Nema garancije.
Ne znam, ja ne bih dala bilo kome da mi petlja oko očiju To smije samo oftalmolog i šlus.

Ako nekoga znaš otprije, naravno da ćeš skužit. Ako ne znaš, nećeš, tj. ne bi trebao ako je dobro napravljeno. O tome pričam.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 09:21   #36
Ne bi ni ja
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 19:50   #37
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim koji vrag trpate te stvari u usta.
Nikad ali nikad nisam vidjela dobro napravljena usta.
Ja bih većini estetskih kirurga po HR oduzela licencu, jer kada im vidim slike njihovih "remek-djela" uhvati me amok. Nije mi jasno zbog čega se ide u ruke takvima unatoč portofoliu koji je poput groblja, kako netko može sebi željeti toliko loše u svom životu?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 19:57   #38
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Više puta sam na forumu vidjela "Nisi skužila plastičnu kirurgiju jer je dobro odrađena" komentar.

Mislim da se svaka vidi, i ne, ne mislim pritom na ljude koji izgledaju kao žena mačka, nego i na one koji su lagano izmijenjeni.

Tko ima oko za detalje, odmah skuži. Isto tako, većina koja skuži neće direktno pitati "Nafilala si usta, zar ne?" pa operirana osoba misli da se ne kuži.
Slazem se.
Najbolje mi je kad lamentiraju kako se to nista ne vidi, odlicno je napravljeno, a zapravo im svi sute.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 23:11   #39
A ima li itko od vas iskustva s Nikolom Milojevićem?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2019., 02:54   #40
Ljudi moji, ja znam jednu tetu koja je radila blefaro i MACS face lift, toliko suptilna promjena...
To je ona, ali otprije 7-8-9 godina. Sa nekih 55 je radila.
Skuzila sam da bolje izgleda, al nisam mogla tocno ustanoviti kaj je radila dok mi nije rekla.

Isla bi i ja jednog dana u skoroj buducnosti, jer mi smeta opustanje na celjusti i opustanje kapaka (mislila sam da ce doc kasnije i da mi nece smetati jednom kad dode tamo oko sezdesete ), da me nije strah da me prejako ne zategnu ili, jos gore, da mi kapke previse ne dignu, pa to onda vise ne bi bila ja.
Imam Schiffer kapke oduvijek, a ne zelim si Dietrich.
U biti mi kapci nisu toliki issue, jer kad stavim maskaru jos izgleda ok, ali ovo drugo bi sad moglo malo ...bar da ne ide dalje iducih 5 godina, jebemu

Kazu da je bolje imat vise kila, al ja sad imam viska i vise mi smeta taj visak kila nego objesena faca koju (za sada) izgleda samo ja primjecujem. Ili mi nitko ne zeli potvrditi. Ja tvrdim da se kuzi. Kad spustim glavu, napravi mi se pelikan.

I ziher ce se dodatno objesit kad skinem kile, al opet mi je draze tak, ak moram birat.

A k svemu, toliko sam rezana na raznim mjestima zbog zdravstvenih problema, da ne znam da li bi imala zivaca da se dodatno traumatiziram operacijama.

Fillere u nazolabijalne stavljam sve manje i manje kak godine idu. I botox sve manje jedinica i mora bit ravno, da mi obrve ne idu onak smijesno gore. I pustim da se vrati mimika uvijek. I nikad se sasvim ne zastopam.
Jako mi je vazno zadrzati objektivnost i stalno se preispitujem da ne slicim mozda na one nafilane zene, ali mislim da ne. Bas zato smanjujem, onak, bolje mrvicu popravit, nego pretjerat pa izgledat napikano.

Usta sam radila 1995. ili 6, trajno, jer mi je gornja bila jako tanka i stalno sam precrtavala s olovkom.
Na srecu mi kirurg nije htio staviti vise i dobro da sam ga poslusala. Rekao mi je doslovce da cu jednog dana imati 50 godina i izgledati idiotski ako bi mi jos stavio i da nece. I eto me blizu 50 i super.
Sad se kuzi ak se bas gleda, malo vide jastucici i male crtice iznad njih, ipak je to staro skoro 25 godina, moja usta su atrofirala valjda, pa mimika i svakakve radnje tijekom godina...
Al jos uvijek bolje nego moja prirodna usta, eto. Ne kuzi se na prvu, pogotovo ak se dobro nasminkam, al da se bilo tko s normalnim vidom zagleda s ciljem da ustanovi jel radjeno, mislim da bi skuzio. Ne bi popravljala da se ne predimenzionira. Nek bude tak kak je.
Pikanja mi vecinom ne kuze, jer sam umjerena. Ja ih ne krijem, ali najcesce se zene iznenade kad spomenem, pa me pitaju kam idem i tak...obraze nikad nisam nit necu, a kad kazem da se pikam, bas me pitaju za to. A to bas nisam.

Evo sve sam priznala, sad se osjecam ko da sam se gola tu skinula pred vama.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.