Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 16:18   #581
Thumbs up

Dragi roditelji

Dolazi vrijeme praznika, ako ne zelite da vaše dijete bude samo kod kuce i trebate osobu koja bi kvalitetno provodila vrijeme s njime / njom, javite se s povjerenjem.
Zivim u centru Zagreba, zena sam pedesetih godina, vedra , mastovita i odgovorna.
Imam lijepa iskustva u cuvanju djece i sama sam majka sad odraslog mladica.

__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:20   #582
Trazim tetu cuvalicu na podrucju Bjelovara...cuvanje ce biti potrebno i po noci jer radim u 3 smjene...pa ako netko zeli..hitno
Ivana-Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:00   #583
Ja sam 40-godišnjakinja sa slobodnim vremenom navečer i vikendima. Živim u Rijeci, volim djecu, a moj novčanik voli kad nije prazan :rofl.. Ako me trebate da pričuvam malce ili ako vam treba pomoć s njima oko zadaća ili slično (fakultetski sam obrazovana), javite se u inbox.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:12   #584
Pozdrav svima!
Imam 27 godina i iskustva u čuvanju djece. Brinula sam se za djecu godinama te sam boravila u inozemstvu gdje sam čuvala petero djece. Također sam ih podučavala strane jezike.
Mjesto: Zadar
mari279 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:38   #585
Čuvam ili šetam pse na području Zagreba.

Nadam se da je oglas na dobrom mjestu.
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 11:59   #586
prije 3 god. čuvala je preko ljetnih praznika moju cura teta čuvalica po imenu Josipa, njezina kćer me je kontaktirala u inboxu.

Teta je bila super ali nažalost nemam više njezin broj mobitela a treba mi opet netko preko ljetnih praznika.

Molila bi da mi se javi u inbox ako pročita ovaj oglas.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 16:43   #587
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
prije 3 god. čuvala je preko ljetnih praznika moju cura teta čuvalica po imenu Josipa, njezina kćer me je kontaktirala u inboxu.

Teta je bila super ali nažalost nemam više njezin broj mobitela a treba mi opet netko preko ljetnih praznika.

Molila bi da mi se javi u inbox ako pročita ovaj oglas.

Ako je netko drugi zainteresiran za čuvanje dvije djevojčice od 10 i 7 god. cijeli 7 mjesec i dio 8. ...od 9 do 16.00 sati a petkom do 13.00 sati..u Stenjevcu...neka mi se javi u inbox. ..bitno je da je osoba aktivna tako da mi mogli ići preko dana vani, u grad, sladoled, izlete itd.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 08:27   #588
Rijeka - čuvanje 6-omjesečnog dječaka

Tražim osobu za čuvanje 6-omjesečnog dječaka radnim danima, 5 sati dnevno, srijedom od 12:00 do 17:00h, ostale dane od 8:00 do 13:00h, najmanje do 01.9.2018., po mogućnosti u našem stanu.
Uvjet je da ste nepušač i voljni bebu nositi u nosiljci (klokanici, marami, ring slingu - za koju god odlučite da Vam više odgovara).
InaZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 11:57   #589
Quote:
bijelatama kaže: Pogledaj post
Dragi roditelji

Dolazi vrijeme praznika, ako ne zelite da vaše dijete bude samo kod kuce i trebate osobu koja bi kvalitetno provodila vrijeme s njime / njom, javite se s povjerenjem.
Zivim u centru Zagreba, zena sam pedesetih godina, vedra , mastovita i odgovorna.
Imam lijepa iskustva u cuvanju djece i sama sam majka sad odraslog mladica.

Eto nam uskoro ljetnih praznika pa ponavljam oglas.
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 21:22   #590
Čuvam djecu, zapadni dio Zagreba, može jutarnji, do kasnije popodnevni sati, redovito ili povremeno.
Počevši od 15.6.
Imam 30 godina,
Odgovorna sam, pouzdana, kreativna, radim s djecom.


Za više informacija javite se u inboks.
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 13:58   #591
Trazi se teta na podrucju Splita. Treba nam pomoc s blizancima jer sami jednostavno sve ne stizemo. Trenutno imaju pola godine i potreban je netko tko ce pomagati sa motorickim vjezbicama i raditi sa didaktickim igrackama. Detaljnije na pm.
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 13:37   #592
Trazim tetu cuvalicu za cuvanje djecaka od 1 godine u popodnevnim satima (od 14 ili 15 do 18 kako koji dan). Nalazimo se na Tresnjevci.
Cuvanje ukljucuje i eventualno davanje jednog ili dva obroka (unaprijed pripremljeni, eventualno treba prigrijati..), setnju do parkica i sl.

saljite pp ako ste zainteresirani )
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2019., 10:09   #593
Pozdrav,

Tražimo osobu za povremeno čuvanje naše dvije kćeri od 2.5 i 5.5 godina. Najčešće vikendom, a ponekad i u tjednu iza 16h kada dođu iz vrtića.
Lokacija je Zagreb, Dubrava.

Hvala
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2019., 12:33   #594
Pozdrav,
Trazimo tetu cuvalicu koja bi cuvala dijete od 15 mjeseci u nasem stanu na Tresnjevci. Cuvanje bi trebali jedan tjedan 8-16h, a drugi 12-16h. Od tete ne ocekujemo obavljanje kucanskih poslova, a zeljeli bi vedru osobu s prethodnim iskustvom, nepusacicu.
Cuvanje trebamo od veljace, a od 15.01. bi platili razdoblje adaptacije.
Molim zainteresirane tete da se jave u inbox.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
katijaforum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2020., 12:10   #595
Pozdrav, budući da sam upisala tečaj dadilje probala bih ovdje pronaći dadilju/odgajateljiu koja bi mi mogla pomoći jer ne znam gdje bih se oglasila,..,ako je netko završio tečaj dadilje i ima ispunjeni dnevnik rada ,onaj praktični dio od 150 h koji treba odraditi prakse u vrtiću/jaslicama,rado bih pogledala kako ste to ispunjavali, vrlo rado bih i platila samo da to imam kod sebe kao pomoć pri radu jer sam dosta na tečaju prepuštena sama sebi , online je tečaj,dobila sam priručnik i video predavanja ,no nemam pomoć ni ideju kako se to točno vodi, pliiiiiz ako netko ima nekakav dnevnik rada kod sebe, PLATIM LJUDI!!!!!Sama sam u ovome pa bih bila vrlo zahvalna!
p.s.platila bih vam za tu uslugu i pomoć, iskopirala si i vratila vam!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2021., 08:35   #596
Trazimo tetu cuvalicu za 2 curice, 1.5 i 3.5 godina. U vecernjim satima i vikendom. Rijeka, Trsat. Javite se u inbox, hvala.
RI-SVID is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2021., 16:00   #597
Traži se:

- nekakvo biće, mlade i pune energije, normalne čudi i prijateljski orjentirano, za opći život i opću povremenu (su)pomoć u kućanstvu u Zagrebu (blizina Arena centra).

Trajan smještaj, trajno preseljenje na adresu. Može iz HR ili BiH. Bez prtljage. Očekivana međusobna supomoć.

Mejl i br. telefona molim na PM gdje će biti nužno opisati vlastitu situaciju, i prioritete također, kao i ostalo po želji.

Lp, thnx.
__________________
Sexbot against fembots! hahaha
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 00:18   #598
Quote:
marra88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Zanima me je li netko upoznat sa stranicom dadilje.info? Htjela bih se prijaviti na oglase ali strah me da nije neka varka? Je li se netko već javljao? Iskustva? HVALA!!!
Dadilje.info je, iz mog iskustva, pljačka. Prijavila sam se i platila za jedan mjesec, a oni su automatski nastavili naplaćivati članarinu svaki mjesec. Dugo već kupujem preko interneta ali ovakav lopovluk još nisam doživjela. I naravno, nema kontakt broj na koji bi mogla nazvati.
blue_note is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.