Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 23:25   #821
Quote:
Cocacolamagan kaže: Pogledaj post
A jebi ga.. izivni.. Meni je ovo jedini Hrvatski koji prakticiram. Kao Tim Orsekovich

A ovo za pizdu je mit..
Pa nisam mislio ništa loše nego samo kažem da mi je smiješna situacija Al zanimljivo.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:45   #822
Moj prijatelj Švabo pomorac, oženio Vijetnamku prije desetljeća. On 13 g. stariji od nje.
Sada kada ona ima 40, a on 53, samo je potvrdila ono što svi pričaju: lijepe su dok su mlade.
Nakon 40te, naglo ostare. Sada izgledaju kao da su si tu negdje po godinama
__________________
Unthinking respect for authority is the greatest enemy of truth. - A.E.
Miriam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 20:31   #823
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Ne znam za Vijetnamke, ali bogami crnkinje dugo znaju biti mladolike
A ne znam sad..bratić mi oženio žensku iz Dominikanske Republike. On je isto Švabo (pola). I sad, ista stvar: nakon što je navršila 38, nagli pad prema dolje. Dobila grube crte lica i ošla ljepota.

Stara mi je vidjela puno svijeta i uvijek mi je govorila kako su sve te Azijatkinje i ostale egzotike vrlo lijepe dok su mlade, ali ružno stare. Mislila sam da brije.
Ali eto, uvjerila sam se da je bila u pravu. Govorim o većini žena, normalnih žena koje sam imala prilike upoznati u tim njemačkim zajednicama Švabara koji su si uboli mlađe egzotične ženice iz pripizdina.

Najzanimljivije je što su ti muški imali prije toga obično neke nesretne HR ljubavi (naši babci su postavili previsoke kriterije ) pa su onda slomljena srca posjećivali Indokine, Karibe i ostale zemlje u potrazi za ženicama.
Švabice kod njih nikada nisu bile opcija što mi je zapravo uvijek bilo vrlo intrigantno.

Ok, za bratića koji ima kamenoidne gene pa mu emancipirana Švabica nije uša u uži izbor nikada, ali ovaj frend Švabo, s hladnog sjevera koji i u 67. koljenu ima sve Pruske gene mi je uvijek bio čudan po tom pitanju.

Bario je godinama frendicu koja ga je nakraju odbila jer je bila premlada, on pomorac, nema ga doma blabla. Sad on svojoj Vijetnamki kupuje polja riže, a ona završila s nekim ne baš perspektivnim tipom. Ali to nije tema
__________________
Unthinking respect for authority is the greatest enemy of truth. - A.E.
Miriam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:19   #824
Sve ovisi kako tko drži do sebe. Inače, Južna Amerika i Rusija. Dalje ne treba gledati. Komada kao salate.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:31   #825
Ne znan ni sam sta bi ozenio vise...Vijetnamku ne bi ako bas ne moram.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:33   #826
Prije neki dan sam vidio predivnu crnkinju u gradu.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:41   #827
Mulatkinje su lijepe, čiste crnkinje rijetko, ima iz par afričkih država lijepih žena, znam da iz jedne dolaze visoke, vitke i lijepe crnkinje ali nikako se sjetiti.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:44   #828
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Mulatkinje su lijepe, čiste crnkinje rijetko, ima iz par afričkih država lijepih žena, znam da iz jedne dolaze visoke, vitke i lijepe crnkinje ali nikako se sjetiti.
Sudanke su visoke i vitke.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 23:26   #829
Etiopija.
Tamošnje crnkinje imaju fizionomiju bijelkinja (tanak nos, obrazi i ne predebele usnice) a tamnu kožu.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 02:14   #830
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Etiopija.
Tamošnje crnkinje imaju fizionomiju bijelkinja (tanak nos, obrazi i ne predebele usnice) a tamnu kožu.
Radi se o drugoj crnackoj rasi. Danas su znanstvenici sve to zasrali zbog politicke korektnosti i tko zna sto sad trenutno lupetaju. Ranije je postojala podjela na Bantu crnce, Hamitske crnce i Busmane i Pigmeje. Bantu crnci zive u podsaharskoj zapadnoj i juznoj Africi, i danasnji americki crnci su iz tih krajeva i imaju "prave crnacke" face. Hamitski crnci zive i istocnoj Africi (Sudan, Somalija, Etiopija, pa i Kenija) i zbog visetisucnog dodira i mijesanja s Arapima i Egipcanima imaju europezirane face i zene im naravno izgledaju privlacne.

Upozorio bih samo cijenjena forumase koji se spremaju da jurisaju u te krajeve da je tamo veliki postotak HIV/AiDS oboljenja i ja im bas ne bih preporucio da idu tamo.
Dilberth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:12   #831
Quote:
Surround kaže: Pogledaj post
Ne znan ni sam sta bi ozenio vise...Vijetnamku ne bi ako bas ne moram.
Dosad si probao sve nacije pa ne znaš što bi više ili...?

Zašto ne Vijetnamku?!?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 15:50   #832
Quote:
Miriam kaže: Pogledaj post
egzotike vrlo lijepe dok su mlade, ali ružno stare.
ma slusajte vi džedaja, džedaji imaju moc, tj. fors (znanje iz d moc [end fors]. i obratno).

ne znam ja bas za ovo gore. ja vidio korejanke i japanke od 50 koje izgledaju kao da imaju 32 i pol, mozda 33. tako da ovo o ruznom starenju pada u vodu naglavacke.
jedino nemaju gus'ce. ni kad su mlade ni kad su polumlade. to im minus uvijek bio.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 18:07   #833
Ja volem male gujsce, ko dva zrna kave...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 18:13   #834
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Scenarij slijedeci: zivite u nekom manjem mjestu i onda eto desi se "oprosti za kung fu". I dodjete sa mladom koja je crnkinja ili zuta. Naravno selo ko selo. Jedva docekalo.
Vec znamo zasto rvatice vole crncuge ali ovdje raspravljamo o tom bil izabranica naseg srca mogla biti obojana.
Pricao mi nedavno tip kako je neka zenska dovela crnca u neko manje selo u Bosni. Zene polijevale vodu za njim i krstile se.
Ja mislim da se i nije bas nesto puno tog promjenilo. Evo ja konkretno mislim da obama nije odavno sisao sa grane.
Dakle ja bih to mogao kad bi ljubav bila u potpitanju ali bas velika.
Ovo ljeto bila sam u jednom selu gdje su me domaćini izveli u "centar" na piće (lokalni birc) Sjedimo mi nekih pola sata, kad za stol do nas sjeda neka obitelj.
Čovjek (očito Hrvat) sa kosookom ženom i troje kosooke dječice.
Nitko u bircu nije buljio u njih, niti je koga bilo briga.
Ne znam da li je tip od tamo ili ne, ali brijem da nije više to tako čudno kako je bilo prije.

I btw odkud ti toliko samouvjerena izjava da SVE Hrvatice vole crnce?
To je isto kad bi ja rekla da apsolutno svi muškarci vole npr. crvenokose.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 18:54   #835
Očito nije izjavio da SVE vole, to si ti dodala.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:22   #836
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Očito nije izjavio da SVE vole, to si ti dodala.
Hrvati vole čokoladu.

Kaj bi ti iz tog zaključio?
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:23   #837
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Hrvati vole čokoladu.

Kaj bi ti iz tog zaključio?
da dobar broj ljudi voli čokoladu, al ne svi
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:26   #838
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Zašto ne Vijetnamku?!?
Ne znam zašto se uhvatio baš Vijetnamki, ali postoje neki razlozi protiv brakova sa ženama iz zemalja trećeg svijeta. Koji nemaju veze s rasizmom.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:52   #839
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
da dobar broj ljudi voli čokoladu, al ne svi
Tako je.

Isto tako većina Hrvatica sigurno ne voli crnce
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:53   #840
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Tako je.

Isto tako većina Hrvatica sigurno ne voli crnce
to nemremo znat nit ćemo ikad znat osim ako se pare ne budu trošile na takve pizdarije
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger