Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 22:01   #1
Ima li nade u povratak na staro?

Pišem tu zato što me isključivo zanima muško viđenje situacije jer je dobrano komplicirana i žene tu ne pomažu ništa osim sa savjetima makni se i zaboravi ga što ne želim.

Dakle ukratko bila sam u ff odnosu sa dečkom kojeg nisam predugo poznavala, ali koliko sam ga poznavala to je bilo meni jedno od najljepših razdoblja jer imala sam osjećaja da se puno dulje znamo. Onda se dogodilo to da smo zabrijali i kao dogovorili se da ćemo se družiti i povremeno poševiti. Skoro nam je svako druženje od tada završilo sa seksom i fora je u tome što smo se ponašali kao par: grljenja u javnosti, povremena ljubakanja, uglavnom svi su znali za nas, čak je pao i ručak zajednički. To me iskreno počelo zbunjivati budući da je u startu bilo da ne želi vezu ni pod razno, a ponašao se tako prisno što je i meni godilo da ne lažem. Onda je najednom na moj poziv odgovorio kako želi biti sa frendovima i da je u velikoj gužvi i da se ne možemo vidjeti ( dotad je on uglavnom inicirao sve ). U tom trenutku sam dosađivala sa porukama jer sam htjela seks i onda kad smo se vidjeli par dana iza sam mu rekla kako mi fali i počela ga ljubakati, kardinalna greška znam . Još mi je tada rekao kao vidimo se sutradan i iznenada otkazao. Dan iza mi je rekao kako ne želi ništa više sa mnom i da me želi samo za frendicu i da me je izbjegavao jer sam previše vršila pritisak nad njim i jer sam željela biti prisna. Htjela sam to rasčistiti, no njemu se uopće nije dalo o tome raspravljati, tj. raspravu smo imali preko poruka i naposljetku u 4 oka iako je cijelo vrijeme mislio kako je to nepotrebno. Išla sam se žalit njegovim frendovima i onda se još malo nadurio i stavio me na hlađenje ( tada sam se i ja stavila na hlađenje od njega ). Paralelno je počeo mutiti sa jednom drugom curom sa kojom još uvijek muti ( zavodio mene i nju paralelno ), ta je prilično rezervirana i hladna tako da takvih problema nema. Svaki put kad se sretnemo normalno pričamo, u zadnje vrijeme sve više i više, ni u jednom trenutku me nije ignorirao u smislu neodgovaranja na poruke, čak i kada smo bili u malo zategnutim odnosima. No stvar koja me smeta je ta što iako je rekao da želi biti frend sa mnom ne zove me okupljanja na koja sam prije išla, jedino ako se sretnemo i ako direktno pitam. Ok, razumijem sada je sa ovom drugom, ali opet nisu u vezi, pa ja ne predstavljam neku smetnju.

Iz svega navedenog vidim kako je jako teško da ću mu ikada biti frendica u pravom smislu riječi jer me vidio očito samo kao jebačicu, ima li nade za povratak na staro, tj. ima li nade da opet budemo ff nakon svega? U međuvremenu sam zabrijala sa jednim likom i to sam namjerno napravila pokraj njega da vidim reakciju i nedugo zatim me počeo ispitivati tko je on, da li sam otišla do kraja s njim, uglavnom bio je jako znatiželjan i čini mi se malo i ljubomoran i po tome bi moglo možda opet nešto biti.
Uglavnom, može li mi netko savjetovati koju da metodu koristim da ga vratim? Ova cura ubrzo odlazi van, tako da s njom neće više biti ništa, jedino ako u međuvremenu ne nađe neku novu jebačicu. I dalje ga želim nakon svega, ali fizički, veza s njim bi bila SF, a i želim ga eto tako za ff opet.
Jel ok opcija ako ga pitam za smještaj jer se ubrzo iseljavam i trebat će mi za jedan dan?
Znam da će sad počet da sam se zaljubila, doduše ni sama ne znam, samo znam da sam ful uzbuđena svaki put kad ga vidim i da ga želim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:10   #2
@pattie tu ti ima više forumašica nego forumaša.
Ali zato kaj si s pdf-a sport odgvorit ću ti normalno
Nema povratka na staro, jebačina je jebačina, to je kao da se dva frenda jebu pritom tvrde da nisu pederi i još se žele vratit na staro.
E sad kardinalna greška je bila kaj ste se dogovorili odmah da ste fuck buddies.
Naravno da se sipitivao kad tebe smatra rezerevom jer te vuče za nos i vidi da se pališ na njega, pa ga je bilo strah da će izgubit sigurnu rezervu
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:12   #3
Vrag ti romane, tko će to čitati?

Hajdemo mi krenuti od osnova: pgdug ili ne?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:16   #4
Koju metodu da koristis da ga vratis?
Ja sam mislila da to postoji samo u meksickim sapunicama.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:25   #5
Nemoj sad da je dekoncentrišeš..

......očekujemo odgovor na Hogarovo pitanje...
skene is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:29   #6
koja sapunica, jedino sam skužija da se seksa netko. Uglavnom, pouka teme je, pazite žene kada pičku nekom dajete redovno, vi se lakše vežete nego muškarci. Keep your pussy, you shall not put dick here!
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:47   #7
Quote:
skene kaže: Pogledaj post
Nemoj sad da je dekoncentrišeš..

......očekujemo odgovor na Hogarovo pitanje...
Ispricavam se
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
koja sapunica, jedino sam skužija da se seksa netko. Uglavnom, pouka teme je, pazite žene kada pičku nekom dajete redovno, vi se lakše vežete nego muškarci. Keep your pussy, you shall not put dick here!
I'm shocked
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 23:05   #8
grab him baj d shlajbok
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 23:08   #9
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
I'm shocked
dolje na koljena, čeka te tvoja kobasica voljena.
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 23:24   #10
I sta sad, couk te dobro izjeba, naša drugu i sad bi da te ponovno jebe? Znaš i sama odgovor na to. Budi drolja. Možeš ti to, kao i svaka druga žena.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 00:29   #11
Kažeš da ti se žalio da ga gušiš jer želiš prisnost a onda nas pitaš da li je dobra ideja da ga pitaš da mu se useliš na jedan dan u stan
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 00:35   #12
jel ovo jos jedna tema o kuhanju
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 00:49   #13
Zakaj je problem naći drugog servisera?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 00:54   #14
Izgleda da je sve teže naći braceke bez kriterija.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 00:54   #15
moc navike
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:02   #16
za tramvajima i muškarcima se ne trči
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:07   #17
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
za tramvajima i muškarcima se ne trči
Točno. Ak je curka čemu, muškarci će dolaziti hrpimice.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:27   #18
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
za tramvajima i muškarcima se ne trči
bome za brojem 32 se trči jer slijedeći ide za sat vremena
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:27   #19
Mislim da nema... Ff te se ocito izgustao, uletila mu nova kombinacija, mozda i vise njih i gotovo.. Tempi pasati.
Ako zelis mozes pokusat mu uci u čistu friend zonu iako osobno nisam pobornica takvih aranzmana jer u 90% slucajeva s jedne strane postoji nesto vise od želje za cisto frend odnosom pa se sve pretvori na kraju u tihu patnju u kojoj se ta strana zadovoljava mrvicama sretna da je uopće u blizini premeta svoje zelje. Tako da ti je moj savjet... Stisni zube, kazi si Bilo je lijepo dok je trajalo i adio.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:28   #20
ja neznan kak vama nije jasno , tog gabora niko nije til prcit do ovog , normalno covika sram dagase vidi snjon , e al sad ne sad ona utuzila nemere breznjega , ovo je u stanju ostat i bremenito sam da ima "fb"
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger