Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 19:55   #1
Piercing na ženi

Zanima me mišljenje muškaraca o tome kako percipiraju piercing na ženama.

Sviđa li vam se, ili gadi? Na kojim mjestima, i kojem broju odnosno količini?

Može li vam djelovati privlačno i seksi?
Hoćete li žene s piercingom doživljavati manje kao kandidatkinje za ozbiljnu vezu, a više za dobru zabavu, ili to nema veze?
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:57   #2
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:01   #3
da, mozda mi se moze u jednom trenutku uciniti jako sexy, ali inace imam predrasude prema curama koje ih nose. dozivljavam ih manje kao kandidatkinje za ozbiljnu vezu, a više za dobru zabavu.
sa tetovazama ista stvar
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:07   #4
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
da, mozda mi se moze u jednom trenutku uciniti jako sexy, ali inace imam predrasude prema curama koje ih nose. dozivljavam ih manje kao kandidatkinje za ozbiljnu vezu, a više za dobru zabavu.
sa tetovazama ista stvar
Da li to isto mišljenje vrijedi i za piercing u ušima (čitaj, tradicionalne naušnice kave su nosile još i naše prabake itd.) ili samo za ostale dijelove tijela?
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:08   #5
Sodoma i gomora
__________________
Uvik kontra...
Tobi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:10   #6
ne, samo za ostale dijelove tijela. nausnice su u redu
bas sam nedavno vidio jednu zensku sa pirsingom u nosu. htio sam je silovati na sred ceste, tako je bila jebozovna
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:18   #7
Pirsing u pupku mi je baš hot, a to po mom mišljenju ne mora uopće značiti da je ta cura samo za zabavu. Ne računajući uši, mislim da je dovoljno samo jedan pirsing na tijelu (pupak, obrva ili nos).
Opet sve zavisi kako ko gleda na to, nekom će takve cure biti samo za zabavu a neko bi ušao u ozbiljnu vezu s njima, tako da generalno se ne može tačno reći...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:30   #8
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ne, samo za ostale dijelove tijela. nausnice su u redu
bas sam nedavno vidio jednu zensku sa pirsingom u nosu. htio sam je silovati na sred ceste, tako je bila jebozovna
Znači, za tebe je u tom smislu bitnije da žena time pokazuje koliko je tradicionalna (naušnice vs. neki drugi dio tijela ili lica), a ne sam čin bušenja tijela?
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:39   #9
akjoj je bas do busenja stavicemo tiple u pod kod sporeta , probusit joj stopala zasarafit i nek kuva . kase umori mere zalec na plocu od sporeta sam akje pametna (?) da ne zalegne odma jer merese opec, pace rec ja vaki naki nisan reka
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:45   #10
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Pirsing u pupku mi je baš hot, a to po mom mišljenju ne mora uopće značiti da je ta cura samo za zabavu. Ne računajući uši, mislim da je dovoljno samo jedan pirsing na tijelu (pupak, obrva ili nos).
Opet sve zavisi kako ko gleda na to, nekom će takve cure biti samo za zabavu a neko bi ušao u ozbiljnu vezu s njima, tako da generalno se ne može tačno reći...
Zanimljivo, upravo tako je slučaj i kod mene, odnosno, i moj muž gleda stvari na isti način. Taj jedan koji imam mu se sviđao i prije i poslije vjenčanja, a nisam imala želje nastaviti dalje jer mi je jedan fora, a previše nije tako lijepo.
Temu sam postavila jer me zanima razmišljaju li svi tako.

Naime, upoznala sam i muškarce koji s jedne strane piercing ne bi rado vidjeli na svojoj supruzi jer vole imati tradicionalnu suprugu, ili ne daj Bože na svojoj kćeri, ali ga s druge strane rado vide na drugim ženama (kod kojih bi rado i malo "osladili brk" sa strane kad bi dobili priliku...)
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:58   #11
Pa ne treba te to ništa čuditi, većina muškaraca baš tako misli. Da je njihova svetica, da je niko ne dira i ne gleda a kod druge bi oni sve voljeli, to je definitivno tako!
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:00   #12
meni je hot intimni pirsing na damama
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:03   #13
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
da, mozda mi se moze u jednom trenutku uciniti jako sexy, ali inace imam predrasude prema curama koje ih nose. dozivljavam ih manje kao kandidatkinje za ozbiljnu vezu, a više za dobru zabavu.
sa tetovazama ista stvar
Kakva površnost.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:05   #14
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Kakva površnost.
krajnje povrsno
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:10   #15
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Pa ne treba te to ništa čuditi, većina muškaraca baš tako misli. Da je njihova svetica, da je niko ne dira i ne gleda a kod druge bi oni sve voljeli, to je definitivno tako!
Hm... Meni je iskreno bilo čudno da lik ničim izazvan kritizira piercing i priča kako to nikad ne bi svojoj ženi ni kćeri dopustio, a onda mi se nakon toga nabacuje i govori da meni piercing baš super stoji.

Ja sam si mislila, ili se to nekom sviđa ili ne, poštujem da se ukusi razlikuju, ovo mi je bilo nekako kontradiktorno.
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:14   #16
pa ako ti je pupak probusen, jebeno sam siguran da ti je jos nesto probuseno (ae dobro, 99%), pa bih se i ja htio malo uvaliti
to cak ne mora biti ni lijepo, ali definitivno mi ukazuje na slobodu i buntovnost
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:31   #17
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
pa ako ti je pupak probusen, jebeno sam siguran da ti je jos nesto probuseno (ae dobro, 99%), pa bih se i ja htio malo uvaliti
to cak ne mora biti ni lijepo, ali definitivno mi ukazuje na slobodu i buntovnost


OK, slažem se. Ali zašto ne bi muškarac slobodnu i buntovnu ženu htio za ozbiljnu vezu?
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:53   #18
pa eto tako, nije.
ako smatra i vjeruje da jeste, neka skine pirsinge i postane manje buntovna
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:57   #19
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
pa ako ti je pupak probusen, jebeno sam siguran da ti je jos nesto probuseno (ae dobro, 99%), pa bih se i ja htio malo uvaliti
to cak ne mora biti ni lijepo, ali definitivno mi ukazuje na slobodu i buntovnost
hahaha umirem

a i ti sa tim nickom ne ukazuješ baš na neku nevinost.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:00   #20
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
pa eto tako, nije.
ako smatra i vjeruje da jeste, neka skine pirsinge i postane manje buntovna
Na taj način mnoge žene pogriješe. Promijene se u ozbiljnoj vezi ili braku, jer misle da bi trebale, i onda takve više nisu zanimljive istom muškarcu koji ih je odabrao onakve kakve ih je upoznao prije. I onda on to što je izgubio traži sa strane.

Pravi muškarac se ne boji divljih, buntovnih i strastvenih žena... nego zna to okrenuti u obostrani užitak.
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger