Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2010., 17:04   #7501
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
uvijek se može napraviti korpus od 90 i na njega dvije vratnice od 45,
i takve iste poviše....vanjski izgled je isti
a dobije na tom lakšem manevriranju unutra
ja osobno ne volim da su mi mali ormarići- iznutra baš zbog toga
i ja sam tako mislila (ako se odlučim za kockice 45x45). btw fresh power, jel bi nam mogao staviti slike tih 8 ormarića, ili na PM. nisam to nigdje vidjela uživo pa si slabo mogu dočarati

Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Kuzim sad...morala sam opet sliku pogledati...
(nisam imala u vidu to da je element ispod tog stola, mislila sam da je pokraj)
30 cm je pokriven stolom, a 15 cm je slobodan. ipak premalo za manevriranje s ladicama
grm is offline  
Old 11.05.2010., 17:07   #7502
plavi, ja mislin da ti wenge nije najbolji izbor za tu kuhinju. em sta je takva ploca previse zahtjevna (osobito za samca), em sta mislin da bi ti na taj parket i kameni zid bila previse. takoder u ovoj najnovijoj izvedbi mi se ne svida ove gornje police povise sanka. ja tu najrade nebi nista stavila, ili ako vec idu police onda neke neupadljive.

jos jedno pitanje, posto je on vec stavia plocice na zid (nazalost) kako bi izgleda taj zid bez gornjih elemenata ? nisan to vidila u praksi jos pa
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 11.05.2010., 17:10   #7503
Plavi222, ovo je bolje, ali ovim kutnim gornjim elementom stvarno malo dobivaš a vizualno smeta. Ja osobno bih maknula i police.
Što se tiče wenge radne plohe, baš nedavno je tu na forumu bila grupa ljudi koja se žalila da je to horor za održavanje...
Aoife is offline  
Old 11.05.2010., 17:32   #7504
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Plavi222, ovo je bolje, ali ovim kutnim gornjim elementom stvarno malo dobivaš a vizualno smeta. Ja osobno bih maknula i police.
Što se tiče wenge radne plohe, baš nedavno je tu na forumu bila grupa ljudi koja se žalila da je to horor za održavanje...
Ovo na slici je kutni i element do njega je 117 cm dugačak. Mogao bih maknut kutni i staviti 2 takva elementa oba dužine 90 cm.

Malo me smeta pozicija štednjaka, pomaknuo bih ga još u lijevo, samo ne znam kako da to riješim, jer ako pomaknem štednjak lijevo bliže k šanku, onda mora i pećnica par cm prema lijevo, a tako gubim kutni dio ispod šanka koji će postat teško dostupan. Možda da s šankom izađem još malo na laminat.

A šta da stavim tamo di su police, koje tebi primjerice smetaju? Čisti zid? Bojim se da bi to loše izgledalo s obzirom da sam pločice već postavio na zid... Sugestije?

Glede radne plohe, nikako mi se ne sviđa ideja da mi i elementi i ploha budu bijeli, ipak mi to djeluje presterilno, izbjegao bih to po mogućnosti.
plavi222 is offline  
Old 11.05.2010., 17:40   #7505
evo ja bezveze napravila na brzinu nesto
al ne znan u alnu napraviti slozenije dimenzije prostora (ako je to uopce moguce)
uglavnon, ja san ti izbacila malo sank naprid na laminat, taman za dubinu ovog ormara koji je na bosnon zidu, tako mi on izgleda kao dio kuhinje. ploca i gornji elementi + taj ormar su bile boje, a ostali su bez boje. tu bez san stavila tako na brzinu, ako ko ima drugaciji prijedlog slobodno nek rece.
http://img294.imageshack.us/img294/7451/pl2h.jpg
http://img714.imageshack.us/img714/4585/pl3i.jpg
http://img534.imageshack.us/img534/5449/pl1c.jpg
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 11.05.2010., 18:56   #7506
gornji kutni element ti ne treba, ko šaka u oko je
ako si se već odlučio da će ti biti samo napa na tom zidu, onda ti sve ostalo smeta
kao što su ti već rekli, ovaj horizontalni gornji element produži do zida, tj. nek ti budu dva kraća, a i 117 cm je po meni i predugačak element

i ja bi isto maknula police, ionako bar na slici ne izgledaju lako dostupne, i samo će skupljat prašinu
i meni ovi vanjski elementi nisu ovako loši, jedino ne znam kako misliš namjestit dnevni dio i kako bi se u to uklopio ormar koji je i nije dio kuhinje. zato ga i ne bi povećavala da ne bi izgledao previše kao ormar koji je dio sobe, a napravljen je kao kuhinjski elementi. ne znam jel si me razumio što sam htjela reći

ja bi isto ploči i pećnicu pomakla malo nalijevo, a jedno rješenje za taj lijevi kut je da napraviš element koji se otvara sa vanjske strane šanka sa vratima na tip on.

i nemoj wenge radnu plohu, na tamnim plohama se sve vidi, a i nekako mi ne ide uz bijelu kuhinju. ako već nećeš sve u bijelom, neka bude isto svjetlija ili nešto slično namještaju u ostatku prostorije (ako nije wenge)
cilla is offline  
Old 11.05.2010., 18:57   #7507
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
evo ja bezveze napravila na brzinu nesto
...

Ovo izgleda dobro.. Iako je to još jedno prodiranje kuhinje na laminat.. Ali plavi222 želi negdje strpati barske stolice..

Ja sam vidjela dosta "samostalnih" napa na zidu sa pločicama, izgleda skroz ok.. Ne da mi se trenutno tražiti primjere
Aoife is offline  
Old 11.05.2010., 19:18   #7508
fala aoife

jedino ne znan di bi on stavia sudericu? tek sad vidin da je nisan stavila. onda bi ja onu od 45cm umisto ovog elementa izmedu sudopera i frizidera.
sank mu vjerovatno triba jer ako je samac ne virujen da ce uvik isti za stolon. a za prodiranje na parket, ja mislin da ne smeta , jer ce na parketu biti samo taj dio od sanka a i ostaje mu dovoljno mista za manji stol.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 12.05.2010., 02:04   #7509
Nekoliko bijelih kuhinja s pokojim detaljem u nekoj drugoj boji

1)
City is offline  
Old 12.05.2010., 02:09   #7510
2)
City is offline  
Old 12.05.2010., 02:10   #7511
3)
City is offline  
Old 12.05.2010., 02:11   #7512
4)
City is offline  
Old 12.05.2010., 02:12   #7513
5)
City is offline  
Old 12.05.2010., 02:13   #7514
6)
City is offline  
Old 12.05.2010., 10:38   #7515
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Nekoliko bijelih kuhinja s pokojim detaljem u nekoj drugoj boji
i bile bi bolje bez tih detalja
cilla is offline  
Old 12.05.2010., 11:01   #7516
plavi, evo još jednog prijedloga za raspored elemenata - dva paralelna bloka, između oko metar prostora i naravno, napa sa svjetalcima iznad štednjaka, ali ne da mi se fotošopirati: http://i44.tinypic.com/24kw5ll.jpg

šarolike ideje za oblikovanje na http://remodelista.com/architects/kitchens/page:1
svašta is offline  
Old 12.05.2010., 13:52   #7517
Hvala svima na sugestijama, pogotovo vi koji ste se potrudili i izbacili mi par kompjuterskih skica!
Evo još upijam, razmišljam...
plavi222 is offline  
Old 12.05.2010., 16:05   #7518
hvala na slikama city, najviše mi se sviđa br. 4 gdje su samo aparati ne-bijeli, tak bi i ja, jedini što ću na donjim elemntima imati ručkice, ljepše je bez ali nemam ja živaca za to, prečesto kuham
grm is offline  
Old 13.05.2010., 12:28   #7519
Quote:
grm kaže: Pogledaj post
hvala na slikama city, najviše mi se sviđa br. 4 gdje su samo aparati ne-bijeli, tak bi i ja, jedini što ću na donjim elemntima imati ručkice, ljepše je bez ali nemam ja živaca za to, prečesto kuham
Meni se ručke baš sviđaju, pogotovo na donjim elementima. Gore ne nužno.
plavi222 is offline  
Old 13.05.2010., 21:15   #7520
Ljudi pomagajte, opet
Kuhinja mi skoro gotovo (bijela visoki sjaj) radna ploha ce biti od crnog granita i sad dolazi problem da blage nemam sto na zid da stavim?
Plocice necu jer mi se ne svidjaju, odlucila sam se za kaljeno staklo, ali koje????
Imaju ono obicno prozirno,mlijecno ili ipak mozda nesto u boji?

Pojma nemam sta bi mi uz moju kuhinju najbolje odgovoralo,bez plana sam.

Ako ce pomoc kuhinja ce ovakva izgledati

http://i42.tinypic.com/359a16t.jpg

evo i parket u kuhinji u kojoj je boji... http://i41.tinypic.com/2z3q32b.jpg
_Alena_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.