Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 06:15   #641
Da i ja sam prije dosta godina išla u Glmour, ali to više nije to, prestala sam ići jer više nisu radili kako su radili, loše me ošišali, loše pramenove, a i ni ne feniraju kako su prije. Prije su ti valjda tri puta fenirali kosu, tako da sam imala frizuru tri ,četri dana usprkos masnoj kosi.Valjda im više nije u interesu dobro raditi, stara garda je dobro radila, a ovi novi nisu ni sjena prijašnjem radu.Jako mi je žao da u taj salon više ne idem, a bila sam prije jako ,jako zadovoljna. Mda su cijene bile a i sada su visoke, a od moje skromne plaće bilo teško odvajati, ali mi nije bilo žao.Sad idem u drugi frizeraj, promijenila sam naravno par frizera, ali ne znaju fenirati, ne znaju i ne, oni ne kuže kako treba kosu odignuti od tjemena ,feniraju kao i prije 20 godina. UŽAS.Čak mislim da i neznaju kaj to znači, -odignite mi kosu od tjemena, tj. neznaju da MORAJU POČETI FENIRATI OD KORIJENA KOSE, VEĆ POČNU TRI Centimetra dalje, i ondah su ta tri centim. spoljoštena i vidi se prelaz kad počnu fenirati. Užas, a tobože idu na nekakva natjecanja i dalje usavršavanje tj, ne.usavršavanje.Mučim se i dalje po tim salonima, negdje te loše i ošišaju a uvjereni su da su to super napravili. Raspisala sam se jer mi je muka, sad sam isto ošišana.- srednja žalost-.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 16:17   #642
Čitam tu svakakve priče, žao mi je, suosjećam totalno. Zato ja moram opet pohvalit Sendi, frizura mi je odlična, prošla 2 mjeseca od šišanja, a forma je i dalje super. Prezadovoljna sam.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 22:05   #643
Anybody...salon Flame u KB Dubrava i salon Allure u Sesvetama? Kakva su vam iskustva?

Treba mi šišanje duge kose na poludugu i netko tko zna kaj radi
micek-jerry is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 09:37   #644
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima
Jel' Glamour stvarno valja ili je prerazvikan?
U Glamouru radi cijela vojska frizera tako da zapravo nema smisla govoriti o kvaliteti samog salona, već o radu i kvaliteti svakog frizera pojedinačno.
Kako ostali frizeri tamo rade ne znam, šišam se uvijek kod Ante kod kojeg sam došla po preporuci frendice i jako sam s njime zadovoljna. Svaki puta me odlično ošišao, kuži šta hoću bez puno objašnjavanja i frizura bude super bez ikakvog pimplanja po glavi kad se sušim, a to je najbitnije. Je...š frizuru gdje ja trebam pola sata izgubiti da se to u nešto uobliči, a ako je kosa dobro ošišana onda je to 5 minuta posla. A Ante mi točno to napravi.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 10:44   #645
Ne znam gdje postavit ovo pitanje, al vezano je za frizerske salone i frizere, pa ajde...Godinama sam se šišala, farbala i fenirala u istom salonu i bila zadovoljna, nekad više, nekad manje...i onda sam u fazi nezadovoljstva kosom odlučila promjenit salon i otišla kod druge frizerke koja radi u fušu i ok je bilo dok sam radila jednostavne bob frizure. Međutim kako ta moja frizerka iz fušeraja jednostavno ne prati nikakve trendove, ni boje, niti "radi na sebi", a ja bi htjela drastičnu promjenu frizure i boje, tražim nešto novo. I hodala sam malo okolo po drugim frizerima, neki se učestalo spominju na forumu, pa sam shvatila da je moja prva frizerka zaista jako dobra i puno bolja od nekih razvikanih. E sad, da li je glupo da se nakon par godina opet pojavim, evo mene...?
livy is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 14:47   #646
Pozdrav,

imam namjeru malo promjenit stil, pa sam odlucio napravit ovakav tip frizure, pa me zanima jel znate neko dobro mjesto gdje bi ovako nesto napravili korektno?

Ovo :http://www.mens-hairstyle.com/wp-con...tyle-ideas.jpg

ili nesto ovakvo : https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...cVPGSr1L6whpeP

http://plugadanamoda.com/wp-content/...02/justin2.jpg

http://hairstyles.thehairstyler.com/...tin-Bieber.jpg

http://www.fashionone2012.com/wp-con...ircut-2012.jpg
skonto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 20:00   #647
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
I hodala sam malo okolo po drugim frizerima, neki se učestalo spominju na forumu, pa sam shvatila da je moja prva frizerka zaista jako dobra i puno bolja od nekih razvikanih. E sad, da li je glupo da se nakon par godina opet pojavim, evo mene...?
Zašto ne?
Na kraju krajeva, što ona zna gdje si ti bila... možda si se preselila na par godina i sad opet vratila
Da skratim, ja ne bih ništa ni objašnjavala, upravo to - evo mene.

Quote:
skonto kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam namjeru malo promjenit stil, pa sam odlucio napravit ovakav tip frizure, pa me zanima jel znate neko dobro mjesto gdje bi ovako nesto napravili korektno?
Ivan, Beauty centar Royal. https://beautycentarroyal.fullbusiness.com/kontakt.htm
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 08:46   #648
Imaš pravo Zmijica, na koncu to je usluga koja se plaća i svatko ide tamo gdje mu odgovara. Nije to neko prijateljstvo.

Skonto i ja sam ti htjela predložit Ivana u Royalu. I on sam vrlo slično izgleda i ima, barem je imao sličnu frizuru.
livy is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 10:51   #649
cure,
zna neka nešto o salonu betty boop, siget...?
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 11:35   #650
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
bila u oz-u i iznimno sam zadovoljna. SVIME! hvala puno na preporuci i definitivno ću ga posjetiti čim ponovno zatrebam ikakav frizerski tretman
Baš mi je drago

I ja sam odlučila ostat kod njega, najviše zato jer mi se fakat sviđa atmosfera, cijene su okej, lokacija mi je super, a i finalnim produktom sam zadovoljna

I dečko će ići kod njega.... samo kaj to on još ne zna
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 13:13   #651
Moram podijeliti s vama svoje iskustvo u frizerskom salonu Pami u Zvonimirovoj.
Naručila sam se za šišanje koje je prema njihovom cjeniku bilo 95kn. Imam dugu, ravnu i dosta tanku kosu s ravno odrezanim šiškama.

Curi koja me šišala rekla sam neka mi odreže sve ispucale vrhove i da hoću malo skratiti dužinu tako da nije problem ako odreže malo više. Šiške sam od ravnih tražila neka ih malo prorijedi i napravi u koso.

Sve je ispalo onako kako sam tražila i samim šišanjem sam zadovoljna, ali ono što me razljutilo je to što je moj račun bio 230kn jer je u cijenu bilo uračunato pranje kose 40kn, šišanje 95 i firzura 95.

Moram napomenuti da sam na početku naglasila da ne želim pranje kose jer je kosa bila oprana nekoliko sati prije šišanja, i iskreno ne volim pranje kose kod frizera, odgovor je bio da moraju malo oprati prije šišanja

A frizura? Wtf? Koja frizura? To je bilo obično feniranje. Koje ja također nisam tražila, a niti me se pitalo želim li feniranje. Kao što sam rekla, imam ravnu tanku kosu i efekt nakon tog feniranja bio je isti kao kad ju doma samo posušim i počešljam.
A da ne spominjem to da je vani padala kiša, nisam imala kišobran i tako je to moje ionako besmisleno feniranje imalo još manji smisao.

Kao što sam rekla, šišanjem sam zadovoljna, ali istu stvar bih dobila i kod neke kvartovske frizerke za 50-60kn što ću drugi put i napraviti. Rezanje 5-6cm kose i šiški na tankoj nezahtjevnoj kosi ne smatram vrijednim 230kn

edit: nakon što sam pročitala da u nekim salonima naplaćuju i sušenje, ja sam još dobro i prošla
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 14:20   #652
Žene,molim pomoć.

Imam prirodno tamnosmeđu kosu,nikad je nisam farbala,uvijek sam bila zadovoljna s bojom i te stvari.no,krenula sam dobivat sijede i proces je uznapredovao u zadnje vrijeme pa ću očito morat krenut s bojanjem .ostala bi na istoj boji il eventualno išla na malo svjetliju,pa jel mi možete pliiz preporučit neki salon u ZG-u koji me ne bi osakatio ni što se tiče novaca,a ni izgleda naravno?
Girlicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 21:55   #653
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Je li zna netko kakve su cijene u Perman? I moze li preporucati nekog odredjenog frizera tamo za bojanje? Evt i za sisanje, ali onako malo kretivnija dusa.
u rijeckom perman salonu pranje, sisanje i feniranje duge kose kosta 220kn. vlasnik je isti pa je valjda i cijena. rade s aveda proizvodima koji su mi super.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 10:40   #654
Bok, zanima me da li je itko bio u salonu Ivy's u Kačićevoj?
nurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 16:00   #655
Quote:
Girlicious kaže: Pogledaj post
Žene,molim pomoć.

Imam prirodno tamnosmeđu kosu,nikad je nisam farbala,uvijek sam bila zadovoljna s bojom i te stvari.no,krenula sam dobivat sijede i proces je uznapredovao u zadnje vrijeme pa ću očito morat krenut s bojanjem .ostala bi na istoj boji il eventualno išla na malo svjetliju,pa jel mi možete pliiz preporučit neki salon u ZG-u koji me ne bi osakatio ni što se tiče novaca,a ni izgleda naravno?
Nije da često ovdje pišem, iskreno.
Ali. Donekle smo slične.

I ja sam prirodno tamnosmeđa, kovrčava, izrazito suhe kose, s vrlo malo sijedih, bez pravog iskustva u bojanju.
Nagovorilo me, izdaja, prijateljska, da izvučem pramenove, krasnih boja i preljev, nijansu dvije svjetliji. Sve skupa me pomladilo, djelovalo zgođušno, čak lijepo.

Ali, moja je kosa toliko suha da joj tri ulja, dvije kreme i jedan vosak ne pomažu. A idem i često na bazen. Toliko mi je smetala boja, toliko je bila suha, da sam danas pukla i ošišala se skroz na kratko samo jer ne mogu više gledati boju na sebi. Godinu dana čekam da izraste.

Ne znam koliko imaš sijedih, meni sigurno deset godina ne će nešto slično pasti na pamet.

Šišam se u Felixu na Malešnici, istinabog prilično rijetko, super vlasnica, vješta frizerka.
Pranje, šišanje, frizura 80 kuna danas.
Pranje, šišanje, pramenovi, bojanje, frizura 220 kuna, ako se dobro sjećam, bilo je u veljači.

Žena stvarno zna posao. Toplo preporučam.
Ali ja ne želim.
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački

Zadnje uređivanje Ostoja Grubica : 30.08.2013. at 16:06.
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 03:24   #656
Quote:
nurka kaže: Pogledaj post
Bok, zanima me da li je itko bio u salonu Ivy's u Kačićevoj?
imam ja... dakle, salon prekrasno izgleda, ali moram priznati da nisam bila baš zadovoljna frizurom, a to je ipak najbitnije.
bila sam na šišanju, pramenovima i kasnije još na frizuri. pramenovi ok, ali loše šišanje, 2 put sam tražila stepenasto šišanje i uvijek bi me ošišali skoro ravno na crtu, a ja zaista imam dugu i gustu kosu koja mi teško pada i treba joj dobro šišanje. s četkom naprave stvarno lijepe lokne, al nažalost to na mojoj kosi traje 2 sata i onda se opusti. svečana frizura mi je bila totalni promašaj, već mi je na putu do doma pol pramenova ispalo iz punđe i usred svadbe sam nakraju raspustila kosu... tako da sam odustala od njih (al meni je frizuru radila neka cura, ali koliko sam skužila sve one dobre slike s fejsa radi uglavnom muški frizer)

aliiiii... danas sam otišla kod Karla u Oz kojeg ste tu nedavno hvalile i moram se pridružiti pohvalama!!
dakle... atmosfera odlična, rade on i još jedna cura, on je izuzetno simpatičan i veseo i stvarno se osjećaš dobro tamo. odmah smo se skužili što se tiće frizure, dala sam da me šiša koliko god želi/smatra da je potrebno jer mi brzo naraste kosa pa mi nije žao tih par cm više-manje, to se i onak ne kuži na mojoj dužini.
odmah je predložio stepenasto šišanje i skužio ono kaj je i mene najviše živciralo, nakon toga me cura dobro isfenirala i na četku je krenula radit kovrče i stalno me ispitivala dal mi je ok i da samo kažem ako mi se ne sviđa jer ne smijem izać nezadovoljna iz salona i još su mi pomoću onog nekog strojčeka napravili kovrče da mi dulje traju. i evo... kovrče mi nikad nisu toliko izdržale, super sam zadovoljna s frizurom. još sam samo nestrpljiva jer me zanima kak će frizura izgledat kad je operem i izravnam.
zaključak: zadovoljna frizurom, ali nikad nisam tako sretna izašla iz salona i to ne samo zbog dobre frizure već zbog cijele atmosfere jer je super vibra u salonu!
e da, još sam se sjetila, skužla sam da mi se i frendica i njena mama i još neki njihovi šišaju tamo i svi imaju samo riječi hvale
tenark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 22:06   #657
Curke, evo moje iskustvo u Antimodi... Nažalost još jedna razočarana...
Danas sam, nakon višemjesečnog razmišljanja, otišla u Antimodu (zbog dobrih kritika ovdje) napraviti dekolorizaciju s tamno smeđe na tamno plavu, moju prirodnu.Naručila sam se tjedan dana ranije i to baš kod Damira, s time da sam još jednom napomenula da bi isključivo kod njega, odgovorili su mi nema brige, on će s vama raditi..
Došla na vrijeme, a njega još nije niti bilo, a još jedan klijent je čekao prije mene... Kada sam došla na red, skidač boje mi je većinom nanosila curka koja je, koliko sam shvatila na praksi (ali nije me to niti smetalo toliko makar sam isključivo Damira tražila). On je tu i tamo bacio oko i istovremeno šišao drugog klijenta te me pred kraj preuzeo... Kosu mi je oprala ista curka, dok je on već šišao drugu klijenticu... Boja se skinula na neku narančastu kako bi i trebalo biti kod takvog postupka. Onda su me on i navedena curka zajedno krenuli bojati u prirodnu koja je tamno plava (još je i pepeljastu stavio kako bi mi ubilo crveni pigment iz dotadašnje boje) i koju sam zajedno s njim odabrala iz nijansera kojeg mi je pokazao... Dok sam čekala da mi boja odstoji, su došle još 2 klijentice koje je počeo bojati... Mislim da je boja na mojoj glavi predugo stajala tako da je ispala možda nijansu svjetlija od onoga kako sam došla (tamno smeđa, skoro crna).
Kada mi je posušio kosu ja sam rekla da je meni to i dalje pretamno i da iskreno ne vidim razliku. Na to mi je rekao da sam ja tu boju sama odabrala što mi je izuzetno diglo živce (je, odabrala sam tamno plavu,a ispala je skoro ista kao i prije cijelog postupka - tamno smeđa). Također, rekao mi je da mi može oprati još par puta da vidimo koliko će se isprati te da se odlučim što ćemo sada jer se njemu jako žuri i ima gužvu (a ja uživam sjedit 5 sati kod frizera koji mi ne napravi ono što želim i tako mi odgovori još ). Ja sam rekla da pere ako misli da će biti bolje... Oprao je, i bila je i dalje tu negdje, tamno smeđa.
Cijeli postupak je trajao 5 i po sati da bi izašla skoro iste boje i ošišanih vrhova i živčana kako je postupio i reagirao... Zna se da je to poduži postupak, a on je za to vrijeme još 4 klijenata naručio i nije baš pazio što se događa na mojoj glavi...
Ipak, jedina dobra stvar u svemu tome je da mi je naplatio samo šišanje... Ne bi ni platila dekolorizaciju jer sam izašla praktički ista... Ali eto, mene više neće vidjeti...
Fritulaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 22:26   #658
Quote:
Fritulaa kaže: Pogledaj post
...
Baš mi je žao zbog tvog iskustva
Meni je Damir odličan kao frizer, stvarno odlično šiša, ali bojim se da mu se desilo ono što se mnogima desi koji su dobri - pročuje se za njih, ima više klijentele što zapravo znači da previše ljudi naručuje istovremeno i onda ustvari netko ispašta zbog takvog načina rada jer on naprosto ne može stići sve. :/

Ja već dugo nisam bila na šišanju kod njega jer mi se stvarno ne da za šišanje tamo provoditi 3 sata, a od toga sat i pol provedem čekajući da dođem na red. Stvarno super šiša, ali s obzirom na komentare ovdje, mislim da se sljedeći put naručujem kod Petre u Etri jer mi se sviđa princip gdje ona radi 1 na 1 s klijentima, pa makar me to više koštalo, ali u konačnici me i kod Damira košta toliko kad na kraju em čekam, em platim parking, em šišanje.

Šteta.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 22:39   #659
Da, baš mi je nekak bzvz ispalo, gubitak vremena.. Još moram tražiti novog frizera za dekolorizaciju ... Nadam se da će mi se kod drugog posrećiti... njeh
Fritulaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 10:55   #660
Cure,
A la rita studio, radnica?
Bio tko na sisanju, farbanju?
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.