Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Android

Android Mobiteli pokretani Android OS-om
Podforum: Android aplikacije

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 02:13   #1581
Mzaba se također uredno rješava kroz ezabu. Prije reseta naravno, ako se ima mtoken, a ne onaj plavi fizički.
Ja koristim stari bežični punjač od S5, original Samsung. Puni fino, ok brzinom puni, originalnim kabelom i ne zagrijava se uopće. Koristim ga za oba.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 02:48   #1582
mPbz i token

Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
meni isto mpbz poludio, radio par dana i onda kaze neispravan pin.. wtf
i naravno zakljucao se nakon treceg pokusaja..
otisao po nove kodove u banku i usput pitam wtf, naravno pojma nemaju..
upisem kodove i opet neki error izbaci.. odem u aplikacije i ocistim cache, opet isto..
deinstaliram app i ponovo skinem sa playstore, upisem kodove i radi.. jeee
sad cemo vidjeti do kada
Problem se javlja kad se promijeni rezolucija na uredaju jer tada mpbz i token polude zbog svoje jako glupe tipkovnice (isto se dogadalo i na MM kada bi odabrali opciju zbijeno) nadam se da će nekome pomoći (nije mi se dalo pisati žalbu pbzu pa ako netko ima vremena neka im prijavi bug)
matej_sgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 09:17   #1583
Quote:
matej_sgd kaže: Pogledaj post
Problem se javlja kad se promijeni rezolucija na uredaju jer tada mpbz i token polude zbog svoje jako glupe tipkovnice (isto se dogadalo i na MM kada bi odabrali opciju zbijeno) nadam se da će nekome pomoći (nije mi se dalo pisati žalbu pbzu pa ako netko ima vremena neka im prijavi bug)
pa da to je to ! bravo!
sad se sjecam da sam rezoluciju mijenjao i igrao se s tim, nakon toga nije pin htio prihvatiti....
poslat cu im ja zalbu, i u vezi toga i u vezi ovoga sto cekam u banci kao budala a ne moram... a to mi ne govore.. ne da mi ne govore, nego mi govore suprotno...
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 10:55   #1584
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Naravno da ne pričam o mtokenu. Za razliku od tih sa šaltera ja znam o čemu pričam
Mtoken je u Više - autorizacijski uređaji.
zna duba..

ja sam tako (bez odlaska u banku) promijenio nekoliko mobitela.. u banku moraju samo oni koji imaju samo mbpz
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:46   #1585
a ova situacija oko mpbz-a mogla bi se nazvati i RTFM
točka 13.3
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:12   #1586
Pozdrav

Imam dva pitanja.. za sada..

Kako da maknem s lijevog ekrana onaj Briefing i zar fakat nemam radio na mobitelu?

Hvala
Old 21.03.2017., 12:24   #1587
Misliš Upday novine? Dugi pritisak na home zaslon, pa swipe (povuci) ulijevo na Upday i izgasi u gornjem desnom uglu.
FM/AM radija nema već godinama. Instaliraj Tune In ili nešto slično. Troši internet promet, ali možeš snimit par sati programa ili emisije koje ti se sviđaju pa slušat kad nisi na WiFi.

tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:34   #1588
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Misliš Upday novine? Dugi pritisak na home zaslon, pa swipe (povuci) ulijevo na Upday i izgasi u gornjem desnom uglu.
FM/AM radija nema već godinama. Instaliraj Tune In ili nešto slično. Troši internet promet, ali možeš snimit par sati programa ili emisije koje ti se sviđaju pa slušat kad nisi na WiFi.

Hvala
Old 21.03.2017., 19:45   #1589
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
a ova situacija oko mpbz-a mogla bi se nazvati i RTFM
točka 13.3
eo sad pogledao na internet bankarstvu, i vid stvarno ima opcija za redistribuciju..

nije problem RTFM, napravio bi to da mi koza nije rekla da se to ne moze.. odustao sam prije nego sto sam i probao..
i jebiga, to saznam sada kad vise ne flasham romove svakodnevno.. u zadnjih god-dvije stock romovi opcenito rade fantasticno, pa nije bed.. a do nedavno sam radi toga isao svaki drugi dan u banku.. pored aktivnog bankarstva

a eto mozda nekome pomogne..

a sad jedno ozbiljno pitanje; koristi li netko android tv (philips, sony) i na koji nacin koristi screen mirroring sa ovog mob-a?
cast radi bez greske (sa youtube, google photos..), ali screen mirroring ne..
probao sam instalirati na tv neke aplikacije koje sluze kao prijemnik za miracast i sl, i tek onda mi na mobu pokaze dostupan uredaj u smart view, ali pise connecting 3 dana i nista..
fora je sto evo npr. sa lg g4 i sony z3 odma dobijem sliku na taj isti tv bez ikakvog podesavanja i bez dodatnih aplikacija na tv-u, samo odaberem miracast i ponudi mi odmah tv u popisu..
ovaj s7 mi ne nudi uopce tv kad udem u smart view

btw nasao sam odlicnu temu "heavy dark matter" predobro

Zadnje uređivanje Digitall : 21.03.2017. at 20:26.
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:08   #1590
S7 edge kupljen 30.12.2016.
Mail poslan samsung službi za korisnike u kojem zahtjevam micro Sd karticu na poklon iako je akcija završila!
Pred dva tjedna poslan potvrdan mail kako kartica dolazi-danas došla i preuzeta.

Svaka čast samsungu na način na koji se odnosi prema postojećim(novim) korisnicima!Ugodno su me iznenadili.

Usudio bih se reći da apple ovakvo nešto nikada neće biti u stanju raditi(promidžba)i iskreno njihova mi se politika u kontekstu reklamnih kampanja ne sviđa-stoga i vjerujem da gube korisnike.
Mene su doduše kao dudogodišnjeg izgubili.
Old 21.03.2017., 21:55   #1591
svaka cast sto poklone nesto, mislim da to nitko ne radi..
ja znaci mogu ocekivati za jedno 3 mjeseca da cu dobiti ovaj putni paket u vrijednosti 700 kn za koji sam se neki dan prijavio
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:27   #1592
@intercepts zadnji odlomak je apsolutno suvišan. Molim te drži se teme ubuduće. I ovo je mod upozorenje no na tapatalku sam pa ne mogu bojati :/
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:27   #1593
Da i mene veseli kartica. Bas je stavio u mob upravo, drugu sam stavio u laptop da povecam jer mi ssd ima tolko.
Meni su najsmjesniji ovi sta se bune kod njih na fejsu kao nepravda, kupili su mob na pocetku a nisu dobili karticu. Ili ih je sad pak zaobisao putni paket. Haha, pa kupi mob kad je akcija.
A puno je takvih. Kao da sad trazim naknadu nazad 2soma, jer je sad 2soma kuna jeftiniji nego kad sam kupio recimo
Normalno je da privlace kupce za stari model spistanjem cijene ili poklon paketima. Pa s8 je pred vratima.

Znaci sad kad odem u banku po novi mpbz, nije preporucljivo da spustam rezoluciju za test i slicno, sigurno je do toga?(jbg, nema mi smisla placat i internet bankarstvo kad sve prek mpbz saljem)

I dal mozete otvorit na youtubeu rezoluciju vecu od full hda?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Old 21.03.2017., 22:40   #1594
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post

I dal mozete otvorit na youtubeu rezoluciju vecu od full hda?
da, 1440p ide normalno.. naravno na videu koji to nudi

i za mpbz mislim da ce sve raditi ako ga koristis na onoj rezoluciji na kojoj si ga instalirao.. znaci ako ti javlja neispravan pin mijenjaj rezoluciju.. nemoj 3 puta pokusavati

i baterija mi je svakim danom sve bolja.. evo 7 sati sot u 27 sati rada
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:42   #1595
Evo sad i meni radi 1440p. Jucer nije nesto htio. Mozda jer sam mjenjao dole-gore rezoluciju pa mi ostalo kao da je na fhd.

Old 21.03.2017., 23:11   #1596
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
S7 edge kupljen 30.12.2016.
Mail poslan samsung službi za korisnike u kojem zahtjevam micro Sd karticu na poklon iako je akcija završila!
Pred dva tjedna poslan potvrdan mail kako kartica dolazi-danas došla i preuzeta.

Svaka čast samsungu na način na koji se odnosi prema postojećim(novim) korisnicima!Ugodno su me iznenadili.

Usudio bih se reći da apple ovakvo nešto nikada neće biti u stanju raditi(promidžba)i iskreno njihova mi se politika u kontekstu reklamnih kampanja ne sviđa-stoga i vjerujem da gube korisnike.
Mene su doduše kao dudogodišnjeg izgubili.
Kad si poslao mail...ja kupio mob prije za Božić.

nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 01:18   #1597
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Kad si poslao mail...ja kupio mob prije za Božić.
Početkom godine;možda 02.01.?
Mislim da je akcija završavala 23.12.2016. ako se ne varam,a ja sam sebi tjedan dana zakašnjenja uzeo pod normalnim kada sam slao mail-nisu me razočarali.

Quote:
@intercepts zadnji odlomak je apsolutno suvišan. Molim te drži se teme ubuduće.
Ok,ali ja kažem samo ono što jeste.
Legla mi je fino promjena sa applea na samsung u svakome slučaju kao dugogodišnjem korisniku(doduše imao sam i OneX jedno vrijeme).
Old 22.03.2017., 09:53   #1598
S7 problem

Dakle moj Samsung S7 je i TREĆI puta došao sa servisa, već sam pisala ovdje o problemu sa zvukom ni 2 mjeseca nakon kupnje novog uređaja u Vipu. PONOVNO mi je rečeno da je sa mobitelom sve u redu, ažuriran je i njihov odgovor je da provjerim sim karticu (zamjenim). Također, jedan od komentara je bio da mi možda neka „treća aplikacija“ smeta. Ne znam samo što točno bi mi moglo smetati obzirom da imam doslovno 5 aplikacija na mobitelu i to onih „osnovnih“ koje imaju svi.
Ponovno mi dok pričam na telefon glas s druge strane do mene dolazi isprekidano. Primjećujem da kad mi se dogodi da nešto pričam u isto vrijeme kad i druga strana situacija bude još gora.
Više stvarno ne znam što da radim, mislim da je ovo def.zadnji put da sam kupila Samsung jer mi je nenormalno da se ovo događa s mobitelom od 5000 kn.
Da li je nekome od Vas SIM kartica radila probleme sa zvukom? Ne znam više što da napravim.. Tražila sam novi uređaj ali ga nisam dobila.
Old 22.03.2017., 10:25   #1599
to ti je bar jednostavno za provjerit, zamjeni se s nekim za karticu i probaj kako neka druga kartica funkcionira u tvom mob-u, i odmah provjeris kako tvoja kartica funkcionira u nekom drugom mob-u
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 10:41   #1600
Sa tom bagrom treba samo oštro. Napravi scenu na servisu, viči, prijeti inspekcijom, pošalji službeni dopis Samsungu i žali se na servis, stavi i njih u CC. Ne mogu ti vraćati neispravan mobitel. Ako ne znaju popraviti, moraju ti dati novi.

PS. Bubam bezveze ali kakav ti je signal? Ako je slab signal, normalno je i da je kvaliteta poziva loša. Ali ako imaš puni signal, ne bi smjelo štekati. Sumnjam da je problem do SIM kartice ali možeš probati. Jesi probala napraviti poziv preko neke druge aplikacije (npr. WhatsApp, Viber ili Messenger)?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.