Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 11:40   #441
Diplomski studij_dolasci

Bok kolegice/e,

Molio bih nekoga da mi javi da li su za izvanredne studente potrebni redovni dolasci na predavanja na Diplomskom studiju ? Pretpostavljam da obzirom na status izvanredni - nisu ...inače sam student EFZG-a. Hvala
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:21   #442
Quote:
berninho kaže: Pogledaj post
Bok kolegice/e,

Molio bih nekoga da mi javi da li su za izvanredne studente potrebni redovni dolasci na predavanja na Diplomskom studiju ? Pretpostavljam da obzirom na status izvanredni - nisu ...inače sam student EFZG-a. Hvala
Šteta da se nitko nije našao tko zna odgovor
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 10:27   #443
Pozzzzz. Priča se da su ispiti na efosu iz poslovne organizacije na računalu. Jel netko bio možda na zadnja dva roka sad u drugom mjesecu i kako je bilo? Navodno da imaš 30 sekundi za odgovor i 15 pitanja svako sa 4 ponuđena odgovora, dakle zaokruživanje. Ima li netko pitanja i odgovore ili primjer ispita da se znam orjentirati i na što da obratim najviše pažnje
Kesobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 10:30   #444
kakav je ispit iz statistike i jel teško za proći? Kakav je ispit iz Počela ekonomije?!
Kesobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 04:29   #445
Pozdrav kolege. Jel neko upucen na koji se nacin mogu dobiti besplatni Windowsi na nasem faksu zbog redovnog studija?
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.