Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 10:40   #441
Diplomski studij_dolasci

Bok kolegice/e,

Molio bih nekoga da mi javi da li su za izvanredne studente potrebni redovni dolasci na predavanja na Diplomskom studiju ? Pretpostavljam da obzirom na status izvanredni - nisu ...inače sam student EFZG-a. Hvala
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 10:21   #442
Quote:
berninho kaže: Pogledaj post
Bok kolegice/e,

Molio bih nekoga da mi javi da li su za izvanredne studente potrebni redovni dolasci na predavanja na Diplomskom studiju ? Pretpostavljam da obzirom na status izvanredni - nisu ...inače sam student EFZG-a. Hvala
Šteta da se nitko nije našao tko zna odgovor
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 09:27   #443
Pozzzzz. Priča se da su ispiti na efosu iz poslovne organizacije na računalu. Jel netko bio možda na zadnja dva roka sad u drugom mjesecu i kako je bilo? Navodno da imaš 30 sekundi za odgovor i 15 pitanja svako sa 4 ponuđena odgovora, dakle zaokruživanje. Ima li netko pitanja i odgovore ili primjer ispita da se znam orjentirati i na što da obratim najviše pažnje
Kesobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 09:30   #444
kakav je ispit iz statistike i jel teško za proći? Kakav je ispit iz Počela ekonomije?!
Kesobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 03:29   #445
Pozdrav kolege. Jel neko upucen na koji se nacin mogu dobiti besplatni Windowsi na nasem faksu zbog redovnog studija?
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:46   #446
Razlika predmeta

Bok svima!

http://www.efos.unios.hr/program-raz...vnih-obveza-2/

Gore je link natječaja za razliku predmeta na ekonomskom fakultetu u Osijeku.
Ako položite tu razliku predmeta možete upisati diplomski studij na tom fakultetu u 9. mjesecu.

Program mogu pohađati :

• stručni prvostupnici iz područja ekonomije i poslovne ekonomije
• stručni specijalisti iz područja ekonomije i poslovne ekonomije
• sveučilišni prvostupnici, baccalaureus/baccalaurea (sva područja)
• sveučilišni diplomski studij, magistar/magistra struke (sva područja)

Program imaju pravo upisati i studenti završnih godina prethodno navedenih studija.
Znači možete polagati iako još uvijek nemate diplomu.

Program počinje 5.5.2017.
Potrebno je samo platiti program, ne morate zadovoljiti neke kriterije da bi to upisali.
Na linku imate sve objašnjeno.
Pa eto ako je netko zainteresiran...

Pozdrav!
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:35   #447
Quote:
berninho kaže: Pogledaj post
Bok kolegice/e,

Diplomirala prije mjesec dana bez dolaska na ijedno predavanje
*LoLa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 08:20   #448
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Pozdrav kolege. Jel neko upucen na koji se nacin mogu dobiti besplatni Windowsi na nasem faksu zbog redovnog studija?
U svojoj firmi, koja je u susatvu CARNet-a, znam da kao dio njih, sto EFOS jest, imate pravo na office 365 (word, excel,pp, outlook,itd) i još tonu toga.
Za wind nisam siguran, čini mi se da imate neka prava ako nista na vekiki popust, al svakako se morate obratiti odgovronoj osobi na EFOS-u, pamih pitajte za vise informacija.

http://www.efos.unios.hr/arhiva/index.php/carnet-racuni
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 03:14   #449
Topla preporuka, ne upisujte, izgubit ćete 3-5 godina života na totalni besmisao koji će vaš šetati po burzi i poslovima za koje ste kompetentni i nakon srednje škole.
tekilinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:30   #450
Zna netko koliko se moze bodova prebacit u sljedecu godinu? I do koliko bodova placa faks?
ex1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 01:36   #451
Quote:
ex1997 kaže: Pogledaj post
Zna netko koliko se moze bodova prebacit u sljedecu godinu? I do koliko bodova placa faks?
Prebacit 15 bodova a faks placa do 5 bodova.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
fiona99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.