Natrag   Forum.hr > Razno > Off Topic

Off Topic Chat, spam ma sve s kratkim rokom trajanja, a srcu drago

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 07:32   #10321
Quote:
ljubavsva kaže: Pogledaj post
koje duhovne obnove?
jesi ti sigurna da je to ta ista jer nikome do sada nisam čula da to nudi?
meni je vidjela izgubljenu trudnoću što je i istina tak da. ali dobro iz nekoga razloga ne mora se sve pkazati.
Ne znam kakve duhovne obnove.Ali sigurna sam da je to ta Ivana.Odmah mi je rekla da nista ne govorim osim datuma i koliko smo vremenski u vezi.
I kad je krenula pricati kaze ona meni jeste li znali bla bla,ja kazem da znala sam za to i to,a njoj nije bilo drago pa kaze sad ja pricam a ne vi.
Vidila je ona da ja to puno ne dozivljavam,pa je pocela biti osorna.

Moguce da ona pogodi,vidi pozitivno kao i Tonka i Iris.Ali nije mi se svidjela iskreno.
I te njene duhovne obnove,ja nisam trazila.nju vec Tonku.Ona se javila i predstavila,Tonka je bila zauzeta.I rekla mi je pitajte Tonku da vam napravi duhovne obnove.Tonka to ne radi niti to podrzava,jer su to muljaze.
Ivana mi se ne svidja zbog jos nekih stvari..ali ne zelim to pisati.

Vidjet cemo kako ce pogoditi.A po ovom sta svi pisu,vidim da je svakom rekla pozitivan ishod.Ne znam ima.li itko da mu je rekla negativno da se nece to ostvariti,bilo veza,obnova,zajednica?
Sapientia is offline  
Old 21.03.2017., 09:44   #10322
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Ja pricala s Ivanom,niti mi je nudila duhovne obnove,niti natal. Odgovorila na pitanje i to je to. Mozda nas ne vidi skupa pa mi ne nudi natal
Ista situacija je i kod mene. odgovorila mi je na pitanje, opisala sitaciju i to jako dobro, rekla da ću do kraja 4.mj. vidjeti pomake i da nas vidi zajedno u budućnosti ali mi nikakvu natal nije nudila... obzirom da čitam kako većini nudi natal ako vas vidi zajedno onda možda ipak nas ne vidi zajedno
RadosnaJura is offline  
Old 21.03.2017., 21:39   #10323
Cure, javljeno mi je za jedno ostvarenje od Selme. Rekla sam osobi da sama napiše tu, ali ona se složila da ja napišem, jer ne piše po Forumu.
Gošća is offline  
Old 21.03.2017., 23:07   #10324
Izgleda da Ivana svima govori isto. I meni je spominjala pobačaj, pa putovanje 5 mjesec, pa svadba 9..Hahah potpuno isto. Ali i ja imam svadbu u 9mjesecu od sestrične. Valjda svima govori isto, pa kome pogodi. I meni je nudila zaštite.Koje su skupe. Isto na duhovnoj razini. Neke stvari je super pogodila. Za ostale čekam. Malo mi je čudno da je svima prepozitivna. Po njoj se kod mene nije još nešto dogodilo. Ali me vrijeme više ne zanima, jer ga je teško odredit. E sad ćemo vidjeti.
vortex1990 is offline  
Old 21.03.2017., 23:08   #10325
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Cure, javljeno mi je za jedno ostvarenje od Selme. Rekla sam osobi da sama napiše tu, ali ona se složila da ja napišem, jer ne piše po Forumu.
Piši, čekaomo. O čemu se radi..
vortex1990 is offline  
Old 21.03.2017., 23:56   #10326
Quote:
vortex1990 kaže: Pogledaj post
Izgleda da Ivana svima govori isto. I meni je spominjala pobačaj, pa putovanje 5 mjesec, pa svadba 9..Hahah potpuno isto. Ali i ja imam svadbu u 9mjesecu od sestrične. Valjda svima govori isto, pa kome pogodi. I meni je nudila zaštite.Koje su skupe. Isto na duhovnoj razini. Neke stvari je super pogodila. Za ostale čekam. Malo mi je čudno da je svima prepozitivna. Po njoj se kod mene nije još nešto dogodilo. Ali me vrijeme više ne zanima, jer ga je teško odredit. E sad ćemo vidjeti.
Izgleda da ti nisi u pravu.
Ako ono što kaže stoji, koga boli q je li govori isto ili ne, ako pogodi?
Meni je vidjela pobačaj,imala sam spontani.
Putovanje mi je spomenula i idem vani raditi. Svadbu nije spomenula jer ne planiram ići koliko za sada znam.
Spominjala mi je zdravstene probleme koje imam i koje mi ima dečko, spomenula je i sudski problem koji je iza mene, tj. parnica.. itd.
Vidiš,nije isto.
NE TRESKAJ. po običaju.
ljubavsva is offline  
Old 22.03.2017., 01:41   #10327
Quote:
vortex1990 kaže: Pogledaj post
Piši, čekaomo. O čemu se radi..
Prekid kontakta koji je dugo trajao i Selma je rekla da će se njen muškarac pokrenuti i je, samo je fulala vrijeme, curi je rekla za par mjeseci, a već se sad pokrenulo, tj. on joj se javlja. Možda za par mjeseci bude još bolje, javim ak mi ona javi.
Gošća is offline  
Old 22.03.2017., 03:23   #10328
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Prekid kontakta koji je dugo trajao i Selma je rekla da će se njen muškarac pokrenuti i je, samo je fulala vrijeme, curi je rekla za par mjeseci, a već se sad pokrenulo, tj. on joj se javlja. Možda za par mjeseci bude još bolje, javim ak mi ona javi.
To onda nije pogođeno. Ak je ona ženi koja je dulje u prekidu kontakta s nekim vidjela pokretanje za par mjeseci, posljedično tome u ovom je periodu vidjela šutnju i dalje.
Došlo je do komunikacije: fulala je period kad će komunikacija, ali je onda fulala i period šutnje zastoja ili kak hoćeš. Ona je tvrdila po tom da sada nema pokreta a pokret se dogodio.

Ne , meni to nije pogodak nego čista slučajnost i bljezgarenje.
Vrijeme će pokazati, ne želim coprati ali me ne bi čudilo da za koji dan-tjedan ista curka kaže da je krenulo sve naopako a to nije vidjela.
Daj Božek da krene sve dobro ali ovo je nagađanje ćorave koke na zrno.
nensikeksi is offline  
Old 22.03.2017., 10:09   #10329
Cure zvala sam tu Ivanu, ponukana Vašim komentarima, ne znam što bi rekla, da li traska ili stvarno pogađa!? - meni rekla za jednu jako nevjerojatnu situaciju da će se desiti i to vrlo brzo cc 1mj. ta sit. to tako stoji već jako jako dogu i nema nikakvih naznaka za pokretanje, ali evo period nije dug pa ću vidjeti... Ukoliko ovo pogodila samo nju zovem, okolnosti ne znam dali je skinula tek ću znati ako se i kad pokrene!?
Vidi da je svi hvalite, jako je sigurna u ono što kaže, dali je to stvarno tako ja sam sada zbunjena..

Zadnje uređivanje pandora111 : 22.03.2017. at 10:27.
pandora111 is offline  
Old 22.03.2017., 10:28   #10330
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
Xana vidim spominje Lenu tarot? Pitala je ima par mjeseci, moram reći- nije dobro očitala niti sadašnjost, dapače potpuno krivo. A joj :/

Onda Nives, što kažete vi?????
Meni je Nives odlicna za neka bliza dogadjanja.Npr.kontakt ili sto ce se odvijat kroz mjesec dana.Ne ulazi previse u dubinu i kratka je.Ali kako je bila rekla tako je i bilo.Realna je.Ne prica bajke.
samoljubav is offline  
Old 22.03.2017., 10:30   #10331
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Meni je Nives odlicna za neka bliza dogadjanja.Npr.kontakt ili sto ce se odvijat kroz mjesec dana.Ne ulazi previse u dubinu i kratka je.Ali kako je bila rekla tako je i bilo.Realna je.Ne prica bajke.
Za Nives se slažem, pogodi okolnosti trenutne, za predviđanje događaja ne znam, nadam se da si u pravu meni nešto pozitivno najavila sada u kratkom vremenu
pandora111 is offline  
Old 22.03.2017., 11:02   #10332
evo kad već sve pisete o ivani i kom je kom nije pogodila, ponovila istu pricu... meni nije govorila ni o pobacaju ni o svadbi ni o inozemstvu...hehehehehe..bila je štura, kratka i nije mi bila bas uvjerljiva, tj neke sitnice je fulala al to ne uzimam za loše... natalnu mi nije nudila, rekla je da opusteno sjednem, popijem nesscafe, da se nemam sta brinuti..veza sigurna do 5og 6og mj..onda kad to krene u to nes ozbiljno, nek je nazovem za natalnu, ako zelim..al uglavnom, da se nemam sta brinuti, da je to sigurna veza koja sad polako ide... tako isto je anja rekla jos u 1om mj.s tim da je anja i jos neki tvrdili da to do proljeca bude veza....sad neko sve to stoji iako je bilo naglo pokretanja. tako da, moje citanje nije slicno vasem....a dal je pogodila, vidit cemo (mislim na ivanu, o njoj je rijec) za 2,3mj.... isto je kao i sa svima do sad..nekom netko pogodi, nekom ne.. nema tu tenzija ni optuzivanja, jednostavno tako je.. vise ne znam sta bi mislila o tom da netko nekom sve skine a nekom fula total.. to mi je jos enigma... a vjeroj ima veze s energijama i precestim zvanjem? ne znam...moje zvanje se svelo na jednu tetu u mjesec, dva..i tako se pokazalo puno bolje!
Cvilidretica is offline  
Old 22.03.2017., 12:14   #10333
Quote:
ljubavsva kaže: Pogledaj post
Izgleda da ti nisi u pravu.
Ako ono što kaže stoji, koga boli q je li govori isto ili ne, ako pogodi?
Meni je vidjela pobačaj,imala sam spontani.
Putovanje mi je spomenula i idem vani raditi. Svadbu nije spomenula jer ne planiram ići koliko za sada znam.
Spominjala mi je zdravstene probleme koje imam i koje mi ima dečko, spomenula je i sudski problem koji je iza mene, tj. parnica.. itd.
Vidiš,nije isto.
NE TRESKAJ. po običaju.
Ljubavsva,već dva dana ti pokušavam odgovoriti na pr.poruku ali svaki put me izbaci u trenutku slanja poruke,napišem ti kilometarski odgovor i onda ništa.

Uglavnom pošto se tiče Ivane moram reći da je i meni najavila odlazak na svadbu u devetom mj.ali ja sam za to već znala jer sam poziv dobila još prošlo ljeto,kad mi je prvi put otvarala karte najavila mi je neku rođendansku proslavu i stvarno se desila desetak dana kasnije i to nenejavljena.Nudila je i meni neki medaljon za pozitivnu energiju i to papreno skup ali sam joj se samo zahvalila.
Oduševila me sa puno nevjerojatnih stvari koje je izrekla za mene osobno i koje nisu samo prazno nabacivanje,jedino me malo zasmetalo to nuđenje to medaljona ali sve u svemu mi je ona veliko otkriće.
Rekla mi je da se moja situacija neće počet riješavat do polovine 4 mj. i sada stvarno stagnira ali taj period je blizu pa ćemo vidjeti koliko to drži vodu...
korelija is offline  
Old 22.03.2017., 13:04   #10334
Quote:
korelija kaže: Pogledaj post
Ljubavsva,već dva dana ti pokušavam odgovoriti na pr.poruku ali svaki put me izbaci u trenutku slanja poruke,napišem ti kilometarski odgovor i onda ništa.

Uglavnom pošto se tiče Ivane moram reći da je i meni najavila odlazak na svadbu u devetom mj.ali ja sam za to već znala jer sam poziv dobila još prošlo ljeto,kad mi je prvi put otvarala karte najavila mi je neku rođendansku proslavu i stvarno se desila desetak dana kasnije i to nenejavljena.Nudila je i meni neki medaljon za pozitivnu energiju i to papreno skup ali sam joj se samo zahvalila.
Oduševila me sa puno nevjerojatnih stvari koje je izrekla za mene osobno i koje nisu samo prazno nabacivanje,jedino me malo zasmetalo to nuđenje to medaljona ali sve u svemu mi je ona veliko otkriće.
Rekla mi je da se moja situacija neće počet riješavat do polovine 4 mj. i sada stvarno stagnira ali taj period je blizu pa ćemo vidjeti koliko to drži vodu...
Koja je cijena tog medaljona?
Old 22.03.2017., 14:18   #10335
Da li je Anja dobra za očitavanje trenutne situacije, druge osobe, čak prošlosti? Imam neke sumnje koje bi trebalo potvrditi. Dakle ne zanima me budućnost koliko skeniranje stanja koje se događa ili se već dogodilo.
aritmija01 is offline  
Old 22.03.2017., 15:04   #10336
Quote:
ivana1977 kaže: Pogledaj post
Koja je cijena tog medaljona?
Meni je rekla 150,00 eura,molila bi da se javi netko ako mu je spomenula drugu cijenu
korelija is offline  
Old 22.03.2017., 15:43   #10337
Quote:
Meni je rekla 150,00 eura,molila bi da se javi netko ako mu je spomenula drugu cijenu
Ja sam mislila da je cifra puno veća.
Meni ona nije nudila takve stvari, samo natalnu kartu. Taj dan kad sam je trebala zvati nisam bila doma. Poslije nisam mogla doći do nje. Onda se nešto dogodilo pa sam je zvala za drugo pitanje.
Prvi puta mi je nekako najbolje sjela kada sama s njom razgovarala.
Dala je prognoze za četvrti mjesec, tako da ću vidjeti dali je bila u pravu ili nije.
Old 22.03.2017., 22:36   #10338
Quote:

Hej, primila sam samo prazni mail jedan jučer, u inobks, a nema veze, nešto ti ne štima s pp, ili zeza internet veza. S drugima se normalno dopisujem, pa mislim da nije do mene, i mojih postavki inboksa, nemam pojma
Da, zbilja puno nevjerojatnih stvari govori i meni je interesantno što čovjek pita za jedno a ona govori sve što karte pokažu, ja pitam za posao , ona priča o ljubavi i kako će to sve utjecati jedno na drugo.
Taj mi medaljon nije nudila a i da je , ja bi to zanemarila.
Meni je rekla da ću već krajem trećeg mjeseca imati neku normalizaciju i jako lijep period, i mislim da mi je to već počelo, evo niz dana baš neke fine vijesti i zbivanja.
A žena se izražava tako da je to nevjerojatno, vulgarnost s dozom humora. Meni je rekla da pitam toga svoga čemu mu služi k* zar samo za pišanje
ljubavsva is offline  
Old 23.03.2017., 00:07   #10339
Ja sam se prestala nadati i ocekivati onome sta su mi tete govorile i iskreno jednim dijelom bi volila da su falile, jos samo cekam da Reno odgovori i polako okrecem novu stranicu... A predvidanja po nekim tetama su se trebala kreniti sada ostvarivati, a realno situacija je da nista od toga ni na vidiku...

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
Lolita_19 is offline  
Old 23.03.2017., 11:12   #10340
Pozdrav!

Da li bi koja od vas bila voljna u jednom postu napisati redom sve tete koje ste spominjale i pored njih njihove brojeve telefona na koje ih se može dobiti?
Ili barem ove najčešće i po vama nekako najbolje?

Zahvaljujem ...

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.