Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2009., 20:46   #1
napraviti ljudski kostur...

Naslov možda zvuči malo čudno , ali nije ono što mislite da jest...

Ugl. Trebao bih napraviti (na papiru, 2D), ljudski kostur u originalnoj veličini. Sad sam ja najprije kupio 2 hamer papira i mislim da bih to spojio, a onda bi to bile dimenzije 200cm/70cm i taman bi mi tu stao kostur u punoj veličini!
E sada, malo bi mi to bilo prekomplicirano za crtat ručno (iako to nemora biti profesionalno), pa šta bi mi preporučili gdje bih to mogao i kako napraviti a da bude u takvoj veličini i da to uspim iskombinirat na te hamer papire???
(Nadam se da ste shvatili šta tražim?!)
Honda fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:34   #2
Kakve ovo ima veze sa softverom?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 12:16   #3
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 12:27   #4
Ja nisam ništ shvatila , a najmanje kakav softver tražiš. Photoshop ili?
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:43   #5
Ja mislim da trazi pravog kostura, jer ga ne zna nacrtati.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:31   #6
Pa preporućite mi softver u kojem bi to mogao izradit! I recite mi kako bih to uopče printao da mi bude u toj originalnoj veličini i da to onda mogu pripasat na ovaj veliki (hamer) papir!!!
Ili npr., jel bi se moglo s neta skinut neku manju sliku, pa u nekom programu povećat pa isprintat dio po dio???

Ako još niste shvatili....
Trebao bih nacrtat ljudski kostur, na papiru, ali ne običnom A4, nego hamer papiru, u originalnoj veličini! Sve kaj sam na netu našao su male slike, a nisam uspio pronaći slike djelova kostura, pa da su veći i da ih isprintam dio po dio i onda spojim!
Honda fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 21:30   #7
Pa pronađi slike na netu (evo primjer), iskoristi Photoshop ili programe specijalizirane za izradu wallpapera, alternativno imaš i online servise za tako nešto (vidi ovdje). Ako ti je sve to preteško, možeš krenuti s nečim lakšim, s kosturom Pac-mana primjerice..
__________________
The flower inside the fruit that is both its parent and its child.
pky44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 23:43   #8
Nacrtaj sve u nekom vektorskom programu (Adobe Illustrator, Corel Draw...), odfuraj nekome u tiskaru da ti isprinta kak treba na ploteru i to je to.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 11:02   #9
Da, baš to kak ti je Pky rekao, skini neku sliku (imaš ipak nekaj malo veće slike npr. klik , crtaj po tome u illustratoru, doslovno precrtavaj i možeš ga povećati kolko hoćeš..Kad si gotov trk u tiskaru..E sad, jedino ako znaš raditi u takvim programima, ako ne, onda, neznam
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.