Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 22:58   #2581
bok, cure
jel neka od vas probala Dr.Scheller kreme, ima ih muller baš sam gledala njihov katalog, nisu nešto skupe, ko zna jel to valja
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 09:33   #2582
Quote:
sparina123 kaže: Pogledaj post
bok, cure
jel neka od vas probala Dr.Scheller kreme, ima ih muller baš sam gledala njihov katalog, nisu nešto skupe, ko zna jel to valja
Moja mama ih koristi i jako je zadovoljna, ima neku od ribizla noćnu hranjivu, ja imam balzam za tijelo od makadamije i njihove kreme za ruke su mi savršene
Leonharda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 22:26   #2583
hvala ti, baš ću probat, sad koristim onu neku od matične mliječi ,stanica čega već, zaboravila sam kaj je rekla u apoteci, rougj-stemine
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 12:04   #2584
eucerin hydro protect

pozdrav ...

zanima me zašto su povukli iz prodaje eucerinovu hydro protect kremu
jedina koja mi je bila baš savršena.... i jel postoji neko mjesto u zagrebu gdje bi je mogla nabaviti? pliiiiz
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 18:07   #2585
iskustva s niveinom aqua sensation za normalnu-mjesovitu kozu?
dobila sam tester za suhu i probala i koza mi je savrseno mekana jedino se brzo zasjajim (imam mjesovitu) pa ako netko zna razliku? bojim se kupit tu za mjesovitu da ne bude tako glatka kao ova za suhu
(a sad je u dm-u ona akcija 25% na nivea visage)
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:22   #2586
Može mi netko preporučiti neke kreme i nešto za čišćenje lica.
T zona masna ali ne pretjerano,lice suho.Po obrazima imam malo flekica od prištića,ali ništa strašno.Koža mi se peruta oko prištića,vjerojatno zbog suhoće.
astra gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:11   #2587
Lightbulb nešto novo!

Bok cure!
Konačno sam dobila kremu (tj kolekciju) od nekih novih zoe estetic što sam naručila neki dan (nakon što mi nitko ovdje nije rekao da je probao ), krema je na bazi bisera, sinoć sam se prvi puta namazala i jutros mi je koža bila taaako ugodna, nježna i glatka i mmmm! u kolekciji ima krema, serum i mlijeko za tijelo, nisam do sada koristila serume ali mi se čini super stvar... i nije skupo, tj 500 kn za sve 3 stvari... a inače sam samo kremu plaćala preko 300 kn... e i dobila sam testere za neke 4 kreme, svaka ima različite sastojke... morat ću malo proučiti šta je šta
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:28   #2588
Quote:
Anazagreb kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Konačno sam dobila kremu (tj kolekciju) od nekih novih zoe estetic što sam naručila neki dan (nakon što mi nitko ovdje nije rekao da je probao ), krema je na bazi bisera, sinoć sam se prvi puta namazala i jutros mi je koža bila taaako ugodna, nježna i glatka i mmmm! u kolekciji ima krema, serum i mlijeko za tijelo, nisam do sada koristila serume ali mi se čini super stvar... i nije skupo, tj 500 kn za sve 3 stvari... a inače sam samo kremu plaćala preko 300 kn... e i dobila sam testere za neke 4 kreme, svaka ima različite sastojke... morat ću malo proučiti šta je šta
Bisera? Kjul!
Jesi probala ostale stvari? Ja sam opsjednuta inače u higijeni tijela sa mlijekom za tijelo...jesi njega probala? Ako im je krema tako dobra, to je onda nešto vrlo vrlo zanimljivo
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:33   #2589
Quote:
Maariina kaže: Pogledaj post
Bisera? Kjul!
Jesi probala ostale stvari? Ja sam opsjednuta inače u higijeni tijela sa mlijekom za tijelo...jesi njega probala? Ako im je krema tako dobra, to je onda nešto vrlo vrlo zanimljivo
Ajme sta si brza nisam još probala mlijeko za tijelo (da, i meni je draže od losiona i sl.) jer je moje jutarnje tuširanje bilo jaaaako brzinsko (malo sam zaspala ) - probam ga večeras pa ti javim
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:46   #2590
Quote:
Anazagreb kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Konačno sam dobila kremu (tj kolekciju) od nekih novih zoe estetic što sam naručila neki dan (nakon što mi nitko ovdje nije rekao da je probao ), krema je na bazi bisera, sinoć sam se prvi puta namazala i jutros mi je koža bila taaako ugodna, nježna i glatka i mmmm! u kolekciji ima krema, serum i mlijeko za tijelo, nisam do sada koristila serume ali mi se čini super stvar... i nije skupo, tj 500 kn za sve 3 stvari... a inače sam samo kremu plaćala preko 300 kn... e i dobila sam testere za neke 4 kreme, svaka ima različite sastojke... morat ću malo proučiti šta je šta
Kakva je to kozmetika? Nisam nikad čula
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:27   #2591
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Kakva je to kozmetika? Nisam nikad čula
http://zoeestetics.shoppingcentar.com.hr/
nemam pojma dal su novi, pretpostavljam da jesu jer sam ih nedavno otkrila... vidjela sam da imaju kremu od puža, a ja sam prije par godina koristila od puža (celltone) za akne... i pomogla mi je. pa sam sad odlučila vidjeti šta imaju tko ne riskira ne profitira i mislim da se nisam zeznula, pogotovo što meni koža po zimi postane nevjerojatno suha, čini mi se da ova od bisera dovoljno hrani... a vidjet cemo za koji dan
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:28   #2592
ah, evo i njihova stranica... http://zoeestetics.com/en/index_en.html
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:30   #2593
Quote:
Anazagreb kaže: Pogledaj post
ah, evo i njihova stranica... http://zoeestetics.com/en/index_en.html
Puževi, biseri..
jesi s te stranice naručila? za koliko ti je stiglo?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:38   #2594
Bila sam baš na njihovoj web stranici i vidjela sam taj novi uređaj Skin IQ. Jeli nekog ikada tako nešto slično probao? Djeluje mi to super, je ja ljeti koristim 1 kremu, a zima drugu. Mozda bi to moglo pomoci da se bolje odabiru kremu za raznim vremeske uvjete. Sto kazete?
Natalie girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:39   #2595
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Puževi, biseri..
jesi s te stranice naručila? za koliko ti je stiglo?
nekih tjedan dana.. da, s te shoppingcentar stranice... a gledam te sastojke na kutiji, ima spf 15, za mladenačku kožu, hidratizira....
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:41   #2596
jos sam cula od jedne cure koja je kupila taj uredaj na sajmu ljepote i zdravlja u splitu da joj je super.
Natalie girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:44   #2597
Quote:
Natalie girl kaže: Pogledaj post
jos sam cula od jedne cure koja je kupila taj uredaj na sajmu ljepote i zdravlja u splitu da joj je super.
nisam skužila, čemu to služi? to doma imaš ili dođeš tamo ili kako?
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:47   #2598
Quote:
Anazagreb kaže: Pogledaj post
ah, evo i njihova stranica... http://zoeestetics.com/en/index_en.html

Otišla sam na njihovu stranicu, vidim da imaju kremu, serum i mlijeko za tijelo od puža, po kolekcijama!

To je mrak jer sam koristila baš gel od puža prije godinu dana i mrak mi je bio

Baš ću nazvati taj broj telefona da pitam o čemu se radi
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 14:23   #2599
Quote:
Maariina kaže: Pogledaj post
Otišla sam na njihovu stranicu, vidim da imaju kremu, serum i mlijeko za tijelo od puža, po kolekcijama!

To je mrak jer sam koristila baš gel od puža prije godinu dana i mrak mi je bio

Baš ću nazvati taj broj telefona da pitam o čemu se radi

Hajd, pa javi šta kažu
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:32   #2600
Je li tko probao ovu kremu?
Pomaže li išta?
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.