Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 18:16   #861
slazem se s usne boje meda, i svakako siske, puno je bolje s njima nego bez
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 18:12   #862
vidim da je tema malo zamrla, ali da ipak probam. trebaju mi vaši savjeti/iskustva (ispričavam se ako se o ovom već pričalo)

imam šiške već jako dugo i oke mi to stoji jer imam visoko čelo. navikla sam i na održavanje i zapravo sam jako zadovoljna, samo me zanima imate li kakav savjet da vam šiške budu baš ono ravne? i postoji li način da tako stoje dulje vremena, da ih ne raspiri i najmanji dašak vjetra.
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 16:33   #863
Dok sam imala šiške, bolje su mi izgledale ako bih ih ravnala fenom umjesto peglom. U ovom videu cura pokazuje nekoliko različitih načina, prvi je taj koji sam primjenjivala. Što se vjetra tiče, nema tu baš puno pomoći osim masa laka za kosu čemu nikad nisam pribjegavala. Kad bi prestalo puhati, prstima bih ih vratila na mjesto i nadala se najboljem I da, prala sam ih i fenirala svaki dan. Tih 6-7 min svako jutro je pomoglo da uvijek izgledaju kako sam željela
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 12:55   #864
hvala na odgovoru i videu

ja isto uglavnom primjenjujem taj prvi način jer mi je najjednostavniji i sviđa mi se tako jednostavno. ni peglu baš ne koristim jer ne volim taj ravni izgled. a što se tiče vjetra, očito tu zbilja nema pomoći zato sa sobom uvijek nosim mali češalj
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:36   #865
Zvrkovi po šiškama

Imam šiške i zvrkove. I strašno mi idu na živce, u tolikoj mjeri da nikakvu frizuru ne mogu napraviti. Perem ju i češljam četkom, sušim u smjeru u kojem želim da bude, ali opet ništa. Mogu li ikako izravnati taj krivi rast. I da, muško sam
NathanDrake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:36   #866
ne
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:32   #867
Zvrkovi ili osmice, ja ih imam po čitavoj glavi i da može se ali kakvu kosu imaš? Ako je frčkava i jaka onda teže, ugl odluči se u kojem smjeru želiš da ti 8 ide i onda stalno u tom istom smjeru geliraj i nateži...iako moja preporuka ti je da jednostavno nađaš frizuru kaj će ti pasati sa tim zvrkovima ali da pustiš kosu, što je duža i teža ravnije stoji
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:46   #868
ne možeš
Forest Nymph is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:26   #869
Ne može se tu ništa.
Ja imam kosu do struka i ima je puno i teška je, ali zvrk u šiškama je ostao unatoč svemu.
Šiške mi se same dijele na lijevu stranu i tako ih i češljam jer drugačije ni ne mogu.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 21:04   #870
Hello, haj. Dobro, jesam li ja jedina kojoj šiške rastu sporije od ostatka kose? Doslovce duplo sporije. NIKAKOOOO da narastuuuuu, muko moja.
Chiharu Amaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:18   #871
huh
pa inace ljudi lude zato sto im siske brzo narastu... i zele da im sporije rastu
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 18:44   #872
ja sam davno imala šiške i sad bi opet jer mi je dosadila duga kosa...

ali moja je kosa teška i imam zvrk i općenito je to teško održavat pa sam mislila brazilski isfenirat samo njih

ima tko ovdje da je to napravio i da mi kaže koliko je to učinkovito i da li baš izravna ful te šiške...
SunshineAddict is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.