Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 14:11   #741
Kakva je ponuda SHS trgovina u Puli?
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 11:34   #742
maksimirska 15..ma ni 50metara od konzuma na cosku domjaniceve i kvatrica, u smjeru dubrave s lijeve strane..

al pokvarila se i digla bezobrazno cijene, a stvari musave, rasivene i demode da te bog sacuva..jako sam razocarana, iskreno.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 22:23   #743
vidla sam na netu da ima neki koji se zove Butiga i na malešnici je.izgleda vrlo zanimljivo. tko bio tam?
evo linka:
http://modakomoda.tportal.hr/kombina...i-Zagreba.html
elbereth barlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 10:58   #744
Quote:
elbereth barlow kaže: Pogledaj post
vidla sam na netu da ima neki koji se zove Butiga i na malešnici je.izgleda vrlo zanimljivo. tko bio tam?
evo linka:
http://modakomoda.tportal.hr/kombina...i-Zagreba.html
Bila sam u petak ..
Dojmovi: do sada najbolji SHS u kojem sam bila u HR. Vrlo lijepi prostor, ljubazna prodavacica, očuvana i lijepa roba sa pristojnim cijenama
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:12   #745
butiga je cista i uredna, dokle ce takva ostat vidicemo, novootvorena je..
ko i svaki sekn'hend, kako naletis na ponudu, toliko ces odnijet doma..dva mjeseca nista, ni krojem ni bojom ni materijalom, a onda u jednom ubodu ocistis pola vjesalice..
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:26   #746
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Kakva je ponuda SHS trgovina u Puli?
Ja sam bila prošli tjedan tamo.Vrlo je uredno i čisto i lijepo posloženo. Muška odjeća ipak malo preskupa ( dobro očuvane jeans hlače 100-njak kuna) . Za žene ima par zanimljivih komada suknji i haljina umjerene cijene ( 60 -90 kn). Svidjeo mi se jedan kaput, al' too much mi je 350 kn.
Sve u svemu OK, ali malo sterilno za moj ukus. Nedostaje onaj "vašarski" štih, suludi printovi , šašavi krojevi i "wooow" komadi odjeće.
mondo mio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:52   #747
Textile House -30%
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 14:39   #748
sorry što malo upadam na temu, zanima me jel netko naručivao preko weba na ormar.hr ne mogu nigdjenać temu o toj stranici, a voljela bih vidjet kakva iskustva ljudi imaju. hvala
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:51   #749
otvoren je i u Bjelovaru jedan,a ponuda...pa kako se naleti.našla sam dobrog kožnog remenja i pokoju majicu,ali imam osjećaj da dižu cijene iz dana u dan...

jučer gledam običan crni kaput,prilično tanak,i prilično ofucan,kad cijena 120 kn...za te novce ili ako se još malo doda ga se sad može naći po sniženjima! par lijepih vesti,svaka po 80 kn,isto kupiš u trgovini novu...ali treba dobro prekopati i svako malo naletjeti u izvidnicu,pa se da naći i ok stvari!
__________________
http://public.fotki.com/25081986/-prodajem!
žile is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 09:17   #750
zatvaraju se marije, jedna po jedna. sto je i zasluzeno, buduci da je roba ko iz smeca izvadjena, a kosta smijesno puno. zao mi samo zena koje ce ostat bez posla.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 10:04   #751
a SH dučani otkupljuju robu ili...?
imam dosta toga viška
anna2536 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 11:20   #752
Quote:
anna2536 kaže: Pogledaj post
a SH dučani otkupljuju robu ili...?
imam dosta toga viška
Koliko je meni poznato niti jedan naš SHS ne otkupljuje robu od građana.
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 12:50   #753
Quote:
~Angelica~ kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato niti jedan naš SHS ne otkupljuje robu od građana.
i ja sam se raspitivala,svugdje su rekli da ne,da im roba stiže isključivo iz EU i da uzimaju na veliko.Na primjer,bjelovarski shs prodaje robu uvezenu isključivo iz Njemačke,ako se ne varam.
__________________
http://public.fotki.com/25081986/-prodajem!
žile is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 14:57   #754
Quote:
anna2536 kaže: Pogledaj post
a SH dučani otkupljuju robu ili...?
imam dosta toga viška
ima samo u nemcicevoj kod kvatrica zena sto uzima robu, a novce dobis kad se sta i ako se sta proda kroz kojih mjesec dana.
za ostale ducane mislim da nitko ne uzima kako su cure rekle, a i ta spika sa robom iz eu mi malo smrdi posto sam masu puta naletila na nase marke od xnation, galeb, itd itd...a opet mozda su stranci kupovali kod nas
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 15:24   #755
ne uzima ni ta na kvatricu, samo tu i tamo od ljudi koji su vec tri place ostavili na robu kod nje tu i tamo nesto uzme
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 00:56   #756
ne znam od kuda ti ta informacija posto osobno kod nje vis erobe ostavim nego sto kupim.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 10:19   #757
Je li tko pohodio SHS u Kustošiji?
Dojmovi?
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 10:38   #758
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
ne znam od kuda ti ta informacija posto osobno kod nje vis erobe ostavim nego sto kupim.
šta otkud? pa iz vlastitog iskustva.
nakon sto nesto puta dodjes kao kupac mozes donijeti svoju robu na prodaju. uz cinjenicu da vlasnica gomila sve i svasta, nije pretjerano izbirljiva pa na to sve nabrijava cijene i na kraju proda malo toga. ti ces dobit 10-20kuna max za majicu, markiranu. koju ce ona prodavat za min 90kuna.
a sto metara dalje textile house prodaje sve po 25 kuna bas taj tjedan.

nisu pretjerano uljudne, dapace, vole is*izdit zene s vrata i cudom nikad nisu pri lovi kad dodjes, vidis da je prodano 80% tvojih stvari i zelis pare. a nes ti para, vreca stvari za 100-150kuna.
a kako tek nabace grbu da niej prodano sve, a di su stvari onda? vjesalice prazne, a majica stoji neprodana. di je? evo ne zna bas je i ona trazila, tu je negdje, aha, kako da ne.
nekidan je doslovno s vrata sprasena zena koja je donijela par sjajnih markiranih torbi i sakoa. ne, nije donijela kramu koju je nasla u kanti za smece.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 17:00   #759
iskreno, nikada nisam kod nje dozivjela ista takvoga kao sto ti opisujes. kada god donesem odjecu zenska mi lijepo i uljudno kaze ovo ne mogu uzeti jer se ne prodaju takve stvari, niko to ne trazi i to je to. a to sto kazes da ima sprasenih zena, jedino sto sam dozivjela da ima i jako bezobraznih zena. tako da, ne samo vlansici ducana nego u bilo kojem ducanu ne zamjeram prodavacu/ prodavacici bezobrazluk ako joj se istim ustupi. meni je ducan ok, ko voli nek izvoli, jedini je u zgu koj prima robu za koj ja znam i odgovorim curama koje pitaju.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 11:01   #760
ne brini mrkvich, nemam ni ja problema ni sa jednom od njih, boje me se pa paze kako se ponasaju.
prije tri tjedna je ispalila pred mojim ocima tri zene van, koje usle bogobojazno i vise nego pristojno i fino cekale svoj red da pitaju jel smiju donijeti to i to.
dakle, gle, cinjenica da nemam problema s kokosarenjem kad se ocu toga rijesit i prepustit drugome da to odradi umjesto mene, necu sigurno pocet patit od amnezije i tvrdit da su pristojne i prijazne, jer nisu.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.