Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2009., 18:02   #61
uuuh baš mi je zanimljivo čitati ovaj vaš pdf, svi ste neki nabrijani i mislite da su oko vas sami urotnici ili oni koji prodaju led eskimima, a vi nikako, jel'te niste eskimi.

ne, nažalost, nemam biznis, kamo sreće da imam, samo sam dala stručan (da, u opisu moga posla je i poznavanje dijetetike i parafarmaceutike) odgovor na postavljeno pitanje.

a kad pojedeš 20 dag soli, daj javi se!
štošta ne piše pa se ipak ne radi jer tako zdrava logika nalaže.
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 08:09   #62
Ljudi moze li mi neko reci gdje se moze kupiti MM u RH prirodna od nasih pcelara
zozo7934 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 19:20   #63
Ljudi moze li mi neko reci gdje se moze kupiti MM u RH prirodna od nasih pcelara

Upiši u google svježa matična mliječ i eto ti odgovora.

Vezano za matičnu mliječ, odličan članak na

http://www.pcelinjak.hr/index.php/Bi...kovitosti.html

I ne bacaj lovu na refitu i slične kemikalije, porijeklom iz Kine, koje usput tamo koštaju 1, a ti platiš 200 kn a.

U prilog njezine ljekovitosti ili neljekovitosti (odn. ako je toliko ljekovita koliko se istiće, zašto se onda više ne reklamira pa i od medicinske struke) mogu pridonjeti friškim iskustvom kod osobe oboljele od multiple skleroze i koja se, ajmo reći - bolje osjeća.
malininja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 09:44   #64
Imam matičnu mliječ u kapsulama.

"Lyophilized royal jellycapsule", stajale su dugo u ormaru. (par mjeseci)

Zanima me da li to uopće valja, pročitala sam ovdje da se treba držat u frižideru, ali nisam shvatila kakvo je pravilo za kapsule.
I dali se te kapsule jednostavno popiju ili isto drže pod jezikom???

__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 09:45   #65
BTW, Petrovićev med za imunitet, koliko dugo se treba koristit, i po pitanju vremena kad počima obnavljat imunitet i koliko dugo???



PLS odgovor.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 16:27   #66
jel maticna mlijec zaista dobra za poboljsanje spermiograma?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 16:23   #67
i mene zanima gdje bi se mogla kupiti maticn mlijec kod nasih pcelara?
molim odgovor na pm ili ako ntko ima iskustva sa pravim tj privatnim pcelarom neka mi se javi na 0919247462-moze i sms
bio bih jako zahvalan
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 21:48   #68
Quote:
velidar-hrkac kaže: Pogledaj post
i mene zanima gdje bi se mogla kupiti maticn mlijec kod nasih pcelara?
molim odgovor na pm ili ako ntko ima iskustva sa pravim tj privatnim pcelarom neka mi se javi na 0919247462-moze i sms
bio bih jako zahvalan
Bavimo se proizvodnjom matične mliječi i drugih pčelinjih proizvoda, ali pravila foruma ne dopuštaju da ovdje navedem našu web stranicu, vjerujem da mogu dati uputstvo kako doći do nje.

.

objašnjenja na pm. hvala.
plavva.
__________________
APITERAPIJA - liječenje pčelinjim proizvodima

Zadnje uređivanje plavva : 12.01.2010. at 18:58.
Matica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 11:38   #69
Quote:
Matica4 kaže: Pogledaj post
Bavimo se proizvodnjom matične mliječi i drugih pčelinjih proizvoda, ali pravila foruma ne dopuštaju da ovdje navedem našu web stranicu, vjerujem da mogu dati uputstvo kako doći do nje.

Kliknite na Matica4 i onda Posjeti Matica 4 i dolazite na našu stranicu gdje se možete upoznati sa onim što vas zanima.
Nije govno nego se pas posro....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.04.2011., 16:14   #70
Maticna mlijec

Dakle znam manje vise o njoj,bar mislim koliko sam citao...,pa me zanima gdje kupiti dobru,cistu,pravu i to recimo Osijek i okolica,a moze i dalje.Ipak imamo HP ekspres....
A sad jel itko pio,jel cemu i itd...
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.03.2012., 17:58   #71
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
kupila sam si malu teglicu meda s mliječi (ne sjećam se koji je omjer, no čini mi se, po izgledu, da je 1:5). sad kad sam sve pročitala o njoj, zanimaju me 2-3 stvari:

ako se čuva na tamnom i hladnom, to što je bila prije toga na pijaci, da li ju je uništilo ili ju je med očuvao?

metal i mliječ = . a čep je metalan!

rekla mi je ta pčelarica da uzmem 1 žlicu dnevno, najbolje između obroka, tako da se bolje apsorbira. kao, ništa ne jesti pola sata nakon toga. ni piti. i rekla je da ne natašte. sad me zanima ima li vas koji ste uzimali u tom obliku mm i kako je najbolji način?
Claudine je izrekla zanimljiva pitanja.


Ja sam jučer kupila teglicu matične mliječi s medom na piaci, od pčelara s Dugog otoka, sela Verunića.

Pročitala sam da se matična mliječ uzima na tašte, s nemetalnom žličicom, ujutro. Sada sam od Claudine dobila posve suprotne informacije.

Danas sam je probala, bila mi je slatka, a ja sam čitala da je mliječ inače gorka i nepodnošljiva.
Zora Evenei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 08:35   #72
Thumbs up

Quote:
Sven81 kaže: Pogledaj post
da li ju je netko koristio, od kojeg proizvođača i kakva su vam iskustva?

koliko sam saznao, odlična je za masu toga; jačanje imunološkog sustava, ima antibakterijska i antivirusna svojstva, za alergiju i astmu, reguliranje rada kompletnog organizma...
Ako ste čuli za solarnu yogu,tada vam može biti jasno da najbolji efekt djelovanja sunčeve svjetlosti u ljudskom tijelu se postiže kada imamo u tijelu dobru električnu provodljivost a za to je izotop zlata najbolja stvar ima ga i u matičnoj mlječi samo neznam u kojem omjeru.
superday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.