Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2006., 19:47   #21
pa gle..
igrale mi cure (nas 10-ak) onu bzvz igru - nikad nisam.. i sad doslo pitanje ''jeste li ikada mastrubirale'' a ja i jedna frendica jedine popile cugu i nasmijale se. A ostale se opalile smijati, ne znam zasto? Kazu one meni - ajme, ti mastrubiras? Ja se pocela smijati i pitam ih - kaj vi ne?
Na kraju zakljucih da se pola njih ne usudi 'to' raditi, a ova druga cura koja je rekla da se ne pipka, neki dan mi rekla da ona to vec 2 godine radi.. Kuzis, muljala je.. Ali tu se opet radi o nepovjerenju, a ne o tome da bi ona meni lagala. Nije htjela pred svima reci jer nije kao ja da nema dlake na jeziku.. a i ne zeli se svakoj od njih povjeriti
Evo, znam 5 frendica za koje sam ziher da ne mastr, a od tih 5 jedna spavala s deckom ali nikad nije rucni radila
bash smo o tome danas pricale i kaze da ona ne zna kak se to radi?!
poludit cu s njom..
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 19:47   #22
Quote:
walter kaže:
Ili da obožavaju Cosmo.
ili pak da masturbiraju na waltera
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 19:55   #23
eto zato je bolje biti muško....svi pričaju o svemu..nema frke...a ne ženke sve kao svetice a vole ga primiti više nego išta
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 20:52   #24
Svaki je covjek drukciji, ako netko voli vise istrazivati ili manje svoje tijelo, to je individualno. Ljudi imaju vece ili manje tjelesne potrebe.

Neke zenske ne vole pricat o tome jer se vjerojatno srame ili su tako odgojene.
Iskreno, bivsa kolegica kad se udavala, ni ona ni muz nisu znali di triba ubosti.
Nikad nije niti istrazivala svoje tijelo ni nista. Trebalo im je par dana da skuze sto triba napraviti. Pitala je rodjakinje sto triba raditi.
Muz sad voli sex i sve, ali ona i dalje gleda to kao na bracnu obavezu ili to bar meni govori tako jer se srami.
__________________
I don't mind arguing with myself. It's when I lose that it bothers me
Mariette is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 21:01   #25
Quote:
Thandie kaže:
Pa pokaži joj ti kako se to radi
perverznjaco
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 22:16   #26
mislim da je ok istrazit svoje tijelo ali zapravo nije neophodno, jer je u neku ruku svejedno dal ce cura istrazit svoje tijelo sama ili tek kad bude s nekim deckom pa zajedno s njim, bitnan je konacni cilj - da ga upozna zar ne
a slazem se sa gore spominjanim da je normalno da decki pricaju a samozadovoljavanju a cure ne... zasto - ne znam... ali ja zapravo ne volim bas previse pricat o intimi nikakvoj pa ni toj tako da nisam bas mjerodavna
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 22:26   #27
Quote:
frikusha kaže:
imam i ja frendicu koja nije mastr, al spava s deckom normalno (iako joj nije nesto)
Zar je to međusobno povezano?

Isus, kae ovo - najezda dječjeg vrtića na ŽK?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 00:21   #28
ja nisam masturbirala prije sexa, ali ja se sexam od 15e godine od tad ne prestajem masturbirat danonoćno

situacija u društvu koji zatupljuje curice da ni ne gledaju svoje pičkice a kamoli znaju nešto o njima je jako jako loša.

tko nam je nabio krivnju masturbiranja?
zmajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 00:25   #29
Quote:
hana kaže:
a slazem se sa gore spominjanim da je normalno da decki pricaju a samozadovoljavanju a cure ne... zasto - ne znam... ali ja zapravo ne volim bas previse pricat o intimi nikakvoj pa ni toj tako da nisam bas mjerodavna

ja mislim da je normalno i potrebno s prijateljem dijelit emocije radosti i tuge. pa sad ak kažem frendici kako ludo svršavam da gubim svijest, šta tu ima loše ne u previše detalja ali nisam sigurna da je jaka šutnja zdrav odnos prema tim stvarima..

mislim, šta glumimo 2 čovjeka a ovog se unutra jako sramimo pa ćemo lagat da ne masturbiramo?!
zmajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 00:38   #30
Quote:
patuljica kaže:
imam puno prijateljica koje se nisu samozadovoljavale prije prvog seksa,ili jesu ali samo podrazivanjem klitorisa,a vaginu su ostavljale "netaknutom".meni je to podosta cudno i nastrano,ali ajde.pa me zanima koliko je to rasirena pojava,
...
meni je puno ugodnije samo podraživanjem klitorisa. vrlo, vrlo rijetko mi je došlo da želim imati nešto u vagini kad se samozadovoljavam. kad sam s dečkom je druga priča...volim sve što mi radi. ali kad sam sama -nije mi nešto. tak je bilo i prije prvog seksa.
 
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 03:32   #31
Quote:
Thandie kaže:
Većinu cura prvi put ili ne boli uopće ili jako malo, neugodno može biti samo zato jer nemaš pojma šta te čeka .. mali postotak ima jako bolan prvi put.

Razvaljivanje himena? Nema potrebe da to radiš sama
uopce ne kuzim poantu zasto i bi?!a razvala himena pak najmanje boli!
sve ovisi o velicinama,sirinama,duzinama,dubinama i elasticitetima...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 03:50   #32
Quote:
patuljica kaže:
...zasto si cure ne potrgaju same himen i razvale se umjesto da to isto rade s deckom sto je pretpostavljam bolnije(znam da se mnoge boje boli pri prvom odnosu).
mozes li mi molim te objasniti tu tehniku prokidanja himena SAMA jer fakat mi nije jasno i nemoj mi prodavat onu foru "pa prstom" jer bi morala imat gorostasne prste
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 04:29   #33
ko ET valjda!

nego,najbolje su mi one koje su nevinost izgubile na biciklu...to mi je vic stoljeca!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 11:00   #34
Quote:
zmajna kaže:
ja mislim da je normalno i potrebno s prijateljem dijelit emocije radosti i tuge. pa sad ak kažem frendici kako ludo svršavam da gubim svijest, šta tu ima loše ne u previše detalja ali nisam sigurna da je jaka šutnja zdrav odnos prema tim stvarima..

mislim, šta glumimo 2 čovjeka a ovog se unutra jako sramimo pa ćemo lagat da ne masturbiramo?!
za podijelit intimne stvari s nekim trebas imat jakoo dobrog i bliskog prijatelja s kojim si ostvario takav odnos da si sve govorite a moja prijateljstva i nisu bila na toj razini, nekad zbog mene, nekad zbog druge strane, daleko od tog da nismo bili dobri prijatelji ali jednostavno se neke stvari nisu pretresale i sta cu ja onda forsirat... ali eto s deckom sad npr mogu o svemu i guess...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 11:07   #35
Quote:
Lali Puna kaže:
samozadovoljavalese samozadovolajvaju
Lali, zakaj ti se ovak spetljao jezik/prst kod ovog?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 12:12   #36
Quote:
zmajna kaže:
ja nisam masturbirala prije sexa, ali ja se sexam od 15e godine od tad ne prestajem masturbirat danonoćno

situacija u društvu koji zatupljuje curice da ni ne gledaju svoje pičkice a kamoli znaju nešto o njima je jako jako loša.

tko nam je nabio krivnju masturbiranja?

Pa to se zna, katolički odgoj i crkva.....

U knjizi "Razgovori s Bogom" ima interesantna tema općenito o sexu, pa tako i o masturbiranju....
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 13:04   #37
Quote:
magic blue kaže:
mozes li mi molim te objasniti tu tehniku prokidanja himena SAMA jer fakat mi nije jasno i nemoj mi prodavat onu foru "pa prstom" jer bi morala imat gorostasne prste
evo,da objasnim.dakle kad su se cure oko mene pocinjale seksati,postojala je fama o Bolnom Probijanju Himena Pri Prvom Seksu.ocito je to bilo samo u to vrijeme...ali kao sto sam vec rekla,jedna cura se dvoumila bi li joj to dragi napravio prstom prije seksa da bi ju manje bolilo,a i znam jednu curu koja si je sama poderala himen upravo zato da joj prvi seks ne bi bio bolan.ne znam cime,mozda je imala kakvu svijecu ili nesto sto joj se dopalo .sad mozete reci da je to nebulozno,ja fakat ne znam jer me seks nikad nije bolio a himen ne znam da li sam ikad i imala,nekako je misteriozno nestao,ne znam kad ni kako,ali poanta je u tome da ako su cure vjerovale(s razlogom ili bez)da ce ih prvi seks boljeti jer puca himen,zasto to nisu same napravile?
a i inace mi je taj himen misteriozan,nikako da upoznam nekog tko zna gdje je,kak izgleda i cemu sve to sve je to jedna velika zavjera da nas se odrzi cednima
@creative:tnx na konstruktivnom komentaru.pretpostavljam da nisi odmah svrsavala vaginalno sa dragim,nego si se morala "nauciti"tome,pa me zanima da li mislis da bi to islo brze da si se, prije nego si se pocela seksati, sama naucila dovesti do vaginalnog?
u biti mi je dosta nelogicno,onako evolucijski gledano,zasto decki kad se pocnu seksati moraju nauciti kako da traje dulje,a cure moraju nauciti kako da uopce svrse?!pa da to tako normalno funkcionira (kod recimo zivotinja koje nemaju nikakve tabue niti civilizacijske pritiske) nastavak vrste bi bio blago ugrozen.koliko ja znam,zenin orgazam povecava sansu za dobiti dijete,&orgazam i sluzi tomu da bi se zivine rado razmnozavale.
i naravno,i dalje mi nije jasno zasto mnoge cure ne masturbiraju nego svoju seksualnost pocnu istrazivati tek sa deckom. pogotovo jer sam ja odrasla u obitelji u kojoj je seks i tijelo bio toliki tabu(u toj mjeri da,kad sam dobila prvu menstruaciju,jedva sam znala sta je sad to)pa me to svejedno nije sprijecilo
eto.valjda sam sad konacno bila jasna.prosvijetlite me,molim
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 13:08   #38
Quote:
patuljica kaže:
imam puno prijateljica koje se nisu samozadovoljavale prije prvog seksa,ili jesu ali samo podrazivanjem klitorisa,a vaginu su ostavljale "netaknutom".meni je to podosta cudno i nastrano,ali ajde.pa me zanima koliko je to rasirena pojava,
da li je za ocekivati da ce te cure trebati vise vremena da nauce svrsavati sa deckom(odnosno uopce), i ZASTO cure tretitaju svoju picku kao kao nesto sto samo presvijetli gospodin kurac smije dotaknuti.

i da se objasnim,ja sam kao i vecina cura odrasla u dosta patrijarhalnoj obitelji i bila pod utjecajem zagrizenih katolika,pa sam svejedno istrazivala svoje tijelo od kad znam za sebe(iako sa griznjom savjesti)
meni je isto tako tvoje razmisljanje neobicno
a zasto ti je 'cudno i nastrano' nemam pojma

ja nisam kao ti i vecina tvojih prijateljca odrasla niti u patrijarhalnoj niti katolickoj obitelji niti me ikad mucila griznja savjesti pa svejedno nisam 'istrazivala svoje tijelo'
razlog upoce nije bio da sam se cuvala 'za presvjetlog gospodina kurca' vec jednostavno nisam osjecala nikakvu potrebu za tim

cudesno, ali eto.. nismo svi isti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 13:28   #39
Quote:
joujou kaže:
...razlog upoce nije bio da sam se cuvala 'za presvjetlog gospodina kurca' vec jednostavno nisam osjecala nikakvu potrebu za tim
e ovo mi FAKAT nije jasno.istrazivanje svoje seksualnosti je sasvim prirodna stvar koju radis bez nekog planiranja ni razmisljanja,dakle mora biti neki vanjski snazni pritisak koji ce te sprijeciti u tome.
pa djeca vec oko 5-e godine pocinju razvijati svoju seksualnost,naravno vrlo lagano i polako,pa onda mislim najkasnije oko 13,14-e imas potrebu za "olaksanjem",dakle ili si se vrlo,vrlo rano pocela redovito seksati da se rijesis napetosti ili sta?pa nije ti se libido probudio tek nakon prvog seksa.
i zato mi je cudno i nastrano,ja bar tako gledam na to:ako si dovoljno napaljena pa valjda ces si sama pomoci,neces cekati i potiskivati to dok ne nadjes decka.ispada da je moralno prihvatljivije seksati se nego masturbirati.meni nelogicno
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 13:36   #40
Quote:
patuljica kaže:
e ovo mi FAKAT nije jasno.istrazivanje svoje seksualnosti je sasvim prirodna stvar koju radis bez nekog planiranja ni razmisljanja,dakle mora biti neki vanjski snazni pritisak koji ce te sprijeciti u tome..... ispada da je moralno prihvatljivije seksati se nego masturbirati.meni nelogicno
meni nije jasno kakve veze moral ima s tim?
glupo je reci da nisam bila svijesna svoje seksualnosti i da nisam znala za masturbiranje ili stogod... jednostavno nisam to prakticirala, nisam imala potrebu za tim
moral doista nema veze s tim... barem ne za nas tradicijom neopterecene
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.