Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2006., 00:38   #61
ljudi ja sam iz trećeg pokušaja upala na erf(sp) i savršeno mi je...od kad je počeo faks osmijeh mi ne silazi s lica...brijem da ni neće bar do prvog kolokvija....
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 22:06   #62
Quote:
nanina kaže:
Želim ti dobrodošlicu i evo informacija za koje znam: Nekad je na našem faksu bilo izvanrednog studija no Bolognja je sve izmjenila. Mislim da to više ne postoji, tj. sada postoji jedino redoviti studij uz ili bez plačanja. U našoj prvoj godini (prva generacija bolognskih kunića) nisu postojali izvanredni studenti. Jedini par takvih su bili oni koji su pali s više godine.
Neznam dal sam ti pomogla ali bar neka informacija dok čekaš na referadu. Samo strpljenja, uhvatit ćeš ih i ti na dobar dan pa buju ti sve objasnili
Nanina, puno ti hvala na odgovoru!

Baš šteta, nekako bi mi više odgovarao izv. studij, jer završavam drugi fax ( predšk. odgoj ), pa moram odraditi pripravnički, a uz posao u vrtiću ne znam baš kolko bi mi vremena ostalo za redovno studiranje. A možda se ipak da nešto iskemijati... U svakom slučaju hvala i pozdrav!
manny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 16:15   #63
Quote:
manny kaže:
Nanina, puno ti hvala na odgovoru!

Baš šteta, nekako bi mi više odgovarao izv. studij, jer završavam drugi fax ( predšk. odgoj ), pa moram odraditi pripravnički, a uz posao u vrtiću ne znam baš kolko bi mi vremena ostalo za redovno studiranje. A možda se ipak da nešto iskemijati... U svakom slučaju hvala i pozdrav!
Jedna naša kolegica je isto završavala učiteljsku kad je upisala s nama logopediju i uspjela je sve posložiti. Tak da se isplati raspitat na faksu kak to funkcionira.Možda ti se posreći. Pozdrav
__________________
Ambicioznost je jadan izgovor za one koji nemaju dovoljno smisla za lijenost.
nanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 18:54   #64
Quote:
nanina kaže:
Jedna naša kolegica je isto završavala učiteljsku kad je upisala s nama logopediju i uspjela je sve posložiti. Tak da se isplati raspitat na faksu kak to funkcionira.Možda ti se posreći. Pozdrav


Baš ti hvala za ovu informaciju, otići ću jedan dan do referade, pa ću se detaljnije raspitati. A ti studiraš logopediju? Kako ti je na faksu, jesi zadovoljna? I ono klasično pitanje : jel težak faks? Kakve su ti mogućnosti za posao, mislim jel ima logopeda na burzi ili se ipak lakše nađe posao? Sori ak te gnjavim, ali baš me zanima.

Pozdrav!
manny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 21:30   #65
Quote:
manny kaže:
Baš ti hvala za ovu informaciju, otići ću jedan dan do referade, pa ću se detaljnije raspitati. A ti studiraš logopediju? Kako ti je na faksu, jesi zadovoljna? I ono klasično pitanje : jel težak faks? Kakve su ti mogućnosti za posao, mislim jel ima logopeda na burzi ili se ipak lakše nađe posao? Sori ak te gnjavim, ali baš me zanima.

Pozdrav!
S faksom sam zadovoljna-ima svojih mana ali i vrlina . No definitivno je super kaj su profesori doista zainteresirani da te nešto nauče i večina se jako trudi da ide ukorak s ovim promjenama i tehnologijom. Sam faks je srednje težak- to ti ovisi i na kojem si smjeru, no ako te nešto takvo zanima onda je ponekad i prava uživancija jer možeš puno naučit. A i nije takav napor da si 24h na faksu (barem sad na 2.godini )
Što se tiče posla neznam baš previše- uglavnom su nam pričali da je potreba za logopedima velika, ali da se još ne otvaraju dovoljno radnih mjesta, no nema tako velike nezaposlenosti. Fora ti je i u tome da ljudi koji dođu iz nekim manjih mjesta znaju imati već zagarantiran posao ak se vrate nazad. A i svaka godina ti ima 30-tak studenata. Znači nije loše.
Sam pitaj ak te kaj zanima, pomoći ću kolko mogu. Pozdrav
__________________
Ambicioznost je jadan izgovor za one koji nemaju dovoljno smisla za lijenost.
nanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 12:25   #66
nosim loše vijesti...ja sam na 2 godini izvanredno...i nama su rekli da smo zadnja generacija, da više neće prakticirati takav način studija...samo redovno
minc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 20:59   #67
Quote:
minc kaže:
nosim loše vijesti...ja sam na 2 godini izvanredno...i nama su rekli da smo zadnja generacija, da više neće prakticirati takav način studija...samo redovno

Ajoj, pa da, čim meni nešto zapne za oko, eto ti problema. Ma dobro, ustvari imam još vremena do sljedeće godine dobro se raspitat i razmisliti. Tenks na infou, sretno na faksu!
manny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 21:08   #68
Quote:
nanina kaže:


S faksom sam zadovoljna-ima svojih mana ali i vrlina . No definitivno je super kaj su profesori doista zainteresirani da te nešto nauče i večina se jako trudi da ide ukorak s ovim promjenama i tehnologijom. Sam faks je srednje težak- to ti ovisi i na kojem si smjeru, no ako te nešto takvo zanima onda je ponekad i prava uživancija jer možeš puno naučit. A i nije takav napor da si 24h na faksu (barem sad na 2.godini )
Što se tiče posla neznam baš previše- uglavnom su nam pričali da je potreba za logopedima velika, ali da se još ne otvaraju dovoljno radnih mjesta, no nema tako velike nezaposlenosti. Fora ti je i u tome da ljudi koji dođu iz nekim manjih mjesta znaju imati već zagarantiran posao ak se vrate nazad. A i svaka godina ti ima 30-tak studenata. Znači nije loše.
Sam pitaj ak te kaj zanima, pomoći ću kolko mogu. Pozdrav

Drago mi je da ti se sviđa na faksu, u pravu si, ako te nešto zanima, ništa nije teško ( tako barem kažu )
Ajde drž se, pozdrav!
manny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 21:49   #69
Quote:
manny kaže:
Ajoj, pa da, čim meni nešto zapne za oko, eto ti problema. Ma dobro, ustvari imam još vremena do sljedeće godine dobro se raspitat i razmisliti. Tenks na infou, sretno na faksu!

nadam se da ćeš uspjeti...faks stvarno nije jako težak...sretno
minc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 03:25   #70
Da....faks nije tezak sam po sebi,al je zato tu NEORGANIZIRANOST referade i te, sl. stvari.....
Imamo turnusnu nastavu...i hrpu problema s rasporedom kojeg nitko nece sredit...
uf....a stariji kayu da to jos nista nije naspram onog kaj nas ceka....joj,joj
 
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 20:59   #71
Quote:
minc kaže:
nadam se da ćeš uspjeti...faks stvarno nije jako težak...sretno

Tenks!
manny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 21:29   #72
Quote:
pipita5 kaže:
Da....faks nije tezak sam po sebi,al je zato tu NEORGANIZIRANOST referade i te, sl. stvari.....
Imamo turnusnu nastavu...i hrpu problema s rasporedom kojeg nitko nece sredit...
uf....a stariji kayu da to jos nista nije naspram onog kaj nas ceka....joj,joj

Samo da ti poželim dobrodošlicu u klub! Nemoj gubit živce jer će ti trebat za poslije. Ali i ta gnjavaža ima svoje čari. Život bi nam bio dosadan da nam svako malo nekaj krivo ne izorganiziraju
__________________
Ambicioznost je jadan izgovor za one koji nemaju dovoljno smisla za lijenost.
nanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 10:45   #73
skrećem s teme, al da je Igor naš dragi stavio rokove za Neurologiju? jel netko zna?
bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:15   #74
ja sam to sve prosla.....diplomirala ove godine logopediju.....posla nema. ne otvaraju dosta mjesta...primaju preko veze pa nas posao rade nestrucnjaci (ucitelji, psiholozi ili rehabilitatori...). uglavnom uzas. al na faksu je bilo super. zanimljivo, ne previse tesko!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 12:03   #75
bok! ima možda koga s erf-a?ja bi htjela ove godine probat na logopediju,ali stvarno neznam dali mi se uopće isplati jer čujem da ih jako malo primaju..a prijemni usto ima i usmeni dio pa tamo možeš sve zeznut.
Što mi preporučujete? kako je vama bilo na prijemnom,jel teško,što se traži? kak je uopće studirat tamo? molim pomoć,stvarno neznam šta da radim..
thanks..
tajcika5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 15:53   #76
Quote:
tajcika5 kaže: Pogledaj post
bok! ima možda koga s erf-a?ja bi htjela ove godine probat na logopediju,ali stvarno neznam dali mi se uopće isplati jer čujem da ih jako malo primaju..a prijemni usto ima i usmeni dio pa tamo možeš sve zeznut.
Što mi preporučujete? kako je vama bilo na prijemnom,jel teško,što se traži? kak je uopće studirat tamo? molim pomoć,stvarno neznam šta da radim..
thanks..
Uvijek vrijedi probat . Na logopediju primaju 30-tak ljudi, strašno zvuči al nadaš se da si među njima . Usmenog se ne trebaš bojat jer ti je to više neki razgovor, pa većinom nije tak grozno. Poslije tog imaš provjeru stranog jezika- što ti je u biti mali tekstić i par pitanja. Sve u svemu ti je najbitniji rezultat na pismenom.
__________________
Ambicioznost je jadan izgovor za one koji nemaju dovoljno smisla za lijenost.
nanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 15:00   #77
Quote:
nanina kaže: Pogledaj post
Uvijek vrijedi probat . Na logopediju primaju 30-tak ljudi, strašno zvuči al nadaš se da si među njima . Usmenog se ne trebaš bojat jer ti je to više neki razgovor, pa većinom nije tak grozno. Poslije tog imaš provjeru stranog jezika- što ti je u biti mali tekstić i par pitanja. Sve u svemu ti je najbitniji rezultat na pismenom.


A jel ima gdje za kupiti pitanja za prijemne? što traže na prijemnom,jeli jako teško,detalji ili baš stvarno ono što je u knjigama? kolko se ljudi uopće prijavi, ima li kakve šanse da uopće upadnem? puno hvala..
tajcika5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 20:10   #78
Quote:
tajcika5 kaže: Pogledaj post
A jel ima gdje za kupiti pitanja za prijemne? što traže na prijemnom,jeli jako teško,detalji ili baš stvarno ono što je u knjigama? kolko se ljudi uopće prijavi, ima li kakve šanse da uopće upadnem? puno hvala..
Koliko znam nema za kupit, možda je ove godine bilo pa trebaš pitat. Pitanja su doista iz knjige i nisu toliko dataljna. Neznam koliko se ljudi prijavi al zvoni mi u glavi broj 70-tak No važnije ti je koliko ljudi pređe prag jer oni idu na usmeni. Šanse stvarno ima ak daš sve od sebe, više se prestrašiš kad čuješ da primaju 30 ljudi.
__________________
Ambicioznost je jadan izgovor za one koji nemaju dovoljno smisla za lijenost.
nanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 21:13   #79
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
molim sve upucene za informacije o studiju logopdeije i poremecaja u ponasanju. trazila sam po netu, no nema bas previse toga. ako ima netko tko to studira, zanima me vise o predmetima, profesorima i slicno...
anyone?
nemoj na usmenom iz motivacije za poremećaje u ponašanju reći da si ZA uvođenje smrtne kazne..... nećeš dobro proći
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 11:48   #80
Letimicno sam proletila kroz postove..... htjela bi upisati ERF ali kao izvanredan studij. Je li moguce ? Ima li tko od vas da je izvanredan student, recimo na socijalnoj pedagogiji ?
__________________
ne volim kad me uzmu na nišan
dal sam od njinih, il baš i nisam...
Kalidas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.