Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 17:39   #81
Quote:
una_mariposa kaže: Pogledaj post
Aha, očito se nešto čudno s njom događa. Čitala sam i da ju je ostavio onaj neki glumac Alex Gonzalez (tako nešto).

E, onaj prvi clip koji si stavila kad on dolazi (a ona nezna) to je još dok su bili zajedno? Da li je to njihova baš zajednička pjesma?

Eeee daaa...zašto se njemu kćer rodila u Miamiu ( a ne u Španjolskoj budući da su i on i Elena iz Espane) heheh i ja glupa pitanja postavljam

A ova Miley il kako već - skroz bezveze (
Da to je iz vremena dok su još bili zajedno, on je kao htel iznenadit C i super mu je uspjelo, ona se sva rastopila, a zbilja su bili zaljubljeni da mi se dimi iz ekrana dok gledam snimak na ytb
A kćer mu se rodila u Miamiu, jer oni tam zapravo žive . U Španjolsku idu samo na odmor, on je iz Almerie, ali normalno ima vilu u Barceloni, kao da mu je to problem uopće, ima se para ko blata
malo uspomena na 2005 nisam sigurna
[IMG] GIFSoup[/IMG]

[IMG] GIFSoup[/IMG]


[IMG] GIFSoup[/IMG]
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:55   #82
ne znam što se događa s Chenoom, ali ženska mi ima predobar glas.
znam da bi ovo moglo biti protumačeno kao flejmanje na ovoj temi, ali u Vuelvo a ti totalno nadmašuje Bisbala.
a i tekstovi njezinih pjesama su mi kvalitetniji, barem ono što sam čula.
možda zato jer razgovjetnije pjeva.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:16   #83
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post
ne znam što se događa s Chenoom, ali ženska mi ima predobar glas.
znam da bi ovo moglo biti protumačeno kao flejmanje na ovoj temi, ali u Vuelvo a ti totalno nadmašuje Bisbala.
a i tekstovi njezinih pjesama su mi kvalitetniji, barem ono što sam čula.
možda zato jer razgovjetnije pjeva.
sad smo malo off, ali i nismo jer se to tiče i Davida Bisbala, meni ona bolji glas ima, ali zajedno su ipak dobitna kombinacija, u njenim pjesmama ima toliko nostalgije, ja imam filing da ona njega nikad nije prežalila, dok mi se čini da je njemu čist fino u životu
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:23   #84
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
sad smo malo off, ali i nismo jer se to tiče i Davida Bisbala, meni ona bolji glas ima, ali zajedno su ipak dobitna kombinacija, u njenim pjesmama ima toliko nostalgije, ja imam filing da ona njega nikad nije prežalila, dok mi se čini da je njemu čist fino u životu
da, mislim da nismo off jer uspoređujemo njih dvoje.
ova stvar koju imam u potpisu - Volverte a ver mi je savršena. i meni djeluje kao da ga nije preboljela. a možda se radi i o povrijeđenom egu ako ju je stvarno ostavio na tako ružan način.
uglavnom, najbolja njihova suradnja mi je baš Vuelvo a ti. nadam se da će jednom i doći do toga.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:57   #85
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post
da, mislim da nismo off jer uspoređujemo njih dvoje.
ova stvar koju imam u potpisu - Volverte a ver mi je savršena. i meni djeluje kao da ga nije preboljela. a možda se radi i o povrijeđenom egu ako ju je stvarno ostavio na tako ružan način.
uglavnom, najbolja njihova suradnja mi je baš Vuelvo a ti. nadam se da će jednom i doći do toga.
ima nas dosta koji navijamo za to, mada znaš li kaj bi mediji napravili od te suradnje, to bi bilo teorija za poludit, ali meni paše
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 23:18   #86
Ne znam da li ste vidle i da li ste već stavljale tu, evo jedna snimka kad je bio mali

http://www.youtube.com/watch?v=anbfE65fDNU
Wapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 01:15   #87
Quote:
Wapa kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ste vidle i da li ste već stavljale tu, evo jedna snimka kad je bio mali

http://www.youtube.com/watch?v=anbfE65fDNU
nikad mu dost pjevanja, super mi je snimak
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 23:09   #88
Meni su oni zajedno aaaaa....baš super. Za gledat i slušat
Koliko oni uopće imaju zajedničkih dueta? Vuelvo a ti, El alma en pie, Escondidos...?

Evo baš sam pročitala da dolazi u Španjolsku i da će tijekom ljeta održati koncerte u 32 grada- turneja Sin mirar atras.

Ma oni su tako bili zaljubljeni Neznam, bar meni baš su se posebno nekako gledali
I ona se skoro poslije svake pjesme se rasplakala i onda ju on zagrli ...aaaa...
hahaha mlatim bezveze

Još nešto- ovi gore gifovi- da li je to njihov zadnji zajednički nastup?

Zadnje uređivanje una_mariposa : 23.06.2010. at 23:16.
una_mariposa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 01:09   #89
Quote:
una_mariposa kaže: Pogledaj post
Meni su oni zajedno aaaaa....baš super. Za gledat i slušat
Koliko oni uopće imaju zajedničkih dueta? Vuelvo a ti, El alma en pie, Escondidos...?

Evo baš sam pročitala da dolazi u Španjolsku i da će tijekom ljeta održati koncerte u 32 grada- turneja Sin mirar atras.

Ma oni su tako bili zaljubljeni Neznam, bar meni baš su se posebno nekako gledali
I ona se skoro poslije svake pjesme se rasplakala i onda ju on zagrli ...aaaa...
hahaha mlatim bezveze

Još nešto- ovi gore gifovi- da li je to njihov zadnji zajednički nastup?
Potpisujem cijeli post
Za boldano: da, tak barem piše ispod snimka na ytb
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 15:39   #90
Malo nas je tu dobro znam da nije baš William Levy, al ipak!
Dođite ljudi aaaaaaa tek smo na 3. stranici

http://www.univision.com/content/con...tml?cid=808302

Evo to je jedan intervju od Chenoe u kojem ona valjda napokon govori kako ju je ostavio Bisbal, kako je bila glupa jer u tom trenutku je vjerovala da ne prekidaju zbog nekog trećeg, a Elena je već tada bila u igri.
una_mariposa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:49   #91
Nedavno sam počela slušati Bisbija, i, što reći, stvarno me očarao. Rijetki glazbenici me tako oduševe da ih slušam po cijele dane, ali evo, njega ne mogu prestati slušati. Također, on je iznimka jer sam uglavnom rock/metal/punk nastrojena. Quien me iba a decir, Esta ausencia, Silencio...
Obožavam njegove pjesme, ima SAVRŠEN glas, snažan, a opet melodičan i, eh, nekako romantičan. Brzo ću ja naučiti španjolski.
I prezgodan je, eto, morala sam to reći.
Roxette97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:17   #92
Ima specifičan glas, uvijek bih ga prepoznala. Odličan pjevač
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 00:33   #93
Quote:
bela_03 kaže: Pogledaj post
Ima specifičan glas, uvijek bih ga prepoznala. Odličan pjevač
Da, stvarno je savršen. Mislim da će mi on prerasti u opsesiju.
Roxette97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 14:57   #94
hahaha, kolko ste se raspisale, napokon nešto
svi dueti s chenoom su mi super, a i ona ima predobre stvari, isprva ju nisam htjela slušat, al kad sam čula, woooow

ova stvar s rihannom je odlična
http://www.youtube.com/watch?v=40ovE...eature=related

a jedna od omiljenih mi je:
http://www.youtube.com/watch?v=EwisIxqNN0M
to je kao himna od almerije, grada iz kojeg dolazi David
zagorka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 17:00   #95
Baš mi je drago da ima sve više fanova glazbe na španjolskom...
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:48   #96
Quote:
kj1504 kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago da ima sve više fanova glazbe na španjolskom...
To mi je jedan od najdražih žanrova glazbe jer čak i španjolski pop ima neki flamenco štih. The Gypsy Kings, stare Shakirine pjesme, Ricky Martin... Jako mi se sviđa španjolska glazba, pogotovo Bisbalove pjesme.
Viva Espana!
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark, and professionals built the Titanic.
Roxette97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:51   #97
Quote:
zagorka27 kaže: Pogledaj post
hahaha, kolko ste se raspisale, napokon nešto
svi dueti s chenoom su mi super, a i ona ima predobre stvari, isprva ju nisam htjela slušat, al kad sam čula, woooow

ova stvar s rihannom je odlična
http://www.youtube.com/watch?v=40ovE...eature=related

a jedna od omiljenih mi je:
http://www.youtube.com/watch?v=EwisIxqNN0M
to je kao himna od almerije, grada iz kojeg dolazi David
Jako mi se sviđa Almeria.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark, and professionals built the Titanic.
Roxette97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 21:23   #98
Hej ekipa! Pozdrav svim forumašicama, napokon ima vas više, ! Sad sam u gužvi tipkamo se kasnije!
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 12:43   #99
Koke, napokon nas se nešto skupilo. Istina more, kupanje & sunčanje nam oduzimaju previše vremena tako da se nadam da ćemo više preko zime tipkati o Bisbalu

Uživajte
una_mariposa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 16:32   #100
Meni su Torre de Babel sa Wisin y Yandelom i Buleria najmrak, a na Desnudate mujer mi izaziva trnce. On mi je super. Uz Davida Civeru najbolji španjolski pjevac medu mladima. Ovaj zadnji album me malo razocarao jer je neusporedivo los spram ostalih, ali jedan los mu se moze oprostiti.
D_Arcangelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.