Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 11:31   #2781
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
Moja preporuka ti je poliklinika Gulic, tamo ti rade iskljucivo otorinci pa mislim da se oni vise bave operacijama nosa i vise su u tome opcenito...Ja sam bila tamo prije mj. dana u vezi sekundarne rino jer prva nije prosla dobro.. Eto ti vidi...
Hvala, u međuvremenu sam otišla kod dr-a kojeg sam prvog spomenula (maksilofacijalni kirurg iako uglavnom radi estetiku), potvrdio je mišljenje da obavezno treba septoplastika iako bi on "usput" malo i korigirao estetski (što ja NE želim).
OK, još manje od mjesec dana do operacije
ryell is offline  
Old 23.05.2010., 15:30   #2782
Quote:
ivan3333 kaže: Pogledaj post
evo i slike http://i821.photobucket.com/albums/z...an3333/nos.jpg
lijevo je odma nakon skidanja kalupa, desno je par dana nakon.
Gle, nitko ti ne moze reci nista konkretno, izmjenjat ce ti se nos jos slijedeca 2 mjeseca svakako, ali nemoj sad panicariti nego ga pusti da on dodje na svoje!
I bez brige, uzmi u obzir da ti je esteticar radio nos i napravio ga je sigurno tako da se dobije najbolji estetski dojam, tako da ce biti proporcionalan i ok, samo vrijeme mora uciniti svoje.

A prvo ti je bio uzak zbog kalupa, nece ti se sigurno ponovno vratiti na to stanje, jer kalup moraju stisnuti dosta da drzi kosti, pa on drzi i hrskavicini(donji) dio suzen, a sad se za par dana to unormalilo!
Anjaa is offline  
Old 23.05.2010., 21:30   #2783
Quote:
Anjaa kaže: Pogledaj post
Gle, nitko ti ne moze reci nista konkretno, izmjenjat ce ti se nos jos slijedeca 2 mjeseca svakako, ali nemoj sad panicariti nego ga pusti da on dodje na svoje!
I bez brige, uzmi u obzir da ti je esteticar radio nos i napravio ga je sigurno tako da se dobije najbolji estetski dojam, tako da ce biti proporcionalan i ok, samo vrijeme mora uciniti svoje.

A prvo ti je bio uzak zbog kalupa, nece ti se sigurno ponovno vratiti na to stanje, jer kalup moraju stisnuti dosta da drzi kosti, pa on drzi i hrskavicini(donji) dio suzen, a sad se za par dana to unormalilo!
Hvala, zvuci ko glas razuma,
ma malo me panika ulovila jer sam "radio" nos kod dr. koji je poznat po skoli uski i prcastih noseva, sto sam naravno tek kasnije procitao...pa me malo panika ulovila..
ivan3333 is offline  
Old 24.05.2010., 00:38   #2784
Pozdrav svima...

Naručila sam se kod doktora Dzepine (u prilazu Gjure Dezelica,on je s glumičićem u grupi) za 15.6.
Sad sam se totalno uspanicila zbog svega sto sam procitala opcenito...

Molim vas (vec sam jednom pitala i nitko mi nije odgovorio),jel imao tko kakva iskustva s njim,jel ista cuo za njega?
Ocajna sam...
FelisCatus9 is offline  
Old 24.05.2010., 14:37   #2785
Quote:
ivan3333 kaže: Pogledaj post
Hvala, zvuci ko glas razuma,
ma malo me panika ulovila jer sam "radio" nos kod dr. koji je poznat po skoli uski i prcastih noseva, sto sam naravno tek kasnije procitao...pa me malo panika ulovila..
Meni je nos duplo tanji i manji sad nego onda kad sam skinula kalup.
Ja sam zbog tog sretna full jer sam takav nos htjela-otok spada i dan dana- 2 ipo mjeseca su prosal.
MALENA ST is offline  
Old 25.05.2010., 22:34   #2786
Quote:
FelisCatus9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...

Naručila sam se kod doktora Dzepine (u prilazu Gjure Dezelica,on je s glumičićem u grupi) za 15.6.
Sad sam se totalno uspanicila zbog svega sto sam procitala opcenito...

Molim vas (vec sam jednom pitala i nitko mi nije odgovorio),jel imao tko kakva iskustva s njim,jel ista cuo za njega?
Ocajna sam...
Samo nemoj paničarit Tu sam grešku ja napravila.
Meni je od operacije prošlo 3 tjedna. Nekoliko dana prije operacije intenzivno sam proučavala ovaj forum. Naravno da su me se negativna iskustva puno više dojmila, naročito nesreće cura kojima je s nosa uzeto previše hrskavice i kojima je zbog toga nos deformiran.
Na operaciju sam došla potpuno šokirana i samo ponavljala doktoru, nemojte ga smanjiti previše, bolje premalo nego previše... i to sam i dobila... Moj nos je i dalje prevelik, nakon 13000 kn i 2 tjedna godišnjeg koji sam provela na kauču
Evo, umjesto da sam mirno objasnila čovjeku što i kako, ja sam paničarila, prestrašila njega i dobila polurezultat.
I šta sad? Stvarno mi se ne ide na novu operaciju, ali ovaj nos me živcira do ludila!!!
Dakle, nemoj paničarit ako imaš povjerenja u doktora. Ako nemaš, otkaži operaciju...
gost is offline  
Old 25.05.2010., 22:48   #2787
Iskreno, dal bi operirali nos da ste na mom mjestu. Imam samo 14, užasno sam iskompleksirana jedino i isključivo zbog nosa.
Kad pričam, onaj vrh nosa se miče o.O Ne znam kako to objasnit.
http://it.tinypic.com/r/2mzm64l/6
Živcira me ta grba užasno.
LadyMoonlight is offline  
Old 25.05.2010., 22:55   #2788
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Iskreno, dal bi operirali nos da ste na mom mjestu. Imam samo 14, užasno sam iskompleksirana jedino i isključivo zbog nosa.
Kad pričam, onaj vrh nosa se miče o.O Ne znam kako to objasnit.
http://it.tinypic.com/r/2mzm64l/6
Živcira me ta grba užasno.
NE, ili, ako hoces, ne jos!
Nitko te ionako nece ni htjeti operirati prije 18-e niti je to preporucljivo (eventualno kod teskih slucajeva opstrukcije disanja).
Dakle, ne razmisljaj o tome. Pricekaj par godina, do tada ces se saziviti sa svojim kompleksom i nadici ga ili ces operirati sto te smeta kada bude vrijeme za to. Nikome ne smeta tvoj nos u tim godinama. Da nije to, naslo bi se nesto drugo (bubam redom: kratke noge, rijetka kosa, skiljavost itd.). Tvoj tinejdzerski "kriz" je nos.
HelloShitty is offline  
Old 25.05.2010., 23:34   #2789
Nisam ni mislila sad, cekam jos 4 godine. Vecina govori da je oke, al meni nije ugodno s njim. Jednostavno muci me.. I naravno znaju se naci zli jezici koji provociraju zbog nosa...
LadyMoonlight is offline  
Old 26.05.2010., 17:09   #2790
Dragi forumaši i forumašice, predstavljam vam Moj Nos:

iz poluprofila izgleda kao da ima grbu, ali nema.... to je samo preširoka koštana baza
http://img709.imageshack.us/img709/8...pboard02hc.jpg

ta "grba" se anfas nastavlja u još širi bulbozan vrh
http://img29.imageshack.us/img29/1871/clipboard03vh.jpg

ptičja perspektiva
http://img442.imageshack.us/img442/1999/2605101624.jpg

ali zato iz profila izgleda.... normalno
http://img96.imageshack.us/img96/5773/2605101626.jpg

Eto, tješim se time što imam fin profil i fine uši ... kladim se da niko nema tako fine uši kao ja a inače imam i jako fine oči i usne, doduše, primjete se tek kada isječem nos sa slike
Ali nema veze, i onako mi svi gledaju u sise
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Old 26.05.2010., 19:24   #2791
Quote:
morning star ♀ kaže: Pogledaj post
Eto, tješim se time što imam fin profil i fine uši ... kladim se da niko nema tako fine uši kao ja a inače imam i jako fine oči i usne, doduše, primjete se tek kada isječem nos sa slike
Ali nema veze, i onako mi svi gledaju u sise
Predobra!
Anjaa is offline  
Old 26.05.2010., 21:31   #2792
Izgleda.... normalno (lol) i prirodno jer i jeste moja 100% prirodna krtola u pitanju Dakle permanentno stanje krasne face, nikakav postoperativni otok.
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Old 26.05.2010., 21:45   #2793
Quote:
morning star ♀ kaže: Pogledaj post
Izgleda.... normalno (lol) i prirodno jer i jeste moja 100% prirodna krtola u pitanju Dakle permanentno stanje krasne face, nikakav postoperativni otok.
ups
Eva Destruction is offline  
Old 27.05.2010., 21:06   #2794
Quote:
gost kaže: Pogledaj post
Samo nemoj paničarit Tu sam grešku ja napravila.
Meni je od operacije prošlo 3 tjedna. Nekoliko dana prije operacije intenzivno sam proučavala ovaj forum. Naravno da su me se negativna iskustva puno više dojmila, naročito nesreće cura kojima je s nosa uzeto previše hrskavice i kojima je zbog toga nos deformiran.
Na operaciju sam došla potpuno šokirana i samo ponavljala doktoru, nemojte ga smanjiti previše, bolje premalo nego previše... i to sam i dobila... Moj nos je i dalje prevelik, nakon 13000 kn i 2 tjedna godišnjeg koji sam provela na kauču
Evo, umjesto da sam mirno objasnila čovjeku što i kako, ja sam paničarila, prestrašila njega i dobila polurezultat.
I šta sad? Stvarno mi se ne ide na novu operaciju, ali ovaj nos me živcira do ludila!!!
Dakle, nemoj paničarit ako imaš povjerenja u doktora. Ako nemaš, otkaži operaciju...


Hvala...
Ma tak i ja visim po forumima od jutra do sutra...
Neznam šta sve nisam procitala... XD

Kod kog si bila molim te?
Moze i na privatno... :-)
FelisCatus9 is offline  
Old 28.05.2010., 10:25   #2795
Quote:
* Ling * kaže: Pogledaj post
Jel možda netko zna kod koga je Lejla Šehović operirala nos?
Znam da sam u jednom intervjuu pročitala da ne žali što ga je operirala i da je zadovoljna.
Meni se isto sviđa kako joj je nos sređen, dok za neke druge zvjezdice to ne mogu reći
Operirala je nos kod Glumičića.
anajrimx is offline  
Old 28.05.2010., 10:39   #2796
Quote:
gost kaže: Pogledaj post
Samo nemoj paničarit Tu sam grešku ja napravila.
Meni je od operacije prošlo 3 tjedna. Nekoliko dana prije operacije intenzivno sam proučavala ovaj forum. Naravno da su me se negativna iskustva puno više dojmila, naročito nesreće cura kojima je s nosa uzeto previše hrskavice i kojima je zbog toga nos deformiran.
Na operaciju sam došla potpuno šokirana i samo ponavljala doktoru, nemojte ga smanjiti previše, bolje premalo nego previše... i to sam i dobila... Moj nos je i dalje prevelik, nakon 13000 kn i 2 tjedna godišnjeg koji sam provela na kauču
Evo, umjesto da sam mirno objasnila čovjeku što i kako, ja sam paničarila, prestrašila njega i dobila polurezultat.
I šta sad? Stvarno mi se ne ide na novu operaciju, ali ovaj nos me živcira do ludila!!!
Dakle, nemoj paničarit ako imaš povjerenja u doktora. Ako nemaš, otkaži operaciju...
i mene zanima kod kog si bila ? jer ću uskoro na operaciju, ali još nisam odlučila kod kog..i isto mislim da treba nać doktora kojem vjeruješ da će to napraviti kak treba
anajrimx is offline  
Old 29.05.2010., 13:33   #2797
Quote:
spagirl kaže: Pogledaj post
evo skinula i zadnji flaster,i nosic je jako lijep samo je jos jako otecen oko ociju i u sredini pa malo i izgledam ko svinja ali i to ce proci.bila sam kod dr kincla,cijena 1700 eura.pitaj ako te jos sta zanima.pozz
i ja sam bila kod dr.kinčla i moram priznati da sam jako jako zadovoljna
toplo bih ga preporučila svima, i za nos i za grudi, oboje je napravio fantastičan posao, zadržao je prirodan izgled tako da
ivy2206 is offline  
Old 01.06.2010., 02:02   #2798
Uf, jesam se načitala Ovako, htjela bi na operaciju eventualno ali trenutno nisam u mogućnosti financijski.

Dakle, ja sam kao klinka slomila nos, s vremenom se totalno iskrivio i sad imam tipičan orlovski, ali nije onako vještičji zakrivljen nego ima onu stepenicu, pa se spušta dolje. Jako je veliki(veći nego Helgi lol), i imam tu kvrgu na njemu koja s jedne strane izgleda kao potkožni prišt tj. vidi se onako bijelo, kao da će kost probiti van. Znači nos mi izgleda drukčije s jedne i druge strane lica. Pogledala sam malo galeriju od Ostojića i sviđa mi se kako radi(posebice veće nosine). Uglavnom, zanima me da li je netko ovdje imao slučaj kao moj, veliki i krivi nos sa prevelikim nosnicama koje uz to obično idu, a da je sad zadovoljan ishodom operacije?

Fala.
Dotty is offline  
Old 01.06.2010., 13:21   #2799
U toj galeriji Ostojića su svi nosevi isti tj. isto prćasti nakon operacije... je li to onda ostaje tako ili se vrh ipak malo vrati u normalnu kasnije?
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Old 01.06.2010., 23:24   #2800
Moram napomenuti da mi se također jaaako svidio nos od cure ovdje koja je imala skoro pa gori nego ja i radila ga kod Tončića. Savršeno nešto. Zbog toga je Tončić meni u užem izboru.
Dotty is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.