Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2007., 14:15   #1
Autić Jurić

Dijete mi obožava crtić Auti. I sad.....ona bi htjela Jurića ali nemam pojma gdje kupiti. VFeliki Jurić je u pitanju. Magma ga nema. Pomoć molim
anna0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:23   #2
Quote:
anna0207 kaže: Pogledaj post
Dijete mi obožava crtić Auti. I sad.....ona bi htjela Jurića ali nemam pojma gdje kupiti. VFeliki Jurić je u pitanju. Magma ga nema. Pomoć molim
A k'o da mora biti Munjeviti Jurić. Cim ga nabavis, za mjesec-dva ce izaci ce Pixarov neki novi crtic,i zaboravit ce na aute. malo pregovarackog umijeca i proci ces sa bilo kojim autom.
Kupi joj Jagodicu Bobicu ili Fifi ne zaboravi me
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:32   #3
Quote:
ixox kaže: Pogledaj post
A k'o da mora biti Munjeviti Jurić. Cim ga nabavis, za mjesec-dva ce izaci ce Pixarov neki novi crtic,i zaboravit ce na aute. malo pregovarackog umijeca i proci ces sa bilo kojim autom.
Kupi joj Jagodicu Bobicu ili Fifi ne zaboravi me
Ima Jagodicu Bobicu i Fifulju. Ovo je bio dogovor. Ona je ispoštovala svoj dio, sad mama i tata moraju svoj
anna0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:55   #4
munjeviti

Quote:
anna0207 kaže: Pogledaj post
Dijete mi obožava crtić Auti. I sad.....ona bi htjela Jurića ali nemam pojma gdje kupiti. VFeliki Jurić je u pitanju. Magma ga nema. Pomoć molim

u Trakošćanskoj ulici u Zagrebu, preko puta crkve sv. Josipa je mala knjižara. Munjeviti je kineska plastika za 8kn, ali ipak munjeviti. moj je mali imao zamjerku da baš ne juri.
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:26   #5
Moji su isto ludi za Jurić-Munjić, al hvala bogu jos im nije palo na pamet da me zicaju da ih ga kupim!!!!!!!
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:29   #6
mi imamo svašta na munjevitog
Film se vrti svaki dan, morala sam kupovati nesquick bobice (kakolisevećzove) dok god nije dobio Jurića tako da imamo i Šlepa i Sanju i Doka i ostale
Autić na daljinski sam kupila u Turbo limaču. Imali su i Šlepa na daljinski al nisam imala novaca za oba (150kn)
U Intersparu sam kupila pernicu na Jurića.
U Neckermanu ima majice
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:34   #7
Quote:
ixox kaže: Pogledaj post
A k'o da mora biti Munjeviti Jurić. Cim ga nabavis, za mjesec-dva ce izaci ce Pixarov neki novi crtic,i zaboravit ce na aute. malo pregovarackog umijeca i proci ces sa bilo kojim autom.
oooo kako se varaš

Mi smo malca vodili u kino kad je bio jurić, lani u sedmom mjesecu. Gnjavio je svaki dan da hoće film ali kvragu, film je u Americi izašao na dvd 18.11., zapisao si je taj datum i čekao. Izludila sam do početka 12-og mjeseca jer je tek onda došao kod nas.
Sad je treći mjesec i euforija još traje

Baš sam bila žalosna što nije dobio Oscara (bio je nominiran)

Ali film je stvarno odličan, preporučam
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 08:15   #8
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
oooo kako se varaš

Mi smo malca vodili u kino kad je bio jurić, lani u sedmom mjesecu. Gnjavio je svaki dan da hoće film ali kvragu, film je u Americi izašao na dvd 18.11., zapisao si je taj datum i čekao. Izludila sam do početka 12-og mjeseca jer je tek onda došao kod nas.
Sad je treći mjesec i euforija još traje

Baš sam bila žalosna što nije dobio Oscara (bio je nominiran)

Ali film je stvarno odličan, preporučam

Slažem se. Jurić je nađen. Deda ga je našao
Sad je mir
anna0207 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.