Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 22:13   #81
sad sam u trilemi, ili kak se vec kaze
ili on ili levy ili kivanc
brazilac vs. kubanac vs. turčin
pomoć
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 22:18   #82
Ja se recimo ne mogu odlučiti koji mi je zgodniji Jencarlos, Poncho, Michel, on, e da i Kivanc, ne gledam turske sapunice, ali sam ga zamijetila, uf prezgodan je i on. Najzgodniiji mi je turski glumac.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 22:25   #83
ma radi njega sam i počela gledati strasti orijenta, kivanc je stvarno mljac,
iako ja sam uvijek padala na tamnije muškarce,
pa vjerovatno onda Reynaldo Gianecchini
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 22:37   #84
1.Reynaldo, a Michell je odmah na drugom mjestu prezgodan je i on
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 01:11   #85
meni je reynaldo broj 1 i daleko mi je bolji od kivanca i levya, možda jer ne volim plave muškarce pa mi oni i nisu baš nešto...od ovih što ste spominjale jedino michel i jencarlos , ali reynaldo ispred svih...
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 22:23   #86




[SLIKA OBRISANA]





http://i270.photobucket.com/albums/j...aneBestA45.jpg

SAVRŠENI MUŠKARAC!!!!!!
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 12:08   #87
meni je pak ovdje prezgodan http://www.dailymotion.com/video/x1r...apricho_people
Petra66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 14:56   #88
no komment extraaaa,sa ovom bio 7god aaaaa jel on ima ociuzas
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 15:34   #89
Quote:
Petra66 kaže: Pogledaj post
ma meni je uvijek prezgodan!
stvarno da idem opisivat mog savršenog lika, mislim da bi on bio najbliži tom opisu!
baš mi je
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 23:20   #90
šta kažete curke ......

vozač?



Uploaded with ImageShack.us

kuhar?



Uploaded with ImageShack.us

policajac?



Uploaded with ImageShack.us

ili vozač?



Uploaded with ImageShack.us
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:18   #91
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
šta kažete curke ......


ili vozač?

http://img28.imageshack.us/img28/829...9feb20065w.jpg
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 01:01   #92
ili vatrogasac je bilo ali zaribala... svejedno je
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:28   #93
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ili vatrogasac je bilo ali zaribala... svejedno je
ma što god, uvijek je
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 13:06   #94
bilo bi ljepo da na telki puste nešta s njim,malo da pasem oči.Sapunice negledam osim osvete ljubavi(michel i gato) ali njegove bi mogla pogledat bez problema


baš su par ha ha



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:15   #95
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
bilo bi ljepo da na telki puste nešta s njim,malo da pasem oči.Sapunice negledam osim osvete ljubavi(michel i gato) ali njegove bi mogla pogledat bez problema


baš su par ha ha
da, to bi bilo super, ali izgleda da su naši odustali od brazilskih sapunica, a barem sad ima mjesta na ova dva dodatna programa pa su mogli i ubacit jednu od reynalda umjesto neke turske ili meksičke...
ni ja baš ne gledam sapunice, osim PDG i Michela

a za njih dvoje kao par ne mogu ga baš razumit, iako znam da ljubav nekad ne poznaje ni izgled ni godine....
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 01:17   #96
stavljam pošto nikad prije vidla ove klipove

http://mais.uol.com.br/view/r4nzsmqm...96326?types=A& intervju sa snimanja filma entre lencois

http://mais.uol.com.br/view/tt3g3ymb...993C6?types=A& sa fanovima,al ima ljepe rupice na obrazima

http://mais.uol.com.br/view/1xu2xa5t...93366?types=A& na 1:08 kak je mlad

http://www.youtube.com/watch?v=cAx0d...eature=related ovo sam već vidla,liči pijan he he
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 00:55   #97
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
stavljam pošto nikad prije vidla ove klipove

http://mais.uol.com.br/view/r4nzsmqm...96326?types=A& intervju sa snimanja filma entre lencois

http://mais.uol.com.br/view/tt3g3ymb...993C6?types=A& sa fanovima,al ima ljepe rupice na obrazima

http://mais.uol.com.br/view/1xu2xa5t...93366?types=A& na 1:08 kak je mlad

http://www.youtube.com/watch?v=cAx0d...eature=related ovo sam već vidla,liči pijan he he
malo screencapa



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Petra66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 23:02   #98


jedini intervju za naše novine GLORIA 14.11.2003.



Uploaded with ImageShack.us

U novom serijalu, koji se snima u brazilskoj pokrajini Maranhăo, Reynaldo glumi blizance
Brazilski glumac, zvijezda 'Zemlje nade', navršio je 31 godinu na snimanju novog serijala, a u amazonsku prašumu stigle su čestitke njegove 53-godišnje supruge Mar’lije Gabriele, roditelja i starijih sestara, koji su Reynaldu sve na svijetu


Partnerica u novom serijalu, 'Boja grijeha', mu je tamnoputa Taís Araújo

Ovo je moja najveća avantura jer nikada dosad nisam bio u džungli. Kad sam pozirao za Gloriju u Botaničkom vrtu u Rio de Janieru, nisam ni slutio da ću ubrzo glumiti botaničara. Koje li slučajnosti! - uzbuđeno nam je izjavio brazilski glumac Reynaldo Gianecchini, zvijezda serijala "Zemlja nade", koji se trenutačno nalazi u brazilskoj pokrajini Maranhão gdje je prošli tjedan započeo snimanje novog serijala "Boja grijeha". U toj tropskoj zemlji smještenoj tik do ekvatora, koju s jedne strane oplakuje Atlantski ocean, a s druge okružuju amazonske prašume, Reynaldo je u srijedu 12. studenog proslavio 31. rođendan. No, iako okružen kolegama koji su mu uz tamošnje specijalitete, neizostavnu tortu i dobru glazbu, priredili party iznenađenja, Reynaldo je bio pomalo tužan jer uz njega nije bila njegova supruga, 53-godišnja brazilska novinarka Marília Gabriela, koja mu je rođendan čestitala putem telefona - i to fiksnog. Naime, Reynaldov mobitel na tom zabačenom mjestu nema signala pa je čestitke primio u hotelskoj sobi u kojoj boravi nakratko u stankama snimanja. Isto tako Reynaldu su čestitali i njegov otac Reynaldo, profesor kemije, majka Heloisa, umirovljena učiteljica, te starije sestre Roberta i Claudia, koji žive u njegovom rodnog Birigüiju pokraj Sao Paula.
Glumci na tečaju iz povijesti
- Obitelj mi je sve na svijetu. S njima sam stalno u kontaktu i već mi nedostaju iako sam ovdje tek tjedan dana. Bit će mi teško izdržati do početka prosinca, kad se vraćamo u Rio, no nadam se da ću iskoristiti jedan slobodan vikend da "pobjegnem" kući - kaže Reynaldo koji će u novom serijalu prvi put glumiti - blizance.
- Paco je botaničar i nasljednik bogate obitelji zaljubljen u Pretu, mladu crnkinju koja je stručnjak za ljekovite trave. Zbog ljubomore druge djevojke, Paco strada u prometnoj nesreći, no duh će mu zaživjeti u liku brata blizanca Apola, koji je odrastao u surovoj sredini kao ribarev sin. Na snimanju se svi dobro zabavljamo, pazi se na svaki detalj i nadam se da će priča biti zanimljiva gledateljima - objašnjava Reynaldo, dodajući da je posebno ponosan na to što nastupa u prvom serijalu u povijesti brazilske televizije u kojem glavnu ulogu ima crnkinja. Njegova partnerica je, naime, prelijepa brazilska tamnoputa glumica Taís Araújo. Serijal je, osim toga, specifičan jer pokazuje malo poznate običaje brazilskih crnaca iz države Maranhăo. Zbog toga su glumci u Rio de Janeiru, prije odlaska na snimanje, morali proći kratak tečaj povijesti, kulture i običaja tog kraja.
- Naučio sam svirati na crnačkim bubnjevima, a dosta toga sam saznao i o ljekovitim travama. To će mi, možda, koristiti u svakodnevnom životu jer nastojim živjeti zdravo i jesti zdravu hranu - objašnjava 186 centimetara visok i 76 kilograma težak Reynaldo, koji svoju atletsku figuru zahvaljuje redovitom plivanju, treninzima u teretani i svakodnevnim vježbama za pravilno disanje.
Sklonost modi i ljepoti
- Ne volim kuhati, no odlično radim sve vrste rižota uz koje obvezno serviram moje najdraže piće - vino. Kad sam počeo raditi kao maneken, morao sam smršaviti 10 kilograma i otad pazim što jedem. Vrlo sam discipliniran, ali kad me privuče neko ukusno jelo, svjesno zgriješim - kaže Reynaldo koji je rođen u horoskopskom znaku tajnovitog i strastvenog Škorpiona, s podznakom u discipliniranoj i organiziranoj Djevici, te s nekoliko planeta u sofisticiranoj Vagi.
- Pravi sam predstavnik svog znaka. Suzdržan sam i nisam od onih koji sklapaju prijateljstva od prve. Volim promatrati ljude i kod upoznavanja uvijek tražim neki detalj na licu ili u ponašanju prema kojem procjenjujem osobu - objašnjava Reynaldo, koji sklonost modi i ljepoti očito duguje planetarnom utjecaju Vage u svom horoskopu.
- Rado kupujem modne časopise i želim biti u trendu s modom. U Brazilu imamo vrlo snažnu modnu industriju i kvalitetne proizvode pa često kupujem odjeću brazilskih kreatora Waltera Rodriguesa i Lina Villaventure, no ne mogu bez Armanijevih odijela - priznaje Reynaldo. Bivši maneken i zaštitno lice Armanija za Brazil, Reynaldo je uspješnu manekensku karijeru prije pet godina zamijenio glumačkim izazovima, o čemu kao dječak nije ni sanjao.
- Iako sam već sa šest godina nastupio u jednoj dječjoj predstavi, nisam maštao da ću postati glumac, a kamoli poznata osoba. Sanjao sam da ću biti pilot. Kao klinac bio sam sramežljiv i nezgrapan. S 12 godina bio sam najviši u razredu i osjećao sam se nelagodno zbog toga. Tek kad sam u 14. godini prvi put poljubio djevojku, koja je bila dvije godine starija od mene, stekao sam samopouzdanje - priznaje Giani, kako ga zovu prijatelji, sjećajući se svojih školskih dana.
Malo stopalo
- Volio sam igrati košarku, a na terenu sam stekao nadimak Patinho (Malo stopalo). Mog su oca, koji je bio košarkaš u jednom amaterskom klubu, zvali Pat‹o (Veliko stopalo) - kaže Reynaldo, koji je u međuvremenu sport zamijenio knjigama te je u roku diplomirao pravo na sveučilištu u Sao Paulu.
- Nikada, zapravo, nisam želio raditi kao odvjetnik. Razmišljao sam o diplomaciji, no manekenstvo me odvelo na drugi put - priznaje Reynaldo Gianecchini kojeg je glumački put, eto, doveo i prašumu gdje, možda, pronađe tajanstveno mjesto Macondo iz svoje omiljene knjige "Sto godina samoće" Gabriela Garcije Marqueza



Uploaded with ImageShack.us
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 00:20   #99










__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 12:26   #100
moram malo nisam dugo he he



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Petra66 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.