Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2015., 15:25   #61
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
iUps! :zubo :
Ma nema "ups", baš mi je drago da mogu konačno pogledati to čudo..

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Jao Nokia 3310 da, da!!! Zlatno doba mobilne telefonije. :zub o:
Definitivno.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
A katodni tv sam imala sve do prije par mjeseci, tako da mi to nije toliko podsjetnik na te stare dane. :zubo :
A dobro, ja do prije par godina. ak sam i snimala pomoću video rekordera još AB kad je išla na telki.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I one štikle sa tankom petom i dugačkim kljunom što ženske u seriji furaju. :lo :
Hahah..jao, da.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ako nisi, gledaj brzo, slijede dobre epizode, dolaze istine! : cheer:
Ma meni je cijelo vrijeme baš zanimljivo; uopće nije dosadno!
Baš se vidi kad neka stvar ima 100-ak epizoda, nikakve stanke, nikakvo odugovlačenje.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Problem s Gaby nije vezan za Gustava (bar zasad). Gaby će na teži način da nauči koliko ljudi mogu da manipulišu i lažu. Ali opet, dobro postavljen lik: unutrašnje borbe i dileme, sjajno prikazano koliko djetinjsvo utiče kasnije na formiranje čovjeka.
Hm...ovo zvuči interesantno.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Gustavo me je čak oduševio u jednom trenutku. Izgleda da i ti metiljavi muškarci mogu da budu pravi muškarci kada to okolnosti zahtijevaju. Nisam mogla da vjerujem! : zubo:
Doobra si. :klap:

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Dokle si?
Evo me na 35.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 13.12.2015. at 16:43.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 16:39   #62
Španska ekipa definitivno najbolji dio serije!

I Santiago je divan. Po meni, najbolja Reneova uloga. Sad gledam na Wiki gdje je sve glumio, u principu nisam baš ni gledala toliko toga. Nije mi sjedao kad sam bila klinka, recimo u El privilegio de amar. Bio mi je dobar i u ECDLP, kao i u CCEA (on i Bisbalova tema su mi mislim jedine dobre stvari u onom izbljuvku od serije, nemoj me reći Pips ), ali ova uloga mu je legla savršeno. Skoro mi dođe da pogledam Corazon indomable da vidim kakav je kao negativac. Ne mogu ga zamisliti kao zloću.

Jesu li se sreli njih dvoje?
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 16:56   #63
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Španska ekipa definitivno najbolji dio serije! :top :
Daa, da. Ful su pogođeni.
Yolanda Ventura ! Otkrivam novu stranu te žene.
A i Luis Xavier mi se sviđa tu. Mislim, voljela sam ga i u LDSP zadnje, ali ovdje mi je ipak draži.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I Santiago je divan. : trep: Po meni, najbolja Reneova uloga.
Ma Santiago je micaa..

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Sad gledam na Wiki gdje je sve glumio, u principu nisam baš ni gledala toliko toga. Nije mi sjedao kad sam bila klinka, recimo u El privilegio de amar. Bio mi je dobar i u ECDLP, kao i u CCEA (on i Bisbalova tema su mi mislim jedine dobre stvari u onom izbljuvku od serije, nemoj me reći Pips : lol, ali ova uloga mu je legla savršeno.
Haha. Ne brini, esto se queda entre nos.
A ja sam ga bila gledala u dosta toga zapravo: Mariana de la noche (okej, to je bilo dosta davno), Amar sin límites, nešto sitno u onom trešu od TEEP kad je išla na pinku (tipa tjedan do 10 dana koliko sam ga imala), CCEA - potpisujem što se toga tiče, Amor bravío, ECDLP, LSDP, QTPD (negdje do pola, onda sam totalno odustala). E sad...trenutno mi je najdraži kao Mariano u AB; vidjet ćemo hoće li ga Viento nadmašiti.

E, da, i u planu mi je pogledati Para volver a amar s njim gdje je isto protagonist. xD

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Skoro mi dođe da pogledam Corazon indomable da vidim kakav je kao negativac. :lo l: Ne mogu ga zamisliti kao zloću.
Ajde radije nemoj; ako ga želiš vidjeti kao antagonista, pogledala ASL.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Jesu li se sreli njih dvoje?
Njet. Nije još ona otputovala u Španjolsku; tek je španjolska ekipica saznala za Trianinu smrt; a zadnja scena koju sam vidjela jest ona kad Liliana otvara sef da ukrade lovu...

E da, i pisma su mi bila divna. Baš emotivne scene.
I bravo za Eduarda. Nisam ni sumnjala u njega.

Por cierto, do kud si ti dogurala, ovisnice..?!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:04   #64
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Por cierto, do kud si ti dogurala, ovisnice..?!
Da, da, baš jesam! Khm... 59. završila i idem dalje. Tebe sad baš očekuju 2 dobre epizode i u jednom trenutku super mješanje serije i entrade. Savršeno.

Inače, u ovoj 59. epizodi sam vraćala neke scene nekoliko puta. Vidjećeš i koje. Ima li gdje jedan Santiago da se poruči, neki katalog ili nešto, ne pitam šta košta. Jeste da je malo stalker i nekako mi se brzo zaljubi i još jednom zaljubi, ali ne može čovjek biti savršen. Mada, negdje u seriji navode da je Triana rekla da je Santi savršen muškarac ili najpribližiji tome.

Dakle stvarno treba da pogledam AB. Razmatrala sam je nekad ranije, ali jbt 166 epizoda!?!?! Ne volim preduge serije. Baš ovo što si pričala ranije, kad ima manje epizoda nema pretjerivanja ni praznog hoda.
A kakva je ASL? Vidim 125 epizoda ali je Lanus tamo, čiji baš i nisam ljubitelj.


Kad smo kod ove serije, Pablo je isto divan.
Eudardova advokatica izgleda ima neku psihijatrijsku šifru.
Jovita je carica.
I espanja je divna...

Odo' dalje... Ti samo komentariši a ja ću da se uključim.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 00:36   #65
..ajme...opako si se ti zalijepila za Santiaga...
Ali mislim da te neću kriviti jer - em obožavam Renéa još od davnih dana, em mi je lik Santiaga jao .

Nego da. Nisam pohvalila ono Lucijino izderavanje na mužića! Po prvi put u životu valjda povisila ton; ajde, od nekud se počinje! :klap:

Liliana je očaj. Licemjerje do bola. I još je mama pita frente a frente o onome što je čula na telefon, a ova njoj i dalje laže i još je naziva ludom..?! Pa u pm . I ja sam je donekle branila, ali nakon ovoga..mislim, cijelo se vrijeme odnosi užasno prema mami.-.- Nema više... se probudila. Očito mala, nezahvalna i nezrela balavica ni ne zna kakvu brižnu mamu ima. Ne savršenu, daleko od toga; ali mislim da bi barem pokoje "hvala" i topli zagljaj zaslužila, a ovakvo je ponašanje stvaaaarno previše!

Opaaa, Miguelitu propalo kvazi-vjenčanje. Ajde, baš mi je drago. Dobio je i on malo milo za drago.

Napeto je, naapeto..

Por cierto, sad sam se bacila na razmišljanje o tome što bi moglo biti s Gaby - ako enma veze s Gustavom, onda je moja sljedeća teorija - tatica će joj nešto napraviti. Ili netko treći. ALi baš bi joj se moglo dogoditi nešto...užasno i razočaravajuće. Jesam li sad na dobrom putu..? :razmišlja: Haha.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 01:23   #66
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
..ajme...opako si se ti zalijepila za Santiaga...:zu bo:
Ali mislim da te neću kriviti jer - em obožavam Renéa još od davnih dana, em mi je lik Santiaga jao
Čekaj samo da ga vidiš poslije. Prevrnuće nebo i zemlju da joj pomogne, biće prava podrška, a na sve to je romantičan i divan. Epizode 59, 60 i 61...

Sad slijede epizode u Španiji. Njih četvoro su sjajni, ne znam kako su ih sastavili onako. Maite i Jordi su komedija totalna. Non-stop se kao nešto koškaju i svađaju, a ovamo... Da Yolanda i Luis nisu stvarno u nekoj vezi ili nešto? Nevjerovatna mi je ta njihova hemija, a da tu nema ničega. I Julian je isto sjajan, totalno zanimljiv lik. I opet pišem: Španija je divna, i ona sama je jedan lik u scenariju.


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Nisam pohvalila ono Lucijino izderavanje na mužića! Po prvi put u životu valjda povisila ton; ajde, od nekud se počinje!
Da, da. Ja sam doslovno vrištala u sobi: Konačno!!!! Jeeee!!! Bravo Lucia!!! Da me neko čuje, i ja bih dobila šifru - garantovano.

Ovo sa Lilianom je stvarno bilo grozno. Bez ikakvih dodatnih riječi, ali grozno. Zatrebaće mama u nekom momentu, pa ćeš vidjeti odmah. Dobiju i ona i Miguelito dobre životne šamarčine, vidjećeš onda pjesme koju pjevaju.


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Opaaa, Miguelitu propalo kvazi-vjenčanje. Ajde, baš mi je drago. Dobio je i on malo milo za drago.
Jedna od rijetkih dobrih stvari koju je Ramon napravio. To i pokušaj da zabrani Liliani viđanje sa Brunom. U oba slučaja pogrešan pristup, ali kako su ovo dvoje bandoglavi i nezreli, šta god da je uradio proizvelo bi kontraefekat.

Gaby: toplo i postaje sve toplije.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 01:42   #67
Oooo, daaa... KOnaaačno nam je Ramon pao u očima..!!, mada, velim, nije bilo odugovlačenja, okej, nije dugo znala za to s Rebecom, ali eto, oko nečega se priča mora vrtjeti, tako da je to, po meni, okej napravljeno. Eto..prvo Trianina smrt, pa saznanje o kćeri. pa sad još i ovo. E, hebiga, dosta bi bilo. Žao mi ju je; ali ako se sve to trebalo dogoditi da se trgne - me gusta!

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Čekaj samo da ga vidiš poslije. Prevrnuće nebo i zemlju da joj pomogne, biće prava podrška, a na sve to je romantičan i divan. Epizode 59, 60 i 61... : cerek:
Jao, ma jaoooj... Već mi je sad predivan, a mogu zamisliti kak će mi onda biti. A volim tog frajera. A i pogdodili su mu Lauru, ovaj put totalno; ma što drugi rekli na to.

E, da, i znaš da se slažem s tobom što se tiče Arane. Već sam i o njemu postala nekoliko :cerek-a. xD

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Maite i Jordi su komedija totalna. Non-stop se kao nešto koškaju i svađaju, a ovamo... Da Yolanda i Luis nisu stvarno u nekoj vezi ili nešto? Nevjerovatna mi je ta njihova hemija, a da tu nema ničega.
Hm...koliko ja znam, nisu njih dvoje ništa imali..:nema.pojma:
ALi da, lepi su. I pogođeni.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Španija je divna, i ona sama je jedan lik u scenariju.
Eh..kako volim ovako kompliciranije tematike i raspravljati s nekim tko razmiljša malo dublje. Hihi. #Frčkava, muchas gracias otra vez por acompañarme en esta aventura y por compartir tus pensamientos conmigo.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Da, da. Ja sam doslovno vrištala u sobi: Konačno!!!! Jeeee!!! Bravo Lucia!!! Da me neko čuje, i ja bih dobila šifru - garantovano. : lol:
LOL Biseru.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Zatrebaće mama u nekom momentu, pa ćeš vidjeti odmah. Dobiju i ona i Miguelito dobre životne šamarčine, vidjećeš onda pjesme koju pjevaju.
Oooo, da. A stvarno je ispala totalno nezahvalno derište. Onako se derati na mamu...

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Jedna od rijetkih dobrih stvari koju je Ramon napravio. To i pokušaj da zabrani Liliani viđanje sa Brunom. U oba slučaja pogrešan pristup, ali kako su ovo dvoje bandoglavi i nezreli, šta god da je uradio proizvelo bi kontraefekat.
Haha. potpis na sve.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Gaby: toplo i postaje sve toplije. : mig:
Okej, znači - ili silovanje, ili će je premlatiti na mrtvo ime., oteti i mučiti, ili nešto tome slično..?
Haha. Inače ovo ne radim..mislim na pogađanje, ali me ovaj put čisto zanima imaju li moje teorije da nešto od početka ne štima s njom, odnosno s njima dvoma, ikakvog smisla..?! Ono, rospijska intuicija. Hh.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 14.12.2015. at 02:04.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 18:57   #68
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
prvo Trianina smrt, pa saznanje o kćeri. pa sad još i ovo. E, hebiga, dosta bi bilo. Žao mi ju je; ali ako se sve to trebalo dogoditi da se trgne - me gusta!
Meni je to prilično dobro napravljeno. Sve joj se skupljalo dok na kraju nije kulminiralo: problemi sa Miguelom, pa Trianina smrt i ta tuga, samoća i nedostatak pažnje i ljubavi od njene porodice i još gore gaženje po njenoj boli zbog gubitka Triane, pa Liliana, tome dodaj stalno Ramonovo maltretiranje i ponižavanje i na kraju finalni čin. Tačno čuješ tu zadnju kap kako padne u prepunu čašu.

Scena kad stoji na sredini kuće i tema u pozadini... Najupečatljivija scena u seriji, definitivno.


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
A i pogdodili su mu Lauru, ovaj put totalno; ma što drugi rekli na to.
Negdje sam pročitala da je neko napisao da njih dvoje uopšte nemaju hemiju. Ne znam da li mi gledamo istu seriju. Po meni, njih dvoje su odlični zajedno. Činjenica da tu nema požara ni vatrometa, nego neka zrela, smirena hemija, postojana i topla vatra koja mirno gori a ne bukti. Ona povremeno i ima poneki malo izvještačen osmjeh, ali njegov svaki trenutak na ekranu, bio srećan, tužan, ushićen ili šta god drugo, izgleda autentičan.


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Eh..kako volim ovako kompliciranije tematike i raspravljati s nekim tko razmiljša malo dublje. Hihi. #Frčkava, muchas gracias otra vez por acompañarme en esta aventura y por compartir tus pensamientos conmigo.
iEs mi placer, cariño! Gracias a ti, tambien!



Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Okej, znači - ili silovanje, ili će je premlatiti na mrtvo ime., oteti i mučiti, ili nešto tome slično..?
Haha. Inače ovo ne radim..mislim na pogađanje, ali me ovaj put čisto zanima imaju li moje teorije da nešto od početka ne štima s njom, odnosno s njima dvoma, ikakvog smisla..?! Ono, rospijska intuicija. Hh.
Neće baš biti ovoliko drastično, ali dobro je prošla kako je mogla da nayebe.

Inače, to mi je najbolja stvar u seriji: prikazuje realne životne situacije i probleme. Možda neke situacije jesu nategnute i neki likovi isto malo predimenzionirani, ali su to ipak prilično realne situacije. Nema onih tipičnih negativaca koji pobiju pola serije niti glupih smicalica i podmetanja kao inače u sapunicama (bar zasad).
Ja negdje mogu da razumijem i Ramona. Ne kažem da ga opravdavam, ali negdje mogu da razumijem i njegovu psihologiju - tipično tradicionalno vaspitanje, znanje i sigurnost u sopstveni uspjeh, stečeni moć i bogatsvo koji su ga učinili "bogom"... Isto kao i Rebeca - u jednom trenutku objašnjava kako je odrasla i ona čovjek shvati zašto je takva kakva je. Kažem, ne opravdavam ali razumijem. Znamo mi svi takve osobe.

Inače, u seriji ima super životnih momenata, kao da ih neko snima u stvarnom životu. Ono kad Santi šeta onim parkom ili istrčava svoju Leonardu i priča sa njom, a iza se vidi ta divna španska jesen. Ima scena kad pužu sa bebom, pa scena kad Jordi prebaci Maite preko ramena, momenti kada Gaby zeza Eduarda ili mamu... Baš sve nekako izgleda životno, stvarno. Ne znam...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 20:36   #69
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
... Tačno čuješ tu zadnju kap kako padne u prepunu čašu.
E, baaš to. Baš se osjetilo. Bilo je postupno, ali jako dobro napravljeno.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Scena kad stoji na sredini kuće i tema u pozadini... Najupečatljivija scena u seriji, definitivno.
Jao, da, baš sam te se sjetila kad si rekla za spoj entrade i scene. Ooo, da! Pogodak!

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitala da je neko napisao da njih dvoje uopšte nemaju hemiju. :eek : Ne znam da li mi gledamo istu seriju. Po meni, njih dvoje su odlični zajedno.
Bold - pa o tome ti ja pričam cijelo vrijeme..!
Mislim, okej, činjenica je da se kod mene ta "kemija", odnosno to savršeno slaganje protagonista ili bilo kojeg para - ili osjeti, ili ne osjeti; nema trećeg.

Ali eto, mislim da je ovdje poanta u tome da oni koji to ne vide - ili ne vole jedno od njih dvoje pa jednostavno ni ne mogu to osjetiti (znam kako je to; dogodilo mi se da ne šljivim baš nekog od protagonista pa ono ili imaju onu predrasudu pa ljudi su na prešli 40.-u, ne mogu ih gledati.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Činjenica da tu nema požara ni vatrometa, nego neka zrela, smirena hemija, postojana i topla vatra koja mirno gori a ne bukti.
Uy...svaka čast na odabiru riječi, nemam što nego - potpis!
Upravo sam to osjećala gledajući par (parove, u biti) iz svoje prethodnice - upravo mi tako nešto uvijek "sjedne" - nikakva zaluđenost, iluzije, ovo-ono, voli me-ne voli me odnosi; napadanja zbog nekih bedastoća..jao. Hvala lijepa; radije gledam ovako smirene i zrele emocije, neizmjernu podršku i realne situacije.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
ali njegov svaki trenutak na ekranu, bio srećan, tužan, ushićen ili šta god drugo, izgleda autentičan.
Daa, da. A slatkica je. To ti je ona ekipica koja može proizvesti 358 faca u tri scene.


Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
:cerek : iEs mi placer, cariño! Gracias a ti, tambien! : kiss:
Maa... De nada, pues.
Ovo boldao zvuči baš kao da si iz Španjolske došla.
Baš mi dobro dođe malo promjene, kad smo već kod verzije jezika.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Neće baš biti ovoliko drastično, ali dobro je prošla kako je mogla da nayebe.
Ma joj, poslije sam tek shvatila u čemu je fora; da će napustiti mamicu por mentirosa; i otići tatici koji je un santo, pa da bi mogla osjetiti na vlastitoj koži kako mamica laže o tome da ju je mlatio, maltretirao i slično.
Svakome prema zaslugama; bravo MaPat, još jednom! :klap:

Por cierto, nisam ni sumnjala da će Eduardo brzo shvatiti i ostati na maminoj strani.

Inače, Elvira...prvo sam mislila da je samo cjepidlaka i da glumi aždaju, ali da je en el fondo korektna; ali sad mi već lagano počinje piliti živce sa svojim glupostima; mislim, hebate, što čovjek nema pravo na zabunu ili slično pa da mu moraš stalno visiti za vratom ili koji k?!

Mayte y Jordi su diiivni ljudi. ALi stvarno. Jaa bih jedne takve; da me prime kao da sam dio obitelji i onako toplo savjetuju, bez nekih pritisaka i zanovijetanja. Svaka čast. Preslatko.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 14.12.2015. at 21:48.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 00:17   #70
...e, ovo je sad stvaarno previše...!! Okriviti mamu da je ukrala brdo love iz sefa i to tati u facu...?! E, dosta je. se javlja - espero q le va ir muy mal kad tatica sazna za sve gluparije koje je napravila..!! Doosta je bilo. MOže biti djetinjasta, nezrela i histerična glupača, ali ono da ide mamu okriviti da bi svoje dupe spasila - nisko. Jako nisko.

Čekam da život pokaže toj glupačici Liliani gdje joj je mjesto; još jednom.

E, da, nisam rekla da mi je baaš drago što je Carmina prošla kroz one neke stvarice (mada je moglo biti i gore, ali ajde) čisto da prestane drugima nabijati na nos njihove greške i malo za promjenu najprije počisti ispred svog dvorišta, prije negoli krene na tuđe.

Uyy...Miguelito pročitao Lilianitu u vezi krađe para...uu, me gusta, bravo, Miguelito; nisi ti glup, očito se samo praviš blesavim..:klap: LOL
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 15.12.2015. at 01:08.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 19:59   #71
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
nikakva zaluđenost, iluzije, ovo-ono, voli me-ne voli me odnosi; napadanja zbog nekih bedastoća..jao. Hvala lijepa; radije gledam ovako smirene i zrele emocije, neizmjernu podršku i realne situacije.
Da, da, upravo to. Njih dvoje su prikazani kao u starim ljubavnim romanima. Treba proći pola knjige (ili čak i skoro cijela) dok se ne dotaknu. I ti tako sjediš i čitaš i ne možeš čitati dovoljno brzo. Sve: Sad će, na sljedećoj strani! Slow burn koji osjetiš u stomaku i koliko god želiš da se poljube, toliko strijepiš od toga, jer se bojiš da li će scena biti dovoljno snažna i šta će biti poslije.


Sretoše li se njih dvoje?


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Por cierto, nisam ni sumnjala da će Eduardo brzo shvatiti i ostati na maminoj strani.
Ma i Eduardo je divan. I on me fascinira isto. Na prvu sav tako ozbiljan, radan, marljiv, ambiciozan, očekivalo bi se da je previše posvećen sebi, svom uspjehu i ciljevima, ponekad se čini čak strog i rigidan. A onda ispliva jedan drugi Eduardo, koji pati duboko, koji začikava mamu i sestru, koji voli nježno i potpuno, štiti i razumije ljude oko sebe. Ja bih mu radije dala nekog poput Maite, recimo. Neku temperamentnu, šarmantnu i zabavnu djevojku, da ga malo raskuštra-svaka dlaka na kosi mu je na svom mjestu, nema nikad jednog nabora na odjeći, ne daj bože da kravata nije savršeno vezana i na sve to taj neki ozbiljni pogled. Treba mu neki uragan da ga malo okrene, prodrma i "pokvari". I da ga zasmijava.


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Inače, Elvira...prvo sam mislila da je samo cjepidlaka i da glumi aždaju, ali da je en el fondo korektna; ali sad mi već lagano počinje piliti živce sa svojim glupostima
I ja sam isto. Mislila sam da je matori grinch koji ima zlatno srce i da će se recimo ona i Rosario udružiti u nekom biznisu. Ali bogami, stara će biti opasnija nego što je očekivano.


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Mayte y Jordi su diiivni ljudi. ALi stvarno. Jaa bih jedne takve; da me prime kao da sam dio obitelji i onako toplo savjetuju, bez nekih pritisaka i zanovijetanja. Svaka čast. Preslatko.
I ja isto!!! Njih dvoje kako uđu u kadar, ja se počinjem keziti k'o blesava. Dvoje najdražih likova u seriji, definitivno.


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Čekam da život pokaže toj glupačici Liliani gdje joj je mjesto; još jednom.
I ja sam popizdila kad se sve to izdešavalo. Prvo onako mamu nazvati ludom a onda je još okriviti i za krađu. Poslije malo popravi utisak, malo se kao presabere, ona i Miguel konačno počnu da funkcionišu kao brat i sestra, ali džaba joj - ne bude mi više draga.

Quote:
E, da, nisam rekla da mi je baaš drago što je Carmina prošla kroz one neke stvarice (mada je moglo biti i gore, ali ajde) čisto da prestane drugima nabijati na nos njihove greške i malo za promjenu najprije počisti ispred svog dvorišta, prije negoli krene na tuđe.
Da, i ona je mogla da nayebe žestoko. S tim što je i ona dobila žestoku životnu pljusku. Ona mi recimo ima plus što će pokušavati da probudi Lilianu u vezi Bruna, čak na duge staze, mislim da će je i spasiti od još gorih problema.


Quote:
Uyy...Miguelito pročitao Lilianitu u vezi krađe para...uu, me gusta, bravo, Miguelito; nisi ti glup, očito se samo praviš blesavim.. LOL
Joj, on meni ne sjeda ali nikako. Ni fizički mi nikako ne odgovara. Ramon mi recimo isto ne sjeda, ali njega kad vidiš: izgled, držanje, ponašanje, baš mu odgovara ta uloga. Miguel bi trebalo da je neozbiljan, nezreo ali šarmantan i zgodan. A ovaj mi je samo antipatičan.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 23:33   #72
Ooo, ovo mi se svee više sviđa..

Tatica konačno pokazao pravo lišce, sad kad ga je ženica napustila, nema zahebancije s klincima.. Lijepo je Lilianu spustio na zemljicu što se tiče potajnog valjanja s Brunom. Nije mi je žao – bien se lo merecía Saad će vidjeti kao će cviliti za mamicom. -.-

Haha. LOL Scena u kojoj Ramon naganja Miguelita po stepenicama – ma neprocjenjivo Ajde, i on je nahebao, napokon.

Moram priznati da me Gaby malo-puno razočarala. To nije ona dobra i draga Gaby s početka, puna razumijevanja. Mislim, okej, i mislila sam si da će se duriti na mamu jer im nije rekla istiu, a i pretpostavila sam da će opet biti izražen kontrast među braćom, ali opet – mislim da je činjenica da mamu ne želi saslušati jer je ispala totalna negativka situacije, a tatica je odjednom un santo maalkec previše. Ali opet – ako to služi da nauči životnu lekciju – adelante!

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Da, da, upravo to. Njih dvoje su prikazani kao u starim ljubavnim romanima. Treba proći pola knjige (ili čak i skoro cijela) dok se ne dotaknu. I ti tako sjediš i čitaš i ne možeš čitati dovoljno brzo. Sve: Sad će, na sljedećoj strani! Slow burn koji osjetiš u stomaku i koliko god želiš da se poljube, toliko strijepiš od toga, jer se bojiš da li će scena biti dovoljno snažna i šta će biti poslije. :cerek :
Haha. Ovo je slatki opis. :me.gusta:

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Sretoše li se njih dvoje? : cerek:
Daa, baš odgledala tu epizodu. A slaatko. Naravno, sudbonosni susret donio je na scenu slavnu ružu iz entrade - oriđiđi, mora se priznati. A kad je lik umjetnik, pa, eto, upala mu je oko.
Sad me živo zanima kako će reagirati kad je luda Mayte sredi. xD

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ja bih mu radije dala nekog poput Maite, recimo. Neku temperamentnu, šarmantnu i zabavnu djevojku, da ga malo raskuštra-svaka dlaka na kosi mu je na svom mjestu, nema nikad jednog nabora na odjeći, ne daj bože da kravata nije savršeno vezana i na sve to taj neki ozbiljni pogled. Treba mu neki uragan da ga malo okrene, prodrma i "pokvari". I da ga zasmijava. : mig:
Ma potpis na sve što si napisala o Eduardu. Hm...pa ja definitivno ne bih da ostane s Lilianom, mada znam da do toga mora doći.
Em ga ta histerična, balava lažljivica uopće ne zaslužuje; em ono...tako je sva u tom svom :hoću.pokazati.da.sam.zrela:-oblaku da ni ne primjećuje ostale ljude oko sebe, pa mislim da ne bi shvatila jednog Eduarda koji itekako gleda oko sebe, da se tako izrazim, i brine o dragim ljudima. Ja bih isto njemu neku toplu i dragu, a vrckavu i simpatičnu, ali s karakterom.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I ja isto!!! : cheer: Njih dvoje kako uđu u kadar, ja se počinjem keziti k'o blesava. :zubo : Dvoje najdražih likova u seriji, definitivno.
Ma preslatki su stvarno. Baaš divni ljudi.
A Julian je zanimljiv. Ma cijela je ta španjolska ekipica jedan

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I ja sam popizdila kad se sve to izdešavalo. Prvo onako mamu nazvati ludom a onda je još okriviti i za krađu.
Maa užas. Krenula sam s daljinskim prema ekraju, ali šteta TV-a

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Da, i ona je mogla da nayebe žestoko. S tim što je i ona dobila žestoku životnu pljusku. Ona mi recimo ima plus što će pokušavati da probudi Lilianu u vezi Bruna, čak na duge staze, mislim da će je i spasiti od još gorih problema.
Daa, da, to je odlično. Ipak je ispala malkec pametnija od tupave Liliane jer, na greškama se uči - a ova tupava uporno glavom o zid.-.-"


Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Joj, on meni ne sjeda ali nikako. Ni fizički mi nikako ne odgovara. Ramon mi recimo isto ne sjeda, ali njega kad vidiš: izgled, držanje, ponašanje, baš mu odgovara ta uloga. Miguel bi trebalo da je neozbiljan, nezreo ali šarmantan i zgodan. A ovaj mi je samo antipatičan.
ma dobro da, meni je isto glumac neki žnj, ne znam odakle ga je MaPat iskopala. -.- Sav je neki ljigavac. Hh. Ali ono je bio :cheer za lik - ajde, bar u nečemu ima pokoju mrvu mozga hh.
A na Goyrija sam već navikla; uvijek je neki kakti ugledni gospodin, a gnjida. ALi mi ne smeta kao glumac, dapače. Već se valjda i on ufurao u takve uloge. Hah.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 12:02   #73
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Da, da, upravo to. Njih dvoje su prikazani kao u starim ljubavnim romanima. Treba proći pola knjige (ili čak i skoro cijela) dok se ne dotaknu.
Ooo, da... Što da ti kažem na ovo - toliko se rastapam da sam na podu (kao u dobra, stara vremena)...

I dotaknuli su se...itekako su se dotaknuli, znači, trebao je samo jedan nestašni trenutak; jedan spontani stisak ruku i susret njihovih pogleda...i jaa...odoh.. Trenutak u kojem je objema rukama obavijao njezinu značio je podršku koju već dugo čeka; a pogled, jaoo...baš kao da želi prodrijeti u njezinu samoću i odagnati je... I još ona umirujuća glazba u pozadini...
Što mi radi ova MaPat...

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Inače, to mi je najbolja stvar u seriji: prikazuje realne životne situacije i probleme. Možda neke situacije jesu nategnute i neki likovi isto malo predimenzionirani, ali su to ipak prilično realne situacije.
To je definitivno najbolji dio serije, da. Baš je napravljena kao obiteljska; životna saga; a takve meni inače sjedaju savršeno. :klap:
Realno prikazane situacije, pažljivo okarakterizirani likovi i izrazito dobro ocrtani ti odnosi među njima i kontrasti - znači, nema onoga da se netko promijeni iz temelja preko noći, ni da je većina likova tupoglava jer nasjeda na - baš to, glupe i predvidljive fore negativaca; a odnosi se vidljivo postepeno razvijaju, ali bez nekog razvlačenja.

I još ako tome dodamo predivne protagoniste jaoo i avršeno pogođenu muzičku stvar - maa ako ovako ostane do kraja -
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ja negdje mogu da razumijem i Ramona. Ne kažem da ga opravdavam, ali negdje mogu da razumijem i njegovu psihologiju - tipično tradicionalno vaspitanje, znanje i sigurnost u sopstveni uspjeh, stečeni moć i bogatsvo koji su ga učinili "bogom"... Isto kao i Rebeca - u jednom trenutku objašnjava kako je odrasla i ona čovjek shvati zašto je takva kakva je. Kažem, ne opravdavam ali razumijem.
E, pa baš to; svaki je lik kompleksan, nema sad tu nekakve crno-bijele podjele ni one na glupe i malo manje glupe likove; nego su baš stvoreni za proučavanje i može se o njima raspravljati do besvijesti i nazad....

I glumačka ekipa je pogođena!

Perdón, malkec sam se raspisala.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 00:08   #74
Čuj ti se raspisala. Šta tek ja da kažem?!?!?!


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Što da ti kažem na ovo - toliko se rastapam da sam na podu (kao u dobra, stara vremena)...
Znam kako ti je. O znaaaaammmmm!



Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
I dotaknuli su se...itekako su se dotaknuli, znači, trebao je samo jedan nestašni trenutak; jedan spontani stisak ruku i susret njihovih pogleda...i jaa...odoh.. Trenutak u kojem je objema rukama obavijao njezinu značio je podršku koju već dugo čeka; a pogled, jaoo...baš kao da želi prodrijeti u njezinu samoću i odagnati je... I još ona umirujuća glazba u pozadini...
Što mi radi ova MaPat...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 00:13   #75
Jao, da, zaboravih entradu koja je počela u toj sceni, baš od onog dijela ¿Que daría por verte? -

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Čuj ti se raspisala. Šta tek ja da kažem?!?!?! :lol :

E, ne znam, stara. Probaj nešto originalno smisliti. xD

Por cierto, sad sam ja ovisnica. Nula bodova. A ne smijem je taako brzo baš završiti. Hh.

Gdje si ti na kraju stala..?

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Znam kako ti je. O znaaaaammmmm!!
Jaoo...ma jaoooj...
Ali za mene to donekle nije ništa čudno s obzirom na moj omiljeni trojac telenovela i još par sa strane, ali tebe je bome nešto žestoko opalilo..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 10:24   #76
Curke,može link za skidanje na pp? Podsjetila bih se i ja malo ove serije. Davno sam je gledala, a ostala mi je u lijepom sjećanju.
Morenita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 15:12   #77
Quote:
Morenita kaže: Pogledaj post
Curke,može link za skidanje na pp? : moli:
Poslano ti je.
I dobrodošla među obožavatelje..!

Inače...

LyS su preeslatki...tootalni I sviđa mi se, ponavljam, što se ovdje sve razvija postepeno. Laura je stvarno prelijepa žena. Mislim, to sam komentirala i ranije po temama, ali nije na odmet ponoviti. xD A on je..jao...micica kakve nema..

Isto vrijedi i za Pabla&Rosario - A Eduardo je slatkica s onim svojim podbadanjem.

Gaby mi je žao, ali ovaj put je fakat zabrljala. Eto, dobila je i ona svoju školicu. Ipak, nadam se sretnom izbavljenju iz sr***.

Carmina konačno dobila za pravo onom idejom da Lilianu pošalje natrag "doma" da vidi čime se to njezin dragi i divni Bruno bavi..:klap:

Mayte, Jordi, Julián - ukratko fantastikus
I preedivne su mi Lucía&Maite. Baš su i "kliknule složile.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 17.12.2015. at 15:32.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 22:54   #78
^Potpis za cijeli post.


Hola Morenita!
Dobrodošla! Vidim da je legica Duhica bila vrijedna. Pridruži nam se i u gledanju i u komentarisanju.

Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Jao, da, zaboravih entradu koja je počela u toj sceni, baš od onog dijela ¿Que daría por verte? -
Cijela scena je... uffff... Njegov izraz lica kad ju je ugledao. Sve to što joj govori u tom zanosu. Kad mu Jordi kaže: Tranquilo artista... e tu sam pala na nos od smijanja. I kako se gledaju poslije, kad joj da ružu i kad se dodirnu. Sve to tako kao naivno a meni se stomak zavezao u čvor.

Bila mi je super scena kada je ugleda na onom trgu i kao omađijan ide za njom, a ona bježi. Kažem ja, stalker Santi, ali stalkuj mene, porfaor!!!


Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
E, ne znam, stara. Probaj nešto originalno smisliti. xD
Gledaj ti nje!!! Bezobraznice jedna!


Hahhahahahahahah




Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Ali za mene to donekle nije ništa čudno s obzirom na moj omiljeni trojac telenovela i još par sa strane, ali tebe je bome nešto žestoko opalilo...
Nažalost, nije me opalilo to što bih voljela da jeste (si me entiendes?). A uhvatio me je neki sevdah, kao i svake godine u ovo doba.


Trenutno sam na 74. epizodi, ali danas od moje serije ništa, suzdržavam se. Baš sam umorna, a znam ako krenem gledati, neću se zaustaviti na jednoj epizodi, pa je bolje da se suzdržim, imam dosta obaveza sutra.

Dokle tačno si ti?



Utisci poslednjih nekoliko epizoda:

Jovita je bo-gi-nja!!! Ali apsolutno! I ranije mi je bila draga, ali sad je...
Eduardo smotan i raznježen. Ako ne mogu da dobijem Santija za Božić, može li Eduardo? Porfaror Diosito, porfa??? Si?
Maite i Jordi... Čini se da stalno cmoljim zbog njih. Nekad me toliko zasmijavaju da mi krenu suze, a nekad... Divni su apsolutno.

I Ramon... Kakav ljigav, odvratan, manipulator!!!! Grrrrrrr Sad si se sjetio, mam**u ti, sad!!?!?!?!?
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 23:48   #79
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
^Potpis za cijeli post.
Haha. Gracias.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Vidim da je legica Duhica bila vrijedna.
Ma joj, nije to ništa kako se ja znam raspisati.
Ali malo sam se previše ufurala, a zaboravila na raspisivanje..pa eto, nije loše za nešto načrčkano na brzinu.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Cijela scena je... uffff... Njegov izraz lica kad ju je ugledao. Sve to što joj govori u tom zanosu. Kad mu Jordi kaže: Tranquilo artista... e tu sam pala na nos od smijanja. I kako se gledaju poslije, kad joj da ružu i kad se dodirnu. Sve to tako kao naivno a meni se stomak zavezao u čvor. : cerek:
Hahah. Umireem ROFL
Ali totalno znam kako ti je.
Por cierto, moram izvući par rečenica..tj. riječi koje su progovorili u sceni poslije.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Bila mi je super scena kada je ugleda na onom trgu i kao omađijan ide za njom, a ona bježi. Kažem ja, stalker Santi, ali stalkuj mene, porfaor!!!
A slatkica. pa velim ja, umjetnik koji je vidio ideju! Ili možda pno više od ideje, ali okej. xD
Ne možeš ga kriviti za stalkanje - i sam kod mene još uvijek ima polemike Otoño-Lucía i ne može si pomoći. Za Otoño se pokušava uvjeriti da je produkt njegove mašte, total, vjerojatno je nikad neće upoznati jel...o.O mada se u nju ozbiljno zaljubio...a Lucía je stvarna; žena od krvi i mesa (i to još kakva ) i..jao, kako mi je preslatko kad je promatra onako svu znunjenu, krhku, nesigurnu; tužna pogleda...maaa Strašno su mi stvarne te scene. Te razmjene misli, ti spontani pogledi...ali doslovno se miluju pogledom...ili barem ja to vidim. Uglavnom, ful spontano.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Gledaj ti nje!!! Bezobraznice jedna! : azdaja:
Haa?! Što sam krivo napisala..?!

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Nažalost, nije me opalilo to što bih voljela da jeste (si me entiendes?).
Ne, čekaj...ovo se može dvosmisleno shvatiti.
Znači, nešto, odnosno netko što si mislila da će te "opaliti" u seriji nije te "opalilo" ili se radi o nečemu o LyS kasnije što te se nije dojmilo..? Ili što? Sad sam znatiželjna, ajd probaj objasniti. xD

Jer jaaa sam svaa u seriji. Divno mi je :hrpa.cereka:

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Dokle tačno si ti?
Evo me na 48. Još sam prebrza za svoj ritam, tako daa...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 18.12.2015. at 00:52.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 07:40   #80
Curke, hvala na dobrodošlici Jučer sam skinula 15 ep. ali nažalost, nisam nijednu stigla pogledati. Nadam se da ću uspjeti malo škicnuti preko vikenda, pa pišem dojmove.
Morenita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.