Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2015., 21:59   #2781
@kovrdzava lasaro i jasmina(ja je ovako zovem) su likovi iz prethodne mehijine sapunice la tempestad,i oni su bili kao sporedni mladi par.
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 22:24   #2782
Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
@kovrdzava lasaro i jasmina(ja je ovako zovem) su likovi iz prethodne mehijine sapunice la tempestad,i oni su bili kao sporedni mladi par.
Prije bih rekla "proljev".
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 00:34   #2783
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
naravno, u miru ..htjedoh reć.. božjem :r ofl:


Quote:
ma, bitno da nas je s njom pilao cijelu seriju a onda od nje ništa?
nego, danas se baš nje sjetih kad sam prošla kraj neke birtije kaj se zove Purgatory :r ofl:
da jako te se dojmio njen nastup u krčmi pa ne možeš da ju zaboraviš

Quote:
sori al evo ti :vidi ga:
nažalost nemam tako dobar ukus kao Meksikanci

Quote:
ekipa, molim vas lijepo da me idući put kad izvalim da idem pratit Mejiu lijepo zašamarate i odgovorite od tog. fala lepo.
može primljeno na znanje

ali kako je on uvijek jak mamac ne znam hoćemo li izdržati da ne pogazimo svoju riječ

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ko su Lazar i Hazminka? :mi sli:
naš najdraži mladi par iz snova u La Tempestad

Quote:
OVO!!! OVO OBAVEZNO:

https://pbs.twimg.com/media/CQl-SOsUAAAKmj5.jpg

:lo l:
Cierto
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 15:21   #2784
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Cierto
i ja kažem



ljudiiii i da ne zaboravimo, opraštam se od vas uz našu top ljestvicu!!


TOP 10 escena mas estupida
1. HITNO odvoženje trudne AP sa životno ugroženim fetusom u....wait for it...Martinov stan??!?
2. Claudijino istezanje po krevetu u onoj oskudnoj spavacici, gdje se vidjelo maltene sve, kao i njeno konstantno mazanje nogu i brčkanje u pjeni
3. nailazak na mačeve i ono što uslijedi
4. pablov upad u crkvu na konju
5. martin nosi padrea na rukama u crkvu
6. vraćanje pamćenja u štali
7. Aaronovo uspješno bježanje od glupe policije i izlazak iz zatvora
nakon što je ubio brata
8. Emijeva serenada Veronici ni 5 minuta nakon
što je saznala istinu o Martinu i razlogu njegove ženidbe
9. macevanje veronice i martina na ulici
10. scene predosjećanja!!

TOP 10 escena de maximo tresh
1. Claudijin i Pierreov sexy night
2. u onom igluu. (ili šta je ono već bilo )
3. pad AP s konja
4. seks manuela i virhinije
5. bilo koja scena iz 119. epizode
6. virgencita čudotvorno oporavlja padrea
7. kupovina zvijezde kao romantični gest
8. AP biva zatvorena iza rešetaka
9. pablovo ostavljanje mariane pred maticarem i ulazak ane perle
10. drogiranje martina i nancyagino valjanje po njemu
gratis. Pablo nosi meso na ramenu
Ma YY is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 18:29   #2785
pozdrav @ma yy,ako si i dalje raspolozena pocni da pratis a que no me dejas i pridruzi nam se slobodno na temi,dobrodosla si,ocekujemo te.
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 16:30   #2786
Finale

Blanquita
Meni stvarno drag lik ali ne smatram je toliko bitnim likom da gledamo njezino vjencanje i njezin svadbeni ples sa vatrometom u finalnoj epizodi uz bonus njezinu prvu bracnu noc di ona priznaje muzu da je virgen pa muz krene pricati bajke da bi kresnio na prvu bracnu noc .

Ana Perla
To je stvarno od samog pocetka biser od zene kojoj nekim cudom odjednom naraste trbuh (a trudna je vec koliko) u kojem nosi super junaka kojem nije ravan niti Superman osobno..biti ce da je bebac nasljednik ili Chuck Norrisa ili Stevena Segala.Jedino pametno sto izvali tokom cijele serije je bilo kad rece onom svom slikaru da postane muskarac a on nakon toga izgubi i m od muskarca pa kad je bal nek je maskenbal.

Pablo i genijalna ideja kako da nauci pameti bivsu ali dobro sta ocekivati od covjeka koji si za zivotnu partnericu izabrao maloljetnicu i jos je napumpao od prve.Ma divna mu je zenica mama dobi posao od Martina zato sto on jako cijeni AP a brat pshihopat se izvuce koliko puta zahvaljujuci njoj.Finale previse mi ih je i jos kad ona fino kao trudnica vija sa ekipom Virginiju.Ne postoji prigodan smajlic za ovo

Zasto nismo mogli imati Pablo i recimo Blanqitu i odnos di nisu svjesni da su zatreskani nego se podbadaju i spustaju pa postanu par uz sitne prepirke i budu podrska M i V kad oni lude.Ne smeta meni Arturo slatki su mi on i Blanquita ali smetaju mi Ana Perla i Pablo kao pareja ..zivi ocaj.On mi je tako drag kad nije s njom a da ne spominjem njihovu love on first sight ili transfuziju krvi sorry ali to je rezervirano za puno vec i level pod imenom Martin i Veronica.

Cresencio kao duh a Demetrio u cortillama sa horor pjesmom o dragog ti kamena. Dobro da se i on nije poceo ukazivati Virginiji ili jos gore da sa neba gleda M&V odabravajuci.

Magdalena ne, ne moze biti toliko glupava da dira noz ,nemoze nakon sto je potrosila svu glupost i naivnost na monstruma od Aarona i odose minute na jos jedno bespotrebno sudenje.Zar je tako tesko da ti se upali lampica i da nazoves hitnu i policiju kad vidis osobu da lezi ranjena sa zabodenim nozem ????

Jorge Sta reci na njegovu reakciju ili bolje reci nereakciju vezano za smrt sina jedinca Njemu je stvarno bilo vrijeme da odavno otegne papke.Covjek vjecito sa istom facom .Pablova mama ostala kratkih ruku vrati se on Salmi.I moram da pitam da li je se ona stvarno kresnila sa Nicolasom????

Claudija
Njoj ocito nista nije vrijedio ni perverzni keks sa francuzom ni ublazena verzija sa baby Emijem osta ona praznih ruku.Ostaje joj jedino Martin da je posvecuje u snovima i da je zadovolji ili samomasazerstvo u kadi...A mozda je zavrsila sa Nicolasom

Emilijano karakterno nije bio par ni sa Claudijom ni sa Nancyagom jednostavno ne ide i ne ide kako god ga okrenes a morao je umrijeti da bi Martin dobio familiju nakon sto su mu oduzeli sve.Brat mu nije potreban izabrao je Pabla a dobio i sestricu Ana Perlu kojoj ne moze reci ne.Sad opet ima dva oca Jorge i Botel koji su izjavili da im je poput sina i dvije mame Magdu i Salmu kojoj su oni Veronica puno brze oprostili i presli preko svega nego Magdi i prigrlili je i jos mu je svaka od tih osoba 2 u 1 punac i tata,mama i punica, brat i prijatelj.

Nancyaga ne mora vise cuvati patrona sad ce sve ici kako treba i moze biti sa covjekom koji joj je suden na nekom drugom mjestu di ona i Emi mogu biti par.Trebali su oni Nancy uvaliti Alfredu.Alfredu osoba koja je od pocetka pa do kraja samo pametne izjave imala i definitvno nije trebala umrijeti.

Rebecca Nista protiv Danne Garcie (obozavam PDG) ali Danna u ovoj seriji ma koliko mozda glumacko ime bila nema neku bitnu ulogu da bi scena sa njom i njezinim frajerom bila predzadnja scena u finalnoj epizodi.Kao da ste prebacili za vrijeme pauze na drugi kanal i gledate neku seriju sa nekim drugim ljubavnim parom dok cekate nastavak onog cega zapravo pratite.Kao sto sam rekla aposlutno bespotreban lik od samog pocetka ali ako se je vec tamo nasla pa i ako se nasla i potreba da i ona ima svoju pricu mogli su ili ovog odvjetnika prije uvesti i da nestanu ili je spetljati sa baby Emijem da napravi od njega muskarca.U svakom slucaju previse minutaze u finalnoj epizodi a ubacila se i u Team Martin i Veronica prati Martina u stopu i nakon Verinog povratka of course kao bff ali svejedno.

Moncito prisutan na obnavljanju zavjeta.Nije da mi smeta taj lik ali ne vidim razlog zasto osim sto je best frend od Ivana da Ivana a ne Martina je tamo.

Kako su zavrsili negativci ove serije stvarno ne znam sta bi rekla.... Troje visestrukih ubojica seta po ME a policije nigdje i ne mislim na ME policiju koji su u rangu sa Policjskom akademijom ali bez uspjeha nego na pravu policiju cak nema ni one sheme cijelo selo na nogama sa bakljama u potrazi hahaha
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...

Zadnje uređivanje MariaIsabella : 12.10.2015. at 16:48.
MariaIsabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 16:58   #2787
Esposos Bipo idu u dvije kategorije:
1.Slatke zajednicke scene prije obnavljanja zavjeta i prekratke scene zavjeta
2.Bipo tresh scene

Esposos Bipo slatke zajednicke scene prije obnavljanja zavjeta :
-u razgovoru sa ocem Juanom
-setnja do crkve
-u crkvi
- Bipo ples
-Bipo zagrljaji

Ono najgore od svega setnja do crkve,u crkvi i Bipo ples odvija se vise u pozadini i prekratko traje kao da se radi o nekim sporednim likovima a ne glavnom paru slijedi obnavljanje zavjeta nakon kojeg slijedi hebeni FIN i to je sve lijepo sto smo mi uspjeli vidjeti od protagonistickog para u finalnoj epizodi.

BipoTresh scene

Aaron,Martin i Veronica shema.
I sa Martinom dokazase da su misici na LI frajerima uzaludni.Pobjeze mu Veronica koja je prezivjela nesrecu, pod lijekovima je i ima povremene vrtoglavice ali ulovi ga punac sepavac i savlada i jos na kraju uspije pobjeci.
Finale here we go again i again.Martin mlati punca koji gle cuda utece pa ga oni i Veronica neupsjesno vijaju da bi Martin nastavio u ME ga vijati i punac ga savlada i dolazi ga spasiti Veronica na konju i na kraju Aaron sa spaljenom rukom svezan i kroz ME ga na konju vodi kci uz pratnju zeta.Dona Vero prava ratnica a izbacila i batak i ramena.Ovoj Bipo sceni ravne nema obozavam ih ali ajmeeeee EspososBipo tresh scene Of course ne ubrajam onaj fini zagrljaj kad ga je spasila.

Virginia,Veronica i Martin shema

Veronica umjesto da trazi muza ostaje u crkvi moliti se mamom pa je uhvati Virginija koju ona savlada,scepa konja i baci se u potragu za mamom,dozivi udarac u glavu od kamen i samo se onesvijesti,dolazi sebi i baca se u potragu za muzem kojeg spasava .Virginija joj na mostu dolazi sa pistoljem pa se one pocupaju za i padaju u vodu i dolazi je muz spasiti
Ekipa vija Virginiju i Veronica se baca na zemlju da spasi tetku Salmu a Martin da drzi svoju Veronicu i niz se nastavlja

Nisu potrebne Bipo divne scene u finalnoj epizodi jer hey drzao ih je razdvojenim nekoliko epizoda bespotrebnim glupostima pa sad komotno se mogu baciti zajedno u tresh scene u finalnoj epizodi uz mrvice slatkih scena jer one divne obecane su izbrisane.Svaka rijec je suvisna.

Mora se covjek "diviti" Chavi koji bez imalo skromnosti i srama potpisa ponosno ubitacno velikim slovima svoje puno ime i prezime neka se zna i slucajno ne zaboravi koji je zasluzan za tresh nad treshom jedne finalne epizode neke sapunice u kojoj protagonisticki par ima najmanju zajednicku minutazu.

Hvala svima na lijepom druzenju bilo mi je prekrasno Voljela bi samo da smo malo vise bili aktivniji ali nadam se da cemo se nastaviti druziti uz neku drugu sapunicu
Unatoc svemu nedostaju mi EsposBipo i meni su najbolji par koji sam gledala tako da iako je serija na kvadrat nema sanse da ih propustim na velikom ekranu

Edit
Ovo bi bio moj scenariji za finalnu epizodu.Veronica nakon razgovora sa Danijelom ipak se odlucuje Martinu sve reci i njih dvoje su udruzuju.Ona se sastaje ponovno sa Danijelom a u pozadini je Martin sa privatnim istraziteljem koji ima veze u policiji.Danijel pod pritiskom da bi se izvukao daje dokaze protiv Virginije a Virginia nekako uspije izbjeci policiju otima Veronicu dozivljavaju nesrecu.Super Martin spasava Veronicu.Nakon toga njih dvoje rade na kolekciji sa Rebbeccom koju su mogli uvaliti ili Emilijanu ili je se mogla pojaviti sa exom koji je dobar sa Martinom pa smo mogli imati prijatelje za Veronicu i Martina na njihovoj razini.Nakon uspjesnositi Veronicnog dizajna Martin za godisnjicu priprema izenadenje za Vero u stali vodeci je na putovanje kroz vrijeme prisjecajuci se svih lijepih trenutaka i nakon toga odlaze u ME di odlucuju se za obnovu zavjeta.Jos par lijepih scena sa Biposima a ostatak preostalog vremena posvecen je sporednim likovima i rijesavanju svih negativaca.Previse je bilo nepotrebnih epizoda ,previse.
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 18:19   #2788
@maria isabela,svaka ti cast,svaka ti je na mestu.
i meni je blankita bila bas draga,ali ova zadnja scena sa bajkom,svaka rec je suvisna;na nivou oprezno s andjelom i natali(vidi se uticaj zenice)!!!
tvoje finale je mnogo bolje,mnogo mi se vise svidja od ovoga sto smo videli na ekranu,da se tako izrazim!
draga je i meni dana kao glumica,ali ovaj lik joj je bezveze i suvisan!
ja nisam mogao da odolim veri i martinu,evo gledam ih opet(ali samo njihove scene) i zaista uzivam.
sinoc sam bas gledao one epizode posle pozara,kad se vera ljuti na njega i tako su mi spontani i slatki u svim scenama,naprosto ih obozavam!
i meni je bilo divno sa svima vama,doduse kratko-ali slatko!
i nadam se da cemo uskoro opet gledati neku bolju seriju zajedno i da cemo se okupiti u istom broju!
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 00:23   #2789
@MAYY tako je ne može proći oproštaj bez naše najdraže ljestvice

@MI lijep i opširan komentar kao uvijek
vidim imamo svi ista razočaranja s našim Mejiom
ne može si čovjek pomoći

i bilo mi je drago družiti se s tobom kao u dobra stara vremena

Da ne tipkamo samo loše stvari jedna od boljih i najdražih
VyM scena
http://www.dailymotion.com/video/x37...era-vez-30_fun
http://www.dailymotion.com/video/x2t...rte-asi-36_fun

i Bipo Taxi
https://www.youtube.com/watch?v=TZED...ature=youtu.be

https://pbs.twimg.com/media/CQ6bxBYWIAAf8f9.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CQ6bxaGWcAAGK2u.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CQ6epJVUwAAwztP.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CQ6epPXUsAAeaUR.jpg


https://pbs.twimg.com/media/CRDIdV0WUAAK1rr.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CQ1G-VVUEAAX_sc.jpg

#BipoFrases
https://pbs.twimg.com/media/CQ6SdoZWcAEZHN0.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CQ1AcASWoAA6ygt.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CQ1JzBxUcAAj0Kg.jpg

Facilotas en la cascada #FinalAlternativo
https://pbs.twimg.com/media/CQv5ViiVAAAqZbQ.jpg
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 17:15   #2790
hvala @pipa na ovim predivnim slikama i klipovima,super su,uzivam stvarno!
nadam se da ce toga biti jos,da barem uzivamo u lepim slikama i klipovima,kad nismo u seriji(odnosno uzivali smo samo u nekim momentima i scenama).
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 23:38   #2791
Odpuščanje ljubezni (Entrada - POP TV)
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 01:26   #2792
I Lo Imperdonable je prodana s cortinillama. Cortinillas are back.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 23:58   #2793
eh,predivna,stara nepovratna vremena kada smo se ovde svi skupljali i komentarisali nas omiljeni par,stvarno mi je bilo predivno sa svima vama!
nadam se da cemo se opet okupiti u ovolikom ili jos vecem broju i gledamo zajedno neku seriju,i uzivamo u iscitavanju komentara i razmenjivanju misljenja!
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:51   #2794
ovo je samo vjerojatno prijateljski izlazak, a oni se raspisali o ljubavi i&a

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...5d&oe=571F15C6
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...92&oe=570F597B
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 18:24   #2795
Ja moram priznat da je meni ovo malo sumnjivo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:38   #2796
khm khm, mene frendovi ne voze u mojem autu do mene doma...
dejavusebastianiangelique
Ma YY is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 22:28   #2797
Slazem se curke i meni je sve to sumnjivo
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 22:36   #2798
Vozi njezin auto? Još sumnjivije.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 22:44   #2799
Bome je

sad samo cekamo obavijest zajedno smo
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 23:12   #2800
Nemojte biti tračare, cure, nema on ženu?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:47.