Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2016., 11:29   #621
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Ajoj da, Amorres de Barrio je tad počinjala. I dalje je previše.
Ma ja bih radije onda da je uzela sombru od 138 epizoda. Ali dobro, i ovako i onako neću pretjerano pratiti.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:13   #622
od sutra i indijska sranja selu u jutro
joooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:33   #623
A napokon što će onda u tim terminima.
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:48   #624
Ništa pametnije - Inspektor Rex.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:54   #625
i koliko vidim od prve epizode po dvije na dan
joooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:14   #626
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ništa pametnije - Inspektor Rex.
Bolje to nego indijska sranja.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:19   #627
Bilo bi dobro da su stavili neku meksičku ili dvije zato sve manje vjerujem da imaju neke od onih koje su se spominjale. Da imaju zašto bi ih čuvali
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:55   #628
Quote:
Nisa Castelo kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da su stavili neku meksičku ili dvije zato sve manje vjerujem da imaju neke od onih koje su se spominjale. Da imaju zašto bi ih čuvali
ma nemaju, da imaju onda bi automatski kako su one prije zavrsavale ubacivali bi njih, ili da imaju umjesto uzasne "La gate" bi stavili nesto sto ima smisla i sto je realno i gledljivo
joooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 16:39   #629
Imaju, ali nije im isplativo pustiti ih sad. Kakvog smisla ima kupovanje i onda prikazivanje u 7 ujutro što gleda valjda ni 10 000 ljudi.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 12:23   #630
Ajme majko, ljudi se fkt na Dominoj FB stranici žale zašto im je Nevjesta odlepršala ujutro.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:16   #631
Ma ono, na stranu to kakva je, nije fer prema publici koja ju prati. Kao što nije bilo fer i da sve meksičke lete ujutro. Po tome se vidi da je njima samo do gledanosti i ni do čega drugog.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:56   #632
Molim vas treba mi pomoc, zna li mozda netko gdje mogu gledat tekenovelu "la viuda joven"? Pocela sam ju pratiti na youtube ali je od 30 epizode na dalje zakljucana
Sunshine22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 19:15   #633
Tko im gleda one krimi serije koje vrte cijeli da. A krimi serije baš nisu za popodnevni termin. A znala sam da će se penzići ljutiti zbog Nevjeste a što s nama. Mi koji volimo meksičke nemamo se pravo ljutiti nas nitko ne uvažava a nebi me čudilo da za pet penzića koji prate Nevjestu da nju vrate u njezin termin
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 13:06   #634
Quote:
joooooo kaže: Pogledaj post
od sutra i indijska sranja selu u jutro


Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Ajme majko, ljudi se fkt na Dominoj FB stranici žale zašto im je Nevjesta odlepršala ujutro.


šteta što nisu meksičku stavili, al šta sad, bar se neću živcirat kao kad naletim na indijsku, sva sreća pa ne palim tv prije podne
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:22   #635
Ne znam tko uređuje ovaj blog, ali neka poradi na profesionalnosti. Da navedem dva primjera zašto to kažem:

1) http://telenoveleplus.blogspot.hr/20...laniranih.html - osoba ne zna da se već godinama finale Televisinih telenovela emitira u nedjelju i cijepa na 2 ili 3 internacionalne epizode

2) http://telenoveleplus.blogspot.hr/20...ozujka-na.html - broj nastavaka jednostavno prepisan s Wikipedije koja ne navodi da je zadnja dva tjedna, odnosno zadnjih 10 nastavaka, emitirano u duljini od 20 minuta što bi značilo 165 punih (40-45 min) + 5 punih (od 10 20-minutnih) + 2 (nedjeljno finale) = 172 epizode


I to su jedina dva članka koja sam otvorio i dosta mi je.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 13:12   #636
Jel tko gledao Damu pod velom. Kakva vam je. Mene malo podsječa na brazilske serije
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 13:18   #637
Quote:
Nisa Castelo kaže: Pogledaj post
Jel tko gledao Damu pod velom. Kakva vam je. Mene malo podsječa na brazilske serije
Imaš temu na pdf-u Serije.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 19:51   #638
Quote:
Nisa Castelo kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da su stavili neku meksičku ili dvije zato sve manje vjerujem da imaju neke od onih koje su se spominjale. Da imaju zašto bi ih čuvali
Naravno da nemaju, netko s bujnom maštom je to proširio i svi uzeli zdravo za gotovo
anahigio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 20:24   #639
Quote:
anahigio kaže: Pogledaj post
Naravno da nemaju, netko s bujnom maštom je to proširio i svi uzeli zdravo za gotovo
Nije mašta, to su ljudi koji imaju kontakte ili i sami rade s tim stvarima.

I "La Gata" je bila među tim "maštarijama", pa eto je u programu...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:45   #640
Ako je istina da imaju te serije zašto ih ne puste. Što čekaju s njima. D ih stave u jedan termin da su u tom terminu stalno a ne da mjenjaju svako malo mislim da bi bile gledane. Kao što su bile Praveljubavi. Oluja u srcu, Zabranjena žena. One su u jednom terminu bile od početka do kraja da su tako sve ljudi bi ih gledali.
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.