Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2009., 13:03   #1
Question Isplata dječjeg doplatka?

Pozdravljeni! Problem ovako-za ovu godinu nisam predao papire za produženje dječjeg doplatka jer po mojim izračunima premašujemo granicu dobivanja doplatka(do ove smo uredno dobivali) i doplatak dalje stiže.Dali će se morati doplatak vraćati?
ljubo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 13:11   #2
frendu je obiteljska mirovina dolazila jos par mjeseci nakon sto je zavrsio skolovanje.sve je morao vratit.
smatram da ce i kod tebe bit tako
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 13:28   #3
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
frendu je obiteljska mirovina dolazila jos par mjeseci nakon sto je zavrsio skolovanje.sve je morao vratit.
smatram da ce i kod tebe bit tako
100% ćeš morat vratit..bolje ti je odmah otić kod njih tamo i to stopirat inače u našoj administraciji biti još i neku kaznu mogli napalit!!!
inflictum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 13:49   #4
pa zar nije isplata za drugi mjesec u ožujku tako da si primio još ovaj mjesec i dalje automatski prestaje. Barem je tako bilo do prije par godina godina dok sam ja primala.
GEISCHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 13:56   #5
Quote:
GEISCHA kaže: Pogledaj post
pa zar nije isplata za drugi mjesec u ožujku tako da si primio još ovaj mjesec i dalje automatski prestaje. Barem je tako bilo do prije par godina godina dok sam ja primala.
e vidiš možda je caka u tome-HVALA!
ljubo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 08:18   #6
Quote:
ljubo1 kaže: Pogledaj post
Pozdravljeni! Problem ovako-za ovu godinu nisam predao papire za produženje dječjeg doplatka jer po mojim izračunima premašujemo granicu dobivanja doplatka(do ove smo uredno dobivali) i doplatak dalje stiže.Dali će se morati doplatak vraćati?
Netočno što su dolje pisali,doplatak dobivate zaključno sa veljačom po dokumentaciji koju ste prošle godine predali.Ako niste predali za ovu god do 28.02.automatizmom ti se ukida ili ako si predao a nemaš pravo,dobićeš novo rješenje u kojem se vidi da premašuješ cenzus po članu domaćinstva.
Dubravka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 10:35   #7
ej ljudi zna li iko kada ce dječiji
slavicatrivic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 13:50   #8
meni stigo jučer
mars u biku is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 13:52   #9
ok, šala, sad je stigo.
mars u biku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.