Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2012., 15:54   #2841
ah espiegle, jednom cu i ja skupiti za njega
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 16:03   #2842
moje najdraze rumenilo je bilo rimmel sienna koje se vise ne proizvodi. trazeci zamjenu naletih na poredjenje sa nars douceur. na slikama izgleda divno ali nemam ga gdje probati.

ima li neko preporuku za nijansu poput douceura, a da je imaju chanel, dior, el, shiseido...ove standardne kuce ciji se proizvodi mogu naci u parfimerijama?
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 17:13   #2843
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Evo http://www.ogledaloonline.hr/ogledal...oj-podton-koze

a imaš cijelu temu Podton kože
Našla, hvala!

I sad bih trebala i savjet iskusnijih: ako sam žuti podton, smeđa kosa, smeđe oči...koji tip/boja rumenila mi pristaje? Više narančasti tonovi ili na rose? Ili nešto između?
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:21   #2844
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
moje najdraze rumenilo je bilo rimmel sienna koje se vise ne proizvodi. trazeci zamjenu naletih na poredjenje sa nars douceur. na slikama izgleda divno ali nemam ga gdje probati.

ima li neko preporuku za nijansu poput douceura, a da je imaju chanel, dior, el, shiseido...ove standardne kuce ciji se proizvodi mogu naci u parfimerijama?
pogledaj bourjois sienne, na mojim obrazima izgleda tocno ovako:
http://img.photobucket.com/albums/v3...imfall2010.jpg
u kutijici je puno tamniji nego na kozi.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 10:18   #2845
zagledala sam ga bas zbog imena ali mi djeluje da ima dosta narandzastog u sebi dok ovaj rimmelov toga nije imao. ne volim te narandzaste i breskva tonove iako se oni preporucuju za zuti podton. ovu sliku mi ne otvara
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 10:28   #2846
Quote:
Mammi kaže: Pogledaj post
Našla, hvala!

I sad bih trebala i savjet iskusnijih: ako sam žuti podton, smeđa kosa, smeđe oči...koji tip/boja rumenila mi pristaje? Više narančasti tonovi ili na rose? Ili nešto između?
Možeš nositi i jedno i drugo, samo je stvar topline nijanse. Bolje će ti stajati peach i narančasta rumenila, ali se da naći i koje toplo rozo rumenilo.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 10:30   #2847
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Mirella sad vidjeh tvoju recenziju za Malice i sad ga hoću i jaaaa

jel i za njega vrijedi ona bockalicakoju si mi preporučila?
Malice je prekrasan, ja njega stavljam s Chanel kosim kistom za rumenilo iako je dosta mekano ruemnilo.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 12:42   #2848
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
zagledala sam ga bas zbog imena ali mi djeluje da ima dosta narandzastog u sebi dok ovaj rimmelov toga nije imao. ne volim te narandzaste i breskva tonove iako se oni preporucuju za zuti podton. ovu sliku mi ne otvara
na internetu nema nijednog realnog swatcha tog rumenila. ili ti je i uzivo narancast? nema niceg narancastog u sebi, on je rozo-smedje-bez. probala sam ga slikati mobitelom da ti ga pokazem, ali boja ne ispada realno. za dslr i prebacivanje na racunalo trenutno nemam vremena.
baci oko na njega kada budes u ducanu.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 12:48   #2849
uzivo mi izgleda tako ali ubjedila si me da opet odem zagledati. hvala ti
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 14:03   #2850
Moja tiha patnja od danas kad sam ga ugledala. Ima li toga već kod nas za kupiti?
Artdeco Dita Von Teese Golden Vintage Blush, nijansa se zove Enravish
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 14:06   #2851
Ima, ja vidjela u Mulleru City Center East
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 14:14   #2852
Ima samo u Mullerima u Zg i onom jednom u Splitu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 14:25   #2853
Meni je napokon stigao Nars Orgasm i malo je reći da sam oduševljena. Još mi ovaj tjedan stiže Mac Dainty i uz Chanel Ultra Rose što sam uzela prije 10 dana, ne smijem pomisliti na kupnju rumenila narednih mjeseci, da ne kažem godina
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 18:44   #2854
i meni je super orgasm, ljubav na prvi pogled
sad se samo sa njim i lancome amorouse trackam..
ajde baci pogled na stranicu di su pegle
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 22:07   #2855
Koje biste mi preporučili breskvasto shimmerasto rumenilo?
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 23:00   #2856
Koje novo Chanelovo rumenilo najbolje ide uz hladni srednji podton?

Pink Explosion, Tumulte ili Rose Initiale? ta tri su mi predivna, al često fulam s nijansama, valjda je stvar u tim podtonovima.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 00:06   #2857
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
Koje biste mi preporučili breskvasto shimmerasto rumenilo?
Bourjois Little Round Pot Blush 32 Ambre D'Or, prekrasna nijansa , evo link sa swatchevima
http://www.thesundaygirl.com/2012/08...ush-in-32.html

Catrice 020 Peach Sorbet, ima sitne šljokice

Nisi rekla koji ti je cjenovni rang pa sam ti nabrojala ove drogerijske, malo jeftinije... Moram nadodati da mi je ovaj Bourjois ipak ljepši i ima više shimmera...
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 00:36   #2858
250-300kn
Imam trenutno sve roskaste nijanse od kojih najviše koristim Chanelov Pink Explosion i Art Deco 33, pa sam htjela malo za promjenu probati breskvaste.
Inače imam plavo-medenu boju kose, tamno smeđe oči i rozi podton (koristim Shiseido PR u nijansi B40 pa sam po tome zaključila da sam rozi jer mi odlično odgovara)

Ovaj Bourjois mi se čini pretaman na slikama, moram ga pogledati uživo da steknem potpun dojam. Catrice mi nije dovoljno šljokičast
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 02:18   #2859
Quote:
la reine margot kaže: Pogledaj post
Moja tiha patnja od danas kad sam ga ugledala. Ima li toga već kod nas za kupiti?
Artdeco Dita Von Teese Golden Vintage Blush, nijansa se zove Enravish
Uaaaaau kako ovo dobro izgleda
Nisam uspjela nac niti jedan swatch.Zna li neko kakav je finish?Mat,sljokice,za topli ili hladni podton?Kakva mu je cijena?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 09:36   #2860
jel se tarte clay blushes moze kupiti jos negdje osim na ebayu a ako ne jel ima koji provjereni seller?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.