Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 07:09   #5001
Meni nude mauve nije uopće shimmerasto ako ga nanosim flat top kistom ili tipa elf mineral powder kistom, na način da ga samo onako utisnem/utapkam gdje hoću. A ako ga nanosim baš blendajući kružnim pokretima sa npr Real Techniques blush kistom ili Sigma F40, onda se vidi shimmer, i to prilično za moj pojam.

Znači ako ga ne blendam, shimmer ne dođe do izražaja nego samo ostavi boju. Taj način koristim kad ga želim kao bronzer, odnosno da mi da malo boje. Druga rumenila koja imam (Makeup Geek) ne bi mogla nanositi tako jer su prepigmentirana (i krive boje za ovu svrhu), ali pošto je ovo skroz nježno, to mi super funkcionira. Doduše ja sam baš snjeguljica, na koži normalne boje ne može proći kao bronzer. Ali čisto da ga probaš na više načina nanošenja i sa raznim kistovima, jer baš je različit efekt.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 05:12   #5002
Moze li mi netko preporuciti neko peachy rumenilo, kremasto mozda ili da ostavlja bar takav dojam. Da nije shimerasto? Voljela bih postici neki zdravi, svjez look. Uglavnom sam koristila roskasta rumenila hladnijeg tona, ali bih voljela sada nesto breskvasto, ali da pase mom hladnom tonu koze.
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 13:52   #5003
Mjerkam the balm instain u nijansi houndstooth.. postojanost od 1-10?

mjesovita do masna koza
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 17:06   #5004
mene zanima collistar rumenilo u nijansi 20 rose giulietta..jel vrijedno te love ili rađe da si mac kupim?
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 20:58   #5005
Quote:
MKay kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko preporuciti neko peachy rumenilo, kremasto mozda ili da ostavlja bar takav dojam. Da nije shimerasto? Voljela bih postici neki zdravi, svjez look. Uglavnom sam koristila roskasta rumenila hladnijeg tona, ali bih voljela sada nesto breskvasto, ali da pase mom hladnom tonu koze.

Art deco ima jedno roskasto kremasto rumenilo sto malo naginje na peachy, pa checkiraj to. Inglot takodjer ako si u mogucnosti.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 21:30   #5006
Da li mi možete preporučiti rumenilo slično bivšem Catrice Light burgundy, pronašla sam da je Artdeco 27, pa ako ima tko još kakav prijedlog. Ili neko taupe rumenilo s primjesom šljive. Nježnije. Ovo je slika s neta
orchid1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 22:16   #5007
Vidjela sam nesto slicno na Aurinom stalku (vise baca na ovo artdeco)

Poslano sa mog m2 koristeći Tapatalk
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 14:10   #5008
Zna li neko kako da spasim ovo rumenilo? Neznam sta se dogodilo ali se nekako stvrdnulo previse i cudno

__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 12:23   #5009
Quote:
MKay kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko preporuciti neko peachy rumenilo, kremasto mozda ili da ostavlja bar takav dojam. Da nije shimerasto? Voljela bih postici neki zdravi, svjez look. Uglavnom sam koristila roskasta rumenila hladnijeg tona, ali bih voljela sada nesto breskvasto, ali da pase mom hladnom tonu koze.
Art deco 19.
http://beautyandmess.com/en/ode-to-artdeco-blushes/
Ujedno i jedino breskvasto rumenilo na koje sam naišla da stoji hladnom podtonu. No na kraju sam ga proslijedila jer nikad mi nije tako lijepo stajao kao što curama sa toplim podtonom stoje breskvasta rumenila. Kad mi je potrebno neko takvo rumenilo rađe uzmem neko koraljno pa ga laganije nanesem ili čisto pinky.
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 12:50   #5010
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Meni nude mauve nije uopće shimmerasto ako ga nanosim flat top kistom ili tipa elf mineral powder kistom, na način da ga samo onako utisnem/utapkam gdje hoću. A ako ga nanosim baš blendajući kružnim pokretima sa npr Real Techniques blush kistom ili Sigma F40, onda se vidi shimmer, i to prilično za moj pojam.

Znači ako ga ne blendam, shimmer ne dođe do izražaja nego samo ostavi boju. Taj način koristim kad ga želim kao bronzer, odnosno da mi da malo boje. Druga rumenila koja imam (Makeup Geek) ne bi mogla nanositi tako jer su prepigmentirana (i krive boje za ovu svrhu), ali pošto je ovo skroz nježno, to mi super funkcionira. Doduše ja sam baš snjeguljica, na koži normalne boje ne može proći kao bronzer. Ali čisto da ga probaš na više načina nanošenja i sa raznim kistovima, jer baš je različit efekt.
satin doll, hvala još jednom na preporuci za MF rumenilo. Kupila sam ga sad u muelleru gdje su MF rumenila s popustom 62kn.
Ja sam cca nc20-25, i ovo rumenilo mi je trenutno prekokrašno jer je toliko prirodno i ne previše uočljivo na mom licu da je nemoguće pretjerati s njim. Dakako, ja sam i tražila neko koje mogu namaljiti na dnevnoj bazi bez brige da ću biti previše nacrtana. Doduše, kad dođe ljepše vrijeme i kad krenem više prema ovih nc25 ne znam koliko će biti uočljivo, ali o tom potom. Zasad čista 5-ica.
I na pink pandi sam uz akciju plati 2, uzmi 3 uzela Sleek suede sebi+ Rose gold i Flamingo za poklon šogici kojoj je uskoro rođendan. I sad sam došla do toga da rose gold ne dam ni pod razno a sve naginjem i tome da ne dam Flamingo. Totalno drugačija rumenila od onoga što bih sebi gledala a na kraju su mi oba prekrasna uz posebno divljenje Rose goldu. I to ja, koja ne voli shimmerasta rumenila Ali ovo je toliko lijepo, da sjaj ali ne onako seljački i zaista mi je divno. Flamingo je pak mat, ali intenzivno ružičasti a opet se tako lijepo da izblendati i mislim da će biti divan uz roze ruževe/sjajila koja imam I tako šogica ostala bez ičega
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:14   #5011
Super, baš mi je drago da si našla ono što ti se sviđa
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:45   #5012
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Zna li neko kako da spasim ovo rumenilo? Neznam sta se dogodilo ali se nekako stvrdnulo previse i cudno

Koje je to rumenilo? Moguće da si prenijela masnoću s kista (kad si ga nanosilana lice) na njega pa se tako stvrnulo na površini. To postruži s nečime pa probaj koristiti isključivo čisti kist.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:19   #5013
@Elektra - to je MAC, koristim samo jedan i uvijek isti kist, nikad prije mi se to nije dogodilo niti s jednim Mac-om. Mislila sam da mozda nesto od hladnoće ili topline Probat cu postrugat hvala ti!
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:31   #5014
Da li je netko probao Beauty Uk rumenila u sticku? Konkretno
Me zanima ono breskvasto, s cim ih nanosite i kakva je trajnost?
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 06:02   #5015
Hvala Memorysun i Deich, ali odlucila sam se za Stila gerbera nijanse, probala sam tester i jako mi se svidja. Prije toga sam uzela neko Revlonovo u nijansi peach ali mi se ne svidja nikako, tekstura mu je grozna, kao da sam stavila prah a ne kremasto rumenilo i tesko se blenda.
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 09:20   #5016
koje rumenilo (MAC, Chanel, Nars) je zlaćano/beige - znači, da nije "prljavo" ni narančasto ni zemljano - trebam nešto što je vizualno "otvarajuće" i svježe (takve volim uz raspberry ruževe )???
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 09:30   #5017
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
koje rumenilo (MAC, Chanel, Nars) je zlaćano/beige - znači, da nije "prljavo" ni narančasto ni zemljano - trebam nešto što je vizualno "otvarajuće" i svježe (takve volim uz raspberry ruževe )???
Jedino mi pada na pamet NARS Madly. Od MAC-a nemam nista, a Chanel dosta voli te baš zemljane i zabronzane, nemam ništa da je baš između zemljanog i peachy.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 09:39   #5018
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Jedino mi pada na pamet NARS Madly. Od MAC-a nemam nista, a Chanel dosta voli te baš zemljane i zabronzane, nemam ništa da je baš između zemljanog i peachy.
tnx
gogle izbacuje mac trace gold, nije loš - sutra ću vidjeti na šta liči uživo
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 09:58   #5019
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
@Elektra - to je MAC, koristim samo jedan i uvijek isti kist, nikad prije mi se to nije dogodilo niti s jednim Mac-om. Mislila sam da mozda nesto od hladnoće ili topline Probat cu postrugat hvala ti!
Kakav mu je finish? Meni se to znalo desiti s njihovim frost rumenilima.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 15:53   #5020
Quote:
Meonchy kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao Beauty Uk rumenila u sticku? Konkretno
Me zanima ono breskvasto, s cim ih nanosite i kakva je trajnost?
I mene zanima kvaliteta tih rumenila. Djeluju divno.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.