Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2013., 13:45   #1741
Quote:
ChicChick kaže: Pogledaj post
Znam kak ti je, zao mi je zbog testa, ali rekla sam ti da sam ja imala negativan test 10 dnt kad su mi vracali osmostanicne, uopce ne znam zakaj sam isla raditi betu kad ono pozitivna. Tak da dok ne dobijes nema predaje
Al znas kaj, sad nakon 5 pokusaja mogu ti rec da zena jednostavno zna. Ja vec tu negdje od 7 - 8 dnt sam znala da to nije to.
Ja sam.u postupku u Zagrebu, u IVF centru.
Di nam je Helena?
Evo i mene natrag;
Tena, nema predaje; sve dok beta ne pokaže negativno, nemoj odustajati

Meni je trebalo par dana da se saberem; ljuta sam na samu sebe jer je puno ljudi znalo da idem na postupak, pa je sada trebalo svima objasniti da nije uspjelo i onda slušati fucking glupe savjete od ljudi koji ne razumiju ama baš ništa. A pogotovo kad mi kažu "opusti se i ne razmišljaj".

ps. sory curke, malo sam odlutala od teme, ali morala sam to podijeliti s vama.

Sretna sam što sam se prijavila ovdje i što mogu s vama dijeliti iskustva jer znam da se razumijemo .
helena33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:36   #1742
Quote:
ChicChick kaže: Pogledaj post
Znam kak ti je, zao mi je zbog testa, ali rekla sam ti da sam ja imala negativan test 10 dnt kad su mi vracali osmostanicne, uopce ne znam zakaj sam isla raditi betu kad ono pozitivna. Tak da dok ne dobijes nema predaje
Al znas kaj, sad nakon 5 pokusaja mogu ti rec da zena jednostavno zna. Ja vec tu negdje od 7 - 8 dnt sam znala da to nije to.
Ja sam.u postupku u Zagrebu, u IVF centru.
Di nam je Helena?
Da upravo tako,evo meni počinje m i ful sam u bedu već dva dana jer kako kažeš ipak već osjetiš kad se nešto dešava, a ovaj put sam se zapravo uhvatila tebe pozitivne i vjerovala ako se nešto sličo dešava kod tebe i mene mozda je to to..ja sam radila test nakon 12 dana i tada bi u svakom slučaju nešto trebalo pokazati i kad nije jednostavno sam pustila sve i eto je, valjda su i te glavobolje od pritiska, želje i utrogestana. Baš mi se neda sa sve to opet
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 09:43   #1743
Quote:
Tena789 kaže: Pogledaj post
Da upravo tako,evo meni počinje m i ful sam u bedu već dva dana jer kako kažeš ipak već osjetiš kad se nešto dešava, a ovaj put sam se zapravo uhvatila tebe pozitivne i vjerovala ako se nešto sličo dešava kod tebe i mene mozda je to to..ja sam radila test nakon 12 dana i tada bi u svakom slučaju nešto trebalo pokazati i kad nije jednostavno sam pustila sve i eto je, valjda su i te glavobolje od pritiska, želje i utrogestana. Baš mi se neda sa sve to opet
A jojjjjjjjj, Tena baš mi je žao
Znam kako ti je, ja sam isto bila u bedu par dana, svi su mi išli na živce i muka mi je bila ponovno ići i naručivati se.
A sada mi je muka je moram čekati par mjeseci da opet dođem na red
Nadam se da će nam u drugom krugu biti bolje i uspješnije.

Drž' mi se, idemo u nove pobjede
helena33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 11:55   #1744
Helena tocno te kuzim kak ti je. To su pocetnicke greske i ja sam tak prvi put svima rekla, odnosno,moji su u firmi rastrubili o tome svima.Doslo je do toga da su mi poslovni partneri davali savjete. lol
A da ne pricam k tome da kad mi neko veli da se opustim i ne razmisljam o tome, da mi dodje da ga odvalim sakom

Tena, znam da si tuzna, ali znas da moras biti pozitivna zbog novog pokusaja. Zao mi je, drzj se
ChicChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 21:36   #1745
Pozdrav svim trudnicama i nama koji to s puno želje pokušavamo biti... ovako, dragi i ja smo radili ICSI postupak. Vracena jedina dva embrija (komentar embriologa da su vrlo dobra) sve tece uredno.. 14 dnt vadim beta hcg koja pikazuje 165.40, naravno mi presretni. Nakon 2 dana betu ponovim i ona padne na 130.
Citajuci mnoge stranice na internetu i puno vasih isktava shvatim da sam prvu betu vadila samo 16 sati nakon choragon inekcije. Da li imate kakva iskustva s tin da je moguce da je prvu betu pokazalo visoku zbog primljene terapije koja u sebi sadrzi podrsku beta hch i vrlo lako je ucini lazno vecom nego sto je. Druga beta je vađena nakon 2 dana od choragon inekcije.ipak je pozitivna ali pala... što se nebi smjelo desiti...da li je moguce da je beta zbog okolnosti zapravo i bila manja ali je zbog terapije pokazana orevisokom i nakon dva dana ona ipak porasla... ali ja ti nemogu znati jer sam mogla imati lazni p4evisoki nalaz nalaz... ako koja ima iskustva slobodno me razveselite
martinuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 21:36   #1746
Pozdrav svim trudnicama i nama koji to s puno želje pokušavamo biti... ovako, dragi i ja smo radili ICSI postupak. Vracena jedina dva embrija (komentar embriologa da su vrlo dobra) sve tece uredno.. 14 dnt vadim beta hcg koja pikazuje 165.40, naravno mi presretni. Nakon 2 dana betu ponovim i ona padne na 130.
Citajuci mnoge stranice na internetu i puno vasih isktava shvatim da sam prvu betu vadila samo 16 sati nakon choragon inekcije. Da li imate kakva iskustva s tin da je moguce da je prvu betu pokazalo visoku zbog primljene terapije koja u sebi sadrzi podrsku beta hch i vrlo lako je ucini lazno vecom nego sto je. Druga beta je vađena nakon 2 dana od choragon inekcije.ipak je pozitivna ali pala... što se nebi smjelo desiti...da li je moguce da je beta zbog okolnosti zapravo i bila manja ali je zbog terapije pokazana orevisokom i nakon dva dana ona ipak porasla... ali ja ti nemogu znati jer sam mogla imati lazni p4evisoki nalaz nalaz... ako koja ima iskustva slobodno me razveselite
martinuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 15:20   #1747
Koliko sam ja upoznata inekcije bhcg-a ostaju i.do 5-6 dana u tijelu... Tako da je definitivno.imala utjecaj na nalaz bete.. ne znam sto bi ti rekla da te razveselim osim da nalaz ponovis kad budes bar 6 dana bez inekcije bhcg-a.. i da ce ti tek onda biti realan..sretno id srca
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:06   #1748
ChicChick kad ti krećeš ponovno? Ja ako sve prođe ok s nalazima sad u 12 mj ili ako n u 1mj.
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:06   #1749
Talking

Pozdrav svima, nova sam tu!
U subotu sam imala aspiraciju, a danas mi je bio transfer dva 8 stanicna embrija

Receno mije da napravim test sljedecu nedjelju, odnosno 11 dana od transfera, a ako je pozitivan u ponedjeljak beta... Nadam se da ce biti lijepa veeeeelika.

Ovo nam je prvi IVF, nadam se da ce biti uspjesan Najgore je cekanje

Zadnje uređivanje lilyann : 26.11.2013. at 14:08. Reason: Fulala slovo
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:48   #1750
sretno lilyann
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 21:21   #1751
Pozdrav cure! Evo da se i ja prijavim! 11 dnt, beta 06.12. Svim čekalicama sretnooooo!
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:26   #1752
Pa ovdje nema nikoga... Zar smo Lilyann i ja jedine čekalice?
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 20:06   #1753
Quote:
Vagalica kaže: Pogledaj post
Pa ovdje nema nikoga... Zar smo Lilyann i ja jedine čekalice?
Evo i ja vadim betu u poned,nakon postupka u prirodnom ciklusu. Nekako ne polazem previse nade jer nemam bas nikakve simptome, ali ko zna...Drzim nam fige!
NOlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 20:12   #1754
Ciao NOlica! Meni je ovo bio prvi stimulirani i od simptoma isto niš posebno... Malo cicke bole i full sam napuhnuta i to je to. Privih 5 dana od transfera je bilo intenzivno sad je relativno mirno. Temperaturu imam ali to je od utrića. Ja nažalost u prvom prirodnom nisam dočekala transfer, drugi smo preskočili i krenuli u stimulirane.
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 10:58   #1755
pozdrav...

i ja čekam betu..9.12. nikad kraja ovome...
teresita1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 20:10   #1756
Pozdrav teresita! Pričaj mi o tome... Meni je beta 19 dana nakon transfera!
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 20:59   #1757
da se i ja prikljucim. transfer 2 embrija je bio u sub. beta tek 13.12.
danas cijeli dan neki mali grcevi po trbuhu, mislim si prerano je. Ali vratili su mi blasticu pa ko zna mozda se bas sad gnjezdi.
od ostalih simptoma napuhnuta, spava mi se, povecane i bolne grudi.... al to je sve od utrica.
gefunken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:28   #1758
Pozdrav gefunken! Koju subotu, jučer? Ne znam kako je s blasticama jer ja sam bila na transferu 8-staničnog zametka 3. dan np pa samo o tome čitam. Mislim, ono što znam da se prije ugnjezde od zametka. Kako su mene bolile cice prvih 5-6 dana! Doslovno bi bolile dok hodam lagano po stanu. Onda je par dana bio mir, sad opet dva dana jače. Danas je 14 dnt. I danas mi je trebala kao doć M.
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:34   #1759
Quote:
Vagalica kaže: Pogledaj post
Pozdrav gefunken! Koju subotu, jučer? Ne znam kako je s blasticama jer ja sam bila na transferu 8-staničnog zametka 3. dan np pa samo o tome čitam. Mislim, ono što znam da se prije ugnjezde od zametka. Kako su mene bolile cice prvih 5-6 dana! Doslovno bi bolile dok hodam lagano po stanu. Onda je par dana bio mir, sad opet dva dana jače. Danas je 14 dnt. I danas mi je trebala kao doć M.
da jucer, a meni se cinilo ko da je proslo bar tjedan dana.... ufff izludit cu do 13.
pa koliko sam ja surfala, blastice se trebaju ugnjezdit 7-8 dan, a posto je danas 7 dan racunam jos sutra izlezavanje i onda u laganini na posao. vec ti je 14 dnt, pa jos malo i beta
gefunken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:11   #1760
Da, blastice su ugnjezde 1-3 dana nakon transfera. Ja sam bila luda od nestrpljenja prvih 3-4 dana. Mislila sam si, pa ko će čekat do 6.12.?! Ali ovaj drugi tjedan mi je puno lakše čekat. Nadam se da će Sv. Nikola donijet sreću! Simptomi su nam isti. Jedino što mene bedira što nije bilo nikakvog implantacijskog simptoma, ni grčeva ni krvi, niš... hm..
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.