Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2007., 09:20   #20001
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
mene ljudi cudom geldaju kad kazem da sam forumašica...majkemi...ko da imam socijalnu kugu i izbjegavam druzenje sa stvarnim ljudima...
to ti je tak negdje do 10000 postova. nakon toga ti se to promijeni, forum nekako postane dio tebe
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 16.07.2007., 09:21   #20002
Quote:
foka kaže: Pogledaj post
a ja sam baš ponosna što su nas pročitali.
bila sam kod frenda i zagrcnula sam se i sva zarumenila kad su počeli čitati. a nisam ništa mogla reći jer skrivam da imam forumaški alter ego.
uglavnom,
i kak si onda poslije objasnila lokvicu koja je ostala ispod tebe?

nego curke, kaj nije mirela anić ona pomalo grda curka spljoštenog nosa kaj je tancala u BB kući ili sam pobrkala?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 16.07.2007., 09:25   #20003
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
inače, mislim da bi ovu kupaonicu mogli bolje prodati kad bi maknuli žuti škaf, i kad bi stavili neki ekšn

evo, usporedite, pa recite:


pa zaboga moramo li mi gledati mudante na radijatoru? Koja poruka? Da ih gospoja pere ručno na lavandinu? Kokola joj je puna bakterija? wtf?
Tija is offline  
Old 16.07.2007., 09:27   #20004
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
i kak si onda poslije objasnila lokvicu koja je ostala ispod tebe?

nego curke, kaj nije mirela anić ona pomalo grda curka spljoštenog nosa kaj je tancala u BB kući ili sam pobrkala?
jeje.

e curke...buduci da sam u izrazto "hiće me na sex" modu...zanima me...Ja nekak kad vidim Vlatkicu kak je sva hihihi, kak drzi onaj mikrofon ko da drzi drek...ko kad udjes u tramvaj pun znojnih i odurnih ljudi i drzis se za onu stangu s dva prsta samo da manjom površinom tijela dotičeš BILO ŠTA u tramvaju...
e da,...di sam ono stala....
Mislim, ja uvijek imam vizual Valtkice kak tak i drzi penis. Onak sve onak nekak ko da joj se gadi, fuj fuj...
Hm..kad pomislim da se moral druzit sa dikanovim penisom...ni ne cudim se da zgleda tak.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Old 16.07.2007., 09:32   #20005
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
pa zaboga moramo li mi gledati mudante na radijatoru? Koja poruka? Da ih gospoja pere ručno na lavandinu? Kokola joj je puna bakterija? wtf?
A meni je odmah upao u oči televizor i bežični telefon koji stoje u kupaonici
Malo je nezgodno kad sjediš na WC školjki, gledaš neki horor i onda čuješ 'zvrn...zvrn...' odmah se sav streseš
Adrienne is offline  
Old 16.07.2007., 09:36   #20006
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
pa zaboga moramo li mi gledati mudante na radijatoru? Koja poruka? Da ih gospoja pere ručno na lavandinu? Kokola joj je puna bakterija? wtf?
nemoj tak, pa dete su prali u škafu a niko ne komentira vladu s pičonoim u kadi a ja se trudila da nađem tu fotku
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 16.07.2007., 09:37   #20007
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
jučer sam čula da žena od Lijanovića Sanja ima kćer od 7 godina iz prvog braka, a to novinari nigdje nisu spomenuli, kako to? http://www.24sata.hr/index.php?cmd=s...otal_results=5
mala živi valjda kod bake...

Pa valjda živi kod tatice Bagića

Više o tati :

http://www.globus.com.hr/Clanak.aspx...&ClanakID=5097
TasmanianDevil is offline  
Old 16.07.2007., 09:37   #20008
Quote:
Adrienne kaže: Pogledaj post
A meni je odmah upao u oči televizor i bežični telefon koji stoje u kupaonici
Malo je nezgodno kad sjediš na WC školjki, gledaš neki horor i onda čuješ 'zvrn...zvrn...' odmah se sav streseš
nije mi jasan tv u weceju
Šta? Sere pola sata ? Ili telefon? Gledajte ljudi, ja sam Vlado, toliko sam popularan i tražen, ne mogu si dozvoliti da odem u prostoriju bez telefona jer bi moga' propustit koju gažu. Daj mojne me batije :bljuv:
Tija is offline  
Old 16.07.2007., 09:38   #20009
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
Mislim, ja uvijek imam vizual Valtkice kak tak i drzi penis. Onak sve onak nekak ko da joj se gadi, fuj fuj...
pa nikad ne zna gdje je bio prije
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 16.07.2007., 09:38   #20010
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
nemoj tak, pa dete su prali u škafu a niko ne komentira vladu s pičonoim u kadi a ja se trudila da nađem tu fotku
sviječnjak na rubu kade me zabljesnuo pa je pičon ošo u drugi plan.
Tija is offline  
Old 16.07.2007., 09:44   #20011
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
sviječnjak na rubu kade me zabljesnuo pa je pičon ošo u drugi plan.
meni je okejčić kaj onaj samostojeći špigl samostoji na istom mjestu
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 16.07.2007., 09:48   #20012
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
meni je okejčić kaj onaj samostojeći špigl samostoji na istom mjestu
Tija is offline  
Old 16.07.2007., 09:49   #20013
dobra pizda mu kusina hoći li netko vise rec sta su to Shrimp i Kurt Russell pročitali na red carpetu?
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Old 16.07.2007., 09:52   #20014
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
dobra pizda mu kusina hoći li netko vise rec sta su to Shrimp i Kurt Russell pročitali na red carpetu?
na kraju emisije rekli su da će sad pročitati par stihova koji kruže internetom ili forumima, ne sjećam se točno, i kao neće reći o kome se radi, a neka to gledatelji sami skuže. i onda su pročitali par stihova velebnog epa

mislim, ovi emotikoni gore su za nas, ne za njih
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 16.07.2007., 09:54   #20015
ma mislim kako sere ta Pišekica
Kao kruži internetom, aha, javio joj Antuntun koji ima neobičan um
Ne skida se s ovog foruma jebote
Tija is offline  
Old 16.07.2007., 09:57   #20016
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
ma mislim kako sere ta Pišekica
Kao kruži internetom, aha, javio joj Antuntun koji ima neobičan um
Ne skida se s ovog foruma jebote
jebente neinformiranu :šamarčina: nije pišekica nego novateve i krt rasel&dilajla!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 16.07.2007., 09:58   #20017
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
jebente neinformiranu :šamarčina: nije pišekica nego novateve i krt rasel&dilajla!
oh ekskjuz moi
Tija is offline  
Old 16.07.2007., 09:59   #20018
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
kćerkica se udala za bivšeg muža sanje marin, glumca kojem je isto tako teško pobrojati uloge

zlatko ožbolt:

prije je navodno puno šarao. sada više ne

a vi, momci koji čuvate tračeve, za vas imam samo ovo:
O vara vara tj. šara šara on i dalje, ha ha ha samo što to nitko za takvog "poštenjačinu" ne bi reko... Frend je isto glumac i medju tim "kazališno - kulturnim" krugovima sve se zna...
Slinavac2 is offline  
Old 16.07.2007., 10:15   #20019
Quote:
Slinavac2 kaže: Pogledaj post
Frend je isto glumac i medju tim "kazališno - kulturnim" krugovima sve se zna...
a frend glumac zna živka glumca i radeka glumca...?

Alatka...imamo insajd informera. I pod tim ne mislim na Snowa.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Old 16.07.2007., 10:29   #20020
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
a frend glumac zna živka glumca i radeka glumca...?
Alatka...imamo insajd informera. I pod tim ne mislim na Snowa.
O čemu ti?
Slinavac2 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.