Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2007., 22:08   #41
jel zna tko kak proc Jerusalem na memory 4??
spam21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 22:31   #42
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Neće,jer je linearna i nema vrlo visoki replay value i priča je cimava sa onim dnk forama. Plus je grafika ali grafika ne čini igru
suti ak nista ne znas....
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 12:04   #43
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
suti ak nista ne znas....
Slazem se! Prvo probaj igru pa onda reci jel nevalja!
Tako je isto bilo i sa COD4, svi je napljuvali, a ja je ne prestajem igrat...
__________________
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+, MMX, 3DNow (2 CPUs), 1.5 GB DDR2, NVIDIA GeForce 7300 GT, 80 GB + 250 GB HD
T@unus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 13:30   #44
Quote:
T@unus kaže: Pogledaj post
Tako je isto bilo i sa COD4, svi je napljuvali, a ja je ne prestajem igrat...
Kolko sam ja vidjeo pol foruma je reklo da je Crysis ništa za cod , a ostala polovica da je jedan od najboljih FPSa u posljednih 10 godina , a vjerojatno ga je samo njih 10 igralo.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 13:35   #45
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/930278.asp

I rest my case-čisti prosjek

A za cod4 se slažem da je jedan od najboljih fps-ova u zadnjih 5 godina
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 15:07   #46
Vidim da nitko nije igrao Creed, nego da samo laprdate bez veze. Igram Creed na PS3 i igra je super. Istina je da se neke stvari ponavljaju (Bureau office), ali to stvarno može smetati samo picajzlu.

Grafika je fenomenalna, igrivost isto tako, neobična priča, puno lokacija, igra UOPĆE NIJE LINEARNA, možete obavljati gomilu drugih zadataka dok istovremeno obavljate glavni zadatak, itd itd...

Na jedno mjesto možete doći iz milion smjerova.

Borba uopće nije dosadna. A kaj bi onaj gore htio - da ga svaki put probuše k'o kantu ? Borba je ionako samo DIO cijele priče.

Sve u svemu, pogodio sam što sam kupio igru...

Nije ni čudo da je po svim važnijim portalima sa PS3 dobila 9 ili 10....

A što se tiče COD4 - jebeš igru koju završiš u 4 sata !
ruggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 15:11   #47
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post

opet cu tu reci.... SUTI... ispadas glup...
igraj igricu pa se onda javi...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 15:13   #48
Quote:
ruggy kaže: Pogledaj post
Vidim da nitko nije igrao Creed, nego da samo laprdate bez veze. Igram Creed na PS3 i igra je super. Istina je da se neke stvari ponavljaju (Bureau office), ali to stvarno može smetati samo picajzlu.
tako je
pa ak radis u assassins bureau, onda ne moze ispasti monotono ak ti je to ''radno mjesto'' (nije doslovno al ono....) i osim toga mozes radit 1001 stvar uokolo...

zapravo igrajte igru malo, nemam ja sta braniti tako dobro igru...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 16:21   #49
kak doci u poor district Jerusalema?
spam21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 16:55   #50
enibady?
spam21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 19:27   #51
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
opet cu tu reci.... SUTI... ispadas glup...
igraj igricu pa se onda javi...
I onda njemu kažeš da ispada glup
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 20:13   #52
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
I onda njemu kažeš da ispada glup
IGRA!!! ccccccccccc...đo ...
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 22:18   #53
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
opet cu tu reci.... SUTI... ispadas glup...
igraj igricu pa se onda javi...
A jesi ti igro?

EDIT:Vidjeh da si igro
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!

Zadnje uređivanje Joe_Strummer : 26.11.2007. at 23:35.
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 23:33   #54
E da i ajd molim te reci gdje sam ja reko da se meni ne sviđa-nigdje amabaš nigdje nisam iznio svoje mišljenje nego mišljenja svjetski poznatih recenzenata i ljudi koji imaju godine staža na nekim gaming forumima. Vergilius ti si jedan od rijetkoh ljudi koji na ovom forumu imaju nešto pametno za reći (uz swaggera i još neke) a sve ostalo su spameri i ljudi koji komentiraju da povećaju postcount i da budu kul i urbani. Ako želiš ovo pretvoriti u svađu-nema problema,volim se i ja raspravljat s odgojenim ljudima koji su upoznati sa svijetom igara
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 07:56   #55
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
E da i ajd molim te reci gdje sam ja reko da se meni ne sviđa-nigdje amabaš nigdje nisam iznio svoje mišljenje nego mišljenja svjetski poznatih recenzenata i ljudi koji imaju godine staža na nekim gaming forumima. Vergilius ti si jedan od rijetkoh ljudi koji na ovom forumu imaju nešto pametno za reći (uz swaggera i još neke) a sve ostalo su spameri i ljudi koji komentiraju da povećaju postcount i da budu kul i urbani. Ako želiš ovo pretvoriti u svađu-nema problema,volim se i ja raspravljat s odgojenim ljudima koji su upoznati sa svijetom igara
bez uvrede al' sad si se tek pokopao. dakle po tebi je neka igra dobra samo ako netko od takvih ljudi kaze da je igra dobra?
ma boli mene neka stvar sto tamo neki supak koji je placen da kritizira nesto sto nikad nece bit u stanju napravit, misli o nekoj igri.
ako je njemu dobra, ne znaci da ce i meni bit i obrnuto.
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 10:15   #56
Ok odustajem-glup sam jer nisam igru ni isprobao i ne želim se više prepirati. Kada dobijem x360 ili ps3 odigrat ću igru i prokomentirat. Dotad se povlačim jer očito niste shvatili da ja nigdje nisam rekao ništa o igri nego oni na gaming siteovima. Nikome te tupim da je zbog toga igra loša nego zato što to kažu ljudi kojima je to posao ali i oni mogu biti pristrani što je primjer kod Haloa3
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 10:34   #57
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
...ma boli mene neka stvar sto tamo neki supak koji je placen da kritizira nesto sto nikad nece bit u stanju napravit, misli o nekoj igri.
ako je njemu dobra, ne znaci da ce i meni bit i obrnuto.
Istina... Nemozes znat dok je ne probas...
T@unus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 10:54   #58
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Ok odustajem-glup sam jer nisam igru ni isprobao i ne želim se više prepirati. Kada dobijem x360 ili ps3 odigrat ću igru i prokomentirat. Dotad se povlačim jer očito niste shvatili da ja nigdje nisam rekao ništa o igri nego oni na gaming siteovima. Nikome te tupim da je zbog toga igra loša nego zato što to kažu ljudi kojima je to posao ali i oni mogu biti pristrani što je primjer kod Haloa3
Mozes ti da izneses svoje misljenje o igrici tako sto ces reci sta mislis oce li biti dobra ili losa, i to si naravno zakljucio na osnovu svega vidjenog sto je izaslo o njoj. Ja sto sam do sada vidio sve, meni se igra nenormalno svidja, i mislim da ce da bude veliki hit. Volim igre takvog tipa (Prince Of Persia i Hitman).
Nmoras odma da se ljutis i govoris da si glup...
Koliko se sjecam tvoga komentara igri, niko od nas nije mogao da zna dali je to tvoje misljenje ili necije drugo.
Captain333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 10:56   #59
bas zato je kod ps3 dobro to sto mozes skinut demo pa isprobat igru, a ne samo kupit na slijepo pa ako se zajebes (i igra ne ispadne ono sto si ocekivao da ce bit), tko ti je kriv
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 10:58   #60
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
boli mene neka stvar sto tamo neki supak koji je placen da kritizira nesto sto nikad nece bit u stanju napravit, misli o nekoj igri.
ako je njemu dobra, ne znaci da ce i meni bit i obrnuto.
Tacno tako...
Mogu navesti par igara koje se meni svidjaju a na svim sajtovima su dobile losu ocjenu...
Evo reci cu ovo. Meni je igra Bioshock zestoko sranje, nimalo mi se nesvidja, a igra je u svijetu veliki hit, cak je pisalo da ce biti igra godine.
Captain333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.