Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 14:46   #2221
Hrgović>Kličko
cave troll is offline  
Old 17.11.2014., 19:11   #2222
nije klicko glup. Uskoro ce on otic u mirovinu kao šampion sveg zivog i nezivog. i u ovoj borbi je primio neobicno puno udaraca za njegove pojmove. Je spor i ne izvodi cudesa kroz runde. al kad udari, gotovo je.
Dosy is offline  
Old 18.11.2014., 11:02   #2223
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
?? :-)
Zajebancija. Svi znamo da je ljeo najbolji trener i da su njegovi boksači najsubolji...
prosječan is offline  
Old 18.11.2014., 11:04   #2224
Quote:
Dosy kaže: Pogledaj post
Je spor i ne izvodi cudesa kroz runde. al kad udari, gotovo je.
Spor ? Po kojim kriterijima ?
prosječan is offline  
Old 18.11.2014., 12:33   #2225
Quote:
prosječan kaže: Pogledaj post
Spor ? Po kojim kriterijima ?
pa po kriterijima gibanja u ringu. Ne mice se covjek, ide s noge na nogu i sam ceka da moze bacit jedan udarac kojim ce zavrsit borbu.
Dosy is offline  
Old 18.11.2014., 14:39   #2226
Quote:
Dosy kaže: Pogledaj post
pa po kriterijima gibanja u ringu. Ne mice se covjek, ide s noge na nogu i sam ceka da moze bacit jedan udarac kojim ce zavrsit borbu.
Malo brkaš pojmove.
prosječan is offline  
Old 18.11.2014., 19:55   #2227
Quote:
prosječan kaže: Pogledaj post
Malo brkaš pojmove.
Znas kaj hocu rec
Dosy is offline  
Old 19.11.2014., 11:45   #2228
Ma dobar je Vlad, nema šta. Ima savršenu tehniku i vrlo je brz. Namučio bi on i teškaše "zlatnih vremena"..

Ako sredi još Furyja/Chisoru i Wildera/Stiverna, ili čak cijelu četvoricu, mogao bi u klub top 5 teškaša svih vremena.

Wilder izgleda mrcina, ali je samo loše protovnike imao do sada. Stiverne je dvaput dobio Arreolu i to je sve, što je u karieri napravio.

Chisora ima jak udarac, pokazao je to i protiv Vitalija.
PatriotSLO is offline  
Old 20.11.2014., 22:53   #2229
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Ma dobar je Vlad, nema šta. Ima savršenu tehniku i vrlo je brz. Namučio bi on i teškaše "zlatnih vremena"..

Ako sredi još Furyja/Chisoru i Wildera/Stiverna, ili čak cijelu četvoricu, mogao bi u klub top 5 teškaša svih vremena.

Wilder izgleda mrcina, ali je samo loše protovnike imao do sada. Stiverne je dvaput dobio Arreolu i to je sve, što je u karieri napravio.

Chisora ima jak udarac, pokazao je to i protiv Vitalija.
Slažem se, mada ovo za brzinu je uvjetno rečeno, tj.na njegovu masu i visinu je ima ali nije to sad ništa spektakularno.

Ovo o top teškašima ipak ne bih komentirao previše jer smatram da svaka decenija ima svoje teškaše i granice se svakako pomiču. Jedini koji bi rušio ljude prije 50 godina i danas je Mike Tyson.

Mike koji je bio pod vodstvom Atlasa, Cusa i Rooney-a je bio nepobjediv.
Galaktik is offline  
Old 21.11.2014., 08:46   #2230
A meni Tyson nije u klubu recimo top 10 teškaša. Mislim, prime Tyson je bio životinja, ali treba gledati cjelu karieru, on je nokautiran od Douglasa, pa onda posle zatvora dvaput izgubio od Hollyfielda, a na stare dane nokautiran od još starijeg Lewisa. Teško je reći, da je Tyson veći od Lewisa, koji je razbio sve što mu išlo na put, ili od Alija, koji je razbio prime Foremana, ili od Fraziera, koji je razbio prime Alija..

Budimo iskreni, Tysonu je najbolja pobjeda 39-godišnji Holmes, a Tyson je bio klinac tad.
PatriotSLO is offline  
Old 21.11.2014., 14:01   #2231
Da, ali ja sam naglasio dok je trenirao sa Cusom i ekipom, ne poslije. On je specifična ličnost, zato je završio kako je završio.

Mike Tyson je daleko najbolji boksač na svijetu koji bi se snašao u bilo kojoj eri boksa ali samo Mike Tyson od 20 godina.

Kad ga je Buster Douglas rušio to nije ni sjena više bila od Iron Mike-a.
Galaktik is offline  
Old 30.11.2014., 21:12   #2232
Impresivno Fury razbio Chisoru. Ali ostaja dojam, da je Chisora dosta lošiji, nego 2012, kad je pružio dobar otpor Vitaliju.

Ipak mislim, da Fury nema šanse protiv Vlada, prespor je.
PatriotSLO is offline  
Old 01.12.2014., 16:23   #2233
Ako Fury misli sa ovako spuštenim rukama protiv Klička bolje da ne boksa s njim jer će biti brz i brutalan KO.
cave troll is offline  
Old 02.12.2014., 14:58   #2234
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ako Fury misli sa ovako spuštenim rukama protiv Klička bolje da ne boksa s njim jer će biti brz i brutalan KO.
Od kud ti ideja da misli s kličkom boksati spuštenih ruku ?
prosječan is offline  
Old 07.12.2014., 09:19   #2235
pooooz. Naravno da su Furyeve šanse protiv vlada nikakve,to je uopće glupo pisati o tome. :-)
Evo,još jedan neuspješni vikend za naše "zvijezde" boksače.
Stjepan Božić izgubio prekidom u 5-oj rundi,Bačurin glatko izgubio u 12 rundi od Pianette
Vugdelija izgubio evropski naslov na bodove na domaćem terenu.
Šteta za naš profi-boks.
Ipak,dali su sve od sebe,svaka čast.
Idemo dalje dečki,bez predaje.
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 08.12.2014., 17:47   #2236
Ovog papka božića neću ni komentirati, jedino sam Vugdeliju gledao. Loše, jako loše, bez ideje. Da belgijnac može lupit ne bi dobro završilo...
prosječan is offline  
Old 12.12.2014., 10:13   #2237
sutra... : AMIR KHAN vs DEVON ALEXANDER...
navijam za Devona,Khan me iritira,makar ima atraktivan stil...Devon je tukao Bradleya,vodio je
na bodovnim listama,ali onda je bila neka glupa ozljeda i Bradley se izvukao(dobio zbodg devonove ozljede)...
Poslije se Bradley opet izvukao (poklonili mu suci pobjedu protiv pacmana)...
Bradley mi je isto antipatičan kao i Khan...Neki boksači ti "sjednu" na prvu , a neki nikako. klasika.
Sutra Bradley boksa protiv DiegaChaveza,"opasnog igrača"...volio bi da izgube i Khan i Bradley,ali bojim
se da će se opet izvući Bradley...ali Devon...on još ima šanse protiv Khana...moglo bi biti tijesno.
Bradley? jednoglasno na bodove... poooozdrav ekipa...
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 12.12.2014., 21:30   #2238
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
sutra... : AMIR KHAN vs DEVON ALEXANDER...
navijam za Devona,Khan me iritira,makar ima atraktivan stil...Devon je tukao Bradleya,vodio je
na bodovnim listama,ali onda je bila neka glupa ozljeda i Bradley se izvukao(dobio zbodg devonove ozljede)...
Poslije se Bradley opet izvukao (poklonili mu suci pobjedu protiv pacmana)...
Bradley mi je isto antipatičan kao i Khan...Neki boksači ti "sjednu" na prvu , a neki nikako. klasika.
Sutra Bradley boksa protiv DiegaChaveza,"opasnog igrača"...volio bi da izgube i Khan i Bradley,ali bojim
se da će se opet izvući Bradley...ali Devon...on još ima šanse protiv Khana...moglo bi biti tijesno.
Bradley? jednoglasno na bodove... poooozdrav ekipa...
Mene ti iritiraš i antipatičan si mi, a uz to ne znaš ni boksat. Zato mi se napuši kurca, kretenu.
prosječan is offline  
Old 13.12.2014., 21:43   #2239
još malo... Ajmo Devon,Khan mora izgubiti...
Naš Mirza Barjektarević nažalost izgubio prekidom u 7-oj rundi zbog sloomljenog nosa...šteta...mirza ne daj se,
glavu gore!
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 14.12.2014., 09:58   #2240
Devon bez šanse, Khan ga lagano pobjedio. Mislim, da je Khan sigurno sledeći za Floyda.

Bundu isto bez šanse protiv Thurmana. Taj Thurman je opasan, nijedan amerikanac neće u ring s njim, od kada se lik penja..

Bradley - Chaves draw.

Taj fajt još nisam pogledao, ali kažu da je trebao Bradley pobjedit.

Zadnje uređivanje PatriotSLO : 14.12.2014. at 10:04.
PatriotSLO is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.