Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2013., 19:13   #81
312; lijepo mu piše u nicku.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 19:18   #82
Ah da, nisam vidio, pardon. Mislio sam da je malo stariji, bar 380.
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 19:19   #83
Da, piše dosta ozbilje postove pa se lako zabunit.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 23:52   #84
nekada je broj samo ono nesto sto te cini razlicitim od prvog koji je zauzeo nick. Uostalom, nitko osim klonova ne stavlja godine u nick, samo je njima to zanimljivo zbog jednokratnosti accounta. Inace, sad cu 30.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 08:39   #85
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Uostalom, nitko osim klonova ne stavlja godine u nick, samo je njima to zanimljivo zbog jednokratnosti accounta.
Dobro, ne moramo baš početi pisati gluposti.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 08:52   #86
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Dobro, ne moramo baš početi pisati gluposti.
a o čemu drugome ćeš pisati na forumu?
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 08:54   #87
Pisati o glupostima i pisati gluposti su potpuno različite stvari.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 09:04   #88
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Pisati o glupostima i pisati gluposti su potpuno različite stvari.
i to šta kažeš
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 14:15   #89
da ne otvaram novi topik, pitat ću vas tu jel mislim da tu dobro paše

dakle, zanima me za ljude oko 30-te, dakle plus minus, nije nešto fiksno - kamo izlazite van? Doduše, ovo je pitanje ograničeno na Zagreb. Volim izlaziti vikendom, imam i društvance za izlaske, ali sam se jučer malo zamislila - gdje uglavnom izlaze neupareni ljudi od 30 godina, više-manje? Zanima me konkretno neka mjesta na kojima ste se osjećali ugodno. Naravno, stvar je ukusa, ali voljela bih čuti vaša mišljenja, a možda iskrsne neko dobro mjesto za koje ne znam

Meni je recimo Vintage Ind Bar jedno od takvih mjesta. Da vas čujem...
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 14:37   #90
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
Meni je recimo Vintage Ind Bar jedno od takvih mjesta. Da vas čujem...
Nema ih baš puno..
Jabuka, Prostor do i Katran su za malo "alternativniju" (ja bih rekao normalniju) ekipu. U VIP klubu, ovisno u programu, zna biti i starije ekipe. Također, klub Žedno uho bi mogao privlačiti i starije ovisno u programu (al tamo će biti uglavnom koncerti...)

Gallery, Green Gold, People's pucaju na nekakav lažni jet set (ekipa u stilu: gledajte nas kako smo uspješni, a ležimo na kreditima i molimo starce da nam posude lovu za izlazak ).

Movie Pub je nekad bio za stariju ekipu al ne znam kako je sad
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.