Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2010., 10:58   #321
da li je netko vidio dućan playlife u areni,imate li kakva iskustava sa tom markom
nina2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 11:17   #322
u gapu i dalje smrdi, a kad mi je frendica rekla da je u americi platila 100 kn majicu koja kod nas košta 500 kn, nema šanse da tamo nešto kupim. zara home mi je preloša, sve se svodi samo na okvire za slike koji su prepreskupi (200kn), posteljinu i beštek. nisam našla nijednu stvar koja mi se sviđa, za razliku od weba gdje je bolja ponuda. no nema veze, bar neću doć u napast da kupim neš po 10 puta većoj cijeni nego što realno je. što se tiče hrane i cuge, ne znam za vas ostale, al kad hodaš 3-4 h po centru, ja uvijek ogladnim i ne treba mi neki egzotični meni, nego samo nešto za prigrist. prema tome mi je bolja obična pekara nego mc donalds. ne idem u takve centre svaki dan, pa da odem samo po neku sitnicu i doma, nego to ispadne po par sati, obiđem sve što me zanima i onda sam mirna neko vrijeme. s druge strane avenue mall mi je bolji po tome što ima više kafića i često se desi da s nekim dogovorim kavu tamo, a usput i škicnem što ima novog u dućanima.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 14:09   #323
Quote:
nina2001 kaže: Pogledaj post
da li je netko vidio dućan playlife u areni,imate li kakva iskustava sa tom markom

Playlife je na prvom katu Slavonija. Poprečni prolaz.

Ja sam kupio jaknu a imam i neke stvari odprije i sa svime sam zadovoljan.

Pozdrav
T
tonto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 14:10   #324
Optika popust 90%

Nije mi jasno u cemu je tu fora, ima dvije optike obljepljene popustima 90%
tonto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 17:57   #325
90% je na okvire, ako kupiš kod njih stakla.. kak sam ja skužila
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:57   #326
Quote:
tonto kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno u cemu je tu fora, ima dvije optike obljepljene popustima 90%
na svakom ti je okviru cijena okvira, na koju ide još 299kn ako uzmeš stakla (kao all inclusive, ali ne znam kaj im ta stakla imaju ukljućeno - jer kad sam ih pitala koliko bi koštala najobičnija stakla ako donesem svoj okvir reko mi je oko 250kn po leći pa sumnjam da ova di su dva za 299 imaju previše zaštita i premaza )

šta se okvira tiće, meni izbor u AM nije neki, ako su dobri onda je cijena -20% i dalje koštaju +1300kn, a ako su neki i jeftiniji onda su to i jeftinije marke ili su pri raspadu... najbolje ti otić pa vidit. ja sam išla s namjerom si kupit, ali me i izbor i osoblje ostavilo hladno
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 09:14   #327
Quote:
tonto kaže: Pogledaj post
Playlife je na prvom katu Slavonija. Poprečni prolaz.

Ja sam kupio jaknu a imam i neke stvari odprije i sa svime sam zadovoljan.

Pozdrav
T

Meni je PLAYLIFE super, pola odjeće imam od njih i hvala bogu da je otvoren u nekom TC

Zadnje uređivanje mokry : 17.11.2010. at 15:30.
eureka75716 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 15:30   #328
Maloprije ponovo bio tamo; i dalje nisam oduševljen. Ali ajde, barem više nema gužvi.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 15:37   #329
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Maloprije ponovo bio tamo; i dalje nisam oduševljen. Ali ajde, barem više nema gužvi.

a na otvorenje najvećeg replaya se ne ide?
bolsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 15:40   #330
A još se premišljam. Imam i popust od 20%, ali mi se nekako ne da ići.
Btw, zar je to najveći? Pa ne čini mi se baš nešto velik.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 17:25   #331
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
A još se premišljam. Imam i popust od 20%, ali mi se nekako ne da ići.
Btw, zar je to najveći? Pa ne čini mi se baš nešto velik.

tako se reklamiraju. kao najveći u rh, ali ti to znaš bolje
bolsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 19:36   #332
Danas sam brzinski preletila Arenom i nisam nešto oduševljena, isti drek ko i ostali centri.
Gap je totalno bezvezan, ušla sam i odmah izašla. Ok mi je što imaju Yves Rocher i Mc'D ostalo je više manje isto ko i svugdje.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 19:38   #333
Evo, ja i mužić upravo stigli iz Arena Centra.

Ja sam oduševljena a i dragome se sviđa!

Nama nije trebao wc pa se nismo gubili, a u Gapu je neki čudan miris ali ne smrdi pretjerano.

A sad općenito - logično je da je malo nepregledno, jer nam je novo, pa se ne možemo snaći, ali sve u svemu dobar raspored dućana, velik izbor. Slažem se da je super što su skoro svi dućani na jednom mjestu pa sad netrebamo od malla do malla.

Gap ništa posebno, u Zaru home nismo ulazili, a ostalo je svima koliko toliko poznato.
Jeans Club super dućančić! Preporučamo posjetiti, oharačili smo ih za 3 krpice!

Puno je kafića, i po meni ima klope za svakoga, pa možemo reći da su shoping centri u Zagrebu dobili jakog konkurenta!
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 00:30   #334
pozdrav,zanima me ako netko zna kako se zove dućan na prvom katu sa cipelama,veliki dućan ima i dječjih i za odrasle ........
plants is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 00:44   #335
Mass?
Užasan je, btw.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 17:10   #336
Bila sam u Areni Centru nekoliko puta i uopće mi nije loša. Doduše, trebalo mi je
malo više vremena da je savladam jer ipak nije najpreglednija. Voljela bih da je
Mango malo veći. Najviše mi se sviđa Massimo Dutti. Definitivno.
Simoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:35   #337
Pitanje.
Smije li se u arena centar ili centre u zg opcenito unesti fotoaparat, onak ako se zelis slikat u samom centru dok recimo jedes u mcdonaldsu itd, sa ekipom , fotic, ili ne ? di to provjerit
crocro25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:58   #338
ja sam htjela slikati centar za blog pa mi je zaštitar rekao da ne zna, da pitam na info pultu, oni su rekli da će pitati voditeljicu i da mi treba dozvola (ja sam htjela centar izunutra slikati), no međutim nikad mi nisu poslali mejl, kako su rekli.. no što sr tiče slikanja hrane itd, moju buraz je slikao u meku što je jeo mislim da ti za to nitko ne može prigovoriti
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 00:17   #339
pa nije muzej, tko ce ti zabraniti da sebe slikas
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 00:20   #340
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja sam htjela slikati centar za blog pa mi je zaštitar rekao da ne zna, da pitam na info pultu, oni su rekli da će pitati voditeljicu i da mi treba dozvola (ja sam htjela centar izunutra slikati), no međutim nikad mi nisu poslali mejl, kako su rekli.. no što sr tiče slikanja hrane itd, moju buraz je slikao u meku što je jeo mislim da ti za to nitko ne može prigovoriti
Dozvola ?! Pa jednostavno uđeš unutra i počneš sa slikanjem bez ikakvih pitanja
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.