Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 19:42   #1001
Quote:
votkavisnja kaže: Pogledaj post
imate za preporučiti neki online shop za louis poulsen lustere (a da shippaju k nama)? znam za finnishdesignshop.com, ali tražim još neki
brzi i pouzdani http://www.light11.eu/index.php?stok...omSuggest=true
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 23:31   #1002
Quote:
andrtejkr kaže: Pogledaj post
Hvala za info!

Kakva je V-TAC led rasvjeta - rang ebay kineza za 10usd ili nesto bolje? Uzeo sam za probu Elmark-ov led panel od 9W - lose svjetlo (crvenkasto), i debelo preslabo za 9W.

Da li bi od ovog mogao ocekivat nesto bolje:

http://ekosinergija.hr/index.php?rou...product_id=227

?
v-tac koristi epistar, samsung, cree ... sve provjereni smd chipovi. po 35000 sati bi trebali trajati, a ja sam uzeo 10w toplo svijetlo i svijetli jako dobro.
22 watta bi trebao biti betlehem
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:18   #1003
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
v-tac koristi epistar, samsung, cree ... sve provjereni smd chipovi. po 35000 sati bi trebali trajati, a ja sam uzeo 10w toplo svijetlo i svijetli jako dobro.
22 watta bi trebao biti betlehem
Nek on potraje i 3500h, samo nek je ugodno svjetlo Hvala za info! Narucen 15W V-TAC panel, pa cemo vidjeti.
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 09:54   #1004
ja sam ugradio 2x10w u spavaću i cijela soba je osvijetljena - jako sam zadovoljan količinom svjetla.

vjerojatno ću nešto slično u dnevni i hodnik.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:32   #1005
Trebam pomoć ako netko ima iskustva s montažom reflektora. Kupili smo ovaj izložbeni primjerak u Kiki (koje više nema) i kad smo ga napokon išli montirat prošli tjedan (čekalo se da se nakupi par stvari kad majstor dođe), majstor nam reče da on to ne bi montirao jer ima plastični nosač, a ne metalni i pitao jel original jer da on nikad nije plastični ugrađivao. Kaže da se boji da je reflektor pretežak za tu plastiku i da će se to zagrijavati. Poslala sam upit u Eglo (jer je reflektor njihov) i oni mi tvrde da je normalno da je taj dio plastičan. Meni se nekako čini da bi metalni bio bolji, ali me zanima da li je taj plastični ipak OK?
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:49   #1006
da li je tko kupovao rasvjetu preko volino.hr stranice...koliko su pouzdani i brzi u dostavi?
bilo kakva informacija je dobro dosla , jer mi se sviđaju neke lampe .hvala
__________________
GA-EP45-DS3,E8400,2X2GB ram,vx450,XFX GTX260,Samsung 226BW
hrw33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 15:52   #1007
evo ja bih pohvalila art rasvjetu web shop. platila sam paypalom, rok dostave je bio 3 tjedna, a dostavljeno za 4 dana.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 09:33   #1008
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
evo ja bih pohvalila art rasvjetu web shop. platila sam paypalom, rok dostave je bio 3 tjedna, a dostavljeno za 4 dana.
šta si kupila cico?? pikčr pliz
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 17:44   #1009
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
šta si kupila cico?? pikčr pliz
ovaj put ništa veliko, jedan philips massive reflektorić http://art-rasvjeta.com/images/made/..._b_-10_-50.jpg sniženje je na philips, imaš nekih i "fenjer" lampi za iznad vrata pa poćiri.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 09:08   #1010
stubište

pozdrav svima! malo sam preletio temu, pa me zanima mala pomoć, krećem u rekonstrukciju stepeništa, stavljam knauf, pa bih molio nekog preporuku za led lampe. trebam 10 komada. naravno iz kine i čim jeftinije. što mislite o ovome?
link
maija21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 11:48   #1011
Quote:
hrw33 kaže: Pogledaj post
da li je tko kupovao rasvjetu preko volino.hr stranice...koliko su pouzdani i brzi u dostavi?
bilo kakva informacija je dobro dosla , jer mi se sviđaju neke lampe .hvala

Volino je katastrofa. Izbor je velik i cijene su dobre mada ih Pevec prati u cijenama što se tiče nekoliko visilica.

Jako spora dostava, NITKO ne odgovara na mail, na telefon se javi neki lik koji kaže "Evo provjerit cu pa cu vas nazvati" i naravno, nikada vas ne nazove.
Ne daj bože reklamacije (meni je došla oštećena lampa i to je takav tip oštećenja za koji su sigurno znali da postoji ali su išli na šemu APP), slanje mailova bez odgovora, živciranje, čekanje po mjesec dva itd itd.

Odnos prema poslu katastrofalan.
Armband is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 12:17   #1012
Pozz,
dali netko zna gdje kupiti, ili kako naci na netu lampu za osvjetljenje slike koja ida na zid,
tipa
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...yaAgP2GxkqAA07

ali da je s baterijom, odnosno da mi po zidu nejde kabel ?

A idealno da ima i neki daljinski da mogu upaliti vise lampi odjednom ?

Pozz i hvala
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 08:38   #1013
Pozdrav,

moze preporuka plafonjere sa dva grla?

Namjeravam kupiti par komada, jer imam led zarulje od 7W, pa mi treba bas plafonjera sa dva grla, da poklopac (stakleni ili plasticni) nije jako zatamnjen da propusta sto vise svjetla i sl., dakle da bude dobra plafonjera

Moze i ebay, bilo gdje...

p.s. naravno cijena igra ulogu; ne znam kako se krece, ali do nekih 100 kn po komadu?

Lijepo vas molim, jer cim dobijem odgovor narucujem.
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 22:48   #1014
Da li je netko narucivao s finishdesignshopa? Svidjaju mi se dvije Muuto lampe al strah me da me ne opali carina (€280). Muuto nema u nas??
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 09:15   #1015
Quote:
aurora01 kaže: Pogledaj post
Da li je netko narucivao s finishdesignshopa? Svidjaju mi se dvije Muuto lampe al strah me da me ne opali carina (€280). Muuto nema u nas??
imaš talijansku stranicu pa naruči s nje, to neće cariniti
http://www.finnishdesignshop.it/
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 10:10   #1016
Možda bude i s hrvatskom domenom.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:02   #1017
thx city
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:06   #1018
Zahvali se Čoksi, ja sam ovo za hrvatsku domenu komentirao u šali.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:10   #1019
od brzine nisam ni vidla ko mi je stavio linkić... thx cox
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 13:14   #1020
Dimmer sa halogenim žaruljama?

Dobar dan,

kod mene je situacija sljedeća: napravio sam "ring light" sa 10 paralelno spojenih grla. Kupio sam "Mutlusan" dimmer 1000w 230V~50Hz, 60-1000VA, a u grla sam našerafio "Luxram" Halogene žarulje, 70W=94W, max temp 200C, i piše da su Dimmable. Pretpostavljam da u spoju imam 700W što je ispod dimmer maximale. Kad uštekam u utičnicu dimmer zasvjetli crvenom indikator lampicom da je uključen i pri okretu se čuje klik te sve zasvjetli punom snagom, tj. ne povečava rsvjetu postepeno. Probao sam ga samo na jednoj i dvije žarulje te na direktnom spoju sa samo jednom žaruljom uvjek ista priča.
Da li netko ima ideju zašto Dimmer ne funkcionira?
Hvala
kukurikucro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.